Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.14 0 0 189
Sziasztok!
Kérdezni szeretnék egyet-kettőt :)
Ismeritek és használta-e már közületek valaki ezt a fajta munkapultnak való anyagot?
http://www.technistone.eu

Érdekelne, hogy milyen a valóságban...

A másik kérdésem pedig az, hogy ez milyen ajtófront lehet, mert nagyon tetszik és ahol én voltam ajtókat nézni, az ottani vanília nem nagyon tetszett, inkább ezt próbálnám kideríteni, honnan van.
http://www.butor-design.hu/img/konyha_P1150093.jpg
DAKAR Creative Commons License 2009.03.31 0 0 188
Eszembe jutott, hogy képet igértem:-)))

Előzmény: gszarkatat (171)
Axióma Creative Commons License 2009.03.20 0 0 187
Nem, figyelmeztetes, hogy ot BIZTOS ne hivjam fel:) Na persze nev nelkuli es teruleti elhelyezkedes nelkuli szamot szerintem soha senki, nem csak en.
Előzmény: Erzsébeti (186)
Erzsébeti Creative Commons License 2009.03.20 0 0 186
nem is önreklám ugye?

De...
Előzmény: tamás1234 (185)
tamás1234 Creative Commons License 2009.03.20 -1 0 185

Sziasztok!

 

Konyhabútorral kapcsolatban szeretnék segíteni, ha esetleg érdekel valakit.

Ajánlani tudok egy fiatal embert, aki nagyon rendes volt nálunk. nekem is ajánlották és bevált.

Alkalmazkodik az ember szabadidejéhez, mind a felmérés és mind a munkákkal kapcsolatban. Nem kell szabadságot kivenni. Hétvégén is dolgozik.

Nekem elmondta az összes lehetséges varációt az elképzelésemről és úgy, hogy lehetőleg a legolcsóbban jöjjek ki, de ne a minőség romlására. Sok jó ötlete volt és az elképzelésem nem csorbúlt semmit. Egy pár centi változtatással sok-sok forint maradt a zsebembe.

Konyhastúdió ajánlata 640.000,-Ft volt volt, amit ő kihozott 385.000,-ft-ból.Ebben a munkadíj is benne van. Példaként, sokat számít a szabvány méret (több 10e forintot.) Hozott prospektust is, de elmondta, hogy hol lehet élőben is megnézni, amit szeretnék. Az ár, amit adott nem változott.

Van referencia munkája is.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

A tudtával feteszem ide a számát, ha valakit érdekelne.

 

20 433-8522

 

Remélem tudtam segíteni valakinek.

Jó hétvégét

 

Immee Creative Commons License 2009.02.05 -1 0 184

Szerintem konyhabútort asztalostól érdemes venni, vagyis inkább csináltatni.

 

Én egy VIDÉKI asztalos csapattal gyártattam a bútort, amiről látványtervet is készítettek. Átterveztettem párszor és minden morgás nélkül megtetteék amit kértm. A beépített gépeket is Ők hozták.

 

A bolti bútort nem gyártják egyediben, ezt viszont több bútorból válogattam össze.

 

Ajánlom Őket :   http://www.pedestal.eoldal.hu

PETYUS Creative Commons License 2008.11.28 0 0 183
> A szekrények belseje pedig már a tervrajzon nem is látszik!!!

Akkor az nem tervrajz.
Előzmény: anitta (182)
anitta Creative Commons License 2008.11.28 0 0 182

Sziasztok,

 

a Stilles Hungary konyhabútoraitól, és főleg Siket Hunor értékesítőjétől óva intek mindenkit!

Mi sajna ráfaragtunk velük, kaptunk pár szekrényt, egy tűzhelyt + egy használhatatlan mosogatógépet 600.000,-Ft-ért. Mindezt 1,5 évvel a számla kifizetése után! Hazudoznak egy külföldi kódokat tartalmazó tervrajzot + a végösszegről szóló kalkulációt íratják alá veled. Azt már nem közlik, hogy melyik kódnak mi a jelentése. Mi teljesen mást kaptunk ennyi pénzért, pedig személyesen a bútorokra rámutatva egyeztünk meg. A szekrények belseje pedig már a tervrajzon nem is látszik!!! 

 

DAKAR Creative Commons License 2008.11.04 0 0 181
Jövő héten kerül helyre a konyhabútor. Jelentkezem majd képekkel.
Előzmény: DAKAR (173)
kisedo Creative Commons License 2008.10.15 0 0 180

kedves vagy, h "segíteni" akarsz, de azt megoldjuk...  :))

 

 

Előzmény: Törölt nick (179)
kisedo Creative Commons License 2008.10.15 0 0 178

köszi lányok, lehet, h így nekivágunk a hosszú hétvégén!  :)

 

egyébként úgy néz ki, hogy az ára mégsem 35, hanem inkább 45 és 50 között lesz...  így pláne elgondolkodtató.

