Keresés

Részletes keresés

ktimó Creative Commons License 2008.07.04 0 0 224

Rendben. Priviben elküldöd majd a címed? Vidékről jövök, jó a 10 órás kezdés, és este is van vissza buszom.

 

Sajnos nem sikerült másik embert találnom, így egy hely még kiadó.

Előzmény: foltosrongyos (223)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.07.04 0 0 223

Igen a nagymacit tényleg jobb lenne szombaton varrni, mert az időigényesebb.A vasárnap meg lehetne lazább a minisekkel.:)

Akkor tehát mindenkinek! Szombaton a nagyobb maci és vasárnap a minike.

Amit hozni kell:

Magatokat, a kedvenc és éles ollótokat, és tüket.

Mivel a nagymaci kicsit időigényesebb számitsatok rá ,hogy de. 10-től , du. 5-6-ig tart.Tehát én amit adni tudok ,üditő kávé és rágcsa.

Aki pedig tartalmasabb ételt szeretne azt megkell oldani...PL van itt az utcában naggyon fini pizzás.Két néni késziti ,de valami isteni!:)Csak ajánlani tudom.

 

Talán még annyi,hogy arra is felkészülhettek,hogy vannak olyan félkész mackóim, amit én már nem fejezek be ,de nagyon klassz alapanyagok.:)

Esetleg szemek vagy korlátozottan ugyan ,de vannak macinak való anyagok.:)

Előzmény: ktimó (222)
ktimó Creative Commons License 2008.07.04 0 0 222
Nekem a jövő hét szombat lenne jobb, és nagy macit szeretnék varrni. Abszolút kezdő vagyok :-) Próbálok még egy embert szerezni, aki éppen nem nyaral.
Előzmény: foltosrongyos (219)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.07.04 0 0 221

Igen a jövőhétre tervezem  és remélem mindenkinek jó lesz az időpont.:)

Köszi a jelentkezésed!:) Jó móka lesz!:)

 

Előzmény: A maranta (220)
A maranta Creative Commons License 2008.07.04 0 0 220
Én most jelentkeznék mindkettőre, ha a jövő héten lenne. Utána kezd bizonytalanná válni a helyzet.
Előzmény: foltosrongyos (219)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.07.03 0 0 219

Köszi az ötleteket Gyongyee!:)

Azthiszem ha minden jól alakul és lenne még egy minis is plusszban, akkor egyik nap a nagyobb macit és másik nap a picit tanuljuk meg,vagy forditva.

Tehát jó lenne ha hárman hárman,vagy max négyen-négyen lennétek.

Tudjátok,hogy nincs elég hely és igy lenne a legalakalmasabb,praktikusabb.

És jobban odatudok figyelni rátok.Mit szóltok hozzá?

A nagymacis  most 8000, a mini 4000 lesz.

A nagymaci bevarrott és  festett orrú lesz,más mint az előző tanfolyamon.

Szóljatok másoknak is.:)

 

 

Gyongyee Creative Commons License 2008.07.03 0 0 218
a műszőrme és a többi anyagot itt meg tudod nézni:
http://kameleontextil.hu
ez a Soroksári út 164-ben van- ez nagyker, de a honlapjukon mindent el tudsz olvasni
--a paplangyárnak a címét megnézem holnap, ugyanis nem tom melyik utca az-- a XVIII.ker. Hengersor u. és az Üllői út közt van egy utca, és a sarkon van a gyár, de holnap elmegyek és megnézem az árakat is meg az utca nevét is :))-- az a vicces hogy itt lakom 30 éve és soha nem néztem még meg az utca nevét....
--az időpontot jövő hét elejére már én is tudni fogom, addig még úgyis írunk itt, és örülök hogy lesz macivarrás!!
Van még itt pár cím a mackó-és babavarróknak -hátha valaki hasznát veszi:
Mammut I. II. ker.,Lövőház utca 2-6, és a Margit krt. 3. -- mackó végtag forgató korongot lehet kapni

Mesebolt - VIII.ker. Üllői út 8/B. (Kálvin térnél) - bundaanyag 30*50 cm, szem, orr, tömőanyag

ez mellett van a KREATÍV Hobbyáruház - szemek, orrok, tömőanyag

MACIMŰVEK - XIII., SZent István krt. 24. -- szőrmedarabok, orr, szemek


macibrummogó szerkezet a Műszőrmeházban van - itt van mohair anyag is !-
Műszőrmeház III.ker. Kiskorona utca 10.

tömőanyagcím: holnap!!
egyenlőre ennyi
:)
b.zsuzsa Creative Commons License 2008.07.03 0 0 217
Sziasztok!

