A moderációs topikokban tárgyszerűen közöljük problémánkat - nem bemásoljuk a jogsértő hozzászólást, hanem linket adunk rá (az URL-jét, fent a címsorból a másol-beilleszt funkciókkal is elegendő).
A topicban nem vitázhatsz, kizárólag a moderátorral folytatható érdemi társalgás.
Miután az ettől való eltérés az itteni munkát akadályozza, ezért a moderációs topikokban történő ámokfutás külön figyelmeztetés nélküli (általában elég szigorú) tiltással szokott járni. MI megjegyzése a topikban történő identitás vállalásról.
A hozzászólások törlésekor a fórumszoftver szabványlevelet küld(het), amiben egyedül "a moderátor személyes megjegyzése" rovatra van befolyásunk, a többit kár is olvasni.
A levélben említett emilcím nem működik, ne írjatok rá.
Újdonác, newbie, azaz frissen regisztrált nick ebbe a topicba nem írhat.
Az ujabb fejlemenyek alapjan ismetlem: a problema valtozatlanul fennall. Kerek legalabb visszajelzest, amennyiben nem kivannak figyelmet szentelni keresemnek.
Szeretnem kerelmezni, hogy a Kozel-Kelet topikon vizsgalja meg Respice Finem (alias buvar hencser) olvtars legutobbi hozzaszolasait, melyeket topikrombolo hatasunak es bizonyos mertekben provokativnak erzek. Az olvtars szandekosan mellebeszel es figyelmen kivul hagyja a hozzaszolasaira erkezo tenyszeru valaszokat. Ugyanezen modszert alkalmazta az izraeli atomprogrammal foglalkozo topikon is, kitartoan torekedve arra, hogy mellekvaganyra terelje es ezaltal gatolja a vitat. Modszerenek egyik alapeleme az, hogy a vitapartnerei altal megjelolt forrasok hitelesseget elvbol elutasitja, viszont sajat hozzaszolasait csak ritkan tamasztja ala forrasokkal. Szankciot nem latok szuksegesnek, de a topik folyamatos funkcionalasa erdekeben a figyelmeztetes esetleg celszeru volna.
Allitottam valamit, amit a szaktopik miatt nem lehet igazolni. Felajanlom neked, hogy itt jelentsd ki hogy szerinted az arabok nem koszosabbak es lustabbak az europaiaknal vagy a zsidoknal es megyek a Mea Culpaba.
Operator, ez remelem nem szemelyeskedes es elfogadod korrekt megoldasnak.
Hozzá nem értésével alapvetően és folyamatosan topicrombol. Tartalmi rombolás, ha tetszik.
27781-27800-ig volt néhány releváns megszólalás az ügyben. Alapvetően reakció nélkül ontja az észt, csak már fárasztó mindig ugrálni. Ez szaktopic, minimális szakmai színvonal elvárt.
Pontosíts légysz, konkrét hozzászólásszámmal és hogy mi a gond, mert amit én látok az akár ontopic is lehetne, de nekem ezek a pénzügyi dolgok olyan magasak mint bivalynak az éji zene...
:) Diákkoromban gyűjtöttük az ilyeneket. Betű szerint a következőt olvastam Balatonbogláron, a Hunyadi utcában egy ház kapuján:
Zimer frei
boot ist
Később, végzős egyetemistaként bementem a környék összes éttermébe, és megajánlottam a vendéglősnek, hogy egy ingyen ebédért átírom az étlap német részét úgy, hogy az legyen ott, amire gondoltak. Egy olyan volt, aki belement. :)
ezennel mekkérdezném,hogy amennyiben engem rendszeresen lehet fidesznyikezni amit ugyan már majdnem megxoktam akkor ugyi nem baj ha én meg ezentúl meg maszopnyikozni fogok?
Azert a valos esetek az igaziak: 80-as evek vegen, budai varkerulet, turistak altal frekventalt helyszin, bode, felirat: Grunheit, Obst (kettos pont volt az u-n)
két változat létezik, a tagról-tagra fordítás (den grossen Stein = nagykövet), meg amikor az értelmet fordítjuk értelmetlenül. Mondd a német havernak hogy Du wirst ein Ende haben wie der Stock. (Véged lesz mint a botnak.)
Az ellentengernagy nick onnan ered, hogy mindig rosszul kormányzom a hajót, ha megkapom a kereket. A játék pedig: sok-sok éve hülyéskedünk így egy barátommal. A megerőszakolt tükörfordításból az idők során külön nyelv alakult ki. Olyasmi mint a navajók esete a háborúban, csak mi nem kapunk érte Bíbor Szívet, viszont nem is csinálnak rólunk gennyes és értelmetlen közönségfilmet :)
Sokakkal ellentétben én nem tartom ezt cikinek, ámbátor a Macskafogó sürgős megnézését merem javasolni, merthogy az egy alapmű, és kötelező látnia mindenkinek. A Kádár leánykori neve a Csermanek, és Mr. Teufel titkára a Safranek.