Keresés

Részletes keresés

Devecser74 Creative Commons License 2013.04.19 0 0 134

Szia! Szentendrén diagnosztizálták a MESTERVET Állatklinikán... az orvos Mester György nagyon nagy tapasztalatokkal bír..meg sem röntgenezte.. a diagnózis egyértelmű.. szájüregi daganat:((((((((((( Rohamos leépülésre kell számítnunk a daganat folyamatos növekedésével:(((((((( Képtelenek vagyunk feldolgozni ezt :((((((((((

Nálatok mi a baj?:(

 

Előzmény: oncogito (133)
oncogito Creative Commons License 2013.04.18 0 0 133

Szia!

A mi kutyánknak ugyan más daganata van, de megkérdezhetem, hogy hol, ki a kezelőorvosa? Ha nem akarsz nevet, város is elég...

Előzmény: Devecser74 (132)
Devecser74 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 132

Sziasztok! 9 éves magyar vizslánknál ma regisztráltak egy gyors lefolyású szájüregi daganatot. Az orvos nagyon tapasztalt.. pár hónapot jósolt neki :(((((((((((((( Teljesen kivagyunk :((((((((((((((((( Igazából semmit nem tehetünk... ezt meg is mondta... szeressük nagyon... a daganat növekedésének mértékétől függ a hátralévő idő, de max. pár hónap a tapasztalat szerint... Kérem, akinek a kutyája szintén ebben a daganatban szenved, jelentkezzen... hátha tudunk tapasztalatot cserélni..hátha van valami, ami segíthet!!! Köszönöm :(

oncogito Creative Commons License 2013.04.13 0 0 131

Köszönjük mi is Maci nevében:

 

Előzmény: armadosa (130)
armadosa Creative Commons License 2013.04.13 0 0 130

Köszi szépen tényleg mindent, sokat segítettél. 

Remélem, a te kutyád is sokáig veletek marad!

Erőt és kitartást!

 

Előzmény: oncogito (128)
oncogito Creative Commons License 2013.04.12 0 0 129

Még valami.

Azért az embernek való Béres csepp adagolását biztosabb, ha megbeszéled állatorvossal is, mert lehet,hogy neki több is kellene.

De ezt én nem tudom biztosan!

Előzmény: oncogito (128)
oncogito Creative Commons License 2013.04.12 0 0 128

Természetesen, az onkológus állatorvos írta ki, ő rendelte.

Igen, sok ember gyógyszer jó a kutyának. Gondolj bele, állatokon kísérletezik ki végülis a gyógyszereket!

Sőt, a Béres csepp is jobb, ha embernek valót veszel, a kutyusodnak kb 3-5 csepp kellene naponta kétszer, kockacukorra téve. C vitamin nem kell hozzá kutyának!

 

Amíg van étvágya, jó a kedélye és nincsenek láthatóan nagy fájdalmai, addig szerintem adj meg neki minden gyógyszert, ami módodban áll.

Kívánom, hogy még jó sok ideig legyen a családotok tagja!

Előzmény: armadosa (127)
armadosa Creative Commons License 2013.04.12 0 0 127

Ezt megpróbálom, talán kiírja, ez azért mégis barátibb, 30 db van bent, és 1300Ft. 

Neked amúgy ezt az állatorvos ajánlotta? Az ember gyógyszer ugyan olyan jó neki, úgy értem, van rá hatása?

Köszi szépen a segítséged:)

Előzmény: oncogito (125)
S.I Creative Commons License 2013.04.12 0 0 126

Kedves Látogatók!

 

Segítségemet szeretném fölajánlani kutya-macska biztosítás terén!

Lehetőség van több biztosítónál biztosítást kötni, hogy műtétek, kezelések, bármilyen nemű kiadást pótoljon egy jó háziállat biztosítás. Független alkuszként  mindenki akit érdekel, keressen a seprenyi65@gmail.com cimen és a részleteket megbeszéljük.

 

oncogito Creative Commons License 2013.04.11 0 0 125

A Contramal ember gyógyszer, ha jó az orvosotok, kiírja, bár ciki, mert igen nagyon erős. Természetesen állatorvos is kiírja.

Mivel rendszeresen kell szedni a kuttyunknak, amíg él, ezért most 100 mg-osat írattam ki, amiből napi kétszer felet kap. De ebben több van és tovább tart.

A Contramalról:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/contramal_100_mg_retard_filmtabletta/8682

 

A Béres cseppet a helyedben én azért adnám neki. Az adagolást, a mennyiséget beszéld meg állatorvossal.

 

Előzmény: armadosa (124)
armadosa Creative Commons License 2013.04.11 0 0 124

Mienknek Candiryl-t, vagy valami ilyesmit írt, és 100mg-os. 3xfél naponta. 

Elég húzós az ára, 8000 ft, és sztem nem tart ki 2 hétig.  Amit nektek írt, annak menniy az ára?

Kap még mellé azt a gyógygomba kivonatot, hátha.... 

