Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7900

Merre lehet, merre lehet?

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7899

Thenx!

De lehet, Lepke netszerkezete rendetlenkedhet...

Esetleg lehet, Lepke beteg?

Mert egyre hegyekben menetel, esetleg eleshetett?

De lehet, belseje eljegesedett s testheve megemelkedett...

Esetleg elvetett engem?

Lesem, jelentkezzen!

:O)))

Előzmény: zilah (7898)
zilah Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7898

 

Ej, Te Teve,

kedved cseppet se legyen fekete!

Kellemes hetet!

 

:O))

Előzmény: PuPu (7897)
PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7897
:O((((
PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7896
:O(((
Előzmény: PuPu (7895)
PuPu Creative Commons License 2009.11.01 0 0 7895

Lepkem, ez egy henye gyeny lett, - reggel felkeltem, eszegettem egy cseppet, belevetettem testem nedvekbe s elheveredve presst szemelgettem.

Ezt befejezve belestem netre, egy keveset jegyeztem, de kellett mennem, mert delet vert vekker s levesem melegen vesztegelt.

Eledelt betermeltem, szemem elmehezedett s elszenderedtem egy cseppet.

When felkeltem, csepp gyermek lesett be, s vele kellett gyermekeskednem, - beteg csepp kebleske, cseppet kehes, meg fejeleje nedveket termel, szenved, de nevet...

Jelenleg meg jegyzek neked, s lesem, te jegyzel e?

Esetleg menetelsz hegyekben?

Ne felejtsd el kedvesedet!

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7894

Szeretlek persze, de enned kell, mert rettenetesen gebe leszel s megbetegedsz.

S edzened helyes lenne, mert egyszer, when meg lesz ejtve remek s fergeteges szextett, ezzel lehetne kedveskedned nekem!

Megyek, elszenderedek, de szemem megett kellemes kereeteseken Lepke lesz velem!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7893)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7893

Cseppet jegyzek, mert szemem menten leenyvezend.

Tevecs, remek lett e gyeny!

Nedvvel kerekbevett helyre mentem megen egyes gyerekkel, mely meglepett, reggelre rengeteg esze lett. Nem egy esetben gyerek fejtette meg rejtetteket, melyekbe rendesen bele lett tedve elme.

Belefeledkezve, gyerekeskedve, nevetgetve lett lebbengetve, s este lett eszembe, megfeledkeztem egyek.

De meg nem es edzettem, melyet elrendelted...

Ezzel egyetemben es szeretsz?

Előzmény: PuPu (7892)
PuPu Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7892

:O)))

Elvetemedett jellemem?

Ejnye!

Jellemem nemes, esetleg egy-egy pettyet lelhetsz ezen, de emellett egyenes s megrengethetetlen!

Persze keblesekkel szemben nem lehetek gyenge, mert egyes-kettesre lehengerelnek, fejem tele lesz csevegve s mehetek levesbe.

Este lesem, megjelensz e!

Szeretlek!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7891)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7891

E percben nethelyre betelepedtem, jegyezhessek neked dermedt kezekkel.

Reggel felserkentem, s menten ez ment eszemben, jeleznem kell neked, nem feledtelek.

Jej,  Tevecs, rengeteget merengek elvetemedett pecses jellemeden, mely persze nem rejtelmes, lehet, echte egyszeregyes, hehe, de nekem felette kedves!

 

Gyerekkel tekeregtem nedvvel kerekbevett leveles helyen, de nem leltem meg, melyet kerestem, ellenben nem keveset nevettem eszetlen gyerekeken, mellyel fejtenek rejtetteket. Megjegyzem, en sem lettem eszesebb, nekem sem lehetett megfejtenem, de nem vesztettem el kedvem, jelen gyeny es experementet teszek.

 

Este terembe mentem, mely helyen szerepekben csevegnek. Fele tetszett, melyet meglestem, de nem lehetett teljesen jelen lennem, mert Teve ment e helyen es eszemben. Melyet es lestem? El es feledtem.

Bezzeg szeretett Tevecsemet nem lehet felednem!

 

Mennem kell, de este telephelyemen leszek, s jegyzek neked.

 

Te meg ne rendetlenkedj, ne csepegtesd nekem rendelteket elegyes keblesekbe!

Előzmény: PuPu (7890)
PuPu Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7890

Este sem jegyzett, meg jelenleg sem lelek jegyzetet.

Lehet, esetleg le lett permetezve?

Jejjj, jejjjjj!

Lepkem!

Merre lehecccc!

:O)))

Előzmény: PuPu (7889)
PuPu Creative Commons License 2009.10.30 0 0 7889

Reggel nem jegyzett...

Elfelejtett, esetleg leselejtezett...

Szemem nedveket ejt!

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.10.29 0 0 7888

:O)))))

Ez kellemesen lepett meg, nem sejtettem, telephelyeden lehetsz!

Rendszeresen belestem erre, de nem leltelek - ez kellett, mert nem feledhettelek el!

Pesten sem lesz meleg, hetet befejezve terep eljegesedhet, - ezt jelezte brekkencs.

