Keresés

Részletes keresés

viricsi Creative Commons License 2010.07.29 0 0 1068

Nem olvastad el amit írtam, vagy nem eléggé figyelmesen. De mindegy, ez a vonal engem nemigen érdekel.

Előzmény: JACOB VAN ZANTEN (1066)
Pylon-Hit Creative Commons License 2010.07.29 0 0 1067
Na, mindenesetre mindegy most már..A Red Bull Air Race döntése szerint, 2011-ben nem rendeznek versenyt sehol sem. Hogy 2012-ben lesz-e Air Race azt még nem tudni.
JACOB VAN ZANTEN Creative Commons License 2010.07.29 0 0 1066

Viricsi drága,rosszúl ülsz a lovon.Nem én fikáztam,hanem A.B.

Bár adta hozzá a nevét,de ez semmivel sem különb annál,mintha név nélkül irta volna.

Szájkaratésok,szemtől-szembe egyik sem meri mondani!

 

Fennt tartom azon véleményem,hogy Corvus ügyben szapulók 99%mind volt dolgozó,"A B","P L",de irhatnék berepülő emberkéket,stb,stb...és sokan mások,akik szintén korábban ott keresték kenyerüket,csak név nélküliek.

Kivétel nélkül őket küldték el valamilyen oknál fogva,egy sem magától ment el.

 

Senki sem meri-márcsak önérzeti okokból sem-felvállalni,hogy munkájuk nem sokat ért,a külvilág felé azt kommunikálják:"telivolt a tököm,szar munka,kevés pénz.leléptem"

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: viricsi (1065)
viricsi Creative Commons License 2010.07.29 0 0 1065

Nos, akkor most már csak J.V.Z. és alteregói  bemutatkozását és tényszerű véleményét várjuk izgatottan.

Egyre érdekesebb, hogy a "fikázók" mind fel merik vállalni az arcukat, a nevüket, mig a lojalisták a teljes névtelenség mögé bújva nyilvánulnak meg. Vajon miért?

Előzmény: energizer56 (1061)
Pylon-Hit Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1064
:)
sdragon Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1063
Örömmel tölt el, hogy ez a topik is tipikus magyar fórum lett. csak így tovább.:)
energizer56 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 1062
Valóban a személynevek nagy betűkkel írandók, de Gecse nevű személyt nem ismerek, csak g.cse nevű tuskót, az meg tárgy és nem írandó nagy betűvel.

Azért mert eljöttem a corvustól már évekkel ezelőtt, még figyelemmel kísérem mi folyik ott. És semmivel nem jobb a helyzet mint régen. Lehet, hogy a külvilág felé ezt mutatják, de az nem igaz. Ebben szinte zseniális g.t. , finoman fogalmazok- a dolgok megszépítésében zseniális, mondhatnám úgy is, hogy mókusvakítás.
Akik meg a cégért, dolgoznak csak kussolhatnak, mert, idézek:
"Senki sem pótolhatatlan"

Mindig sok indulat tör ki belőlem a Corvus miatt... de inkább a felismerhetetlenségig kéne sz@rnom rá... csak ez nem megy.
Előzmény: okosvagyok (1060)
energizer56 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 1061
1. Magam jöttem el, nem kirúgtak! kb 3/4 évembe tellett míg találtam állást, és csak mikor meglett akkor hagytam ott a céget.

2. gecse sz@rik oda ahonnan eszik.

3."aki megbecsült munkatársként profitált a Corvus eredményeiből,sikereiből,söt pénzbeli juttatásokból"
ez azért vicces: itt a soha ki nem fizetett túlórákról beszélsz?, meg gecse és orth b@szogatásaira gondolsz mint megbecsülés, aztán a hülyeségeik után tehettük rendbe amit hagytak maguk után... ez lenne a sikerből való profitálás.

4. Milyen több munkahelyre gondolsz, mert amióta eljöttem ugyanott vagyok.
Amúgy a hülyeséget és a szakmai hozzá nem értést az új munkahelyemen sem viselem szótlanul. Nem vagyok konfliktus kerülő, de az igazamért kiállok, ha törik, ha szakad.

5. Én nem sározom a gecsét csak az igazat mondom el.
Neked mit ígért az a (...) hogy ilyen hosszú a nyelved?
Vagy csak látásból ismered, hogy ilyen hülyeségeket írsz?

