Keresés

Részletes keresés

tinaDD Creative Commons License 2003.04.07 0 0 90
Pelorat!
Esztétikai szempontból, nálam nagyon bejön a nadrág alól kivillanó harisnyás láb - főleg kellemes színű pamut harisnyanadrágok esetén. Ugyanakkor a nylon sem zavar.

Nem hiszem, hogy pusztán a nemi hovatartozás alapján megfoszthatnánk bárkit is attól a kellemes, melengető érzéstől, amit a harisnyaviselés nyújt(különös tekintettel az idei kemény télre).

Egyik ismerősöm - szintén harisnyaviselő pasi - megtisztelt bizalmával, miután teljesen véletlenül észrevettem, hogy harisnyát hord.
Beszélgetve a témáról megdöbbentett, milyen lelki traumát okoz neki a harisnyaviselés felvállalása.
Környezetében senki nem tud róla (feleség sem!!!).
Én személy szerint,- gondolom nem vagyok egyedül a véleményemmel(nőként)- nem az öltözködési szokások alapján ítélek meg egy embert.
Szerintem nem kellene ezt annyira titkolni.
tina

Előzmény: ratopel (89)
ratopel Creative Commons License 2003.04.07 0 0 89
Mi tetszik benne? Ha lány vagy, pls ne sajnáld a véleményed, hisz a női nem szemszögéből különösen fontos lenne egy két vélemény.
Előzmény: tinaDD (88)
tinaDD Creative Commons License 2003.04.06 0 0 88
Helló!

Remélem nem.
Érdeklődéssel hallgatlak benneteket.
Bevallom tetszik.
t.

Előzmény: ratopel (84)


Csaba11 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 87
TEgnap megajándékoztam magam egy igazi "luxus" darabbal, egy igazi Wolford harisnyával.
Már a maga a bolt is más kategória, rendkívül felkészült, kedves, aranyos, segitőkész eladó. Megmutatott mindent amit kértem, elmondta, hogy melyik harisnyát mikorra javasolja, melyik miben különbözik a másiktól...

És tényleg mikor hazamentem és a frissen szörtelenitettt lábamra felpróbáltam az érzése, a kinézete is sokkal szebb és jobb volt a sima, egyszerű harisnyákénál. Igazi minőségi darab!!!! Ajánlom mindenkinek, hogy egyszer próbálja ki...

ratopel Creative Commons License 2003.04.04 0 0 86
Új címmel, immár magyarul, de változatlan tartalommal. Érdeklődőket szeretettel várunk a topicba.

Üdv a látogatónak!

ratopel Creative Commons License 2003.03.18 0 0 85
Ugye nem rettentettem el a kettővel ezelőtti hozászólásommal senkit?
Előzmény: ratopel (83)
ratopel Creative Commons License 2003.02.13 0 0 84
Ugye nem temethetem el kedvenc topicomat?
Előzmény: ratopel (83)
ratopel Creative Commons License 2003.01.24 0 0 83
Boyz!

Ha valakinek van képe pasiról harisnyában, azt gondolom be lehet ide rakni, DEE!!!. Amennyiben az amolyan "shemale" fotó lesz, ki kell moderáltatnom. Ez a topic nem arról szólna. Arra van másik, ahol az ilyen irányú kép ON topic. Viszont olyan fotókat szívesen látnék, ahol a címben említett ruhanemű a pasin "pusztán" ruhaneműként funkcionál. Remélem ezzel a kéréssel nem csökkentem hozzászólók körét, sőt! :))

Annyira hihetetlenül ON topic az évszak, hogy nem értem a lankadó figyelmet. Feldobásként figyelembe ajánlom a topicnyitó kérdéseket :))

Pel.

Neechan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 82
Megígérem.
Előzmény: fvs (81)
fvs Creative Commons License 2003.01.14 0 0 81
De reagálj! Úgy küldték nekem, mint amatőr sorozatot, de nem tudom, ki merjem-e tenni?!
F
Előzmény: Neechan (80)
Neechan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 80
Küld el nekem is legyszi :).
Kiváncsi vagyok mi volt a meredek.
Előzmény: fvs (78)
ratopel Creative Commons License 2003.01.14 0 0 79
Bár tudom, hogy részben a saját topicom ellen is beszélek, de javaslom a látogatóknak megnézni a megújult harisnya.net-et is. Ettől még persze ide is lehet/kell ám írni!
fvs Creative Commons License 2003.01.09 0 0 78
Én küldtem danatusnak képet, de azt mondta durva. Azóta nincs ötletem. (Mondjuk lehet, tényleg durva.)

