Keresés

Részletes keresés

miskolctapolcai Creative Commons License 2015.09.26 -2 0 12061

Pont a környéken

 

irj

 

miskolctapolcai@freemail.hu

Előzmény: XXX/XL (12053)
passz.srac22 Creative Commons License 2015.09.26 -2 1 12060

Szia!

Köszi a jótanácsot!

Igen..azt tudom én is hogy először hazudott és nem mondta el az igazat..arra hivatkozott hogy nem akarta hogy szakitsunk,mert szeret..annyi munka volt akkor hogy talán 2 hetet nem is taliztunk..neki meg már hiányzott a szex.  De akkor már mondtam neki hogy ha talál egy megbizható partnert,és nemtalálkozunk hetekig,és nem birja szex nélkül,1-1 alkalommal dughat mással csak mondja el!

Azóta nincs is ezzel probléma..szeretjük egymást nagyon..kevés a vita..ès nem rendszeres dolog hogy mindig mással lefekszik!maximum ha hetekig nem talizunk.

Amugy meg imád szopni..bárhol,bármikor leszopott ha kértem..nem pocsékol,lenyeli az összeset.másnak nem,csak nekem.

Amikor még nemvoltunk együtt,elötte járt discoba..ott soha nem dugott senkivel csak cumizott,izgatja nagyon.

Ilyen téren már részéről sincs titok..mindig van itthon gumi..mondtam ha ugyérzi hogy lessz valami vigyen,inkább abba mint annélkül!

 

Ő sajnos nagyon féltékeny tipus..én nem mondtam el neki a féllrelépéseket..nem volt sok, de volt.

Volt pár osztálytársa aki tetszett és sikerült megdugnom:)

 

Meg van a lépcsőházban is 2 fiatalabb kiscsaj..ők sajnos még nem akarnak dugni:/..de 2 hetente ha úgy alakul szopnak a lépcsőházba..vagy a garázsban:)

Előzmény: SingleGuy40 (12057)
farkas974 Creative Commons License 2015.09.25 0 0 12059

Nekem is hasonló dolgot jutottak az eszembe ,plusz még az ,hogy az miért jó a barátnőnek ,hogy "CSAK" lecumizza a srácokat ?A nők azért ennél önzőbbek !

Előzmény: SingleGuy40 (12057)


Törölt nick Creative Commons License 2015.09.25 -6 0 12058

sziasztok!
diszkrét hölgyet keresek vagy párhoz beszállnék 3.hosszabb távra!?
Dél Pest ,Cegléd Kecskemét Tass környéke előny!
írj privit.

pestmegye@citromail.hu

SingleGuy40 Creative Commons License 2015.09.25 0 1 12057

Ez a magánvéleményem, de az ilyen titokban tartott találkák szoktak komolyra fordulni amikor valami épp nem klappol nálatok. Lehet h te érzelemmentes szexnek hívod, de a titokban tartott dolgoknál sosem lehet tudni. Veszélyes terepre tévedtél ezzel, a sok éves győzködés is ráerősít erre. Az biztos h én elvárnám a páromtól hogy legyen őszinte velem mert csak így működhetne a bizalom, neked pedig egyenesen hazudott azzal h a barátnőjéhez megy. Ez nem jósol túl rózsás jövőt nektek de ez csak akkor fog előjönni amikor egyszer komolyan veszekedtek, és rohan a másikhoz akivel talán komolyabbra is fordult a dolog mint hitted. Én figyelnék a helyedben.

Előzmény: passz.srac22 (12054)
passz.srac22 Creative Commons License 2015.09.25 0 1 12054

Sziasztok:)

Látom még sokan próbálkoznak hogy puhitsák a feleségüket,nálunk már működik a dolog:)..De nekem is kellett egy jó 2 év mire a barátnőm betudtam fűzni.Nagyon sokat mondogadtam neki szex közben..és csak elgyengült:)..

Előzö munkahelyén dolgozott 1 évet..ott 2 pasival alakított ki diszkrét kapcsolatot.

Az egyiket elmesélte..a másikat úgy tudtam meg hogy elfelejtett kilépni a facebookjából..és este amég ő dolgozott,én olvasgattam:)

Az egyik srác 24 éves volt..vele találkozhatott elég sokat,de ezt is csak késöbb tudtam meg..mert mindig mikor szabadnaposvolt aztmondta h átugrik a barátnőjéhez..de közbe a pasi hoz ment..takik után mindig beszélgettek facebookon,de semmi különöset,hogy jóvolt talizni,beszélgetni..minden hónapba 3-4x átment hozzá..olvastam mindig a leveleket..eltelt pár hónap..és az egyik tali után írta neki a srác hogy milyen finom a szád,jólesett neki nagyon...barátnőm meg írta neki h legközebb is kerítének rá sort,de másrol nem lehet szó csak,szopás!és kb.heti 1 alkalommal könnyített a srácon..és ha nemolvasom a leveleket..észre se vettem volna rajta..tudtam mejik nap megy a "baràtnőjéhez"..ès vártam itthon..és utánna engem is ugyan ugy lerendezett.

