Keresés

Részletes keresés

Jánosi Nikolett Creative Commons License 2014.02.20 0 0 3174

Ezzel az a probléma, hogy mikor kihozták, elakadt a vámon, ki kellett fizetnem az áfát ami 7405 forint volt, és attól félek, hogy ha visszaküldöm Kínába, és oda-vissza elakad a vámon, az már 14.810 Ft, plusz oda-vissza a postaköltség....abból már megveszem újra a telefont. :( Vagy ilyen esetbe nem kell érte fizetnem?

blueye Creative Commons License 2014.02.20 0 0 3173

Ha Kínából rendeltétek akkor garanciális. Vissza kell küldeni Kínába javításra/cserére, többen megtették már és működött. Olvass utána itt:

http://mobilarena.hu/tema/android_dual_sim_ket_sim_okostelefonok_topikja/friss.html

Előzmény: Jánosi Nikolett (3172)
Jánosi Nikolett Creative Commons License 2014.02.20 0 0 3172

Sziasztok! Kérlek segítsetek! Kaptam egy telefont karácsonyra, ez volt minden vágyam, kínából rendeltük, noname, W450. Külsőre jól néz ki, tudásilag is megfelelő, árban is jó volt, nekem legalábbis nagyon tetszik minden téren. Egy hétig teljesen jól működött, aztán az érintőpanel meghibásodott, ki kellene cserélni. Valószínűleg már gyárilag baja volt, mert nem az én hibámból romlott el. Mindenképpen szeretnék találni egy szervízt ahol megjavítják nekem. Ebay-en találtam hozzá alkatrészt, szóval nem lehetetlen a feladat, de találnom kell valakit aki vállalja a javítását. Nagyon fontos nekem ez a telefon, ráadásul nem engedhetetem meg magamnak, hogy egy hét után kukába dobjam és vegyek egy másikat. Rég óta vágytam rá, nagyon rég óta, ezen az egy héten én voltam a legboldogabb a világon és nagyon lesúlytott, hogy ennyit bírt. Nagyon szépen kérek mindenkit, aki tud, segítsen nekem!!!! Bármit megadnék, hogy újra működőképes legyen! :((

Hrobi81 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 3171

Üdv mindenkinek! Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy iPhone klónra (i5 dual sim) honnan tudnék játékokat ill. alkalmazásokat letölteni?Előre is köszönöm a segítségeket!

Patrik.szoke Creative Commons License 2014.02.17 0 0 3170

köszi, de mivel nem levehető a hátlapja, ezért nem tudom hogy van-e neki helye valahol...

Alfika Creative Commons License 2014.02.16 0 0 3169

Talán rakj bele memóriakártyát...

Előzmény: Patrik.szoke (3168)
Patrik.szoke Creative Commons License 2014.02.16 0 0 3168

Sziasztok.. van egy iphone 5 clone-om.. igaz nem dual-SIM-es de clone.android 2.3.3 fut rajta iOS-kinézettel. tárhely problémám van,ugyanis kiirja hogy 12,7 gb szababon van a 13,5.ből. de nem tudom letölteni  a zenéket , fényképezni se tudok.. csak telefonálni.Ha rákötöm USB-re (ha sikerül) , akkor 480mb-t ír ki.. van ötletetek?:/

hearty Creative Commons License 2014.02.14 0 0 3167

Szeretnék segítséget kérni tőletek. Van nekem egy kínai telefonom samsung klón akar lenni A7100 a neve. Négy hónapja használom és mostanában magától kikapcsol bizonyos időközönként. Ha nincsen benne sim kártya semmi baja. Beadtam egy szervízbe azt mondták nem tudtak vele mit csinálni nincs hozzá nekik megfelelő szoftver, mert hogy szoftverfrissítés kéne rá. Én sajnos nem tudom megcsinálni, vagy legalább is nem próbáltam. Valaki esetleg tud hozzá valami letölthető szoftvert. Van valakinek ilyen telefonja. Hol csinálnak ilyeneket, csak mert debreceni vagyok. Azt hiszem hogy MTK 6515 van rajta talán. Ettől frissebb dolog esetleg? Járt már így más is telefonnal?