 

üdv, edit

Előzmény: Aminah (177)
Aminah Creative Commons License 2008.10.14 0 0 177
Mi összeszereltünk egy 300x160-asat, minden tapasztalat nélkül 2 napba telt, mondjuk mellettünk két kiskölyök ugrabugrált és mindig elcsenték a csavarokat.
Tök egyszerűnek tök egyszerű ha van egy akkus csavarbehajtód, elég szájbarágós az útmutató. Biztos, hogy össze tudod rakni, inkább azt kell eldönteni, hogy megér-e neked 35-öt, hogy ne te szereld végig azt az 1-2 napot:-)

Előzmény: kisedo (175)
kriszi Creative Commons License 2008.10.14 0 0 176
Mi igen, anno, ennél nagyobbat, Az alapszekrények nem macerásak, a falra és egymáshoz  szerelés már inkább, a beépített gépekhez mestert hívtunk. Mondjuk a hűtőt az ikeások tették be és megdcsérték emeberem, szépen dolgozott :))
Előzmény: kisedo (175)
kisedo Creative Commons License 2008.10.14 0 0 175

Sziasztok, mi végül ikea konyha mellett döntöttünk. Vki szerelt már össze ilyesmit? Viszonylag nagy a konyha, 360*180-as, tehát mi magunk csak akkkor vállaljuk, ha télleg eccerű...  :)

Van emberünk, akinek van tapasztalata ilyen konyhában, ő kb 35-ért szereli össze nekünk.

Mi a véleményetek?

 

üdv, edit

gszarkatat Creative Commons License 2008.10.08 0 0 174
Hoppá!
Nekem valami gyanús itt, ekkora különbségek elvileg nem lehetnek.
Azóta mi is voltunk újfent asztalos barátunknál. 3,5 méter a méretünk, de ebben benne van egy 160x60-as hűtő is, ami ugye üres. Nos, erre, bútorlapból, Faforg-Span anyagból, mokka-vanília színben, munkadíjról nem számlát kérve, 400 e Ft. Tehát még csak nem is mdf, ahogy először lelkendeztem...:-( de mindegy, ehhez a stílushoz (modern) nem is feltétlen szükséges az mdf front.
Tehát ez kb. 115 e ft/fm. Beszerelés 15e.
Extraként talán csak egy erősebb (fém)vasalatú fiók, aluhatású (PVC!) szegélyezés, vízzárás, spotlámpa.
Namost, nézzük a TE esetedet. Ha jól számolom, a tiéd 8 folyóméter, nemde (talán még több is), ha az mdf-es verziót nézem, 450/8 = 57 e Ft / folyóméter, anyag+munkadíj.

Háááááááááááááttttttt....nekem ez baromira gyanús. A fa meg???
(Priviben elküldhetnéd a cég adatait, rákérdezek én is, az enyémet mennyiért csinálnák meg.)
Előzmény: Sztrixi (172)
DAKAR Creative Commons License 2008.10.08 0 0 173

Amint elkészül, lesz. :-) Még nem költöztünk be, így még a bútor sincs a helyén.

De nem feledem, igérem. Egy hónapon belül költözünk.

Előzmény: gszarkatat (171)
Sztrixi Creative Commons License 2008.10.08 0 0 172
Hali!

..hm, akkor a mi vidékünk még olcsónak számít - BAZ Megye - mivel a lentebb leírt konyhaméretemre 800. ezer Ft-os árajánlatot kaptam, bükkfa frontból, víz-, élzáróval, díszpárkánnyal, spottal, leszállítva, beszerelve! ...lehet, hogy akkor mégis el kellene gondolkodnom rajta!!? MDF-ből pedig 450 lenne ugyan ilyen felszereltséggel!

Valaki segítsen már... egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy MDF-ből vagy fából csináltassam a frontot! Nagyon sokan azt mondták - asztalosok is - hogy a fa front idővel "meg fog mozdulni" és apró kis hézagok, rések lesznek láthatóak az illesztéseknél! Én imádom a fa bútorokat, de elszomorít, hogy ezt mondják róla! Az MDF azért nem tetszik, mert olyan "műnek hat" és félek, hogy nagyon hamar lepattan a fiók, szekrény, stb. széle !!

