Keresés

Részletes keresés

Coge Creative Commons License 2005.09.30 0 0 470

Jelentem itt nem esik...

Úgyhogy gyertek!!!

(még pont elcsíptelek, ha böcsülettel betartod a munkaidőt :-)

Előzmény: zso70 (458)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.30 0 0 469
gabiiii, ha erre jársz, írtam neked mélt, léci nézd meg.
Előzmény: Gabiiiiii (451)
Kriza Creative Commons License 2005.09.30 0 0 468
Nem, elment máshova dolgozni. Amúgy ex-szel J.-nek semmi baja, úgy értem, találkozhatnék vele akár vacsorára is, mozira is, a nyáron eljött a Balatonra is, hozta akisfiát is, aztán meg anyukája jött át ismét a kicsivel, szóval ez már ex csak, bár anyukája egyszer elszólta magát, bár én lennék a menye :))) Nem, a lencse árával van a baja :)))
Előzmény: zso70 (467)
zso70 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 467

:(((

 

nade, ilyenkor találkozol - lencsecsere -a ex-el, nem?? lehet, hogy tulképp ennek nem örül Józsi....:))

Előzmény: Kriza (466)
Kriza Creative Commons License 2005.09.30 0 0 466
Büszke nem vgyok rá, inkább aggaszt. Ezzel mit sem lehet tenni, én teázom, nem kávézom, ma túl vagyok 2 erős teán, most iszom a nescafe-mat, ami persze nem erős fekete, de normál esetben szokott hatni. Igazából az a rossz, hogy megint összevissza ver a szívem, mint a terhesség előtt, mikor kaptam rá gyógyszert; fáj a jobb vállam, de úgy, hogy csak bizonyos pózokban tudom felemelni, pl. kinyújtva oldalra nem, de sok másfelé sem, néha kínszenvedés felvenni Emmát - ez minden gyerekemnél beállt ilyentájt és elmúlt, mikor már nem kellett cipelni, e ez messze van még; zsibbad a hátam, egyre nagyobb területen; szóval egy kripli vagyok, lehányt pizsiben, csurgó tejjel, frontokra érzékenyen, szédülve, az egyetlen pozitívumom, hogy javult a szemem a terhesség alatt. Csoda, hogy kitart mellettem a férjem :)) Bár ő nem örül ennek az állandó javulásnak, folyton új lencse kell, darabja 15ezerért...
Előzmény: zso70 (465)
zso70 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 465
háááát, vmi hasonlóan kiemelkedő lehet nálam is...inkább ne legyünk erre büszkék, bár ez független tőlünk..
Előzmény: Kriza (464)
Kriza Creative Commons License 2005.09.30 0 0 464
Most mértem: 83/59, pulzus 65. Az milyen?
Előzmény: zso70 (463)
zso70 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 463
te, lehet,hogy ez a szédülős cuccos is együtt jár a 3 gyerekkel??? ez most nem vicc, mert néha én is ájulok, il. elkezdődik a szemem előtti "szivárvány".... szvsz alacsony vérnyomás, na de ennyire????
Előzmény: Kriza (462)
Kriza Creative Commons License 2005.09.30 0 0 462
Ő jól, bár ma még nem volt időm lázat mérni, reggel rohantunk, 2 napja én viszem őket ill. Jakabot suliba, mikor hazaértünk, meg rögtön aludni tért, olyan álmos volt. Döme is jól, éppen gyurmázunk, pizzát és sütiket gyárt nekem. Én vacakul, megint annyira szédülök, hogy az borzasztó, de mikor van nekem időm és gyerek nélküli időm, hogy orvoshoz járkáljak? Csak lassan már nagyon gáz lesz a helyzet, és remélem, hogy nem valahol idegenben leszek rosszul egyszer ... :((( április óta kellene a kardiológushoz is visszamennem, de az se sikerül...
Előzmény: zso70 (461)
zso70 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 461
na, igen, ippeghogy:)) hogy van Emma?
Előzmény: Kriza (460)
Kriza Creative Commons License 2005.09.30 0 0 460
csak figyelmeztetnélek, hogy amennyire tudom, a lányod már 4 év felett van :))) Ha elkerülte volna a figyelmedet - vagy nem azért ünnepeltük a hétvégén? :))
Előzmény: zso70 (458)
zso70 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 459
ja, s még azt szerettem volna, hogy az Állatkerti játszó is jó, mert ott egy magasított emelvény, ahonnan belátható az egész, szabjára ereszthető a ygerkőc.
Előzmény: Törölt nick (457)
zso70 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 458

nem is nyafkamano, csak gondoltam, kivel mással, mint "sorstársakkal" oszthatnám meg a hasfájásomat....:))

