Keresés

Részletes keresés

ncsk Creative Commons License 2011.06.22 0 0 3274

Szia Sába!

Na most láttam, hogy írtál :)

Sajnos ritkán megyünk haza, bát most a vizsgálatok miatt kicsitb többször. Fiona mindig jön velem szerencsére :) ha lesz kis időm, mindenképpen jelentkezem, hogy megismerkedhessenek a tacsik :)

Előzmény: SábaKirálynője (3269)
ncsk Creative Commons License 2011.06.22 0 0 3273

Szerintem nagyon rendben van a kiskutya így pofácskára. A törpéknek ilyen kis bébibb a pofijuk sokáig, de majd kialakul. Ráadásul a mi kuttyunk a szüleitől örökölt nagyon határozott hosszúkás tacskópofit, olyan igazi kisróka típus, ez látszik inkább a kiskori képein is szerintem.

Ha szeretnéd tudni milyen lesz a kutyusod, nézd meg a mamáját és a papáját ha lehet, és valami olyasmi lesz:) Az enyém mix, az apukájából kicsit talán több van, de az anyukájától is van amit örökölt.

Ha jól látom az anyjuknak szép kutyapofija van és elég törpetacsis így első blikkre.

Előzmény: jazminusz (3272)
jazminusz Creative Commons License 2011.06.22 0 0 3272

szia.először is :GYÖRÖRŰSÉGES a kiskutyád :) nekem is hasonló volt, de sajnos lassan 4 hónapja , hogy meghalt :'(

a mostani ujdonsűlt kiskutyám:http://kiskutya.hu/elado/tacsko-turkeve-193656 a második képen lévőhoz teljesen hasonlit.

de a te kutyusodhoz képest :(  ő nem olyan nagyon tacskós...(pedig elvileg törpe... )

nem is értem ezt .... igaz, Plútó kisfiú és ugye neki nem annyira szépek valszeg a vonásai mint egy lánynak.de akkor is :(

 

Előzmény: ncsk (3271)
ncsk Creative Commons License 2011.06.21 0 0 3271

Szia, szerintem kiskorukban nehezebb megállípítani, biztosat csak akkor fogsz tudni, mikor befejezte a növekedést. nekem pl. standard tacsim van, de a standardok közül a légiesebb, könnyedebb típus, volt hogy nagyra nőtt törpének nézték :)

 

Kép alapján nem egyszerű, de ha segít itt van pár kép a mi tacsink 9 hetes korából:

 

https://picasaweb.google.com/agi.portoroz/TacsiItthon

 

 

Előzmény: jazminusz (3270)
jazminusz Creative Commons License 2011.06.21 0 0 3270

sziasztok.van itt még vki????

azt szeretném kérdezni, hogy kaptam egy elvileg törpetacsi kutyust.de a dokim szerint max sima tacsi lehet.most 8 hetes.

én honnan tudnám megállapitani, hogy az e? mekkorának kellene most lennie?

SábaKirálynője Creative Commons License 2011.06.14 0 0 3269

Szia ncsk!

 

Azt elhiszem, dögönyözni való, és már lassan a szőre színével vetekszik, annyira lesüttette a napon. Imád ő is napozni. Most olvasom, hogy babátok lesz, nagy gratuláció. És ha jártok Pesten tessék jelentkezni, szívesen találkoznék veletek :) Ilyenkor Fiona is jön?

Előzmény: ncsk (3250)
kutyimaci Creative Commons License 2011.06.10 0 0 3268

Köszönjük,

 

sőt lehet Alvinkának szurkolni mert 18-án élete első kiállítására megy:)) A következőn pedig a k99 vizsgarendszer ügyességi ágazatának 2-es szintű vizsgáját teszi, ha minden jól megy.

A tenger miatt irigyelünk:)) Nálunk sajna szinte sehol sem tudnak fürödni a kutyák, pedig jó lenne. 

Szép napot.

Előzmény: ncsk (3267)
ncsk Creative Commons License 2011.06.09 0 0 3267

Isten éltesse :) Annyira fiús pofája van, nagyon bírom. Ha fiútacsim lenne tuti egy ilyet szeretnék :) Fionának kicsit rókásabb az orra, bár igazából csak szemből :)

 

A vezetékelrágás nem semmi...

A miénk heti többször fetreng bele valami dögbe, így heti 3-4x fürdetve van, ami nem biztos hogy jó, de muszáj. Mondjuk eleve majdnem minden nap beleveti magát a tengerbe úszni, így lassan ki fog nőni az úszóhártyája az biztos.