A mini maci tanfolyamra én is mennék, ha lehet.
foltosrongyos Creative Commons License 2008.07.03 0 0 216

Húúú,nekem pont a müszálas kellene!:))

Hol van ez a csoda müszörmegyár vagy nagyker?

Érdemes lenne egyszer benézni,de én mint müvész létezem...nincs kártyám,de talán megtudom oldani.

Köszi az infót!:)

Macitanfolyam ha ezen a hétvégén már nem is, de lehet,hogy jövőhét végén összejöhet, ha ktimó tud hozni mégegy embert.:)

Akkor lennétek hárman + mégegy macifan aki szuperminire van bejelentkezve.Ez csak haladóknak való azaz ajánlott, és Judit,mindegyik tanfolyamon részt vett eddig.

Na,mit szóltok hozzá?

Ti olyan 25-28 cm-es mackót készitenétek,üvegszemest, gyönyörüségesest.:)

Irjatok,ha nektek is jó lenne és azt,hogy melyik napon.Szombat vagy vasárnap?

Gabi

Előzmény: Gyongyee (215)
Gyongyee Creative Commons License 2008.07.03 0 0 215
ez nem gyapjú sajna, hanem flíz,ez egész biztos...ma vagy holnap bemegyek megkérdezni az árakat, mert lehet hogy van nagyker része is
-ebben a gyárban ágyneműt és paplanokat gyártanak és varrnak, és szokott lenni hulladék flíz is,ami a paplangyártásnál leesik--de megkérdezek mindent pontosan és megírom
-neked van vállalkozói kártyád??-mert van egy jó méteráru nagyker ,és ott van állatmintás-és egyszínű műszőrme is, meg plüssök is különböző árban, de csak vállalkozóval lehet vásárolni, pl. a műszőrme ára:
1155 Ft/m, 150 cm széles--ez a szőrme 1950 Ft -nál kezdődik nálunk a méterárusnál, szval majdnem félárban lehetne venni

ktimó Creative Commons License 2008.07.02 0 0 214

Én jelentkezem :-) Akkor már csak egy ember kell? Körbekérdezek az ismerősök között. Mik a paraméterek (mennyibe kerül, mit kell vinni, hány óra, hol stb.)? Nagyon tetszenek a macik is és a babák is, amiket készítesz.

Előzmény: foltosrongyos (211)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.07.02 0 0 213

Engem érdekel, pesze azt nem tudom,hogy gyapjú vagy müszálas.Az is érdekelne ami nincs kártolva.

Én 950ft/ kg áron veszem.Tudom,hogy van olcsóbb a Teherkocsi utcában és asszem telefonálni kell elötte,hogy milyet ,mennyit szeretnél...ott asszem 350ft/kg-ja.Megéri kocsit intézni és kimenni érte,főleg nagyobb tételnél.

Van egy kis különbség.

Ird meg kérlek,hogy amiről te irtál az gyapjú-e?

Köszi:)

Előzmény: Gyongyee (212)
Gyongyee Creative Commons License 2008.07.02 0 0 212
remélem lesz még jelentkező!!
Te mivel szoktad kitömni őket?- azért kérdezem, mert itt nem messze tőlem van egy gyár, és kb. 110 l-es zsáknyi tömőanyag (kártolt) 6000 ft körül van (kg-ra adják) - ez olyan mint amit üzletben lehet kapni méterben , de azt még fel kell tépkedni, ez pedig már kártolt, ha érdekel valakit akkor írjon
foltosrongyos Creative Commons License 2008.07.02 0 0 211

Akkor,ha lesz néhány ember aki jelentkezik "önkéntesen".:)

 

Nem rajtam múlik , bármikor megtarthatok egy macivarrást.Minimum három jelentkező kellene.

 

Gabi

Előzmény: Gyongyee (210)
Gyongyee Creative Commons License 2008.06.30 0 0 210
ok!- mikor lesz macivarrás legközelebb??
foltosrongyos Creative Commons License 2008.06.30 0 0 209

Hahóóóóó!:))))

Én napok óta dolgozom és nem nagyon van időm jönni.Amint készen leszek jelentkezem a fotókkal.:)

Előzmény: Gyongyee (208)
Gyongyee Creative Commons License 2008.06.30 0 0 208
hahóóóóó!!!!
Gyongyee Creative Commons License 2008.06.30 0 0 207
Sziasztok!!!nem írt napok óta senki :((
kustrae Creative Commons License 2008.06.28 0 0 206
Teljesen odavagyok érte! :))
Előzmény: foltosrongyos (205)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.06.25 0 0 205

Új gyerekem született, igazi nagyfiú ,nagymedve.:)  ALBERT a neve.