Máshova sztem kár elvinni, egyrészt itt a környéken ez az egyetlen, és nagyon jó állatkórház. Ultramodern, meg az orvosok is kiválóak.

Előzmény: oncogito (123)
oncogito Creative Commons License 2013.04.10 0 0 123

Ja, és a fájdalomcsillapító roppant fontos, mert a csontrák igen nagyon fájdalmas.

A mi kuttyunk Contramalt kap, hasonló súlyú, mint a tiétek és 50 mg-osból napi két szemet kap.

Előzmény: armadosa (121)
oncogito Creative Commons License 2013.04.10 0 0 122

Még mindig azt mondom, próbáljatok meg mási sebészt is meghallgatni.

Ha nincs más, adjatok neki Béres cseppet.

Előzmény: armadosa (121)
armadosa Creative Commons License 2013.04.10 0 0 121

Itt voltunk éppen... Sajnos itt is azt mondták, hogy menthetetlen... 

Előzmény: oncogito (120)
oncogito Creative Commons License 2013.04.10 0 0 120
Előzmény: armadosa (119)
armadosa Creative Commons License 2013.04.09 0 0 119

Szia!

Köszi szépen a választ, sajnos Budapest-től nagyon messze, Vas megyében vagyok. 

Az amputálást elvetettem már az elején, lévén, hogy a kutya 11 éves, és kb. 40 kg, tehát nagytestű. Doki sem erőltette ezt nagyon, azt mondta, nem biztos, kibírná.

Üdv

Előzmény: oncogito (118)
oncogito Creative Commons License 2013.04.09 0 0 118

Szia!

Szerintem vidd el másik orvoshoz is, kérd ki több orvos véleményét.

Mindig van lehetőség.

CT vizsgálat megmutatja, hogy van-e áttét, ha nincs, érdemes amputálni.

Én a helyedben mindenképpen elvinném máshova is.

Nem tudom, merre laksz, Budapesten az Állatorvosi Egyetemen remek sebészek vannak.

Vagy onkológust tudok még ajánlani, ha pesti vagy.

Megadom a címét, ha írsz emailt. Az adataimnál az email cím élő.

Előzmény: armadosa (117)
armadosa Creative Commons License 2013.04.09 0 0 117

Sziasztok!

Kérlek, segítsetek nekem!

Van egy 11 éves, keverék kutyám. Imádnivaló, nagyon aranyos teremtés. Sajnos a lábán daganat van, ami már lassan elérte egy kisebb ököl méretét.  Állatorvos azt mondta, műteni már nem érdemes, amputációt sem javasol (a kutya kora és súlya végett).

Mit csináljunk vele? Bal első lábán van, a könyökénél. Azt a lábát egyáltalán nem használja, tehát 3 lábon közlekedik. Viszont nagyon életvidám, és nagyon jó az étvágya is.

Doki írt fájdalomcsillapítót, azt adom neki, meg vettem neki azt a gyógygomba kivonatot, és azt is adom neki. Sajnos azt a doki sem tudta megmondani, hogy vajon milyen fájdalma lehet...

Szerintetek mi legyen vele? Én addig hallani sem szeretnék az altatásról, amíg a közérzete és az étvágya jó.

Sokan kérdezik tőlem, miért szedvedtetem a kuytát, miért nem altatjuk már el, de ők ezt nem értik, mási far****val könnyű a csalánt verni.

Most is hallom, hogy ugatja a kenyeres autót:)

Köszi a segítségeket!

bagyial Creative Commons License 2013.03.23 0 0 116

Szia

Gondolom a felajánlott gyógyszer már nincs meg.Én azt szeretném kérdezni,hogy hol lehet beszerezni?

köszönettel

Előzmény: NoraésPákó (108)
oncogito Creative Commons License 2013.02.16 0 0 115

A mi keverékünk is most küzd csontdaganattal, de mi még nem adjuk fel. Ha sikerül egy, másfél, vagy akár két évet is nyerni, élhető életet, az szerintem megéri.

oncogito Creative Commons License 2013.02.14 0 0 114

Nem lehet kezelni?

Ma nagyon jól tudják kezelni sugár- és kemoterápiával, ha lehetséges.

Ismerek kutyust, akinek két éve volt kemoterápiája és remekül van!

Előzmény: Moncsi_8 (113)
Moncsi_8 Creative Commons License 2013.02.11 0 0 113

Sziasztok.

Én csak elsírnám a bánatom. Ma tudtuk meg, hogy a 8.5 éves skótjuhászunkat el kell altatni, mert a 4 hónapja tartó arcüregygulladás nem más mint daganat :(

Nagyon levagyok törve. Ő az első kutyám. Imádjuk egymást. Rosszul viselem, mert hihetetlen a diagnózis, annyira nincs rosszul. Állítólag fájdalmai vannak, de nem úgy néz ki. Eszik, iszik, pisil, kakil, érdeklődik, de nem annyira mint régen :(

NoraésPákó Creative Commons License 2013.01.19 0 0 112

Kedves Judit!

