Keresés

Részletes keresés

T_Ilona Creative Commons License 2013.04.30 0 0 392

Szent Mihály, imádás lángja, igazság villogó kardja, a fény légióinak hadvezére, sugárzó szellemi hatalom, küzdőtárs és jóbarát, oltalmunk és segítségünk! Segíts Istent imádnunk, támogass a hit jó harcában, légy pajzsunk és páncélunk a sátán rohamai ellen, kísérj el minket az igazság és áldozat útján, amelyet Jézus Krisztusban járunk! Vezess győzelemre a sötétség démoni erői ellen! Jézus drága Vérével megerősítve ki akarunk tartani a föltámadt Úr mellett, az evangéliumi reménység mellett. Hűségesek akarunk lenni Isten dicsőségének megvallásában szóval és tettel. Velünk vagy, veled vagyunk, szolgatársaid Isten előtt, szent helytállásban, örvendező szeretetben, a Szentség Lelkében, mennyei harmóniában, Izrael Istenének győzelmes seregében. Ámen.

prszm Creative Commons License 2013.04.29 0 0 391

Megtérés nélkül nincs örökélet!

Az Élet, és a belépés Isten országába a megtéréssel kezdődik!

Ez a te döntésed, hogy engedelmeskedsz Isten Ígéjének a Szent Írásnak, az Isten Szavának.

Nem az egyház üdvözit, hanem Jézus Krisztus! Istennek, és az Ő szavának engedelmességből születik az új és romolhatatlan élet, Jézus Krisztusban!

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.29 0 0 390

Én ugy imádkozok ahogy nekem tetszik és ahogyan kedvem szottyan :)) Isten komoly és mégis laza illető nyilván a l é n y e g r e figyel és nem a formaságokra :)))

Mindenki leirhatja itt milyen a "tökély" ima és melyik a selejt, csak engemet egyáltalán nem érdekel.

Alleluja ! Dicsértessék a lényeglátó Istenség !

Előzmény: T_Ilona (389)
T_Ilona Creative Commons License 2013.04.29 0 0 389

Akkor örüljünk, hogy ismerjük, hogyan kell tökéletesen az Úrhoz imádkozni, mert az jó, és maradjunk ebben az imádságos lelkületben, mert az imádságos lelkület kivetül embertársainkra is, és akkor közöttünk az Isten.

Előzmény: prszm (388)
prszm Creative Commons License 2013.04.28 0 0 388

Ha ezt a Istennek, és a Názáreti Jézus Krisztusnak imádkoztad akkor az tökéletes ima, ha nem akkor teljesen rossz ima, mert célt tévesztett.

 

Ki az egyedüli kősziklánk, és az egyedüli közbenjárónk? Jézus Krisztus!

Az isten Igéjének kell engedelmeskedni, ahhoz hogy Jézus tanítványa legyél, és az szereti őt aki a parancsait megtartja. Aki pedig szereti Őt, azt az Atya is szereti, és kijelenti magát neki. Nézed meg ezt a videót!

 

Előzmény: T_Ilona (386)
sittimfa Creative Commons License 2013.04.28 0 0 387

Máriához való imáknak esetleg akkor lenne létjogosultsága, ha róla is meg lenne írva az, ami Krisztus Jézusról: meghslt, eltemettetett és az Ayta Isten a 3. napon feltámaszotta, majd felhőkben felvitetett a mennybe, és az Atya Isten a jobbjára ültette, megdicsőítette, és adott neki oly nevet, mely névre minden térd meghajol és minden száj vallja, hogy mária úrnő az Ayta Isten dicsőségére....

 

DE ILYEN NINCS MEGÍRVA SEHOL!

 

Mária, mint Isten kedves gyermeke, és Jézus tanítványa meghalt, eltemettetett és várja a feltámadást az igazak feltámadásának napján.

 

Krisztus Jézusról viszont meg vannak írva ezek és az is, hogy Ő az egyetlen Közbenjáró ember és Isten között!

Az Ő, mint Főpap imáját, közbenjárását hallgatja meg az Atya Isten egyedül.

Ezért kell nekünk az Ő Nevében, az Atya Isten akaratával megegyezően, vagyis a Bibliával harmóniában, imádkoznunk.

