Keresés

Részletes keresés

rumszesz Creative Commons License 2008.07.26 0 0 5021

sziasztok!

kérdésem lenne. próbálta már valaki, hogy a Canon A710 hez való tok ( WP-DC6) használható -e a 720 hoz? esetleg kis átalakítással? Én úgy látom, hogy csak a programtárcsa és az on-off külső kialakítása tér el egy kicsit, de a helye ugyanott van. Sajnos csak képek alapján nem tudom eldönteni, fizikai közelségbe kéne kerülni hozzá.Ha valakinek van rá lehetősége és megtenné , lekötelezne.

 

nikolausz Creative Commons License 2008.06.27 0 0 5020

Felejtos.

A pentaxal befurodtel, ha komolyan gondolod a viz alatti fotozast. Nem nagyon tamogatjak a viz alatti tok gyartok.

Előzmény: KaoszNagymester (5017)
n80qd Creative Commons License 2008.06.21 0 0 5019

Sziasztok,

 

eladó egy Nikon Coolpix S1-es fényképező, 1gb sd kártya, és egy Nikon WP-CP5-ös vizalatti tok (40m-ig jó)! Egyben! Minden gyári tartozékával, dobozokkal stb.

 

Mailem publikus vagy (tmobile)222-0961

n80qd Creative Commons License 2008.06.19 0 0 5018

Sziasztok,

 

Eladó egy  Ikelite D70(D70s) tok (iTTL vezérlő beépitve), van hozzá egy 8" üveg dóm (pl Sigma 10-20-hoz), és egy sik port (pl Sigma 50 macrohoz), plusz 1 DS50-s vaku, difuzórral, szinkronkábellel, és karral (ez még soha nem volt viz alatt), 3 db magic filter 77mm-s. Eredeti dobozával, papirjaival, stb...

 

 

Mailem publikus, vagy (tmobile)222-0961

KaoszNagymester Creative Commons License 2008.05.19 0 0 5017
Szisztok!

A Pentax DSLR-emhez kinéztem egy ilyen vízalatti tokot:

link

Használt már valaki ilyet? Megbízahtó? Jól használható?
Aquaqund Creative Commons License 2008.05.16 0 0 5016
Off

Eladó Canon Power Shot A610 fényképezőgép + WP-DC90 víz alatti tok (40m)
5 Mpixel / f/2.8 - f/4.1; DIGIC II processzor iSAPS technológiával
Víz alatti automatikus mód, kép és videó felvétel
- 16 Mb SD kártya + 512 MB SD kártya

Irány ár: 75.000 Ft.

Eladó Canon Power Shot A710 IS + WP-DC6 víz alatti tok (40m)
7,1 Mpixel / f/2.8 - f/4.8 ; Autofókusz: 9 pontos AiAF TTL rendszer
Fehéregyensúly: automatikus, manuális, 6 elõre beállított
- 16 Mb SD kártya + 512 MB SD kártya

Canon 710 IS gépteszt:
http://www.fotoonline.hu/article.php?pageno=0&id=704

Irány ár: 85.000 Ft.

Érdeklödni: Nagy T. János; 20/ 952 4040
Dr. Zook Creative Commons License 2008.04.29 0 0 5015
oje, ment is!
Előzmény: Görög András (5014)
Görög András Creative Commons License 2008.04.29 0 0 5014

Elküldenéd mégegyszer...

Most látom hogy egy régi, már nem élő email volt itt, de már javítottam.

Előzmény: Dr. Zook (5013)
Dr. Zook Creative Commons License 2008.04.28 0 0 5013
dobtam egy mailt...
Előzmény: Görög András (5012)
Görög András Creative Commons License 2008.04.27 0 0 5012

Nem tudja valaki, hogy javítanak-e valahol "kicsit" beázott Canon IXUS 800-as gépet.

ikarepma Creative Commons License 2008.01.23 0 0 5011
Esetleg S3 Is hez valaki tud búvártokot, ill vaízalatti fotózáshoz csak pár méteres mélyságig kellene.

Ill S3 IS hez gyári nyakpántot keresek.

amperaki@gmail.com
ikarepma Creative Commons License 2008.01.23 0 0 5010
Szia!

Nekem volt egy.

Víz alatt még aránylag jó képet készít de mindennapos használat során elég zajosat, hál isten elég jó áron még el tudtam passzolni, én annyira nem javaslom nekem nem vált be. Túl kompakt, nagyon gyenge a lencséje.
Előzmény: bestlex (5007)
Dr. Zook Creative Commons License 2008.01.23 0 0 5009
Sziaszok!

Egy év használat (2006 közepe-2007 közepe) után, fémtokra váltás miatt eladnám Ikelite felszerelésemet (Nikon D200-hoz). Részletek a képen, illetve írj mailt és megbeszéljük.

Zook

n80qd Creative Commons License 2008.01.17 0 0 5008

Sziasztok,

 

Eladnám a következő összeállitás (hátha valakit érdekel):

 

Nikon D70s + Ikelite tok

8" üveg Dom Sigma 10-20hoz

Sigma EX 10-20

Sik port

Sigma EX 50

Ikelite DS50 vaku

Sigma 18-125

Tamron 70-300

Sigma 500 DG vaku

Nikon hordtáska

Tamrac kicsi hátizsák

Magic filter (3db), tartó hozzá

2 gb-s memóriakártya

Cirkuláris polár szürő

Infra szürő

ND szürő

Átmenetes ND szürő

Szögkereső

Vaku kábel

2 db akksi a vázhoz

 

Mindnek az erediti doboza, lehet hogy van még más is, de most csak ez jut eszembe.