és egyébként meg, biztos nem lenne nyűgöm, ill. mem ilyen jellegű, ha nem lenne 10 év alatti az összes gyerekem, ebből kettő 4 év alatt....:) más jellegű hasfájása van az ember lányának, ha már nagyobbak a gyerkőcök, ugye?? Azért Neked Barbi elég sok mindent megcsinál, na :))))))) 

( nálam inkább szétpakolnak, mintha direkte csinálnák a rendetlenséget, tegnap volt a " tak.nénink", aki általában 2 hetente jön, kértem őket, hogy az asztal együnk, ha már olyan szép rend van...áhhh, azért sem, de gondolom ez ismerős . Ja, s ebből kifolyólag volt meleg vacsi, mert annyira, de annyira a csajszi, hogy még főzni is szokott 10ből 8x )

 

Coge, fedett játszóteretek van??:)) mert esőben nem szeretünk kimenni....

Előzmény: Gabiiiiii (451)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 457
jé... ez a volánelektronika :-) ismerem ezt a cégért, már vagy 5 cég váltotta egymást itt. jól hangzik, de jó drága :-((( azért köszi!
Előzmény: piglet (456)
piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 456
Mazsola, de tapasztalatom nincsen, még nem voltam itt, csak találtam.
Előzmény: Törölt nick (455)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 455

engem érdekel!

 

amúgy az esti mókuskerékből legalább a vásárlást ki lehet hagyni, ha az ember berendel. nekem már a terhesség közepétől (vagyis 2 éve) gérobi hozza fel a 4.-re a heti karton tejeket meg szinte mindent... abszolút megéri azt a kis plusz pénzt...

Előzmény: piglet (446)
piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 454
Az régen volt:-) és terasz sem volt.
Előzmény: Kriza (453)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 453
ugyehogyugye...aztán itt sajnálja magát :))
Előzmény: Coge (452)
Coge Creative Commons License 2005.09.29 0 0 452

Vannak :-)))

Amikor nálad voltam, 2 db gyerek oviban, egy meg aludt a hálóban :-)))

Előzmény: piglet (442)
Gabiiiiii Creative Commons License 2005.09.29 0 0 451

idefigyuzz,te nyafkamano..engem meg csak most fog hazaenni a fene:(((

Most mar annyira mindegy 5 perc ide vagy oda,hogy ezt meg beirom:)

 

Előzmény: zso70 (448)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 450
Ja és nálunk is jellemző, hogy akkor alszik el szegény gyerek, mikor mindjárt menni kell begyűjteni, a szívem szakad meg mindig, ha ébresztenem kell... Bezzeg a nagynál, ha aludt, sose zavartam, de hát ha többedik az ember, így jár... :))
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 449
Én is szundítottam éppen, a kicsik fent alszanak, a nagy a kertben bogarászik, erre nem korábban ideér a bébiszitter, aki Dömére fog vigyázni, míg mi úszni megyünk Jakabbal és viszem Emmát is persze magammal? És felébresztett ... :))
Előzmény: Gabeszka (447)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 448

De, szoktak menni, max havonta 1 alkalommal, de mindig akkor betegszenek le ( elég emlékezetes a szept.10-i kirándulás, ami sietős hazaúttal ért végett, legkisebb állítólagos láza után. Mert ez nem rosszindulatúság, csak szvsz benyelt vmi hülyeséget a Dagályban, s hőemelkedése volt . 3 napig otthon voltam utána, háát vmi olyan emlékeim vannak a dologról, mint most Krizának )

 

de azért irigykedem :))

 

nem nagyon műxik ez a munka-3 gyerek ,nekem.. persze, lehet, hogyha vmi szabadfoglalkozású lennék, akkor jobb lenne, nem tom.