Mely helyeken lehetett tekeregned?

S keretesek nem lettek?

Szenderedj el kellemesen s ne felejts el engem Pesten sem!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7887)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.29 0 0 7887

De Tevecsem, jeleztem, nem jegyezhetek!

De este termemben lettem, s melyet teszek legelejbe? Menten jegyzek neked!

 

Persze nem feledtelek, lehetetlen ezt tennem.

Lenn jelzett telephelyen s mellette egy-egy helyen rengeteget mentem.

Velence-nedv mellett keveset, s emlegetett helyet sem lehetett felkeresnem, helyette egyebeket lestem, merre Fe-kerekes ment.

Lett eszemben: Fe-kerekes!

Menten ezzel vette kezdetet menet, melyre reggel tent vert vekker, Fe-kerekes levesztegelt egy Legszentebb megett lett, cseppet sem helyes helyen. Persze erre en nem lettem veszteg, legyeztem kerekeseknek, s fel es vettek.

Egyebekben lettek nemzethelyen rendes emberek es, mert rendszeresen legyezgetek kerekeseknek, vegyenek fel, s meg es tesznek nem egyen, nem kell rengeteget meneteljek nemszeretem helyeken, merre reppencs sem reppen.

 

Kereteseld el, mely eszetlen lettem, nem vettem fel rendesen lepleket, s rettenetesen reszkettem jelen gyeny.

 

Reggel megen felkerekedem, s Pestre megyek, mert sebesen le kell rendeznem egy esetet, melyet nem lehet elcsevegnem, rejtve kell legyen.

De te esmersz, te nemnehezen megfejtheted, mely lehet ez eset.

Megfejtetted, nem csevegheted el egy embernek sem! Rendben?

 

Le kell heverjek, mert zsenge reggel kell felserkennem, de szemem megett egy kedves Teve szerepel.

Előzmény: PuPu (7886)
PuPu Creative Commons License 2009.10.29 0 0 7886

Next gyeny, melyen nem jelentkezett Lepkem (?)...

Feleslegesen tekergek erre, - meglehet, elfelejtett engem...

Jejj, jejj, teve, te szerencsevesztett!

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.10.28 0 0 7885

Lepkementesen rettenetes lennem!

Merre cselleghecc Lepkem?

S feledsz e?

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.10.26 0 0 7884

kevelem, kellemes hely...Ezeregyedszerre veszed be...

Hehe!

Megemelt pettyes, de nem verem le, - rendes egy teve, nem?

Legyen kellemes heted Velence mellett, nevessen feletted gelb stern, ne essen, s lessed meg nekem nedv mellett helyet, melyen jelenleg veszekednek.

Erre terveznek egy Rex Telephely Centert, melyben sebesen pergetett kerekeken s egykezes szerkezeteken, melyek csennek nyerhetsz...

Emellett persze ne felejts el s ne engedj vegyes pecseseknek, melyek melletted settenkednek, - csepp kelyhed nekem tedd el!

Epedve lesem, when hetet befejezve bekk leszel, reggelente meg meredt szemmel lesem netet, esetleg megjelensz...

Szeretlek, teve legyen veled!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7883)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.26 0 0 7883

Nem es jegyezted le ezerszer. Ellenben lehet, esetleg ezeregyedszerre beveszem.

S e percben lestem: csendben nevetsz! Nem helyes, nembenevetsz, mely esetben ketteselkedem. Ne nevess, nembemegy lencseleves!

 

Kedden reggel elmegyek kettes meg egyes gyenyre Velence-nedv mellett emelt telepre, mely ezer esztendeje nemzetes rexeknek lett centere. Tekergek keveset e helyen, meg Velence es meg lesz lesve, nedv rendes welleket vet-e.

Jelenleg sebesen jegyezgetem helyeket, melyeket keressek fel.

Esmerve nemzethelyen nethelyzetet, lehet, nem lelek netet, nem jegyezhetek neked, de legyen eszedben, egyre kedves Tevecsemen lesz epedve merengve.

Meg ezen szenvedek, nem felejtesz-e el, nem leled jegyzetem?

Előzmény: PuPu (7882)
PuPu Creative Commons License 2009.10.25 0 0 7882

Depersze szeretlek, ellenben Lepke cseles.

Nyekereg egyet: "Nem szerecc!" - erre nekem erre sebesen ezerszer le kell jegyeznem, de, de, de!

Persze nem esett ez nehezemre egyszer sem, - ellenben csendben nevetgetek...

Reggel felkeltem s elmentem egy helyre, melyen emberek vehetnek ezer szerkezetet, eledelt, ketet, ebet meg egyebeket, - rengeteg ember menetelt fel-le, evett kerek kenyereket tejfellel megkenve, meg vehetett tejfelt, metszetleplet meg kerevetet, - remek hely.

Nem kedvelem rendszeresen, de egyszer-egyszer ellesem...

Ezt befejezve gyermekem gyermeke meglesetett velm egy helyet neten, melyen keereteseket verhetek, - tetszett.