 

 

foltosrongyos Creative Commons License 2008.06.21 0 0 204

Hát az árak!!Gondolkodóba ejt,hogy nem -e kellene nekem is a minikre specializálódnom!:)))

Eladtam Linzben egy maciőrültnek...arannyakláncra vette meg hasonló áron.

Valójában az anyagköltség  minimális, de a munka vele,nagyon sok és türelem kell hozzá.

Előzmény: panti1 (203)
panti1 Creative Commons License 2008.06.21 0 0 203
Húúú! Tényleg szuper jók, de az árak??????? Hát nem semmi. A 8 mm is nagyon mini, Megtartottad magadnak? nekem nemlett volna szívem odaadni, mert igencsak aprólékos, és nehéz is ilyen picit varrni.  
Előzmény: foltosrongyos (202)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.06.20 0 0 202

Húúúú, mit találtam!

Egy minimackós oldalt a galériában tele minimacikkal.

Érdemes megnéznetek....főleg az árakat!

 

(nekem eddig 8mm-es volt a legkissebb macim)

 

http://www.madeleineminibears.com/Maison.htm

 

:)

Előzmény: foltosrongyos (201)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.06.13 0 0 201

Nagyon szivesen, tudjátok!

Én is örülök ha valami szép dolog születik az irányitásommal.:)

 

A babavarrás lehet ,hogy elmarad,mert a jelentkezők számától függ az egész.:(

 

Aki kedvet érez hozzá az értesitsen, hogy megtartható legyen:)

 

Július elején  minimacit varrunk.Kábé 3-4 vagy 6-7 cm-es nagyságban ki ,melyiket meri bevállalni.

Ezt nagyon ajánlom,mert akár mobilra,akár bárhova használható a pici maci, amit azután magatoktól is megtudtok varrni.

 Ezek a macik 2 és 6 cm-esek...szóval valami hasonlót lehetne.:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.12 0 0 200
Sziasztok! Én is szeretném megköszönni Foltosnak a nagyon klassz napot (a sok türelmet.. hehhe..), jó volt együtt varrogatni, és rengeteget tanultunk közben, nem csak a konkrét macival kapcsolatban, hanem egyéb apró kis trükköket is elárult menet közben Gabi, amitől az ember fantáziája csak tovább szárnyal... Persze csak úgy lett ennyire kész a mackó, hogy Gabi jócskán besegített nekünk.. Hoztam haza magammal egy másik macinakvaló holmit is, de hiába próbáltam, most már sajna, nem tudom megvarrni.. :S De ha elmúlik a kézzsibbadásom, majd biztosan jövök soksok kérdéssel meg problémázással. Zsuzsa, végülis kié lett a macid? :D A másiknak nekikezdtél már? Kíváncsi vagyok, milyen lesz..

Judit macija is nagyon szuper lett, igazi profi munka.. :D

Az enyémen még van igazítanivaló, ha befejezem, majd fotózok is.. Sok variáció után végül a Boldizsár nevet kapta..
(Jah, és Sára imádja az első pillanattól... :)) )
foltosrongyos Creative Commons License 2008.06.10 0 0 199

Elkészült Judit mackója is, ami a közös varráskor még nem volt teljes.

Judit átküldte a képeket Balambérről aki kedveli a csigákat, igazi csigavadász.

Nagyon ügyes munka, szép maci lett.

 

Balambér profil:)    Balambér csücsül

 

 

álldogál   Csigázik!:)) Ügyes vagy Judit!:)
b.zsuzsa Creative Commons License 2008.06.09 0 0 198
b.zsuzsa Creative Commons License 2008.06.09 0 0 197

 Sziasztok!

 Küldök képet a szombaton készült mackómról (ha sikerül). Köszönet Gabinak a lehetőségért, és remélem, hogy lesz még több ilyen alkalom.

Kaoka Creative Commons License 2008.06.08 0 0 196

AAAA, de írigy vagyok!-:D Gyögyörűségesek és édesek. Tőled tényleg kedvet kap az ember egy macihoz.-:)))))) Megnéztem a vendégoldaladat érdekes dolgokat olvastam. Gratulálok az újság cikkhez is.

Kár, hogy nem csináltatok több fotót. gondolom nagy meló volt és nem is értetek rá.

IO jól belehúzott, hogy ennyire készre tudta készíteni a macikáját.-:)

Juditté is aranyos, még így félig készen is. Nagyon ügyesek vagytok.-:)))

Előzmény: foltosrongyos (194)
panti1 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 195
Csuda édik lettek. Gratula minden készítőnek.
Előzmény: foltosrongyos (194)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!