De nehogy azt higgyétek most, hogy állandójjan panaszkodom, csak úúúúgy sajnálom, hogy nem lehet nyugodtan leülni pl. autózni, avgy akármi más, mert mindig van VALAMI...

Előzmény: Gabeszka (447)
Gabeszka Creative Commons License 2005.09.29 0 0 447

Beírjam, hogy én most itt kávézgatok, a két kisebb fenn alszik (egyszerre!), a nagy meg imádja a sulit? és épp napközizik:-))))

És épp betoltam az almáspityut a sütőbe, had legyen a középsőnek meleg uzsi...

(jó, nem annyira szép minden, mert elcukroztam a kávém:DDD)

 

Na azért ilyen idilli délutánok ritkásan önnek össze, egyrészt mert a közepeset sem hozom el minden nap alvás előtt az oviból, meg Berni is akkor nem szokott aludni, amikor kellene. Többnyire a délutáni begyűjtő-körút (értsd, ovi-isi) előtt fél órával álmosodik el, de rettentően.

 

zso,

Nagyszülőkhöz nem szoktátok lepasszolni 1-1 hétvégére őket?

 

 

piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 446
Jut eszembe olvastam egy babás kávéházról, nem érdekel valakit?:-))))
Előzmény: Kriza (443)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 445
és egyébként is, akinek soxor de soxor itt van anyukája, az biztosan nyugodtan kv-ni!!!! :))
Előzmény: Kriza (443)
zso70 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 444

haha, kávézás!!!!:)))

 

erről Cöge tudna mesélni, hogy mennyire jól sikerült az utcsó ilyen jellegű próbálkozásunk hahahahhihihi

( gyere anya homokozni, anya a Csibe elvette, Samu menj oda, leesel, felesel... megfelelő szituk behelyettesítendő...)

 

főleg, hogy most már "játszóterük " van - kiegészül a lökjél meg, fogjál meg, felmászok, segítsél......ööööö más most nem jut eszembe.

DE a kv határozottan finom volt, megérte.. kicsit kihűlt, de jó volt..mondhatni jeges kávé volt, de jó volt, jó volt :)))

 

 

és Emmuka is ismeri a jó kislány Emmukát, akinek nem szabad sírni??:))

 

Kriza, Te nem főzöl ?????? egész nap otthon vagy, s meleg étel???? huuuu, a pizsamád sem parti képes reggelente.. háát, nem tudom

Előzmény: Kriza (441)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 443
Én már olvastam olyanról ... :)) Valami szingli könyv volt, azt hiszem :))
Előzmény: piglet (442)
piglet Creative Commons License 2005.09.29 0 0 442

Szerintem egyszerű:-)))) te kávézol egy teraszon, ők meg játszanak valahol máshol, ahol te nem vagy ott:-))))))))))

(más verzió nem működik... emlékeim szerint, vannak nekem emlékeim egyátalán nyugalmas kávézásról?)

Előzmény: Kriza (441)
Kriza Creative Commons License 2005.09.29 0 0 441
Én is akarok téli álmot! Enyimek sorra betegednek le, most a kicsi lázadsodik, a középső az agyamra megy, egy hete itthon van betegség ürgyén, de mivel nem beteg, zsezseg ezerrel, azt hiszi, az megy, hogy "de hagyd ott Emmukát fent és gyere le csak velem játszani..." ááááá... ma a suli előtt (miután cipőt vettünk a középsőnek, az is nagy élmény volt) 20 percet dekkoltunk a kocsiban a nagyra várva, soha nem hozzák őket időben ki, de ha kések, tuti már ott kint vannak, így nem merek később menni. Közben Emma sír, Döme vigasztalja: "nem sír a jó Emmuka, a jó Emmuka van itt, a rossz Emmuka elment, itt a jó dicsőséges Emmuka, nem kell neki könyörögni, hogy ne sírjon, nem hagyhatjuk itt Jakabot, egyedül nem tud hazajönni, jó kislány az Emmuka..." - azért ez muris volt :))

Meleg vacsora: hogyisne, még mit nem!

Kávé teraszon, míg gyerekek szépen játszanak: aha, ezt én is meg szoktam próbálni... ha vki tudja, hogy lehet, mesélje már el :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!