Keresés

Részletes keresés

vivi.g Creative Commons License 2004.09.21 0 0 210
Tibbe Creative Commons License 2004.09.21 0 0 209

Mi lett a kandúrkáddal??

Nagyon szépek a cicáid!:-)

Előzmény: VALOUR (190)
Tibbe Creative Commons License 2004.09.21 0 0 208
vivi.g Creative Commons License 2004.09.21 0 0 207

Amúgy a cica szó nemcsak azt jelenti,hogy "kis"cica(házi cica),hanem azt is hogy pl:tigris.Szóval a nagyobbacska macska is jöhet!(képek formájában!:DD)

Amúgy a nagymacskák is csodásak!

Tibbe Creative Commons License 2004.09.21 0 0 206
vivi.g Creative Commons License 2004.09.21 0 0 205
vivi.g Creative Commons License 2004.09.21 0 0 204

Nem!:D

Még csak az kéne!:D

Előzmény: Flacika (203)
Flacika Creative Commons License 2004.09.20 0 0 203
Ezek is sajátok? :)))
Előzmény: vivi.g (202)
vivi.g Creative Commons License 2004.09.19 0 0 202
vivi.g Creative Commons License 2004.09.19 0 0 201
vivi.g Creative Commons License 2004.09.19 0 0 200
vivi.g Creative Commons License 2004.09.19 0 0 199
ziko3 Creative Commons License 2004.09.18 0 0 198
Sziasztok! Ami lemaradt: Csipetke elfáradt a vadászatban,de őrzi a zsákmányt!!!
ziko3 Creative Commons License 2004.09.18 0 0 197
Ez az enyém!!
Előzmény: vivi.g (196)
vivi.g Creative Commons License 2004.09.17 0 0 196
JUDIT BP 48 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 195
A 2 vörös cicának, az előbb lemardt a mamája!:-)Garfild+MazsolaGarfild+MazsolaGarfild+MazsolaGarfild+Mazsola
JUDIT BP 48 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 194
A két vörös fiúcicának itt a mamája:
JUDIT BP 48 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 193

Sziasztok!

Husvétkor született Budapesten 2 vörös fiú cica,gazdit keresnek,ha lehet párban,megszokták a kertet,nagyon játékosak! j2004@freemail.hu

Vuk és Viktor
simoo Creative Commons License 2004.09.17 0 0 192

enzo király

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.16 0 0 191

Ezt a gyönyörű jószágot!

Gratulálok Hozzá, csodálatos egy teremtménye a Földnek.

 

Mel

Előzmény: simoo (165)
VALOUR Creative Commons License 2004.09.16 0 0 190

és még 1 kép itt még ketten a drágaságaim!:(

mert hogy az én gyönyörű kandúrkám eltűnt!

az elvezsett rovatban olvashattok róla!aki tud segítsen

kérrem, mert a szívem szakad érte!!:(

 

 

 

 

 

VALOUR Creative Commons License 2004.09.16 0 0 189

Sziasztok! 

 

Ő az én drágaságom, Lizácska

most 5 hónapos, igazi kis cicahölgy:)

már most kandúkát keresek neki, fehér,fekete,

ezüst, (legfőbb képpen) VÖRÖS! vagy krém színű kandúrkák

gazdiainak jelentkezését várom:)

cím:valour@freemail.hu

 

 

 

           

Vavis Creative Commons License 2004.09.16 0 0 188
1234
vivi.g Creative Commons License 2004.09.15 0 0 187
Mancsokat fel!:DDDDDDDDD
vivi.g Creative Commons License 2004.09.14 0 0 186
Remek cicás képek!
VALOUR Creative Commons License 2004.09.14 0 0 185

szia !

 

ő a te cicád? gyönyörű kormoska! ha saját és kandúrka nem szeretnéd pároztatni? fiút keresek a cicalányomnak.:) köszi

Előzmény: Tibbe (1)
simoo Creative Commons License 2004.09.14 0 0 184
az én gépemmel állandóan probléma van...mennyiért vállalná a rendrakást???
Előzmény: Vidka (183)
Vidka Creative Commons License 2004.09.14 0 0 183
Az új rendszergazda!
simoo Creative Commons License 2004.09.14 0 0 182
vivi.g Creative Commons License 2004.09.13 0 0 181

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!