schanc Creative Commons License 2021.01.10 0 0 2724

Persze, nem is akarom a váci fiatal kapusok nyakába varrni a dolgot. Nekik most extra nehéz lehet.

Előzmény: Fradista Utazó (2723)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.01.10 0 2 2723

Azért, minden tiszteletem mellett, Cathrine Gabriel sokkal jobb kapus, mint Bukovszky Anna, és ez nem ma derült ki. Az a nyolc év korkülönbség azért nem hidalható át könnyen.

Előzmény: schanc (2722)
schanc Creative Commons License 2021.01.10 0 1 2722

Vác-Paris 15:16 a szünetben.

Igazából a Vác kb. a maximuma közelében játszik, támadásban kimondottan szépen dolgoznak, hátul viszont a védekezés időszakosan teljesen szét tud esni, és a kapuból sem jön teljesítmény.

Gojira Creative Commons License 2021.01.10 0 0 2721

THC-Asztrahanocska 10:12 a szünetben.

Gojira Creative Commons License 2021.01.10 0 0 2720

Schmelzer várhatóan mikor tér vissza?

van_Persil Creative Commons License 2021.01.10 0 0 2719

Szerintem szokás szerint a térde, de ez csak tipp.

Előzmény: hatosfalat (2718)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.10 0 0 2718

Amúgy azt lehet tudni, hogy Cvjiccsel mi van? Nekem úgy tűnt, hogy az eb-t inkább csak biztonságból hagyja ki, nincs semmi komolyabb baja.

nicko Creative Commons License 2021.01.10 0 0 2717

Sport1 most ismetli, a 2. felido kezdett.

Előzmény: Süni2 (2713)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.10 0 0 2716

Vác nem nevezte Triffát. Rosztovban meg Vjahirjeva és Szeny is ott vannak, Metzben meg Broch.

hatosfalat Creative Commons License 2021.01.10 -1 0 2715

Kobetic szerintem vegyes volt. Lőtt hat mezőnygólt (talán ebben a szezonban most voltak a legjobb átlövései), de voltak eladott labdái és iszonyú lassan játszott. Az nem véletlen, hogy az utolsó 2-3 percre levitte őt Zovko támadásból. És védekezésben egyelőre messze nem védekezik úgy, mint korábban.

RnD Creative Commons License 2021.01.09 -4 6 2714

Siófok--Kubány: 28-28 (végeredmény)

Szikora szuper volt az egész második félidőben, ha ő nincs.....  De a többieket, meg egyáltalán az egész siófoki játékot szenvedés volt nézni. A szünet után tizenöt percig több góllal vezetett a Kubány, a 47. percben egyenlítettünk először (24-24) de utána is végig náluk volt az előny, általában egy vagy két gól. Aztán az 59. percben egyenlített Tomori és utána egy percig hagyták őket játszani a szerb jv-k (akik persze a horvát Zovkót nem igazán kedvelték és akikkel többször is vitába keveredtek).  Tizenkét másodperccel a vége előtt Szikora védett még egy óriási ziccert, de megint az oroszokhoz került vissza a labda és ezzel vége lett a passzívnak, maradt a döntetlen. Aminek végülis a Siófok örülhet, mert szinte végig a Kubánynak állt a zászló ezen a meccsen.

Mezőnyben a ma először komoly szerephez jutó Horáceket lehet dicsérni, és Kobetic-et. Az utolsó tíz percben dobott tíz gólból hatot Horácek, hármat Kobetic szerzett (és a legutolsó gólt Tomori). Horácek az egész meccsen 9/12, Kobetic mezőnyből 6/9 + három hetesgól. Ez így 18 gól a siófoki 28 gólból (64%). [A Kubányban hárman lőttek együtt 18/28-at, Golub, Szavinova és Lisztopad] Golubot, a jobbkezes jobbszélsőt legalább sikerült hatástalanítani, ő a szünet után mezőnyből már nem tudott betalálni.

Válogatott játékosaink sajnos tényleg gyengén teljesítettek: Tóth Gabi 1/3, Kiss Niki 1/5, Such Nelly 0/1. (Mondjuk Aoustin is csak 1/1, a szélsőket egyáltalán nem sikerült ezen a meccsen helyzetbe hozni.) Tomori legalább piros lappal kiállíttatta a Kubány egyik legfiatalabb játékosát, a junior korú Levcsinát, ezt követően több mint egy percig kettős emberelőnyben voltunk, amit le is hoztunk.... 1-0-ra.