 

Ha valakit érdekel, akkora 30-222-0961-es számon kereshet!

 

rgb

bestlex Creative Commons License 2007.12.09 0 0 5007
Sziasztok!
Hasznal-e mar valaki Olympus Sw 770 tipusu gepet?
Raha Creative Commons License 2007.12.07 0 0 5006
Hááát, ez igazából vízálló és nem vízalatti tok.
Pár méteren rászorul a gépre, és magától nyomkod gombokat.
Inkább szörfözéshez minjt búvárkodáshoz.
Előzmény: FPerez (5005)
FPerez Creative Commons License 2007.12.07 0 0 5005

Sziasztok!

 

Valaki használ ilyet vízalatti fotozáshoz? Vélemények? 400D-hez kéne valami tok, ennek még elviselhető az ára.

 

http://www.artwork.hu/termek.php?i=1169

ME* Creative Commons License 2007.09.17 0 0 5004
Sziasztok!

Keresek kolcsonbe-kiprobalasra tokot Canon eos 1v-hs-hez, edes vizbe kellene.

Akinek van otlete ne tartsa magaban....

Elore is koszi
Ed
mercatoris2 Creative Commons License 2007.09.13 0 0 5003
Köszönöm a képeket !
Előzmény: mercatoris2 (5002)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.09.10 0 0 5002
Készülő nagyon kisfilmhez keresnék egy fekvő, külső, totál fotót az izvernai barlang bejáratáról. Jelige: nagyon sürgős:-) ha valakinek van ilyenje, kérem, szánjon meg vele...

info kukac helioxfilm pont hu

köszi,
M2
sari attila Creative Commons License 2007.09.04 0 0 5001

Köszönöm a segítséget, a csiszolt dioptriás lencsétő elment a kedvem, körülnézek az üzletekben akrobatikus lencsék ügyében.

Mégegyszer köszi. SA

Előzmény: nikolausz (5000)
nikolausz Creative Commons License 2007.09.04 0 0 5000

Regebben en is hasznaltam elotetlencset makrora (fotozasra). A lenyeg ugyanaz. En a Soos-nal vettem egy gagyi orosz szinszurot, aminek a menet pont rament az objektivre, majd egy optikusnal csiszoltattam bele egy 4 dioptrias lenycset.  Lehet tobb is. Majd beleapplikaltam a foglalatba (sot, ezt lehet, hogy az optikus megcsinalta) Nem volt rossz, de azert rontott a minosegen. Sajnos mar elajandekoztam.

Az akromatikus lencsek igazabol lencserendszerek, tobb tagbol allnak, es mindenfele optikai hibara korrigalnak. Allitolag sokkal jobb a kepminoseguk.

Viszont eleg draga.

Nemreg majdnem vettem egyet, de aztan megse.

Előzmény: sari attila (4997)
Archi1 Creative Commons License 2007.09.04 0 0 4999

 

Kedves Búváfotósok, Búvárok!

Szerettetel meghívlak 2007. szeptember 7.én, pénteken 17 órakor A Szolnoki Galériába (Szolnok, Templom út 1.)

Selmeczi Dániel: ISMERETLEN KÉK

című fotókiállítás megnyitójára.

A kiállítás megtekinthető 2007. szeptember 17-ig

mercatoris2 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 4998
Sőt, már 3 cikk is van, a téma népszerű.

http://www.wetpixel.com/forums/index.php?showtopic=20538
Előzmény: sari attila (4997)
sari attila Creative Commons License 2007.08.29 0 0 4997

Köszönöm neked is, de nem tudom mik azok az akrobatikus lencsék. Azért Mark Thorp Kamrabúvár cikkét átnézem.

SA

Előzmény: mercatoris2 (4994)
sari attila Creative Commons License 2007.08.29 0 0 4996

Ezt nagyon-nagyon köszönöm, jó ötletet adtál.

SA

Előzmény: Garfield33 (4995)
Garfield33 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 4995

Hát, ha lesz időm, le is fényképezhetem, de leírva is egyszerű:

Az optikusnál rendeltem 10 dioptria körüli lencsét (a legnagyobb átmérőjűtt, ami volt), azt belegyógyítotam egy keretbe (ez egy 63mm-es lefolyócső darabja).

A kamera lencséjére ráhúztam egy fényvédő (gyári) gumigyűrűt már rég, a makro obi pedig pont belepasszol ebbe, és a gumiban meg is szorul.

 

Olyan makró lett belőle, hogy egy 4 centis csiga épp végigér a képernyőn. Persze elég hisztis a távolságra, és a legkomolyabb nagyítást nem nagylátóban, hanem kb 2/3 nagylátó állásban adja.

 

Előzmény: sari attila (4993)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4994
Zseni ezermesterek nem jutottak eszembe, elnézést:-D

Amúgy makróhoz - videó esetén - a legjobbak az akromatikus lencsék, szebb képet rajzolnak, mint az egyetlen lencsetagból állóak. Általában makróvideózásról nemrég Mark Thorp Camdiver) írt egy hosszú cikket a Wetpixel vonatkozó fórumában.
Előzmény: Garfield33 (4991)
sari attila Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4993

Ezz engem nagyon érdekelne, hogyis néz ki. Meg lehetne valahol nézni? Fényképen?

SA

Előzmény: Garfield33 (4991)
Garfield33 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4992
És belekerült 5e Ft-ba meg némi fabrikálásba
Előzmény: Garfield33 (4991)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!