Lehet, hogy kár is nekem itt fórumozni, mert megint nem a lényegről van szó!
Nem rólam szól ez a topic, hanem a Corvusról, és szerintem ott most az (ál)sikerekről beszélnek, pedig csunya emberi szemétség van mögötte és erről kéne beszélni, amit G.Tamás művel és amihez asszimilálódott András is kényszerből vagy önszántából nem tudom.

Ja és én legalább úgy változtatok nick nevet, hogy felismerhető legyek, nem mindig más néven és nem magammal vitatkozva...

Üdv:
Almási Balázs
Előzmény: JACOB VAN ZANTEN (1059)
okosvagyok Creative Commons License 2010.07.27 0 0 1060

:)))Üdvözöllek Balázs!(Személynevek mindig nagybetűvel,mint Gecse,Corvus,stb)

 

Ismerem akire gondolsz,Doki a beceneve.Eléggé ellenszeves figura,nagyarc!!

Nem tiszta dolgokkal foglalkozhat,legalább is nem az aki cserélgeti,adja-veszi a repülőgépeit,Porschéval jár.Tisztességes munkából nem lehet saját repülővel reggeltől-estig repülni,persze igy könnyű többszáz órát gyüjteni!

Meg aztán igy könnyű minden nap új csajokkal repkedni,még mondja azt valaki hogy  a pénz nem számit!!!Az igazsághoz az is hozzá tartozik,hogy Jakabon sokan irigyelték,reggel beült a gépbe,aztán körberepülte a fél országot,nem érdekelte semmi szabály.Belerepült mindenfajta fos időbe,leszállt minden olyan placcon,ami legalább kétszáz méter volt.Szerencséje volt,meg gondolom valami tudás is ragadhatott rá.

Amúgy semmit sem szabadott neki elmondani,Jóban volt F.Gyulával,V.Andrással,járt át Ballószögre,bár Cessnával ott kifejezetten tilos leszállni,hiszen ott UL reptér van.

Sokan nem szeretik a stilusa miatt.Én sem.

Előzmény: energizer56 (1058)
JACOB VAN ZANTEN Creative Commons License 2010.07.27 0 0 1059

OFF Nehezen értem meg az embereket.Alap,hogy ahol jókat ettünk,oda nem sz@runk.Ha a nicknevet hetente cserélő "Balázs"azaz a "vivó"Balázs-márpedig az emailcime alapján az-aki megbecsült munkatársként profitált a Corvus eredményeiből,sikereiből,söt pénzbeli juttatásokból.

Aztán elküldik,majd sz@r dobálásba kezd a sértődött lelkem,hát nem tudom,talán az új munkahelyein-mert volt több azóta- is ezt fogja tenni!Mindenesetre G...cse sározása övön aluli,méltatlan,és piti dolog az esetleges sérelmekért.

 