FVS

Előzmény: ratopel (77)
ratopel Creative Commons License 2003.01.09 0 0 77
Aztán most tényleg nagyon ON lehetnénk, mégis sehol senki. Nylont fel és írj!
ratopel Creative Commons License 2002.12.27 0 0 76
- miert viseled?

Kellemes érzés. Valahogy magabiztosabb vagyok benne. Jó tudni, hogy miközben hordom, más nem tud róla. Ha jót húzol kényelmes is. Praktikus.

- a kornyezeted tud rola?

Csak a nej.

- hogyan viszonyul hozza?

Tűri.

- ha titkolozol, van lelkiismeret furdalasod?

Már nincs

- viselesi szokasok

Nadrág alá. Otthon magában.

- crossdressing ertelmezese

Szűken női ruhába öltözés, anélkül, hogy a nemiség kérdése (az ahhoz való érzelmi viszonyulás) akárcsak felmerülne. Alapvetően lehetne nem elfogadott divatirányzatnak is tekinteni. Tágan teljesen nőnek öltözés. Nemiség itt már felmerül, a női érzések megélése igényként jelentkezik.

- a fetisizmus perverzio?

Amíg a crossdressinget önmagáért teszed, és nem szükséges, hogy valami mást elérj, addig nem az.

- vasarlasi szokasok

Bárhol. Kifejezetten, nyíltan magamnak még nem vettem. Válogatni nem szoktam, előre tudom mit (milyen típust) akarok venni. 20-40 den között tarka-barka színeseken kívül bármilyet. Most a tangás megy és az újjnál meg nem erősített fajta.

ratopel Creative Commons License 2002.12.27 0 0 75
És Dana ez téged ábrázol?
Előzmény: danatus (74)
danatus Creative Commons License 2002.12.26 0 0 74
Kedves fvs,
érdeklődve várom az e-mail-edet.

Hangulat-fokozásként küldök egy képet:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

puszi: Dana

Előzmény: fvs (73)
fvs Creative Commons License 2002.12.24 0 0 73
Hi, danatus!

Köszi a kimerítő html-tanfolyamot, de probléma ott van, hogy a freewebről(!) nem sikerült linkelnem képet. És időközben kissé meg is gondoltam magam, merthogy talán meredek lenne ez a kép ide. (Vagy mégsem??) :)) Szóval elküldöm emailben, ha érdekel, és ha úgy látod: nem gáz, szólj és idelinkelem!

Előzmény: danatus (72)
danatus Creative Commons License 2002.12.24 0 0 72
Buta egy (pogram)gép. Elkezdem részletesebben:
< jelenti a nyitott kacsacsőrt NYK
> jelenti a zárt kacsacsőrt ZK
Tehát: NYKimg src="http://kep.tar.hu/****"ZK
**** jelenti a képed elérési útvonalát az 5. pontból.
Most már biztosan olvasható lesz az egész!
Boldog ünnepeket kívánok minden topikunk iránt érdeklődőnek, puszi: Dana
Előzmény: danatus (71)
danatus Creative Commons License 2002.12.24 0 0 71
Érdekes, a program automatikusan azt hitte én is be akarok egy képet illeszteni:
következik.
Remélem, most már olvasható lesz a szöveg végig.
Puszi: Dana
Előzmény: danatus (70)
danatus Creative Commons License 2002.12.24 0 0 70
1. Lépj be az Index/Fórum egyik topikjába. A monitorod tetején látsz egy sárga szalagot, itt a TÁR.HU -ba belépsz, regisztráltatod magad.
2. Adminisztráció fül-be belépsz, létesítesz egy dossziét, ahová a képek majd kerülnek.
3. Ide feltöltöd a képeket, amit később a topikunkban szerepeltetni akarsz.
4. Rákattintva a gépre, az egér jobb gobja seítségével bejön egy panel, aminek az alsó sora a "tulajdonságok".
5. Rákattintva kikeresed a képed elérési útvonalát, ezt megjegyzed, (leírod) mivel szükséged lesz rá.
6. Belépsz abba a topikba, ahol közkinccsé szeretnéd tenni a képet. Beírod a szöveget, a kép elé és a kép után.
7. Oda, ahova a képed kerül bemásolod a következőt:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
ahol **** jelenti a képed elérési útvonalát, amit az 5. pontban feljegyeztél. Csak az img src között van szóköz, minden mást ömlesztve kell írni.
8. jpg formátumok másolhatók ezzel a módszerrel. Van rá lehetőség, hogy a kép méretét is előírd, majd ennek utánanézek.