 

Ha minden jól megy akkor lesznek neki testvérkéi, most volt a fedeztetés. Ahol lakom már két kiskutyára kapásból igény van. Mindig kérdezgetik Fionának mikor lesz alma, de mivel most édestesó lesznek, így abból fognak választani.

Előzmény: kutyimaci (3266)
kutyimaci Creative Commons License 2011.06.08 0 0 3266

Sziasztok,

 

csuda szép édes ez a lány:))

 

Alvinka tegnap ünnepelte az első születésnapját. Csaptunk egy kis bulit az iskolán, íme: Tacskók, írjatok. Biztosan nem csak az enyémmel történik mindíg valami.:) Pl. a múlt héten sikerült elrágnia egy áram alatt lévő hosszabbítót.  3percre nem figyeltem és meg lett a baj. Szerencsére a világon semmi baja sem lett, ma sem értem hogyan.. 

Szép napot Mindenkinek :))

Előzmény: ncsk (3265)
ncsk Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3265

Sziasztok!

 

Nehogy kihaljon itt nekem a fórum, tettem fel egy új videót a tacskólányunkról:

 

 

vwpetya085 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 3264

Keresi szerető gazdiját egy fiú és két lány törpe tacsi kölyök.Fekete színben. Fajtiszta, törzskönyv nélkül. Most lesznek négy hetesek. 10eFt-os db áron elvihető. Akit érdekelne írjon vagy hívjon 06 húsz-kilenc huszonöt kilencvennyolc huszonhét.

 

Petya

GPS Creative Commons License 2011.06.03 0 0 3263

 

"....és ezzel az egy hívással több mint 2.000 EURO-s költsége keletkezett. 

Ugyanis ha jelentkezünk ezekre a számokra, nincs lehetőség rá, hogy megszakítsuk a vonalat, s óriási költségek keletkezhetnek a telefonszámlánkon."

 

Ez (az utolsó) mondat erősen sántít:

 

Olyan nincs, hogy ha megnyomod a "Letesz" gombot (vagy kikapcsolod a készüléket) - hogy az ne bontsa a vonalat.

 

A világon nincs olyan telefontársaság  - amelyik megszakított hívással (vagy kikapcsolt készülékkel)  tovább fenntartaná (és számlázná) a kapcsolatot.

 

Tehát (szerintem) jó lenne kicsit kritikusabban fogadni ezeket a riogató-körleveleket.

.

Előzmény: osztin (3261)
323d Creative Commons License 2011.06.02 0 0 3262

Köszi, sajnos elég sok ilyenről hallani manapság. Csak azt nem értem ki tette ezt legálissá? Vagy ha nem az, akkor miért nem tesznek ellene. Gondolom a szolgáltatók áldozatos munkával küzdenek ellene.

Előzmény: osztin (3261)
osztin Creative Commons License 2011.06.02 0 0 3261

Sehol senki????????????????????????????,

 

 

RENDŐRSÉGI ÉRTESÍTÉS!!! 

Megyei kollégámtól kaptam a figyelmeztetést. 

Kérem, küldjétek tovább minél több ismerősötöknek. 

Figyelem... fontos!!! 

A hétvégén az én telefonomra is érkezett egy +39....-es hívás, de nem 

vettem észre, és mivel Olaszországra tippeltem, és senkit nem ismerek, aki 

most ott lenne, nem hívtam vissza. 

Szóval ez tényleg létezik. 

A T-Mobile megerősítette a hírt, kérlek, olvassátok el figyelmesen! 

Február 5.-én a Belgrádban megtartott Hitelcsalások megelőzésére vonatkozó 

Fórumon, Marija Kusity, a fórum elnöke és a Raiffeisen bank dolgozója a 

következő értesítést közölte: 

"Engedjék meg, hogy felhívjam figyelmüket egy újfajta 

bűncselekményre. 

Európában már több ilyen történt, sajnos hozzánk 

is eljött. 

A bűncselekmény folyamata a következő: a mobiltelefon 

kijelzőjén megjelenik egy nem fogadott hívás. 

Erre az értesítésre sor kerülhet anélkül is, hogy a telefon megcsörrenjen. 

A mobiltelefon-tulajdonos, miután megnézte, hogy milyen számról van szó, és ha a 

hívószámok a következők: +39., +390., +391., +392., +393., +394., 

(ebben a konkrét esetben +393193260045 szám volt), és mindjárt 

kitörli a számot, abban az esetben további következménye nem lesz, 

de ha felhívja ezt a számot, a bűnözők áldozatává válik. 

