Jól sejtem, hogy ennek a technikának az alkalmazásához elsősorban manuális fókusz (vagy szerencsésebbeknek beépített fókuszsorozat) és állvány használata szükséges? Bár láttam már többtíz, kézből lövött képből ősszállított stack képet. Mondjuk azt nem értem, hogy csinálják.
Engem is nagyon érdekel a technika, csak a jelenlegi gépem nem alkalmas rá. :(