Keresés

Részletes keresés

piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 456
Mazsola, de tapasztalatom nincsen, még nem voltam itt, csak találtam.
Előzmény: Törölt nick (455)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 455

engem érdekel!

 

amúgy az esti mókuskerékből legalább a vásárlást ki lehet hagyni, ha az ember berendel. nekem már a terhesség közepétől (vagyis 2 éve) gérobi hozza fel a 4.-re a heti karton tejeket meg szinte mindent... abszolút megéri azt a kis plusz pénzt...

Előzmény: piglet (446)
piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 454
Az régen volt:-) és terasz sem volt.
Előzmény: Kriza (453)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 453
ugyehogyugye...aztán itt sajnálja magát :))
Előzmény: Coge (452)
Coge Creative Commons License 2005.09.29 0 0 452

Vannak :-)))

Amikor nálad voltam, 2 db gyerek oviban, egy meg aludt a hálóban :-)))

Előzmény: piglet (442)
Gabiiiiii Creative Commons License 2005.09.29 0 0 451

idefigyuzz,te nyafkamano..engem meg csak most fog hazaenni a fene:(((

Most mar annyira mindegy 5 perc ide vagy oda,hogy ezt meg beirom:)

 

Előzmény: zso70 (448)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 450
Ja és nálunk is jellemző, hogy akkor alszik el szegény gyerek, mikor mindjárt menni kell begyűjteni, a szívem szakad meg mindig, ha ébresztenem kell... Bezzeg a nagynál, ha aludt, sose zavartam, de hát ha többedik az ember, így jár... :))
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 449
Én is szundítottam éppen, a kicsik fent alszanak, a nagy a kertben bogarászik, erre nem korábban ideér a bébiszitter, aki Dömére fog vigyázni, míg mi úszni megyünk Jakabbal és viszem Emmát is persze magammal? És felébresztett ... :))
Előzmény: Gabeszka (447)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 448

De, szoktak menni, max havonta 1 alkalommal, de mindig akkor betegszenek le ( elég emlékezetes a szept.10-i kirándulás, ami sietős hazaúttal ért végett, legkisebb állítólagos láza után. Mert ez nem rosszindulatúság, csak szvsz benyelt vmi hülyeséget a Dagályban, s hőemelkedése volt . 3 napig otthon voltam utána, háát vmi olyan emlékeim vannak a dologról, mint most Krizának )

 

de azért irigykedem :))

 

nem nagyon műxik ez a munka-3 gyerek ,nekem.. persze, lehet, hogyha vmi szabadfoglalkozású lennék, akkor jobb lenne, nem tom.

De nehogy azt higgyétek most, hogy állandójjan panaszkodom, csak úúúúgy sajnálom, hogy nem lehet nyugodtan leülni pl. autózni, avgy akármi más, mert mindig van VALAMI...

Előzmény: Gabeszka (447)
Gabeszka Creative Commons License 2005.09.29 0 0 447

Beírjam, hogy én most itt kávézgatok, a két kisebb fenn alszik (egyszerre!), a nagy meg imádja a sulit? és épp napközizik:-))))

És épp betoltam az almáspityut a sütőbe, had legyen a középsőnek meleg uzsi...

(jó, nem annyira szép minden, mert elcukroztam a kávém:DDD)

 

Na azért ilyen idilli délutánok ritkásan önnek össze, egyrészt mert a közepeset sem hozom el minden nap alvás előtt az oviból, meg Berni is akkor nem szokott aludni, amikor kellene. Többnyire a délutáni begyűjtő-körút (értsd, ovi-isi) előtt fél órával álmosodik el, de rettentően.

 

zso,

Nagyszülőkhöz nem szoktátok lepasszolni 1-1 hétvégére őket?

 

 

piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 446
Jut eszembe olvastam egy babás kávéházról, nem érdekel valakit?:-))))
Előzmény: Kriza (443)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 445
és egyébként is, akinek soxor de soxor itt van anyukája, az biztosan nyugodtan kv-ni!!!! :))
Előzmény: Kriza (443)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 444

haha, kávézás!!!!:)))

 

erről Cöge tudna mesélni, hogy mennyire jól sikerült az utcsó ilyen jellegű próbálkozásunk hahahahhihihi

( gyere anya homokozni, anya a Csibe elvette, Samu menj oda, leesel, felesel... megfelelő szituk behelyettesítendő...)