On

Előzmény: PÁJLOT (1056)
energizer56 Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1058
Te már megint a mándoki vagy?! Vagy valami másik ...
Előzmény: okosvagyok (1055)
viricsi Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1057
Mondjuk a tiéd sem publikus.
Előzmény: PÁJLOT (1056)
PÁJLOT Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1056
De legalább az elérhetősége nyilvános-ami nem mondható el minden Corvus hosszászólótól-ami némi gerincességre enged következtetni.
Előzmény: okosvagyok (1055)
okosvagyok Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1055
Möggyütt Balázska is a vivóktól..:)
Előzmény: energizer56 (1048)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1054
Úgyfest. Ezúttal hála neked.
Előzmény: Pylon-Hit (1052)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1053
Nagyon jól látod a helyzetet, pontosan erről van szó. Bár én nem tudtam volna ilyen cizelláltan megfogalmazni... :)))
Előzmény: CAT IIIc (1049)
Pylon-Hit Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1052
a lidérc megmászta ezt a forumot azt hiszem..
CAT IIIc Creative Commons License 2010.07.21 0 0 1051
Arra próbáltam célozni, hogy a kolléga gáz-anyagcseréje és a passzátszél közt nincs olyan közvetlen összefüggés, mint ahogyan azt láttatni igyekszik...
Előzmény: energizer56 (1050)
energizer56 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 1050
Magyarul is megfogalmaznád?!
Előzmény: CAT IIIc (1049)
CAT IIIc Creative Commons License 2010.07.21 0 0 1049
Kétségtelenül ez a kifejezetten szerény és segítően informatív stílus nem teszi feltétlenül szimpatikussá a kolléga és az általa képviselni szándékozott csapat kommunikációját. Tartalma ellenére nem sugalmazza azt sem, hogy a sportrepülésben betöltött bármely funkció olyan tudományos fokozatnak megfelelő magasságokat jelentene, ahonnan esetleg a beírás elkövetője ilyen meredek siklószöggel kényszerülne alászállni a fórumozók közé....
Előzmény: Törölt nick (1046)
energizer56 Creative Commons License 2010.07.20 0 0 1048
Ismerve gecse tamást, nem vagyok benne biztos, hogy nem az innen való menekülés, az esetleges felelősségrevonás alól való kibúvás miatt költözne a cég Kanadába... (ez csak hangos gondolkodás, nem tény közlés)
Pylon-Hit Creative Commons License 2010.07.19 0 0 1047
Igazán nincs mit. Belegondoltál, hogy akkor mi a pálya, ha a tulajdonos egy cég?
Előzmény: Törölt nick (1046)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1046
Hmmm...hát nagyon köszi a jótanácsod, kedves Pylon-Hit.
Előzmény: Pylon-Hit (1045)
Pylon-Hit Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1045
Képezd még magad egy keveset.
Előzmény: Törölt nick (1035)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1044

Oszt mér nem nevezik át magukat futball egyesületnek?

Még egy jó ingatlant is kapnának, hitelt, pénzt, paripát.

Légifoci címen egy jó projekt név megoldaná a gondjaikat.

Előzmény: Rep-Air-rer (1043)
Rep-Air-rer Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1043
Tegnap jött az infó, hogy a Corvus cég Kanadában a működés feltételeit elősegítő lehetőséget kapott az ottani kormánytól és úgy néz ki áttelepűl teljes mértékben a tengerentúlra. Részben sajnálnám de azért viszont örűlnék neki mert az a hihetetlen sok befektetett energia nem veszne kárba amit a fejlesztésekre fordítottak. Egyébként is itthol a népnemzeti habratyoláson kívűl semmire nincs szükség mert azt kajálja a nép.
energizer56 Creative Commons License 2010.07.14 0 0 1042
Sokan lettek volna kiváncsiak a Racerre itthon, szerintem azok is akik alkották és még nem láthatták repülni hála G.T. áldozatos aknamunkájának...
joskabácsi Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1041
Csak halkan jegyzem meg,hogy a Corvust nem erintette a Red-Bull futam megrendezese,vagy elmaradasa..mondhatni INRELEVENT az o szemszogukbol.
Előzmény: vismaior (1038)
erotikgames Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1040

"a jövő nemzedékek országgyűlési biztosa"

 

holnap már a zsíros kenyérnek is lesz nemzedéke és képviselője, és irodája és fogadóórája ... stb.

 

... 2004 óta nem volt baj az Air Race -vel ... méghogy megsérülhet a Lánchíd ... ezt a marhaságot , hiszen amikor a Dna vízállása magas volt a híd fölött jöttek be a pályára a pilóták ... és soha semmi baj nem történt !

 

Magyarország 2010 ... RÖHEJ ... ennyit egy szép, és érdekes versenyről, Ráadásul egy ingyenes rendezvényt így ellehetetleníteni ...

 

... a "puffogás" közben megfejtettem mi az a "jövő nemzedékek" = a sok belvárosi napközben otthonülő nyanya, akiknek már tavaly is szúrta a szeémét ez az  egész ... ŐK a jövő ...

 

bezzeg anno volt itt az index -en cikk arról is h a szervezők komoly összeggel szállnak be a tüzijáték biztonságtechnikai, menekülési útvonaainak stb. a megtervezésébe, kivitelezésébe ...

 

Úgy látszik már az "inygenes" szórakozás sem kell !

Előzmény: vismaior (1038)
ViktorMike Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1039

Te csak most ébredsz az új Magyarországra, nem a választás másnapján tetted?

Előzmény: vismaior (1038)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!