Olvashatunk is erről, hogy azok imáihoz, akik így imádkoznak, az anygalok tömjént tesznek és úgy továbbítódik...

Amelyik ima a Főpaphoz feljut, azt Ő továbbítja az Atya Istenhez és Ő meghallgatja.

 

Amelyik ima nem ilyen, azt más valaki hallgatja meg.... :(

T_Ilona Creative Commons License 2013.04.28 0 0 386

Nem is mind, csak ami a szívedből érkezik, szívednek őszinte sóhajából.

 

Szívemben talállak Téged, s ha Benned maradok, Te is bennem maradsz.

Szívemben vagy, s én a Te Szívedben.

Szívem a Te szívedben képes a szeretetre.

Előzmény: prszm (382)
prszm Creative Commons License 2013.04.28 0 0 385

A rózsafűzér imák nem Istentől vannak, hanem Sátántól.

 

"Általános feltételezés szerint a rózsafüzér használata nyugaton a keresztes hadjáratok következményeként jelent meg Európában. Szinte teljes bizonyos, hogy buddhista eredetről van szó, sőt már az olvasó gyakorlatilag a hinduizmus vallásgyakorlatában sem volt ismeretlen. Széles körben elterjedté Keleten az északi buddhizmus térhódításával vált, mígnem a keresztesek a XI.-XII. sz.-tól fokozatosan kontinensünkön is elterjesztették."

 

A rózsafüzér ún. máriás ájtatosság a XV. század óta terjedt el a hitehagyott kereszténységben, elterjedése ázsiai bálvány vallásokból (hinduizmus, budhizmus) ered.

 

Az aki rózsafűzér imákat mond az nem mondhatja magáról, hogy ő nem Mária imádó, mert többet imádkozik Máriához, mint Istenhez.

Az apostolok, és Jézus sohasem kérte a tanítványaitól szerezenek rózsafűzért. A rózsafűzér a pogány vallások hosszú monoton imáinak az eszköze, ilyen eszközt a bibliában nem alkalmaztak sohasem, és Jézus leszögezte, hogy nem a hosszú imáinkért hallgat meg Isten.

 

Mát. 6,7
És mikor imádkoztok, ne legyetek sok beszédűek, mint a pogányok, a kik azt gondolják, hogy az ő sok beszédükért hallgattatnak meg.

 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.04.28 0 0 384

Dicsőség az Atyának, a Fiúnak, és a Szentléleknek

Hála Nektek a Szűzanyáért, és a szentekért 

prszm Creative Commons License 2013.04.27 0 0 383

Mikor tanulsz meg imádkozni, és nem máriaimádó könyvekből idézgetni.

Jézus szívét sohasem imádta semelyik apostol, és nem csináltak belőle bálvány szobrot, hogy elötte leboruljanak.

 

Szellemi világoságra van szükséged, és nem a szellemi bűnök cselekvésére.

 

Atyám oly nagy sötétség, hogy az orrukig sem látnak az emberek, hogy meglátnák, hogy amit cselkszenek az hiábavalóság, és bűn.

Kérlek téged a Jeshua nevében szabadítsd meg a választotaidat a bűn és a sötétség mélységéből. Ámen.

 

 

 

Előzmény: Szeretetláng (381)
prszm Creative Commons License 2013.04.27 0 0 382

Nem minden kérés ima, és nem minden ima kérés.

Ne gondold, hogyha hazug, és gonosz szellemekhez imádkozzol az nem Sátánhoz megy.

Jézus apostolai, és tanítványai nem imádkoztak és nem kértek imát semmit halottaktól, és termetett szellemktől.

Csak, és csak is Istenhez imádkoztak. Jézus is csak az Atyához tanította az ővéit imádkozni.

Térjél meg Istenhez!

 

Előzmény: T_Ilona (379)
Szeretetláng Creative Commons License 2013.04.26 0 0 381

Szegény lelkek megmeneküléséért

 

 

Úr Jézus, a Szentlélek segítségével, Boldogasszonyunk szívével egyesülve, isteni Szívednek ajánlom fel mai napom minden imáját és munkáját, örömét és szenvedését. Egyesítsd mindezt áldozatoddal, amelyet a keresztfán Atyádnak bemutattál és oltárainkon szüntelen jelenvalóvá teszel. Fogadd el engesztelésül vétkeinkért, szándékaid és a pápa havi imaszándékainak megvalósítására.