MIT VEGYEK ????
Előzmény: gszarkatat (164)
gszarkatat Creative Commons License 2008.10.07 0 0 171
Esetleg fénykép róla?
Előzmény: DAKAR (168)
Destroy Creative Commons License 2008.10.05 0 0 170
Javíthatatlan, sajnos. Ráadásul nem írtad, de gondolom mosogató vagy főzőlap kivágásnál, ahol "vízközelbe" van és ha a repedésbe egyszer-kétszer belemászik a víz, akkor egyre feltünőbb lesz a hiba.
Előzmény: Feek (169)
Feek Creative Commons License 2008.10.05 0 0 169
Az új konyhabútor összerakásakor megrepedt a munkalap. Nem nagyon látható, de állítólag, ha víz kerül a repedésbe "kinyílik".
Ki kell cserélni? Vagy van rá valamilyen más megoldás?
DAKAR Creative Commons License 2008.10.04 0 0 168

Üdv. Mi most csináltatjuk éppen a konyhabútort. Alsó sor 60cm-es 2 ajtós felül fiókos 3db, ebböl egyikbe mosogató ültetve, felső sorba 60cm magas elemekböl: egy sarokelem üveges ajtóval, 60-as 2 ajtós üveges-teli ajtós 1-1 db, és 40.es teli ajtós 2db, 30-as teliajtós 1db. Ugyanebböl az anyagbol csinál hozzá 120-as bárpultot is, oldalanként 3-3 db 40-es teli ajtóval, 3db szpotlámpával, rúddal, és az elszívót is beépíti. Meg értelemszerüen munkalap is a bárpultra is meg a konyhaszekrényre is. Ez így kiszállítással,beépítéssel,gíyártással együtt kerek 300ezer, calvados színben, mdf ajtókkal.

Ja, az alsó sor mélysége 50cm,de 60-as munkalappal, a bárpult 30cm mély,40-es munkalappal. A bárpult végén 20cm-es félköríves polcok.

Sok helyen néztem, kérdeztem, de ez volt a legkedvezőbb.

 

Előzmény: kisedo (163)
kisedo Creative Commons License 2008.10.01 0 0 167

Hello, írtam neked privit hétfőn, de még nem válaszoltál. Kérlek, jelentkezz, ha a héten tudunk egyeztetni!  :)

 

köszi, edit

Előzmény: Batis11 (166)
Batis11 Creative Commons License 2008.09.30 -1 0 166
Fóliázott konyhabútorok 75000ft/fm-től

WWW.csongradkonyha.atw.hu
D.BOWIE Creative Commons License 2008.09.30 0 0 165
Milyen méretben kellene a bútor ?
gszarkatat Creative Commons License 2008.09.30 0 0 164
váz = korpusz,

Igen, a sorrend árban: bútorlap, MDF, fa. Mifelénk (Komárom megye, községi asztalosmester) kb. 100-110 e Ft/folyóméteréért készít MDF-es bútort nekünk. Tehát a tiéd minimum 1 milla lenne egyedileg...:-)
A munkadíj - anyag arányt sajna nem tudom. De én inkább magyar konyhát használok, mint románt...brrr.
Előzmény: Sztrixi (162)
kisedo Creative Commons License 2008.09.30 0 0 163

hello mindenkinek, hasonló jellegű "problémával" küzdök én is...  :)

 

több bútorboltot bejártam, eddig az rs volt a legszimpatikusabb ár-érték arányban - amennyiben nem csináltatnék.

van vkinek tapasztalata?

 

üdv, edit

Előzmény: Sztrixi (162)
Sztrixi Creative Commons License 2008.09.29 0 0 162
Sziasztok!

Én is konyhabútort keresek, méghozzá nem előre gyártottat, hanem "egyedit", konyha méretembe teljesen beleillőt. Egy pár helyről már kértem árajánlatot, de elég világi árakat kaptam. Hozzáértő ember segítségét szeretném kérni, hogy hozzávetőlegesen egy:
1,7m + 4m+3,4 m+2m-es alsó pultrész vízzáróval és
1,7m+2,7m+3,4m-es felsőrész díszpárkánnyal, spotlámpákkal + egy kb: 1m magas 15 cm-es faoszloppal, munkalappal, gépek nélkül másoknál mennyire jön ki kb?
A frontok fából lennének - talán bükk-, de a "váz" az csak bútorlapból !

Egyszerűen nem értem hogy mire kérnek el több százezret egy-egy bútorlapból összerakott szekrényért !!!!... már azon is gondolkodtam, hogy keresek valami szlovák vagy román céget, akik gondolom jóval olcsóbban dolgoznak, mint mi...

Aki tud valami segítséget adni, kérem írja meg!





gszarkatat Creative Commons License 2008.09.29 0 0 161
köszi, már egyik sem, egyedit csináltatunk. Ezek a konyhák szépek, meg minden, de nem a mi méretünk, formánk, árkategóriánk, ráadásul a gépeket sem ilyen drágának képzelem...
Előzmény: D.BOWIE (159)
Batis11 Creative Commons License 2008.09.21 -1 0 160
Akinek egyedi konyhabútor kell kedvező áron, tudok segíteni.
Én felmérem-gyártom-beszerelem, nincs bolt aki még tenne rá árrést.
D.BOWIE Creative Commons License 2008.09.18 0 0 159
Elnézést, még nem volt időm feltenni a leírást és az árakat...  Melyik konyha ára érdekelne ?
Előzmény: gszarkatat (158)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!