 

Köszi a válaszotokat előre is.

Alfika Creative Commons License 2014.02.10 0 0 3166

Androidon talán... Amiről most szó volt, az nem android...

Előzmény: D H (3165)
D H Creative Commons License 2014.02.09 0 0 3165

azt olvastam, a RAM hiányt SD kártya átparticionálás hatékonyan kezeli!

(need root)

Előzmény: Alfika (3159)
zoliboy76 Creative Commons License 2014.02.09 0 0 3164

És hogy fojtassam a sort, rendelnék  magamnak egy HTM M3 mobilt amiröl semmit nem találok , pl valami leirást tapasztalat vagy valami hogy jo e vagy nem !! sosem volt kinai mobilom de valahogy elegem lett a sok sz... samsung és társu horror áru telokbol amik lépten nyomon lefagynak frissiteni kell és társai . vagy a másik variácio ami kategoriában is kb ott van a CUBOT C11 erröl se találok sokat :((( 

zoliboy76 Creative Commons License 2014.02.09 0 0 3163

Szép napot emberek !! egy nagy dilemmám van nekem nem tudom tudtok e nekem segiteni ! egy atab 4 tipusi telot vettem a nejemnek és mivel nöröl van szo ( tisztelet a kivételnek ) ráült !! touch srcreen -nek annyi !! müködik de egy része kuka nem érzékel !! kicserélném én ez nem gond de honnan szerezzek már 1 honapja böngészek  telefonálgatok és emilezek szervizekkel de sehol semmi !! kérlek segitsetek !!

Alfika Creative Commons License 2014.02.08 0 0 3162

Nem. Sajnos...

Előzmény: -Razide- (3160)
László Béleczki Creative Commons License 2014.02.08 0 0 3161

Sziasztok. Szeretnék érdeklődni lehet hogy rossz helyen, de azt szeretném kérdezni honnan lehet tudni a telefonnak a pontos márkáját és használatit hozzá szerezni. Mert csak annyit tudok róla hogy i5 pxphone, és nem tudok rátenni progit. Előre is köszönöm.

-Razide- Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3160

Értem. Akkor szerinted nem is lehet semmit csinálni a böngészővel?

Előzmény: Alfika (3159)
Alfika Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3159

Az rom... A rom memória a tárhely, a ram memória a műveleti memória... Nekede a ram (is) kevés, és ennek hiánya kellemetlenebb mint a rom-é, mert ugye azt a memkarival tudod orvosolni, de a ram hiánnyal együtt kell élni...

Előzmény: -Razide- (3158)
-Razide- Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3158

Igen. Ennek konkrétan 1,2MB a belső memóriája. Ezt kiküszöböltem egy 8GB-os memóriakártyával. De most ez megint vissza ütött a böngészőnél. 

 

Megpróbáltam onnan is letölteni, ami sikerül is, de nem támogatja a formátumot.

Előzmény: Alfika (3157)
Alfika Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3157

Innen próbáld esetleg leszedni a opera minit, hátha...

http://www.opera.com/hu/mobile

 

Egyébként igen, a böngésző kritikus pont, ugyanis ezen telóknak nagyon kevés a memória, ahová be tudja tölteni az oldalt a megjelenítéshez...

 

Épp ezért kellene egy opera mini...

 

 

Előzmény: -Razide- (3156)
-Razide- Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3156

Működik! Köszönöm szépen, ezer köszönet! Ritka az ennyire segítőkész ember!



Annyi baj van vele, hogy nem tölti be rendesen az oldalakat. A mobilverziós oldalakat még csak-csak. A felső logók helyett kis téglalapok vannak,nincs háttérszín.