 

Litánia Jézus Szentséges Szívéről

Uram, irgalmazz nekünk!
Uram, irgalmazz nekünk!
Krisztus, kegyelmezz nekünk!
Krisztus, kegyelmezz nekünk!
Uram, irgalmazz nekünk!
Uram, irgalmazz nekünk!

Krisztus, hallgass minket!
Krisztus, hallgass minket!
Krisztus, hallgass meg minket!
Krisztus, hallgass meg minket!

Mennybéli Atyaisten! Irgalmazz nekünk!
Megváltó Fiúisten!
Szentlélek Úristen!
Szentháromság egy Isten!

Jézus Szíve, az örök Atya Fiának Szíve, Irgalmazz nekünk!
Jézus Szíve, a Szűzanya méhében a Szentlélektől alkotott Szív, Jézus Szíve, az Isten Igéjével lényegileg egyesített Szív,
Jézus Szíve, végtelen fölségű Szív,
Jézus Szíve, Isten szent temploma,
Jézus Szíve, a Magasságbelinek szent szekrénye,
Jézus Szíve, Isten háza és a mennyország kapuja,
Jézus Szíve, a szeretet lángoló tűzhelye,
Jézus Szíve, az igazságosság és szeretet tárháza,
Jézus Szíve, jósággal és szeretettel teljes Szív,
Jézus Szíve, minden erény mélysége,
Jézus Szíve, minden dicséretre legméltóbb Szív,
Jézus Szíve, minden szív királya és központja,
Jézus Szíve, amelyben a bölcsesség és tudomány összes kincsei megvannak,
Jézus Szíve, amelyben az Istenség egész teljessége lakozik,
Jézus Szíve, amelyben a mennyei Atyának kedve telt,
Jézus Szíve, amelynek teljességéből mindannyian merítettünk,
Jézus Szíve, az örök halmok kívánsága,
Jézus Szíve, béketűrő és nagy irgalmasságú Szív,
Jézus Szíve, dúsgazdag mindazok iránt, akik hozzád folyamodnak,
Jézus Szíve, az élet és szentség forrása,
Jézus Szíve, vétkeinkért engesztelő áldozat,
Jézus Szíve, gyalázatokkal tetézett Szív,
Jézus Szíve, gonoszságainkért megtört Szív,
Jézus Szíve, mindhalálig engedelmes Szív,
Jézus Szíve, lándzsával átdöfött Szív,
Jézus Szíve, minden vigasztalás kútfeje,
Jézus Szíve, életünk és feltámadásunk,
Jézus Szíve, békességünk és engesztelésünk,
Jézus Szíve, bűnösök áldozatja.
Jézus Szíve, benned reménylők üdvössége,
Jézus Szíve, benned kimúlók reménysége,
Jézus Szíve, minden szentek gyönyörűsége. Irgalmazz nekünk!

Isten Báránya, ki elveszed a világ bűneit, Kegyelmezz nekünk!
Isten báránya, ki elveszed a világ bűneit, Hallgass meg minket!
Isten báránya, ki elveszed a világ bűneit, Irgalmazz nekünk!

Szelíd és alázatos szívű Jézus!
Alakítsd szívünket a te szent Szíved szerint!

Könyörögjünk! Mindenható örök Isten! Tekints szeretett Fiad Szívére és arra a dicséretre és elégtételre, amelyet a bűnösök nevében irántad lerótt. Adj megengesztelődve bocsánatot azoknak, akik irgalmasságodért esdekelnek. Szent Fiad, Jézus Krisztus nevében, aki veled él és uralkodik a Szentlélekkel egységben, Isten mindörökkön örökké. Amen.

Szeretetláng Creative Commons License 2013.04.26 0 0 380

95

„Ó, Üdvösség Anyja, jöjj segítségemre, mivel azzal küszködöm, hogy időt találjak az imádkozásra.
Segíts nekem, hogy szeretett Fiad, Jézus Krisztus számára megadjam a megérdemelt időt, hogy megmutassam Neki, mennyire szeretem Őt.
Arra kérlek Áldott Édesanyám, Üdvösség Anyja, nyerd el számomra a szükséges Kegyelmeket, és esdekelj ki minden kegyelmet és kegyet drága Fiadtól, hogy Kebelének Szentséges Szívébe burkolhasson engem.

