Fradista Utazó Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2694

31-27-re nyert a Budućnost. Csak a második félidőt láttam, a Dortmundban kapuban és balszélen kritikán aluli teljesítmény, így azért a BL-ben nem sűrűn lehet meccset nyerni.

szabopalesz Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 2693

Norvégoknál nézők maszk nélkül. De hiányzik ez nekünk :(

van_Persil Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2692

Csúcsformában pörög az öreg.

Előzmény: Fradista Utazó (2679)
RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 4 2691

'Lombhullást' - másképpen Lisztopad - meg le kellene ütközni, nem hagyni h kapura lőjön. Túl jó  ő ott jobbkettőben.

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2690

Na a hetesnél láthattad Veronikát :-)

RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 4 2689

Niombla csak alibizik. Támadásban is, védekezésben is.

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2688

Most kapták kölcsön a CSZKA-tól. A húszéves Kaplina megelőzte a házi rangsorban :-))

Előzmény: RnD (2687)
RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 3 2687

Akkor miket beszélt itt Trefilov Lizáról meg Víkáról...?:O

Átvert minket, ez nem volt szép tőle....:)

Előzmény: Gojira (2686)
Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2686

Nem ismered Utkinát???? Pedig még a válogatottban is szerepelt. Nincs itt semmiféle Liza vagy Vika, Lena van :-)

Előzmény: RnD (2684)
RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 3 2685

Plusz Golub a jobbkezes jobbszélsőjük szokás szerint nagyon jó, Szikorának egymás után lőtte a gólokat. De ez nem meglepetés, ő tényleg nemzetközi szintű játékos.

RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 3 2684

Siófok-Kubány: 15-18 (félidő)

Junior kapusok vagy sem, a Kubány kapujában Liza vagy Víka jobb százalékkal védtek az eéső félidőben mint nálunk Szikora (aki semmit sem védett) vagy Csiky (akinek azért volt két három sikeres védése).

Persze az orosz hatosfal nagyon jól összeállt, nem könnyű helyzetbe kerülni (talpról próbálkozni semmi értelme például). Viszont ők nagyon bátran és jól lőnek 7-8 méterről is, nem átlövésből hanem csak úgy. Plusz labdaszerzés után felettébb gyorsak és dinamikusak.

Ma először jelentősebb szerepet kapott balkettőben Horácek is, egészen elfogadhatóan játszik, persze főleg azért mert Kobetic egyelőre csalódás. Tomori az egyik akció után hosszabban eszmét cserélt az egyik jv-vel, visszafutás helyett. Hogy ezzel mit tudott elérni, azt még nem tudjuk...:)

Márti.it Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2683

Nagyon gyorsak és keményen védekeznek.

Előzmény: Gojira (2681)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2682

Rájöttek, hogy nem stimmel, a második félidőt már közvetítik Podgoricából. Azt hiszem, azt fogom nézni a Siófok helyett.

Előzmény: Fradista Utazó (2677)
Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2681

Szünetben hárommal vezet a Kubany. Sokkal többet vártam a Siófoktól, a Kubany nem tartozik az orosz élcsapatok közé.

szabopalesz Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2680

Nem jött össze és le is tiltottak a sok próbálkozás miatt :D Jokerstream-en megy, ott tudom nézni. Nem túl acélos ma a Vipers, nyerhet az Esbjerg szerintem a végén.

Előzmény: Gojira (2676)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2679

Trefilov időkérésnél ordítozott egy sort, a többit ráhagyta a kollégára :-)

Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2678

TG továbbra is csak talpról lő...

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2677

Ott nézem az előbb a Fradit, most meg a Siófokot. Simán megy.

(A Dortmundot nem adják Németországban, mert letiltották a DAZN miatt, miközben a DAZN sem közvetíti...)

Előzmény: szabopalesz (2675)
Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 1 2676

Ott néztem a kora délutáni meccset, akkor minden rendben volt. A Vipers meccse is megy.

szabopalesz Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2675

Valakinek megy az EHFTV? Nekem csak körözik, pedig ősszel rendben volt.

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2674

Nem, nem tévedsz. Valóban Törökországban volt a meccs.

Előzmény: van_Persil (2672)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2673

A törökök remélem buknak. Még bíróvásárlással is.

Előzmény: Gojira (2670)
van_Persil Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2672

Utóbbi idegenben, ha nem tévedek.

Cassoware Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 2671

Látom hozzátok is megérkezett "Fáj az igaz", a kosárlabda topikból közismert troll. Ezt a legújabb nevét ma kezdte használni.

Elkezdett itt is a provokálni, ha nem akarjátok hogy széttrollkodjon mindent ne válaszoljatok.

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2670

A Lada hárommal verte a Nantes-ot, a Lublin meg döntetlenezett a Kastamonuval.

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2669

Az Odense laposra verte a Podravkát, a CSZKA meg, ha csak egy góllal is, de megverte a Brestet.

bengX Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2668

Szép győzelem, és fontos. Gratulálok!

Fáj az igaz Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 2667

Baia Mare.

Előzmény: újprimavis (2664)
újprimavis Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 2666

Eredetileg északiakat akartam írni, azért van az az.

Előzmény: újprimavis (2665)
újprimavis Creative Commons License 2021.01.09 -1 1 2665

Érdekes volt látni, hogy elfáradtak az vikingek. Négy gólos előnyről sikerült 4 gólra kikapni!