 

főleg, hogy most már "játszóterük " van - kiegészül a lökjél meg, fogjál meg, felmászok, segítsél......ööööö más most nem jut eszembe.

DE a kv határozottan finom volt, megérte.. kicsit kihűlt, de jó volt..mondhatni jeges kávé volt, de jó volt, jó volt :)))

 

 

és Emmuka is ismeri a jó kislány Emmukát, akinek nem szabad sírni??:))

 

Kriza, Te nem főzöl ?????? egész nap otthon vagy, s meleg étel???? huuuu, a pizsamád sem parti képes reggelente.. háát, nem tudom

Előzmény: Kriza (441)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 443
Én már olvastam olyanról ... :)) Valami szingli könyv volt, azt hiszem :))
Előzmény: piglet (442)
piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 442

Szerintem egyszerű:-)))) te kávézol egy teraszon, ők meg játszanak valahol máshol, ahol te nem vagy ott:-))))))))))

(más verzió nem működik... emlékeim szerint, vannak nekem emlékeim egyátalán nyugalmas kávézásról?)

Előzmény: Kriza (441)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 441
Én is akarok téli álmot! Enyimek sorra betegednek le, most a kicsi lázadsodik, a középső az agyamra megy, egy hete itthon van betegség ürgyén, de mivel nem beteg, zsezseg ezerrel, azt hiszi, az megy, hogy "de hagyd ott Emmukát fent és gyere le csak velem játszani..." ááááá... ma a suli előtt (miután cipőt vettünk a középsőnek, az is nagy élmény volt) 20 percet dekkoltunk a kocsiban a nagyra várva, soha nem hozzák őket időben ki, de ha kések, tuti már ott kint vannak, így nem merek később menni. Közben Emma sír, Döme vigasztalja: "nem sír a jó Emmuka, a jó Emmuka van itt, a rossz Emmuka elment, itt a jó dicsőséges Emmuka, nem kell neki könyörögni, hogy ne sírjon, nem hagyhatjuk itt Jakabot, egyedül nem tud hazajönni, jó kislány az Emmuka..." - azért ez muris volt :))

Meleg vacsora: hogyisne, még mit nem!

Kávé teraszon, míg gyerekek szépen játszanak: aha, ezt én is meg szoktam próbálni... ha vki tudja, hogy lehet, mesélje már el :))
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 440
látod, látod, még a gyerekek neme is egyezik.. F, L, F :)))
Előzmény: Törölt nick (439)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 438

gyagya!!! nem attól vagyok ki, hogy +1 volt tegnap!!! mondtam már, hogy ilyen rendes gyerek esetében nem is észrevehető a létszám növekedés!!

 

az is lehetséges, hogy átmegyünk, s csiribu-csiribá, egyszer csak mongyuk láthatatlan leszek, s nem nekem nyafognak, nem az én ölembe nyuzakodnak???hanem mondjuk rögtön mennek játszani??

 

LEVEGŐT!! csak 1 napra, könyörgöm...

 

én megszoktam az otthonlét alatt a főzést, a család a meleg vacsit, szvsz úgy gondolom, jobb a feljődő szervezetnek - főleg a napi sok kilométert úszó fiamnak -, ennyi, de nem kötelező, csak annyira uncsi a hideg, vajas, sajtkrémes.. stb

Előzmény: Coge (437)
Coge Creative Commons License 2005.09.29 0 0 437

Bakker Zso,

írod ezt annak a másnapján, hogy babysittelted még az én gyerekemet is...elbujdosok mindjárt a föld alá :-(((

 

Figyeljetek, miért kell meleg vacsora??? Gyerekek esznek az oviban rendes, meleg kaját, miért nem elég hétvégén??? Max. "félmeleg" kaja van nálunk, mint bundás kenyér, túrógombóc, cukkinis tojásrántotta, ilyenek. De egy csomószor vajaskenyér kakaóval.

 

Gyertek már át délutánonként, nagyon klassz az új látszónk és a legtutubb, hogy a teraszon ülve, kávét/teát iszogatva tudunk figyelni a gyerekekre...:-)

Előzmény: zso70 (435)
piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 436
Szerintem váltott műszakban dolgozzunk. Néha te hattal és néha én:-)))) Nem jó ötlet, 6 vagy 3 az már mindegy.
Előzmény: zso70 (435)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 435

Szia, :)) még bármi lehet, de az valóban nem, hogy én vagyok Te, vagy fordítva, vagy vmi ilyesmi...