Ámen.”

 

T_Ilona Creative Commons License 2013.04.25 0 0 379

Minden kérés, minden gondolat, és minden sóhaj máris ima, ha szívemnek mélyéből tör fel, bárkitől is kérem.

Tőled kérem, és a Szeretetre gondolok, hiányom kiáltás a szívemben.

Ha testem halott szavaival kérnélek, unottan szólva, megérintene kérésem?

Könyörgő szó szívekig hatol, és imádságra indít.

Előzmény: prszm (373)
prszm Creative Commons License 2013.04.24 0 0 378

A bálvány templomokba járók azok biztos jobban tudják.

 

2 Kor. 6,16
Vagy mi egyezése Isten templomának bálványokkal? Mert ti az élő Istennek temploma vagytok, a mint az Isten mondotta: Lakozom bennök és közöttük járok; és leszek nékik Istenök, és ők én népem lesznek.
2 Kor. 6,17
Annakokáért menjetek ki közülök, és szakadjatok el, azt mondja az Úr, és tisztátalant ne illessetek; és én magamhoz fogadlak titeket,
2 Kor. 6,18
És leszek néktek Atyátok, és ti lesztek fiaimmá, és leányaimmá, azt mondja a mindenható Úr.

Előzmény: Törölt nick (377)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.24 0 0 377

ta aztán tudod :)))

Előzmény: prszm (376)
prszm Creative Commons License 2013.04.24 0 0 376

Leírtam azt, hogy mi az Isten véleménye Istennek a bálványimádásról, és a Mária imádásról.

Előzmény: nilnocere (375)
nilnocere Creative Commons License 2013.04.24 0 0 375
Szia Prszm!


Társadnak, Sittimfanak már minden olyat leírtam amit megkívánt ezt az értekezés,s neked is továbbra is csak azokat tudom elmondani amit legutoljára őneki is leírtam.

Áldással


Nil
Előzmény: prszm (371)
prszm Creative Commons License 2013.04.24 0 0 374

Egy út van Istenhez ez pedig Jézus Krisztus, más út nem Istenhez vezet.

Mária imádás útjaa széles uton a pokolba vezet.

 

Atyám köszönöm, hogy Jézus rendelted Úttul, Igazsággul, és Élettül, köszönöm ezt neked a Jeshua nevében. Ámen

Előzmény: nilnocere (366)
prszm Creative Commons License 2013.04.24 0 0 373

Amikor másért imádkozok, akkor Istenhez imádkozok, és nem máshoz!

 

Földön élőket lehet megkérni, hogy imádkozzanak érted Istenhez. Ezt kérték Jeremiás Prófétától, aki akkor ott élt közöttük!

Ne tekerd ki a biblia igéit, mert azok fognak megitélni.

Mária nem közbenjáró Istennél, mert az csak Jézus!

Mária imádat szellemi vakságot okoz nálad, mert sem Isten igéjét nem érted, sem az ö akaratát, és lázadsz Isten parancsolatával szemben!

 

 

 

 

Előzmény: T_Ilona (365)
prszm Creative Commons License 2013.04.24 0 0 372

A biblia teljes mértékben leleplezi a hazug szellemet, amely Máriának adja ki magát.

 

Isten nem adott Isten és emberek között más közbenjárot csak Jézus Krisztust!

Ezért sem imádkoztak az apostolok senki máshoz csak Istenhez.

A Mária imádat vakká teszi az emberek szellemét arra, hogy felismerjék a hazug szellemeket.

Az aki nem kéri Istent, hogy szabadítsa meg ebből a szellemi bűnből, és nem tér meg ebből az elkárhozik!

