Keresés

Részletes keresés

Dózerbike Creative Commons License 2009.05.27 0 0 129
Ilyesmi nyalánkságok is lesznek?:D

http://www.youtube.com/watch?v=2MUPLuZBqHo&feature=related
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.27 0 0 128
Jankó :
http://www.roseversand.de/output/controller.aspx?cid=156&detail=1000&detail2=18118
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.27 0 0 127
Jah Somogybabod....offroad verseny lesz , buli hegyek, varacskolás és egyéb nyalánkságok :)
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.27 0 0 126
Nekem egy Intense kellene :) a maga 15kg -val, outi neeeeeemmmm, próbáltam egy-két gépet szervizelés után nem az én világom.
Előzmény: mukunda... (122)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.27 0 0 125
Hinnye, de szép a Matti Espressoja!!!

Más: Igényes, minőségi cross/trekking vázat keresek. Telóhoz tervezett geometria, tárcsafék rögzítési lehetőség legyen. Carbon kizárva. Lehetőleg fekete kellene... Ötletek?

Megint más: Holnap valszeg csak egy VP-Bfüred-VP laza trekking játszik. Túratáskás, forrásvíz-hazaszállítós. (Hacsak nem javul nagyot az idő...) Valaki?
kerdojel Creative Commons License 2009.05.27 0 0 124
Ne is törődj velük, a bohó, és élveteg szemléletű ifjúság nem tudja mi a jó, terepezés, meg hasonló Istentől elrugaszkodott dolgok... Miért térnék le az egy Igaz Útról?

;)
Előzmény: mukunda... (122)
Csobánc Creative Commons License 2009.05.27 0 0 123
Én inkább felülnék egy 9-10 kilós össztelós montira,és még sima út sem kéne hozzá.:)
Előzmény: mukunda... (122)
mukunda... Creative Commons License 2009.05.27 0 0 122

 

Pl: Fél évet használnátok ezt a 7 kg-os bringát jó aszfalt úton (Italy) és utána felülnétek a mostani bringátokra azé kiváncsi lennék a véleményetekre hogy mien az aszfalt bringázás !!!

 

 

mukunda... Creative Commons License 2009.05.27 0 0 121

Mé pont Somogybabodra ???  Mi van ott ???

 

Én a szomszédban vóltam bringával  Somogyvámoson ,a Krishna völgyben :DDD

Előzmény: Kann Matti (120)
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.27 0 0 120
Ok...Ok. csak pontosítsunk , mert mennénk Somogybabodra ,gyere velünk jó kis túra lesz kb. 200km
Előzmény: Törölt nick (117)
Ano| Creative Commons License 2009.05.26 0 0 119
sajna én péntektől szerda reggelig dolgozom ismét ... szóval ha az időjárás engedni nekem csak a csütörtök jó!
Előzmény: Törölt nick (117)
laciklon1 Creative Commons License 2009.05.26 0 0 118
Hali Jankó!
Be regisztráltam, hogy Babival megköszönhessük a vasárnapi buzdítást.
Először nem tudtuk ki biztat bennünket, de Matti felvilágolt, hogy te voltál kint a gázlóknál.
Köszi még egyszer..:)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 117
Matti, kérjél már egy szabadnapot csütörtökre (és péntekre)! Majd írok igazolást... Vagy a postod azt jelenti, hogy ráérsz és csatlakoznál?

Ano, pénteken már melóznod kell? Mert csinálhatnánk egy két (három/négy) napos megszakítóst is...:-)))

Földet éres pl. Sopronban, aztán irány hazafelé, ahogy sikerül. Szabadban alváshoz már nincs hideg. Tekerés orrvérzésig, alvás ahol sikerül, fürdés patakban, meg ilyenek...

Hiányzik már valami extrém. Régen jártam a határvidéken, és ideje lenne megint megtalálni a helyemet ebben a káoszban. Ehhez pedig valami hosszú és fárasztó kell, amibe a szó szoros értelmében belehal az ember, hogy azután újjászülethessen. Néhány - durva emelkedő által - szétszaggatott izomrost ide nem elég...

Hétfő még Pünkösd, kedden is ráérünk hazaérni.
Ano| Creative Commons License 2009.05.26 0 0 116
a csütörtöki túra kissé kezd veszélybe kerülni, ugyanis holnapra nagyonsok esőt mondanak amiből valószínüleg marad csütörtökre is :(
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.26 0 0 115
Azt elhiszem...inkább maradtál volna koca bringás :)
Csobánc Creative Commons License 2009.05.26 0 0 114
Franc enné ezt az "igazi kerékpáros" címet.Inkább lemondtam volna róla.:)De most már nem csak a nyergem titánpálcás...
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.26 0 0 113
Mindkét túra érdekesnek mutatkozik, a Gázlót be kell járni, gyűjteni kell a tapasztalatokat.
A másik is jónak tűnik arra még nem igen jártam, ki kell próbálni :), remélem nem végig aszfalt.
Ano| Creative Commons License 2009.05.26 0 0 112
mi lenne ha megnéznénk hogy Gázló merre is megy idén (az eleje érdekelne elsősorben ugyanis teljesen új útvonalon megy) ... aztán a köris környékén kitaláljuk hogy merre tovább ...
Előzmény: Törölt nick (110)
mukunda... Creative Commons License 2009.05.26 0 0 111

Üdv :

Ide valaki ???????????   :)

VKSE NELSON Veszprémi Kerékpáros Egyesület:

 

Kőtenger túra

2009-06-07.  vagy  14.