A másik egy középkorú férfi volt..38éves..ezt a barátnőm mesélte el..egy alkalom volt..fűzte a pali a fejét hónapokon keresztül..mire beadta a derekát a barátnőm..megmondta neki a pasi konkrétan,mivel van családja és nem akar semmi galibát..csak egyszer meg akarja dugni mert még nem volt alkalma ilyen fiatal lányal(19)csinálni.

Barátnőm rá is bólintott..mikor szabadnaposak voltak és a pasi felesége is dolgozott..akkor felment a csajom..és lerendezte a pasi..

Még utánna irt neki Facebookon hogy isteni jól cumizik..és jó a teste is nagyon..

De azóta már másik munkahelyen dolgozik,de már itt is kostolgatják.

Szokta mesélni hogy államdóan a fenekét dicsérik, meg bánulják.

De már van neki egy kiszemeltje..ahogy mesélte..még egyenlőre semmi komoly,de csipkelődik vele a pali(36). Egy párszor már rácsadott a fenekére,meg délutánosba hazakisérte a lépcsőházig..mert sötétvan,Facebookon is írogat neki hogy egyszer a lépibe lecumizhatná..egyenlőre ennyi:)

 

 

én 24 éves,barátnőm 20     5 éve vagyunk együtt,és sokkal jobb a kapcsolatunk,hogy van mellette érzelemmentes szex!

XXX/XL Creative Commons License 2015.09.24 -6 0 12053

Sziasztok! Szombaton Miskolctapolcai fürdőben lessz olyan vállalkozó kedvű férfi akinek lenne kedve ismerkedni 40es pár hölgy tagjával? Lehetőleg korban fiatalabb vagy hozzánk hasonlóak jelentkezését várom! Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.24 -6 0 12052

sziasztok!

párt keresek diszkrét kapcsolatra.!

Bp Kecskemét közt előny!

írj mailt

pestmegye@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.22 0 0 12051

szia, a párod is így érez, ezt gondolja?!

Előzmény: páromBea (12046)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 12049

A többes szex általában gyógyír az ilyesmire. De csak akkor, ha teljes köztetek az egyetértés!

Előzmény: páromBea (12046)
Thresome Creative Commons License 2015.09.21 -1 1 12047

Sziasztok... 12 ev az nem sok... Maris unjatok egymast?Menjetek elobb egy swingerklubba...Nezzetek meg . probaljatok ki elobb azt de mast ne vonjatok bele...Maj utanna nyissatok mas ,masok fele...Udv.

Előzmény: páromBea (12046)
páromBea Creative Commons License 2015.09.20 -4 1 12046

Sziasztok! Párommal 12-éve vagyunk házasok, elég sok mindenen keresztül mentünk már a 12-év alatt, és a szexuális életünk se olyan már mint az elején... Régóta foglalkoztat, vagy is izgat a dolog,hogy milyen lenne ha más is dugná a páromat. Ózdon élünk, képet tudok küldeni a páromról írj e-mailt ha érdekel a dolog. paromnak@gmail.hu

bjutiful lájf Creative Commons License 2015.09.14 0 0 12040

Valami káprázatos!

Elnézést az offolásért

Előzmény: Törölt nick (12027)
Bi Attila Creative Commons License 2015.09.13 -4 0 12038

Ez csodás! Fantsztikus! Merre laktok? Szívrsrn megismernélek benneteket!

Előzmény: Törölt nick (12027)
krion Creative Commons License 2015.09.13 -3 0 12037

Szívesen lennék mögötte,alatta,mellette,előtte....meg hát többször is.Micsoda parti lenne...

Előzmény: Törölt nick (12027)
jocok11 Creative Commons License 2015.09.13 0 0 12034

Csinos és csábító!

Előzmény: Törölt nick (12027)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 0 12033

Szép!

Előzmény: Törölt nick (12027)
ObiFun Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12032

Szia.

 

Nagyon szép vagy. Visszaolvastam pár napra visszamenőleg a beszélgetéseket és az alapján szimpatikus is. :) örülök, hogy vannak a fórumon normális hangnemben beszélgető emberek , akik tudnak erről a témáról értelmesen beszélgetni. Sajnos a társkereső oldalakon elkeserítő a helyzet. Azt hiszem hamarosan én is feladok a keresgéléssel.

 

Üdv Laci

Előzmény: Törölt nick (12027)
nagykovi70 Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12031

Tökéletesen:) Szuper!

Előzmény: Törölt nick (12027)
Tom Freeman Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12029

Nekem itt megfelel. Csodaszép!  :-)

Előzmény: Törölt nick (12027)
marmegintittvagyok Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12028

Köszönjük.

Előzmény: Törölt nick (12027)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 -1 11 12027

És hogy ne csak a duma-duma-duma legyen, és jusson valami azoknak is akiknek megfelel az arctalan fenekes-cicis kép is :-)

Előzmény: Törölt nick (12025)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 1 12026

Tökéletes végszó!

