Keresés

Részletes keresés

zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 438

gyagya!!! nem attól vagyok ki, hogy +1 volt tegnap!!! mondtam már, hogy ilyen rendes gyerek esetében nem is észrevehető a létszám növekedés!!

az is lehetséges, hogy átmegyünk, s csiribu-csiribá, egyszer csak mongyuk láthatatlan leszek, s nem nekem nyafognak, nem az én ölembe nyuzakodnak???hanem mondjuk rögtön mennek játszani??

LEVEGŐT!! csak 1 napra, könyörgöm...

én megszoktam az otthonlét alatt a főzést, a család a meleg vacsit, szvsz úgy gondolom, jobb a feljődő szervezetnek - főleg a napi sok kilométert úszó fiamnak -, ennyi, de nem kötelező, csak annyira uncsi a hideg, vajas, sajtkrémes.. stb

Előzmény: Coge (437)
Coge Creative Commons License 2005.09.29 0 0 437

Bakker Zso,

írod ezt annak a másnapján, hogy babysittelted még az én gyerekemet is...elbujdosok mindjárt a föld alá :-(((

Figyeljetek, miért kell meleg vacsora??? Gyerekek esznek az oviban rendes, meleg kaját, miért nem elég hétvégén??? Max. "félmeleg" kaja van nálunk, mint bundás kenyér, túrógombóc, cukkinis tojásrántotta, ilyenek. De egy csomószor vajaskenyér kakaóval.

Gyertek már át délutánonként, nagyon klassz az új látszónk és a legtutubb, hogy a teraszon ülve, kávét/teát iszogatva tudunk figyelni a gyerekekre...:-)

Előzmény: zso70 (435)
piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 436
Szerintem váltott műszakban dolgozzunk. Néha te hattal és néha én:-)))) Nem jó ötlet, 6 vagy 3 az már mindegy.
Előzmény: zso70 (435)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 435

Szia, :)) még bármi lehet, de az valóban nem, hogy én vagyok Te, vagy fordítva, vagy vmi ilyesmi...

Csajszik, szerintetek nem lehetne, hogy néha mondjuk a 3 gyerekes anyukák téli álomra hajtsák buksi fejüket??? aztán mondjuk úgy május környékén, amikor már elég meleg az időjárás, az isinek is vége közeledik, megszűnőben vannak a napi gondok, akkor ébrednek, s hipp-hopp jön a nyári szünet... na???

NAGYON TELE VAN A HÓCSUKÁM!!!!!!! szeretnék egy kicsit pihenni, a napi robotból kikerülni. Pedig, igen, én "csak" 6 órában nyomom, de mégis.. továbbra sincs időm semmire. Tudom, hogy rajtam kívűl még számosan csinálják ezt..de ez sajna nem vigasztal.

Munka után gyors bevásárlás, robogás a csemete 2-ért, majd a 3.számúért, aztán most még, hogy jó idő van, játszótér, bicaj.. stb- ebből következik, hogy amikor jó idő van, nincs meleg vacsi, csak hideg -emiatt persze lelkifurdalok. Este lecke a legnagyobbal.. MOKUSKERÉK!!!!

és ez még minimum 7 évig - amíg a legkisebb nem lesz nagyobb - így lesz...

Imádom Őket, tudjátok..csak..

Előzmény: Törölt nick (434)
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 433

nem tetű, még csak serke, állítólag a csoportban van, ugyhogy Coge, inkább kezeld le Csibe fejét, hajmosással egybekötött, laza krémkenés a fejre, 10 perc, lemosás, a szer neve NIX, s megelőzésre is jó, állítólag 6 hét védettséget ad

jajj, nekem is viszket a fejem, kb azóta,mióta Óvónéni diszkréten félrehívott... de én már az egész családot kezeltem, tessék Coge megnyugodni!

Előzmény: Kriza (431)
Coge Creative Commons License 2005.09.28 0 0 432

Na, kezdem kapizsgálni, szóval 2 szálon futnak a cselekmények :-)

Egyrészt az ovi, másrészt a triumvirátus...és Zso középsője, mint közös pont :-)

Előzmény: Kriza (429)
Kriza Creative Commons License 2005.09.28 0 0 431
Most látom: "tiszta, rendes gyerekekben van" - ja, akkor mi nem fogunk találni... :))
Előzmény: Kriza (429)
Coge Creative Commons License 2005.09.28 0 0 430

Most hozzám beszélsz, vagy Krizához???

tetű ügyben mármint...