 

Csajszik, szerintetek nem lehetne, hogy néha mondjuk a 3 gyerekes anyukák téli álomra hajtsák buksi fejüket??? aztán mondjuk úgy május környékén, amikor már elég meleg az időjárás, az isinek is vége közeledik, megszűnőben vannak a napi gondok, akkor ébrednek, s hipp-hopp jön a nyári szünet... na???

 

NAGYON TELE VAN A HÓCSUKÁM!!!!!!! szeretnék egy kicsit pihenni, a napi robotból kikerülni. Pedig, igen, én "csak" 6 órában nyomom, de mégis.. továbbra sincs időm semmire. Tudom, hogy rajtam kívűl még számosan csinálják ezt..de ez sajna nem vigasztal.

Munka után gyors bevásárlás, robogás a csemete 2-ért, majd a 3.számúért, aztán most még, hogy jó idő van, játszótér, bicaj.. stb- ebből következik, hogy amikor jó idő van, nincs meleg vacsi, csak hideg -emiatt persze lelkifurdalok. Este lecke a legnagyobbal.. MOKUSKERÉK!!!!

 

és ez még minimum 7 évig - amíg a legkisebb nem lesz nagyobb - így lesz...

Imádom Őket, tudjátok..csak..

Előzmény: Törölt nick (434)
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 433

nem tetű, még csak serke, állítólag a csoportban van, ugyhogy Coge, inkább kezeld le Csibe fejét, hajmosással egybekötött, laza krémkenés a fejre, 10 perc, lemosás, a szer neve NIX, s megelőzésre is jó, állítólag 6 hét védettséget ad

 

jajj, nekem is viszket a fejem, kb azóta,mióta Óvónéni diszkréten félrehívott... de én már az egész családot kezeltem, tessék Coge megnyugodni!

Előzmény: Kriza (431)
Coge Creative Commons License 2005.09.28 0 0 432

Na, kezdem kapizsgálni, szóval 2 szálon futnak a cselekmények :-)

Egyrészt az ovi, másrészt a triumvirátus...és Zso középsője, mint közös pont :-)

Előzmény: Kriza (429)
Kriza Creative Commons License 2005.09.28 0 0 431
Most látom: "tiszta, rendes gyerekekben van" - ja, akkor mi nem fogunk találni... :))
Előzmény: Kriza (429)
Coge Creative Commons License 2005.09.28 0 0 430

Most hozzám beszélsz, vagy Krizához???

tetű ügyben mármint...

Csibében nem volt - mire jó az "alig haj" :-))), ma sem kérünk belőle, köszönjük szépen :-)))

Előzmény: zso70 (427)
Kriza Creative Commons License 2005.09.28 0 0 429
ööö...elfelejtettem, Zuram szerint "nem játszottak együtt annyit..." :)) De majd délután meglesem őket. Remélem, nem találok semmit...jaj, de viszket a fejeeeeem...:))
Előzmény: zso70 (427)
dalia Creative Commons License 2005.09.28 0 0 428
az én lányom a héten anyáméknál van, telefonon nézettem meg a haját, állítólag semmi... milyen jó, hogy a fiamnak még nincs haja! :-))))
Előzmény: zso70 (427)
zso70 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 427

háát, ahogy így jobban megnézlek, nem nagyon mondhatnám.....:)) persze, persze

 

esküszöm keresek én is nagyondenagyonrégizso képeket.. pár db-ra visszaemlékszem, hááát rém vicces...

 

Gyerekek fejét lekezelted??? nekem azt mondta ma dadus néni, hogy csak a tiszta, rendes gyerekekben van ( még akár büszke is lehetnék rá???? ), s az enyim gyerekben is "csak" 4 dbot találtak a még nem kifejlett példányból.. azokat kiszedték.

Gyógyszerész szerint egész évben van... :(( sírok brühühü

Előzmény: Kriza (424)
piglet Creative Commons License 2005.09.28 0 0 426
Kész nyereség, azon filózok, hogy mikortól teljesen ingyenes:-DDDDDDD
Előzmény: Coge (423)
Kriza Creative Commons License 2005.09.28 0 0 424
Na de hogy kikupálódtam! Vagy nem??? :)))
Előzmény: zso70 (418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!