Előzmény: Törölt nick (12025)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 2 12025

Most is csak azt tudom mondani, hogy hihetetlenül szerencsés ember vagy a párod és az elfogadó környezeted miatt. Remélem, soha senki nem fogja megváltoztatni a mostani hozzáállások, és sikerül olyan partnerekre akadnotok, amilyet kerestek. 

Mi meg, majd próbálkozunk a magunk módján. És reménykedünk, hogy nekünk is sikerül. Mint mondtam már Én is sokszor, nem vagyunk egyformák. Kinek hogy.

Előzmény: Tordal (12022)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12024

én soha nem fogtam vissza magam, soha nem voltam gátlásos, viszont azt nem kell tudnia a világnak hogy milyen perverzióim vannak, pláne nem az anyámnak meg a gyerekemnek, ezt csak az tudja akivel csinálom...............azért mert valaki diszkrét nem azt jelenti hogy prűd........

Előzmény: Tordal (12022)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 1 12023

De vállalják, csak privátban, és nem tudja melyik falubéli van a másik oldalon.

De ezt már sokadjára írom le, csak valamiért nem ül.

Előzmény: Törölt nick (12021)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 2 12022

Senkit nem akarok megbántani (de azért ez visszafelé is igaz, engem sem kell beállítani egy felelőtlen szemétládának akit semmi nem érdekel), csak kifejtettem hogy ha én is így álltam volna hozzá, akkor még társkeresőre se mertem volna regisztrálni, nehogy valaki rosszra gondoljon. Az hogy ezt a nőt megtaláltam annak az eredménye volt, hogy feladtam a korábbi óvatoskodó és túlkombináló énem, és őszintén vállaltam azt aki vagyok. Hihetetlenül felszabadító érzés hosszú évek elnyomott vágyai után, és ilyenkor az ember már soha többé nem akar visszafordulni. Az ember a tapasztalatokból tanul, ha sorra jöttek volna a negatív következmények, talán én is máshogy állok mindenhez. Szerencse? Fene tudja. Az biztos hogy legalább 10 évet elvesztegettem a félelmeim miatt, ezt már soha nem kapom vissza. Ez az egész már majdnem emberjogi magasságokban van, mert pl ugyanilyen dolog a melegek helyzete, ott is lehetne azt mondani hogy maradjon a dobozban örök életére, ne merje vállalni a másságát, mert azzal majd a családjának árt. A többség érdeke a kevesek előtt való ugye. Na nem, talán 50 éve, de nem most. A kor egyik nagy vívmánya a szexuális szabadság, ami miatt nem érhet senkit semmiféle hátrány és ha mégis, annak jogi következményei vannak.

Talán hiúsági kérdést is csinálok ebből, mert nekem nem fogja egy rosszindulatú ember sem megmondani, hogy milyen a helyes szexuális magatartás, pláne hogy tudjuk, mennyire más a kifelé mutatott kép és mennyire más a hálószobai zárt ajtók mögött. Talán pont ezért nem ért eddig minket semmiféle hátrány, mert szinte mindenkinek van valami szexuális szokása, amit fel lehetne hozni ellenérvként, így mindenki magánügyként kezeli az ilyesmit. Aki pedig beszélni akar az beszél anélkül is, pl látták a Julit a boltos Pistivel, és biztosan kavarnak, ez minden falu sajnálatos része.

Ti is abból indultok ki hogy mi van ha... de ért már ténylegesen ilyen hátrány? Valaki nem adott munkát csak mert, vagy megverték a gyereket mivel... Vagy csak az egyszerű bénító félelem, hogy a lehetősége is felmerülhet?

Előzmény: Törölt nick (12019)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12021

És nem azért lesz ringyó mert kivillan a bokája. Hanem mert nem elég neki apu, még legalább 1-2 f.sz kell, hogy minden testrése ki legyen töltve. Mert aki ilyet tesz/vágyik k..va, semmiképp nem lehet jó feleség, anya. Arról nem beszélve, hogy mindezt szemérmetlenül egy nyilvános internetes oldalon. És az már a legek-legje, hogy ezek után még azt merészeli hangoztatni, hogy szereti a férjét.

És ehhez hasonlók. Ez a falu és a szája. Ennek nem szeretné kitenni a gyerekét, aki nem vállalja az arcát. 

Előzmény: Tordal (12018)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12020

azt hogy sima társkeresőn arccal voltam fennt mindenki tudta a környezetemben, viszont az senkire nem tartozik hogy szeretnék 2 biszex pasival kefélni, ezt nyilván arccal ne fogom vállalni a szexpartnerkeresőn..............

Előzmény: Tordal (12018)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12019

Egyébként pedig szuper, hogy Ti így egymásra találtatok. Egyformán gondolkodtok mindenről. Szexről, életről, tabukról és a többi, ráadásul a környezetetek és a család is teljesen nyitott és toleráns. De nem mindenki ilyen szerencsés. Elég, ha ezek közül csak egy dolog hibádzik, már nem olyan szép élet. Szóval örülj, hogy nálatok minden klappol, de ne csesztesd a kevésbé mázlis emberkéket.

Előzmény: Tordal (12014)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!