A konkrét esetben a mobiltelefon tulajdonosa jelentkezett az említett számra, és ezzel az egy hívással több mint 2.000 EURO-s költsége keletkezett. 

Ugyanis ha jelentkezünk ezekre a számokra, nincs lehetőség rá, hogy megszakítsuk a vonalat, s óriási költségek keletkezhetnek a telefonszámlánkon." 

A Belügyminisztériumtól kapott információk szerint már több ilyen eset történt nálunk is. 

Megkérem Önt, hogy ezen esetek megelőzése érdekben, minél több emberhez juttassa el ezt az információt. 

MSN veszély! Átverés! Kérlek, add tovább! 

Vigyázzatok! 

Aki a Windows Live Messenger-t használja az msn-hez, a lap alján időnként megjelenik egy IQ-teszt. 

Ez egy nagy átverés!!!!! 

Ha rákattintasz és megcsinálod a feladatot, a telefonszámodat fogja kérni "a válasz" megküldéséhez. 

Ha itt megadod a számodat, és a tovább gombra kattintasz, kapsz egy sms-t. 

Ebben a pillanatban 1.080,- forintot (Ezernyolcvan forintot) levonnak a kártyádról, előfizetésedről! 

Innen kezdve az IQ-tesztről már szó sincs, hanem tagja lettél a "dada klubnak", és ami a legszörnyűbb: HETENTE le fog vonni újabb 1.080,- forintokat a rendszer, egészen addig, amíg ki nem lépsz a dadából, 

de kilépni sem egyszerű, mert a honlapon nincs ilyen opció, hanem egy telefon-automatát hívogathatsz munkaidőben. 

Szóval ez a jelenlegi egyik LEGNAGYOBB CSALÁS, amely kimondottan a diákságot célozza! 

Kedves Ismerősök! 

Szeretnénk felhívni figyelmeteket arra, hogy megjelent egy kalóztelefonszám, amely a következő számjegyekkel kezdődik: +4478... 

Ne vegyétek fel a telefont, ha ilyen számról van hívásotok, és ne hívjátok vissza, mert alkalmanként ez kb. 20.000 HUF-os költséget is jelenthet. 

Annyi furcsaság van a dologban, hogy nagyon korán - kb. 3-4 csörgés után - lerakják a telefont. 

A telefonhívások főleg este történnek! 

Tájékoztassatok mindenkit, aki mobiltelefonnal rendelkezik! 

Köszönöm a segítséget: 

Bűnmegelőzési csoport. 

Ezt kaptam e-mailben. 

osztin Creative Commons License 2011.05.28 0 0 3260

kellemes estét

 

itt ma nem volt kánikula olyan vegyes idő volt, de ez volt jó időnként esett igy megusztunk egy locsolást a kertben, 

 

a napozásra visszatérve el sem tudom képzelni ,hogy fekete szinúk ellenére ennyit kibirnak a napon én 10 percet sem szoktam birni,

 

a fekvés módjuk hihetetlen de igaz, hogy rengeteg póz variációval rendelkezó fajta, 

 

Panni szokott hason fekve kinyulva a hátsó lábai kinyujtva biztos vagyok benne, hogy dysplásiája nincs, és olyan hosszú a teste mint a vonatfüty, aztán neki is van oldalt fekvós, hanyatfekvós, élósködös fekvős, az gömbölyű fekvós , ágyban anya nyakában fekvól mintha egy sál lenne 

 

 

akkor Panni is olyan mint Rudi 

 

nem tudunk menni sehova mert egy hete nagy lány lett a drága igy nem ohajtunk lovagokat a kapunk elé, én meg bébicsószködni sem szeretnék, éjszaka 


Előzmény: GPS (3259)
GPS Creative Commons License 2011.05.26 0 0 3259

 

Rudi is csinálja néha, már 70 fokos a bundája - röhögjük is a párommal, hogy biztos "barnulni" akar.

 

Ha nagyon melege van, akkor lapjára fekszik és olyan lapos, hogy postaládába lehetne tolni.

 

Egyébként nem szokott (vagy csak nagyon ritkán) oldalra, vagy hanyatt feküdni (ahogy a régi tacsijaim gyakran szoktak volt).

 

Ő inkább kerekre-tekeredve alszik, mint egy kalács - kivétel, amikor a napon nyúlik ki, félméteresre :-)))

Előzmény: ncsk (3258)
ncsk Creative Commons License 2011.05.26 0 0 3258

Sziasztok!