Csibében nem volt - mire jó az "alig haj" :-))), ma sem kérünk belőle, köszönjük szépen :-)))

Előzmény: zso70 (427)
Kriza Creative Commons License 2005.09.28 0 0 429
ööö...elfelejtettem, Zuram szerint "nem játszottak együtt annyit..." :)) De majd délután meglesem őket. Remélem, nem találok semmit...jaj, de viszket a fejeeeeem...:))
dalia Creative Commons License 2005.09.28 0 0 428
az én lányom a héten anyáméknál van, telefonon nézettem meg a haját, állítólag semmi... milyen jó, hogy a fiamnak még nincs haja! :-))))
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 427

háát, ahogy így jobban megnézlek, nem nagyon mondhatnám.....:)) persze, persze

esküszöm keresek én is nagyondenagyonrégizso képeket.. pár db-ra visszaemlékszem, hááát rém vicces...

Gyerekek fejét lekezelted??? nekem azt mondta ma dadus néni, hogy csak a tiszta, rendes gyerekekben van ( még akár büszke is lehetnék rá???? ), s az enyim gyerekben is "csak" 4 dbot találtak a még nem kifejlett példányból.. azokat kiszedték.

Gyógyszerész szerint egész évben van... :(( sírok brühühü

Előzmény: Kriza (424)
piglet Creative Commons License 2005.09.28 0 0 426
Kész nyereség, azon filózok, hogy mikortól teljesen ingyenes:-DDDDDDD
Előzmény: Coge (423)
Kriza Creative Commons License 2005.09.28 0 0 424
Na de hogy kikupálódtam! Vagy nem??? :)))
Előzmény: zso70 (418)
Coge Creative Commons License 2005.09.28 0 0 423

Szaska,

képzeld csak el, hogy 3.800,- helyett 1.900,-at fizetsz csak az oviban kajára havonta...hát nem megéri???

Előzmény: Törölt nick (421)
Coge Creative Commons License 2005.09.28 0 0 422
Konkrétan az, hogy ha 1 hétig ülök a gép előtt, akkor sem ismertelek volna fel :-)))
Előzmény: zso70 (413)
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 420
Gyorsan gondold meg, mert rögtön 50%lenne a kaja , az alaptankönyv meg ingyen, aztán nyista...
Előzmény: Törölt nick (417)
piglet Creative Commons License 2005.09.28 0 0 419

:-) érdekel mi?

Hát ugye idáig volt 23400 a csp, jövőre ez 42 ezer lesz, viszont az adókedvezmény csak 12 a mostani 30 helyett. EZ mondjuk egal. Aztán az oviban csak fele pénzt fizetünk a kajára, és azt hiszem az ingyenes tankönyv tovább jár.

Kb itt van vége a támogatásoknak:-)))))

Előzmény: Törölt nick (417)
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 418
nagyon kedves, Kriza, köszönöm, ezek után nem illik, ugye azt írni, hogy osztom J.véleményét a képről ( másik topic), még csak viccből se nem, igaz ???? :)))
Előzmény: Kriza (416)
Kriza Creative Commons License 2005.09.28 0 0 416
Én is szoktam ezt hallani a legjobb barátnőmtől a támogatásokról... mintha ezért szülne az ember, ha meg valaki annyira sajnálja tőlünk, szüljön, próbálja ki, milyen is a 3gyerekes lét, könyörgöm!!!

Szerintem tök jó, hogy nem egy Sandra Bullock a kép, mert te sokkal helyesebb vagy, mint ő - ez kivételesen komoly, nekem nem tetszik SB - nem úúúgy nem tetszik, nagyon idétlen :)))
Előzmény: zso70 (415)
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 415

aha, ismerős... nekem ugyanezt mondta a volt oszt.társam.. azt nem értem, hogy ha ennyire ki van, hogy neki nem jár, akkor miért nem szül??? és akkor majd ők is kapják azokata  fene nagy támogatásokat!!!

ui: egyébként uj munkahelyen csak tőlem fiatalabb csajszik vannak, persze még nem házasok, állandóan rácsodálkoznak , hogy jééé nekem ilyen SOK gyerekem van...