Ez már tuti, hogy a böngésző hibája. Próbáltam most a telefonon keresztül letölteni egy opera minit. Leszedet egy .jad kiterjesztésűt, de nem ismerte fel. Megpróbálom valahogyan kideríteni, hogy milyen operációs rendszer van rajta és hogy hogyan lehetne rá rakni egy minit, vagy ezt a böngészőt beállítani. Ha ez meg lenne, akkor minden igényemet kielégít a telefon :) Egyébként még nem vettem meg, csak pár napja nálam van, tesztelgettem, hogy milyen és ha jó,akkor megtartom. Eddig megfelel a nem túl magas igényeimnek, már csak ezt a vizsgát kell letennie :) 

Egyébként ezen rajta van a Samsung logó és az első kamera is jobb oldalt van.
Ha valaki találkozott már ilyennek és ismeri a rendszerét, vagy esetleg tudna segíteni a böngésző beállításában, cseréjében, akkor azt megköszönném. 

Előzmény: Alfika (3155)
Alfika Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3155

A hozzáférési pontot írd át online-ra... Az átjáró meg legyen üres...

Előzmény: -Razide- (3154)
-Razide- Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3154

Nem sikerült. A .jar,.cab,.apk verziót sem támogatja. Engem mondjuk ez nem zavar, mert nekem ez a telefon bőven elég, nem játszok rajta stb. Ami kell nekem az mind meg van benne. Egyedül a netet kellene megoldani. Biztos, hogy valami beállítási probléma, mert amikor csatlakozom, akkor megjelenik fent a G jel. Nem hinném, hogy a böngészővel van gond, mert más internetes alkalmazásokat sem tudok megnyitni. Azok is csak töltenek egy ideig.

Előzmény: -Razide- (3153)
-Razide- Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3153

telepítenék, de ugyebár nem tudom elérni a weboldalt. 

 

Megpróbálok gépen letölteni egy Minit és rárakni a telóra.

Előzmény: Alfika (3152)
Alfika Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3152

Telepíts fel egy opera minit...

Előzmény: -Razide- (3151)
-Razide- Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3151

Na kipróbáltam.

 

Most már elvileg csatlakozik, de tölti sokáig az oldalt, majd szerverhibát jelez. Mit lehet tenni?

Előzmény: -Razide- (3148)
Alfika Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3150

Esetleg próbálj egy visszaállítást, telefon alaphelyzetbe, vagy valami ilyesmi...

Ha ez sem segít, akkor van egy rossz hírem... Xar boltot csináltál...

 

Újra kellene húzni rajta a szoftvert, de lehet hogy az sem segítene, ráadásul annak nagyon kicsi a valószínűsége hogy találsz hozzá szoftvert, és leírást...

Xal sajna nagy bukta.

Előzmény: katna01 (3149)
katna01 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3149

Próbáltam, úgy sem jó.

Előzmény: Alfika (3147)
-Razide- Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3148

Köszi!  Amint lesz időm kipróbálom és írom az eredményt! :)

Előzmény: Alfika (3145)
Alfika Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3147

Próbáld menüből bekapcsolni.

Előzmény: katna01 (3146)
katna01 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3146

Hellósztok. Nekem olyan gondom van, hogy vásároltam egy samsung s4 klón telefont és nem működik rajta a wifi és a bluetooth... nem az a gagyi fajta klón, 4 magos proci van benne meg stb. jó kis telefon gyors meg minden, de hiába kattintok a wifi vagy bluetooth ikonra semmit nem reagál... mit lehetne vele csinálni szerintetek?

Alfika Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3145

Felhasználónév: üresen marad

Jelszó: üresen marad

Hozzáférési pont: net
Engedélyezés típusa(normál, vagy biztonság): normál
átjáró: üres vagy net
Port: 0

Átnevezés
Honlap beállítása: akármi

Speciális beállítások

ezen belül:
DNS címe: 000.000.000.000
Hálózattípus(HTTP vagy Wap): HTTP

Előzmény: -Razide- (3144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!