 

Érdekes a mi tacsink is szeret napozni a 40 fokban. Egyszer rásül a bundája az tuti :))

 

Amúgy épp Pesten vagyunk, terhesgondozás van folyamatban, de szombaton végre megyünk vissza 3 hétre kicsit "nyaralni" és a kutyagyerek is úszkálhat végre a habokban :)

(Aszem elfelejtettem válaszolni Osztin. Szóval nov. 24-re vagyok kiírva a szülinapomra) :))

Előzmény: osztin (3257)
osztin Creative Commons License 2011.05.26 0 0 3257

 

 

Sziasztok

 

nem állt szándékomban de sajna nem vagyok egy foto müvész és ez annyira ritka pillanat volt, egy másodperc amig nyugton volt a kisasszony, mert amugy pörög mint a bugócsiga

 

itt nagyon meleg van nálatok hogy birják a kutyák?

 

Ncsk gondolom egész nap a tengerparton  hawai, 

többiek??????????????????

 

mentek valahova nyaralni?

Előzmény: 323d (3256)
323d Creative Commons License 2011.05.25 0 0 3256

Jópofa kutya. Legközelebb ne vágd le a lábát meg a farkát)) Nem vagy Te sebész!))

Előzmény: osztin (3255)
osztin Creative Commons License 2011.05.25 0 0 3255

 

Wazze, hogy képes igy kint feküdni a 40 fokban nem tudom de nagyon élvezi a hasát sütetni 

Előzmény: ncsk (3252)
osztin Creative Commons License 2011.05.25 0 0 3254

sZIASZTOK

 

nagyon gyönyörű lett  és milyen boldog 

Előzmény: 323d (3251)
323d Creative Commons License 2011.05.23 0 0 3253

Köszi.

Hát nem tudom mennyire szokták bírni a kozmetikust én segítettem megfogni, néha bizony ment volna, meg után egy kicsit sértődött is volt, de ma este a fiúk jót játszottak vele így biztosan kiengesztelődött.

Előzmény: ncsk (3252)
ncsk Creative Commons License 2011.05.22 0 0 3252

Szép lett :)

Olyan jó néha ilyen kis formás drótszőrűt látni :)

Jól bírja a kozmetikust?

Előzmény: 323d (3251)
323d Creative Commons License 2011.05.22 0 0 3251

Helló!

 

Tegnap voltunk kutyakozmetikusnál. Íme az erdemény:

Előzmény: osztin (3236)
ncsk Creative Commons License 2011.05.21 0 0 3250

Szia!!!

 

De jó újra átni Sábát :) Szokás szerint imádni való, nagyon szívesen megdögönyözném a pocakját :)

Előzmény: SábaKirálynője (3249)
SábaKirálynője Creative Commons License 2011.05.21 0 0 3249

Sziasztok!

 

Igaz nagyon régen jártam errefelé, de ma megosztok veletek egy képet Sába kutyámról.

Így sziesztázott délután a melegben :)

 

ncsk Creative Commons License 2011.05.20 0 0 3248

Szerintem is alap. Mindig úgy indulok el otthonról, hogy "kutyakakiszacskó?... Megvan." :) Az a durva, hogy a kocsikulcsom, telefonom, vagy teszem azt papírzsepimet simán otthon felejtem, de a kutyazacsi be van rögzülve.

Előzmény: kutyimaci (3247)
kutyimaci Creative Commons License 2011.05.20 0 0 3247

Részemről bárhol, bármikor, mindíg. A rendes kutyatartók sem nézik jó szemmel a rendetlen kutyatartókat!! 

Alap, a kultúrált, felelős kutyásoknak:))

Előzmény: egykerdescsak (3246)
egykerdescsak Creative Commons License 2011.05.20 0 0 3246

sziasztok!

 

ugye mindenki felszedi , amit a kutyája otthagy az utcán?

 

légyszi, ne a többség (akinek nincs kutyája) szívjon vele.  vagy akár a saját kisgyereketek tenyereljen bele.

 

nem csak ehhez a fajtához írom

 

köszi

 

béke, a tacsik ászok;)

kutyimaci Creative Commons License 2011.05.19 0 0 3245

Hahó,

 

nálunk történetesen van disznóvágás, de a fej bekerül az abárba, ami onnan a hurkába. 

Sertést, vadat nyersen adni kutyának szigorúan tilos. Pipimadár mehet. Álítólag a malackában van olyan baci ami csak forralás után pusztul el. Nem szoktam agyonfőzni, 15 percig lobogtatom. 

E.

Előzmény: osztin (3243)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!