( bár van olyan ismerős, ahol szintén most derült ki, hogy nekem 3 van, s apuka értetlenül állt, hogy hogyan tudok dolgozni... ugye, Coge??? )

Előzmény: piglet (414)
piglet Creative Commons License 2005.09.28 0 0 414
Tegnap egy kétgyermekes anyuka kiselőadást tartott nekem arról, hogy nekik milyen rossz, mert nem járnak azok a fene nagy támogatások nekik, mint a háromgyerekes családoknak - ekkor még nem tudta, hogy nekem is 3 van. Én egy ideig néztem, aztán közöltem, hogy jó lenne ha egy kicsit gondolkodna, hogy melyik gyereknek jut több, ahol az adott mennyiségű pénz 4felé, vagy ahol 5 felé oszlik, és nekem is 3 van, és ha gondolja akkor elmesélem, hogy miért nehezebb. Csendben maradt.
Előzmény: zso70 (413)
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 413
nos, tehát konkrétan, mi a problémád azzal a képpel????nem egy Sandra Bullock, nadeésakkor???
Előzmény: Coge (412)
Coge Creative Commons License 2005.09.27 0 0 412

Nemár, ez Zso a képen??????????????????????

Behalok :-)))))

(na, annyira nem röhögök, mert többet nem vigyáz a 4-ik gyerekére...)

Előzmény: dalia (409)
Kriza Creative Commons License 2005.09.27 0 0 411
Jó, szóval akkor ez te vagy dalia zso két középsőjével és a saját kicsiddel, ugye? :)) Ja, te nem vagy 3gyerekes... :))

Zso: Samu nem is tudom, hogy :))) vagy :(((. Igazából muris lehetett valóban, bár értem, miért nem tetszik neked...
zso70 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 410

:))

huu, elkuldom majd én is a képeket..

a legkisebbemen tegnap megint nem bírta visszafogni magát, bicikliztünk ( ill. Ők hárman ), s egy legalább 1 évvel idősebb gyerek "lekövette"motorral, valszeg meg akarta előzni... erre Samu lepattant a bicajról, odavágatott a gyerekhez,hangos kiabálás közben egy jobbosal megütötte a vállát, majd mind aki jól végezte dolgát, felpattant, s tova száguldott... eszmélni nem volt időm, mert pillanatok alatt zajlott az egész.. a közelben lévő szülő társak hangosan nevettek, a sérelmet szenvedett kiskrapek "ugy is megelőzlek " továbbra is kiabált.. én annyira nem örültem a dolognak, mert örülök, hogy megvédi magát, de ez szvsz kicsit sok-sokk volt...

dalia Creative Commons License 2005.09.27 0 0 409
3 gyerekes anyuka kakukktojással :-)
Coge Creative Commons License 2005.09.21 0 0 408

a legnagyobb szerencse, hogy a pasidnak sem nagyon tűnt fel a különbség :-)))

Mondjuk amíg a csajom ilyen szerelmetes pillantásokat vet rá és puszit osztogat neki...addig ne is reklamáljon! :-)))

Előzmény: zso70 (404)
Coge Creative Commons License 2005.09.21 0 0 407
az enyém 3 éves :-)
Előzmény: __mano (400)
Lovászi Creative Commons License 2005.09.21 0 0 406

Akkor nekem minden gyerekem 2 m fölött lenne...

A babszobán vagy valamelyik másik babás lapon van egy magasságkalkulátor, ami a gyerek 10 éves magasságából, a súlyából, + a szülők magasságából számolja ki mennyi az annyi. A nagylányomra 178 cm-t hozott ki, ő 180 cm magas (17 éves, nőni már nem fog), a fiamra 198 cm-t, ő most 192-nél tart, és most húzott bele a növésbe, lévén 15 éves...

Előzmény: mitla (402)
Kriza Creative Commons License 2005.09.21 0 0 405
Pedig megdobbant a szívem :)))
Egész délelőtt ruhákat válogattam, valami hihetetlen mennyiséggel bírunk, hála kedves topictársnőnek is többek között. Nincs is annyi nap, amennyi szépséget találtam, azt hiszem, mától délelőtt-délután másban lesz a lányom, ÉS átöltözünk vacsorához, ahogy jobb házaknál szokás :))) Mondjuk gyanítom, hogy a hozzátáplálás kapcsán éppen ez fog bekövetkezni, és akkor lehet, hogy nem találom olyan mulatságosnak, mint most így elméltben :)))
Előzmény: zso70 (404)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!