 

Küldtem e-mailt, kérem nézze meg!

Köszönöm

burgonyafánk Creative Commons License 2013.01.19 0 0 111

Kedves Nora!

 

Amennyiben még esetleg nem találtak gazdára a tabletták, én nagy örömmel elfogadnám.

Olvastam erről a készítményről, és kerestem is.

A kutyám esetéről korábban írtam, most a 2. műtét után,reménykedve a gyógyulásban, minden lehetséges segítséget szeretnénk neki megadni.

Üdvözlettel: judit

 

Előzmény: NoraésPákó (108)
NoraésPákó Creative Commons License 2013.01.16 0 0 110

Szia!

 

Köszönöm a részvétet és a tippet!!

Szép estét!

SpinyNorman Creative Commons License 2013.01.15 0 0 109

Kedves Nóra!

Sajnálom, hogy meghalt a németjuhászod. :-( Ha innen esetleg nem lenne jelentkező, akkor a Noésok biztos hasznát tudnák venni a gyógyszernek.

Előzmény: NoraésPákó (108)
NoraésPákó Creative Commons License 2013.01.15 0 0 108

Sziasztok!

Azért kerestem meg ezt a fórumot, mert szeretnék egy gazdit megajándékozni 20 db CV 247 tablettával, itt nézhettek utána a készítménynek:
http://www.ivymedical.hu/history-product_hu.html

11 és fél éves németjuhász kutyámnak vérérképző szövetek rosszindulatú daganata  volt :( Ez úgy nyilvánult meg, mikor először észrevettem, hogy valami nem okés, mintha szédülne. Vizsgálatok kimutatták, hogy a szíve jó, viszont magas a fehérvérsejt szám a vérében, így daganatra gyanakodtak az orvosok, csináltak egy hasi ultrahangot, ott látszott, hogy a lépén és a máján van daganat, az orvosok azt javasolták, hogy csináljunk még egy mellkes röntgent mivel a lépét ki kellene venni, mert ha az átszakad akkor elvérezhet...:( Szerencsére nem volt áttét a tüdején, így a műtétre sor kerülhetett. Szerencsére minden rendben ment és sikerült a minta vétel a lépből és a májból,de sajnos a legrosszabb eredményt kaptuk:( a műtét után még 5 hétig lehettem vele ami maga volt az Isteni ajándék!
Én reménykedtem, hogy használ és életminőségbe segíthet a kutyámon, de sajnos kevés ideig tudtam neki adni:(
De hiszem, hogy valakinek segíthetek ezzel a készítménnyel, ha érdekel valakit, kérem keressen itt, vagy a pnora8@freemail.hu-n
Köszönöm
Jó egészséget mindenkinek!!

 

A termék postázását is állnám!

Liz23 Creative Commons License 2012.11.20 0 0 107

http://bolthely.hu/arcanum/kereso/deuterium_mentes_viz_105 Itt van egy pár, mondjuk én gyógyszertárakban is körül néznék. 

 

És igen, elképesztő, az enyémnek is az utolsó pillanatig teljesen jó kedve volt. Egyetlen percig sem szenvedett, ugrált még 2 nappal a végzetes pillanat előtt is, nem is akartam elhinni mikor az orvos kimondta a diagnózist...

Nagyon nagyon sok lelki erőt kívánok neked, teljesen átérzem amiben most vagy.

Előzmény: burgonyafánk (106)
burgonyafánk Creative Commons License 2012.11.19 0 0 106

Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést!

Van-e valakinek saját tapasztalata vmelyik szerrel kapcsolatban,melyel sikerült a kiújulást,vagy az áttétképződést megakadályozni?

Az én kutyám közérzete, általános állapota egyelőre teljesen jó, ránézésre szinte hihetetlen, hogy ilyen gyilkos kórt hordoz a testében.

Tehát a cél az lenne, minél több időt ilyen jókedvűen,szenvedés nélkül élhessen. (14 éves)

A deutériumcsökkentett vizet hol lehet beszerezni. Amit én neten találtam, azoknak brutális ára van?

 

1977Berica Creative Commons License 2012.11.19 0 0 105

Sziasztok,

 

Már korábban is írtam, és továbbra is a K-9 Immunity-t tudnánk ajánlani. A többi szer túl lassan hatott nálunk, ez viszont már másnapra látszott, hogy történik valami. Ha stabilizálódik az állapota van olyan készítmény, ami a szintentartásra, avagy megelőzésre jó. (www.kutyadaganat.hu) De mindenképp egyeztess az orvossal, ő mit ajánl. Ha jó onkológust keresnél, az AHOK-ot ajánlom, nem drága, és Vajdovich doktorúr nagyon jó!

A lényeg, hogy gyorsan cselekedj, mert baromi hamar lesznek áttétei a kutyáknak. :(

 

Jobbulást a kutyádnak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!