 

Jel. 2,20
De van valami kevés panaszom ellened, mert megengeded amaz asszonynak, Jézabelnek, a ki magát prófétának mondja, hogy tanítson és elhitesse az én szolgáimat, hogy paráználkodjanak és a bálványáldozatokból egyenek.
Jel. 2,21
Adtam néki időt is, hogy megtérjen az ő paráználkodásából; és nem tért meg.
Jel. 2,22
Íme én ágyba vetem őt, és azokat, a kik vele paráználkodnak, nagy nyomorúságba, ha meg nem térnek az ő cselekedeteikből.
Jel. 2,23
És az ő fiait megölöm halállal; és megtudják a gyülekezetek mind, hogy én vagyok a vesék és szívek vizsgálója; és mindeniteknek megfizetek a ti cselekedeteitek szerint.

 

Atyám a választottaidat szabadítsd meg a Mária, és más hamis közbenjárok, valamint a bálvány imádat bűnéből, hogy ne legyenek részesei Isten csapásában Jeshua nevében. Ámen.

Előzmény: T_Ilona (360)
prszm Creative Commons License 2013.04.24 0 0 371

Ha azokat dolgokat megértenéd, amiket írtam neked a bibliából is idézve, akkor nem a bálvány, és Mária kultusz vallásban keresnéd Istent!

Isten megfogalmazta, hogy mi az ő akarata, ha valaki ezt nem hajlandó megérteni, és olyan emberekre hallgat, akik Isten parancsolatainak áthágására tanítják az embereket, akkor vessen magára!

 

2 Móz. 20,3
Ne legyenek néked idegen isteneid én előttem.
2 Móz. 20,4
Ne csinálj magadnak faragott képet, és semmi hasonlót azokhoz, a melyek fenn az égben, vagy a melyek alant a földön, vagy a melyek a vizekben a föld alatt vannak.
2 Móz. 20,5
Ne imádd és ne tiszteld azokat; mert én, az Úr a te Istened, féltőn-szerető Isten vagyok, a ki megbüntetem az atyák vétkét a fiakban, harmad és negyediziglen, a kik engem gyűlölnek.
2 Móz. 20,6
De irgalmasságot cselekszem ezeriziglen azokkal, a kik engem szeretnek, és az én parancsolatimat megtartják.

 

Isten megtiltotta, hogy rajta kivül mást imádjunk, vagy  tiszteljünk imák cél személyében!

 

Azzal, hogy azokat akik az Isten szavát, és nem emberi magyarázkodásokat, és hitetésket közlik veled, megveted azt is megveted aki küldte őket! Mivel figyelmeztettelek téged, ezért továbbiakban semmi sem terhel engem veled kapcsolatban, a bűnödért te vagy felelős, és legfőképpen azok akik ebben erősítenek téged.

 

 

 

Előzmény: nilnocere (358)
prszm Creative Commons License 2013.04.24 0 0 370

Az aki Mária, és bálvány imádatba vezetbe másokat az bűnösebb annál aki csak imádja Máriát.

Hiába könyörög Istenhez kegyelemért, ha nem tér meg a szellemi bűneiből, akkor el fog kárhozni.

 

1 Kor. 6,9
Avagy nem tudjátok-é, hogy igazságtalanok nem örökölhetik Istennek országát? Ne tévelyegjetek; se paráznák, se bálványimádók, se házasságtörők, se pulyák, se férfiszeplősítők,
1 Kor. 6,10
Se lopók, se telhetetlenek, se részegesek, se szidalmazók, se ragadozók nem örökölhetik Isten országát.

 

Megtérés nélkül nincs bűnbocsánat!

 

Jel. 9,20
A többi emberek pedig, a kik meg nem ölettek e csapásokkal, nem tértek meg az ő kezeik csinálmányaitól, hogy ne imádnák a gonosz lelkeket, és az arany és ezüst és ércz és kő és fa bálványokat, a melyek nem láthatnak, sem hallhatnak, sem járhatnak;
Jel. 9,21
És nem tértek meg az ő gyilkosságaikból, sem az ő ördöngösségeikből, sem paráználkodásaikból, sem lopásaikból.

 

Atyám köszönöm azt, hogy az igazak imáját hallagatod meg a Jeshua nevében. Ámen

Előzmény: Szeretetláng (357)
sittimfa Creative Commons License 2013.04.24 0 0 369

Tudod, a szívem az Istené, Ő az URA, úgyhogy ne foglalkozz vele.

