VALOUR
2004.09.16
0 0
190
és még 1 kép itt még ketten a drágaságaim!:(
mert hogy az én gyönyörű kandúrkám eltűnt!
az elvezsett rovatban olvashattok róla!aki tud segítsen
kérrem, mert a szívem szakad érte!!:(
VALOUR
2004.09.16
0 0
189
Sziasztok!
Ő az én drágaságom, Lizácska
most 5 hónapos, igazi kis cicahölgy:)
már most kandúkát keresek neki, fehér,fekete,
ezüst, (legfőbb képpen) VÖRÖS! vagy krém színű kandúrkák
gazdiainak jelentkezését várom:)
cím:valour@freemail.hu
VALOUR
2004.09.14
0 0
185
szia !
ő a te cicád? gyönyörű kormoska! ha saját és kandúrka nem szeretnéd pároztatni? fiút keresek a cicalányomnak.:) köszi
Előzmény: Tibbe (1)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!