OFF :)
Kedves zoorka !
Én is nagyon szívesen konzultálnék Veled, de ma sajnos semmi esélyem egy ilyen talira. Talán jövő héten már szóba jöhet igen is meg nem is!:)
ON
Csiklós talira szívesen mennék,mikor kezded már el szervezni?:)
zoorka!
Az éreccségi miatt ne aggódj, majd mi, ivarérett felnőtt hölgyek (és Hunter) kikérjük neked a söröket meg a cigiket a pultnál, ha Téged nem akarnának kiszolgálni, csak szervezzed má' asztat a bulit !:)
Szilvácska,
ha kicsit is értenél a csikóhalakhoz, tudhatnád, hogy pár napig röhögve kibírják kaja nélkül :)
Ja, télleg nem lehetek érett, még nincs meg az éreccségim :)
Kedves zoorka !
Neked tényleg nem való a csikóhal tartás, legalábbis én nem javaslom, nem vagy még elég érett hozzá ! Ha csak ebből a topicból indulok ki, hát azt hiszem napokig elfelejtenél enni adni nekik!