Jelleg: nyilt közepes félterep túra

Táv: kb.100km

Útvonal: Vp-Nemesvámos-Monostorapáti-Szentbékálla-Hegyestű-Pécsely-Vp

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 110
Esetleg elvonatozhatnánk Győrbe, majd bicajjal haza. Lehetőség szerint alacsony forgalmú köz- vagy erdőgazdasági utakon, illetve terepen. Ezek egy részét ismerem, a többit meg kiókumuláljuk. Egyfajta tájtrekking :-))) Sacc/kb 100+ km.

De csak lazán, ráérősen...


Nyitott vagyok egyéb ötletekre is!
Előzmény: Ano| (109)
Ano| Creative Commons License 2009.05.26 0 0 109
elméletileg csütörtökön nem melózok ... mire gondoltál pontosan?

ha tudsz érdekeset mondani megbeszélem itthon hogy elengedjenek :D
Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 108
Csütörtökön vagy pénteken egy egész naposra valaki? (Monti és trekking is játszik.)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.25 0 0 107
Azt hiszem, szerelmes lettem: http://www.author-hungary.com/pic_extra/2009/104_Synergy.jpg

Mindig is vonzottak a cross gépek, de ez egyszerűen gyönörű, és ver mindent, amit eddig láttam! Ha nem karbon lenne, hanem valami márkás cromo cső, már raknám is fel a fullymat eladásra, és beneveznék egy ilyenre! De még így is lehet hogy...

Ano| Creative Commons License 2009.05.25 0 0 106
Én valamikor 2-3 évesen 1szer már törtem a kulcscsontomat ... akkor ezek szerint én már azóta igazi bringás vagyok!? :D
Előzmény: Törölt nick (104)
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.25 0 0 105
Hát én akkor nem szeretnék igazi kerékpáros lenni........remélem minél hamarabb rendbe jön.
S-presso még mindig csak váz :(
Szombaton én is borultam, de nem komoly. Empty igazad volt másnap fájt a lábam mint állat.
Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 104
Dózernek ezúton is jobbulást! Ha valaki személyesen találkozik vele, kérem adja át!

Volt kamaszkoromban egy outi edzőm, aki szerint nem is igazi kerékpáros az, akinek még nem volt törve a kulcscsontja. Ezek szerint Dózer ma igazi kerékpáros lett!
Előzmény: emptytrash (103)
emptytrash Creative Commons License 2009.05.24 0 0 103
Sajnos még semmi!:-(
De remélem a héten már elkezdődik a vajúdás!:-D

Dózert ha megy valaki meglátogatni a héten szóljon!
Pláne ha több infót lesz róla! A 2 Andris elvileg bemegy
ma este hozzá! Ha tudnak valamit szerintem szólnak!
A másik fórumot is figyelni kell!!
Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 102
Kimentünk ma is a szurdokba. Ezúttal vonattal/gyalog, és csak a Bendét vittem meg egy fényképezőgépet.

Nos, a sportfotózás sokkal nehezebb, mint gondoltam... Sokat lőttem, de szinte semmi sem lett jó. Pedig a meder közepétől kezdve a sáros partoldalon át minden pozíciót megpróbáltam, és a gépet sem felejtettem el sportfotó üzemmódba állítani.

(Megjegyzem: Nem csak gyerekRŐL nehéz fényképet készíteni, de gyerekKEL is.)

Babinak és Laciklonnak élőben is szurkolhattam. (Mi voltunk azok a tűzrakóhely közelében.) De találkozhattam Ferivel is, akit megint nem volt nehéz felismerni a piros szarvairól...

Meg még Erát véltem látni a Száguldó Virágok mezben.

Matti: Hogy áll az S-Presso?
Empty: Hogy áll a keresztfiam?
emptytrash Creative Commons License 2009.05.24 0 0 101
Na, ez remek hír!
Már csak a bringa kellene hozzá,
hogy legyen mire felrakni!:-)

Előzmény: Kann Matti (100)
Kann Matti Creative Commons License 2009.05.24 0 0 100
Empty!! Megnéztem a kiszemelt computert 19900Ft, jó és bármilyen kiegészítő kapható hozzá ill. alkatrész utánpótlása is kiváló.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!