 

 

Előzmény: nilnocere (368)
nilnocere Creative Commons License 2013.04.24 0 0 368
Ahogy írod,minenkinek a saját dolga a saját hite és útja.Én hittanra járok jelenleg hogy felvehessem a keresztség szentségét, így ha nekem kérdésem van azt ferences szerzetes testvéremhez intézem akinek felvetettem a ti álláspontokat. Választ is kaptam és nekem elég is volt szívem teljes eligazítására.
S kérlek törekedj a jövőben arra, hogy saját hited, nézeteid ne akard másokra erőltetni.

Köszönöm a veled való értekezést, azt hiszem mindent átadtunk egymásnak amit kellett,csendes utamra térek vissza.


Áldást neked s szívednek
Előzmény: sittimfa (367)
sittimfa Creative Commons License 2013.04.24 0 0 367

Persze, igyekszem.

 

Csak kár, hogy nem Bibliai, nem Igei, amit itt írtok, az szúrt szemet.

 

Ha valami nem összeegyeztethető a Bibliával, az Istennel sem összeegyeztethető, tudniillik a Biblia Ő maga, az Ő Szava.

 

De tényleg a ti dolgotok ez.

 

 

Előzmény: nilnocere (366)
nilnocere Creative Commons License 2013.04.24 0 0 366
Sajnos megint eljutottunk az alapvető fogalmakhoz.Olvass kérlek utánuk.

S kérlek koncentrálj saját utadra, ne a máséra.

Áldás
Előzmény: sittimfa (364)
T_Ilona Creative Commons License 2013.04.24 0 0 365

Amikor imádkozol valakiért, akkor mit teszel?

Te is közbenjársz.

Akiért imádkozol, annak kérését felerősíted, ha jól imádkozol, Istenig.

 

Jer 42,2
és így szóltak Jeremiás prófétához: "Jusson színed elé könyörgésünk, és imádkozz értünk az Úrhoz, a te Istenedhez, ezért az egész maradékért! Mert kevesen maradtunk meg a sokból, amint saját szemeddel láthatsz minket. 

Ha kérhetem a prófétát, kérhetem Máriát is, bárkit, aki közel van Istenhez, akihez könyörgésben szólal a szívem.

És ki is lehet a legközelebb Őhozzá, mint az, akivel egyesült a Szíve a Szeretet Lángjának szellemi ölelésében.

Előzmény: sittimfa (364)
sittimfa Creative Commons License 2013.04.24 0 0 364

Csakhogy meg van írva, hogy egyetlen közbenjáró van az Atyaisten és ember között, ez pedig Isten Fia, a Krisztus Jézus, aki a Főpapunk és Szószólónk az Atya Istennél!

 

Nem adatott más név!

 

Nem tudsz olyan Igét mutatni, amiben le lenne írva, hogy bárki is imádkozott volna Máriához, pláne nem szűz máriához.

 

De a te dolgod, mit teszel.

 

Azt gondolom, hogy lehet üdvösségi kérdés, mert a bálványimádás utálatos bűn az Atya Isten szemében.

 

 

Előzmény: nilnocere (362)
T_Ilona Creative Commons License 2013.04.24 0 0 363

Igen, az áldás abban nyilvánul meg, hogy Jézus isteni lényének csupán jelenléte szentséggel átitatja, azt, aki hordozza Őt magában. Ez a kegyelmi állapot a bűnös ember számára elképzelhetetlen hűséget, alázatot és engedelmességet kér, szentség bűnös emberben nem marad, csak abban, aki tökéletesen Isten akaratában jár.

 

Amikor bűnösök megérintették csupán az Ő ruháját, Jézusból erő áradt ki, a Szentléleknek csodálatos ereje.

 

Mk 5,30
De Jézus, aki azonnal észrevette, hogy erő ment ki belőle, a tömeghez fordult és megkérdezte: "Ki érintette meg a ruhámat?"

 

Vannak ilyen Isteni erővel átitatott tárgyak és vannak Isten Erejében áldott emberek, ha imádságos szellemünkkel megérintjük őket, Isten ereje árad ki belőlük.

A lélek próbája ez, érintsd meg és megtudod, milyen lélek lakozik benne.

 

 

Előzmény: nilnocere (361)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!