Talán érthető voltam, várom a képet, puszi: Dana

Előzmény: fvs (69)
fvs Creative Commons License 2002.12.24 0 0 69
Sziasztok!

Ha valaki elmondja hogyan kell (lehet-e) a freewebről belinkelni ide képet, felteszek egyet, ami biztos érdekelne mindenkit!!!

Csaba11 Creative Commons License 2002.12.23 0 0 68
Ha érdekel vkit a Duna Plazaval szemben van egy zokni-harisnya nagykereskedés ahol nagyon olcsón lehet rengeteg féle harisnya között válogatni. Pár darabot is nyugodtan lehet venni és egyáltalán nem néznek rád hülyén ha sokáig váogatsz. Ja és az árak is teljesen nagyker árak...
ratopel Creative Commons License 2002.12.16 0 0 67
Most jöttem rá, hogy a tangás fazonú darabok mennyivel jobban megmaradnak az emberen. Nem kell állandóan ráncigálni. Csak azt nem értem, hogy akkor a másik fazont miért hívják úgy, hogy felő részen "megerősített"?
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.10 0 0 66
nyilvánvalóan van. különböző határokat lehet itt felállitani, de szerintem felesleges. A lényeg hogy valamennyiünknek van egy feminin oldala is, kiben erősebb, kiben gyengébb. Aki néha-néha harisnyát húz, annak szerintem az átlagnál erősebb. Persze meg lehet magyarázni, hogy "kényelmes" meg szép stb.,mindez igy van, de a lényeg vhol mégis az hogy egy kicsit kilépünk a hétköznapokból, egy finomabb, érzékenyebb bőrbe bújunk,mint amit normálisan a környezetünk megkövetel tőlünk. Bár én még női ruhában nem flangáltam az utcán, nem is érzek ez iránt különösebb vágyat, de azért simán el tudom képzelni a gondolatot, hogy ha kipróbálnám, nem érezném magam rosszul. Végülis a harisnyákkal is igy kezdődött, hát nem? Persze csak a saját nevemben beszélek, de nem hiszem,hogy bárki ,aki harinyát hord, buziknak vagy visszataszitónak tartaná a travikat, esetleg gondolatban keményen elhatárolódna tőlük.
biandora

ratopel Creative Commons License 2002.12.10 0 0 65
A kérdés csak azért fordult meg a fejemben, hogy vajon van-e olyan PH értékű ember :), aki nem öltözik nőnek. Nekem spec. a Mónika showban épp az nem tetszett, hogy a transzvesztitizmusra utazott rá, és nem árnyalta eléggé a női ruhába öltözést. Azaz a "nőnek" öltözésről szólt inkább. Szerintetek van itt határ?
danatus Creative Commons License 2002.12.09 0 0 64
Igen, persze hogy van.
A harisnya-imádat egy enyhe fázis, könnyen megmagyarázható kényelmi szempontokkal.
A többi fehérnemű esetleges viselése szerintem a köztes állapot. Nagyobb örömszerzéssel jár, okai között már nem a legfontosabb a célszerűség.
A "csúcs" a teljesen nőnek öltözés.
Ez utóbbit sokan nem engedhetik meg környezetük, anyagi helyzetük, alkatuk stb. miatt.
Persze csak azokat az eseteket tekintettem át, amikor férfi-alanyunk alkalmanként hódol szenvedélyének, amúgy a "hétköznapi életben" teljesen normálisan viselkedik, beleértve kapcsolatát a női nemmel.
Előzmény: ratopel (61)
Zabi Creative Commons License 2002.12.09 0 0 63
Persze hogy van.
Előzmény: ratopel (61)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.09 0 0 62
van vmi jelentősége? egyébként pl. én.
de ha tehetném, akkor azér kipróbálnám.
biandora
Előzmény: ratopel (61)
ratopel Creative Commons License 2002.12.09 0 0 61
Olyan van köztetek, aki nem öltözik nőnek, csak harisnyát szeret húzni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!