Tény, az orosz csapat valamivel inkább meccsben volt az utóbbi hetekben mint a Siófok, de ez sem lehet oka ennek a vacak játéknak. A Kubány igazi csapatként - ráadásul esélytelenként - nagyot küzdött, és kiválóan tudják azt a játékot amire felkészítették őket. Ez utóbbi a Siófokról látványosan nem igaz. A Siófok egyelőre még nem csapat. A Kubány igen. Reméljük ez a következő hetekben változik majd...

Süni2 Creative Commons License 2021.01.09 0 1 2713

Kösz mindenkinek!

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2712

Szerintem meg igen :-)) Ezzel azt hiszem kimerítettük a témát :-)

Előzmény: Tonio 2.0 (2710)
RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 3 2711

Tóth Gabi a második félidőben nem is volt pályán. Kiss Niki sem túl sokat, helyette inkább Tomori játszott jobbkettőben.

Előzmény: Gojira (2707)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2710

Jó, csak te ugye azt írtad, hogy Tomori végig gyenge volt, ami szerintem nem igaz.

hatosfalat Creative Commons License 2021.01.09 0 1 2709

Kiss Niki és Tóth Gabi voltak gyengék, szélsők sem tudtak semmit hozzátenni, Tomori sem pörgött fel még továbbra sem.

Szikora egy félidő gyenge, egy viszont ütős, ő kellett meg Horacek, hogy egy nem túl acélos csapat ellen döntetlenre mentsék a meccset.

Előzmény: Süni2 (2703)
RnD Creative Commons License 2021.01.09 -4 5 2708

"Tüsikém" nem tudom mi bajod az oroszokkal, de azért nem kellene mindig demonstrálnod h mennyire utálod őket. Trefilov sokkal normálisabb mint amilyennek gondolod. (Mondjuk ma tényleg extrán feszült volt és ideges, de régen ült kispadon szerintem azért.)

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 -1 1 2707

Tóth Gabi is lőtt egy rohadt nagy gólt, mégse mondanám rá, hogy jól játszott. Horacek volt jó, meg a két horvát.

Előzmény: Tonio 2.0 (2706)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.01.09 0 1 2706

Tomori egyenlített a végén, egyébként elég keveset játszott.

Előzmény: Gojira (2704)
Taliga007 Creative Commons License 2021.01.09 0 1 2705

Szikora a mostanában szokásos első félidei teljes homály, a másodikban meg róló le, és zseniális. Zsuzsi nem különösebben emelkedett ki a mezőnyből... Horacek és Kobetic vitte a hátán a csapatot.

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 2704

Szikora nagyon jó volt a második félidőben, Tomori végig gyenge volt.

Süni2 Creative Commons License 2021.01.09 -2 0 2703

Jó, hát Trefilov... Csupa báj és gyengédség, gondolom, mint mindig... de nem a ruszkikra kérdeztem rá most.

Zsuzsira, Szikorára célzott gondolom Hatosfal. Nem voltak jók?

Előzmény: nicko (2701)
doki74 Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2702

hétközben is ikszeltek akkor Holsterboban, közben meg meccs elött kiderült a norvég kapusuk megy és Eckerle érkezik nyártól Esabjergbe.

Előzmény: újprimavis (2696)
nicko Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 2701

orulhetnek a dontetlennek.

Trefilof azert az egyik idokeresnel nem hazudtolta meg magat :)

Előzmény: Süni2 (2700)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.09 0 1 2700

Mi volt? Nem láttam a meccset?

Az, hogy az aktuális Sió nem jó, az a Loki ellen is kiderült.

Előzmény: hatosfalat (2699)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2699

Hát a mai Siófok meccs válogatott szempontból nem volt valami fényes. Meg úgy amúgy sem.

Gojira Creative Commons License 2021.01.09 0 0 2695

28:28 lett a vége, úgy hogy a Kubany a győzelemért támadhatott. Nagyon gyenge volt ez a Siófoktól.