Betermeltem eledelt - green kerek szemek meg flejsch, - jelenleg meg netet lesem, s egyszerre megjelent Lepkem...

De kellemes lenne veled, - egy kereveten fekve kezemben kebleddel, szertelegelve tested!

Egyszer ez lesz, meglesd!

Gyermeked meg ne vesszen, - helyes ezen elve, - legyen felhergelve, better ez, then fejeleje lefele lengene!

Szeretlek, te Lepke!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7881)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.25 0 0 7881

Tevecsem, neked mellyel teltek reggel nyert percek?

Velem nem lett szerencse, mert nem lehetett szenderegnem, egyre tekeregtem kereveten, szemem sem fedtem be, erre felkeltem, merengtem, melyet tegyek. Meglestem leveled, mely kedvemre lett, emegett zsenge reggelre el lehetett szenderegnem,  s szemem megett kellemes jelenetek mentek veled.

Belemerengve nyert percek nem es vesztek el, nem feleslegesen mentek el.

De persze eleven Teve ezerszer remekebb lenne, nem szemem megett kellene elkereteselnem kettes hegyedet, peckesen felmeredt, kedvenc veresre festett nemes szervedet...

 

Gyerekecske este elment Pestre. Elejbe rengeteget nevettem, mert gyerekeskedve megvertem, egyre vesztett meccsekben, ez lelket felhergelte, s neheztelt, s sebesen befejezte velem meccset.

Nem bír veszíteni a gyerek. Szerencse mellettem lett.

De jej! Jelenleg lett eszembe, szerelemben nem lesz velem szerencse!

Lehet, ez szenvedtetett este, ez lett megette, nem lehetett szenderegnem.

Nem lehet bevennem, szeretsz.

Előzmény: PuPu (7880)
PuPu Creative Commons License 2009.10.24 0 0 7880

Lepkem, lelkem!

Mely szerencsevesztett helyzet, - mely eledel fele szenesedett el?

Ne keseregj, egy embernek nem kell rengeteget egyen, - keveset, de ne sebesen egyen, ezzel tele lehet...

Telephelyed meg kellemes hely s kellemesebb lesz, persze rendhez erste rendetlennek kell lenned, - meglesd, egyszer megszereted e new telephelyet.

Persze nekem es kedvesebbek greenreve-fedte helyek, de Welt egyre megy, s nem lehet egyhelybenvesztegelned neked sem s telephelyednek sem.

Reggel elmentem Pestre, kerek gelb stern fenn nevetett, csellentem, meg belestem egy helyre, melyben nedvekben termett szerzeteket lehetne vennem.

Terveztem, megyek csepp gyerekkel levelesekkel tele helyre, melynek neve Plebslevelesek, de nem mehettem vele, mert megbetegedett, cseppet kehes meg testheve megemelkedett.

estefele termembe betelepedett kebles gyermekem s embere, - csevegtem vele, meg nevettem.

Lepkem, ne felejts el engem s menjek szemed megett, when lefexel, - tevecsed szeret!

:O))))

 

 

 

Előzmény: ejropalepke (7879)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.24 0 0 7879

Kedves Tevecsem, nem lestem meg tekercsest, esetleg este teszem ezt, lenn kereteseket emlegettem, ellenben ezeket sem lehetett meglesnem, mert be lett rekesztve terem, melyben ezek fel lettek szegezve.

Helyette gyerekkel tekeregtem, s elkerekedett szemmel lestem, kedvelt telephelyem teljesen szerte lett verve, szeretett Tettye es szerteszedve.

 

Pécset már Ózd is megelőzi külcsín dolgában.Nem megy fejembe, tervezet melyet szeretne? Ne kedvvel legyenek emberek e helyen?

Nemzethelyen e telep lesz letzte.

 

Egyebekben egyes gyerek nem lett telephelyemen, mert nem lehetett jegyet vegyen Fe-kerekesre.

Terveztem, megyek Mecsekre terjedelmesebb csellengre, de megeredt, nem lehet mennem.

Kevertem eledelt, egy fele remek lett, ellenben erre terjedelemes eledelszervvel hencegtem, s nem lestem egy percre, emegett kettes fele elszenesedett, fene bele.

 

S persze nem felejtelek, nem tehetem, mert egyre Tevecsemen merengek, kedvel-e cseppet.

Előzmény: PuPu (7878)
PuPu Creative Commons License 2009.10.24 0 0 7878

Kellemes reggelt Lepkem!

Errefele fellegek mennek, estefele csepergett egy cseppet, de meleg lett, lehetne kertben tennem vennem, de levelek esnek lefele, de egyet felseprek kettes eshet le helyette...

De teljes gyeny bent sem lenne kellemes, - lehet, bemegyek Pestre s csellengek egy keveset.

Feszt elment s emberek nem verekedtek streeteken, - ez helyes.

De lehet, betteresek lecsendesedtek, mert nyernek, s tervezgetnek: elegyszeregyeztetnek vereseket, s mennek ketrecbe, veres eszme el lesz seperve egyszer s everre...

Ez egy eszetlen nemzet, - lenne tevecsed felcseperedetlen, egyszerre felkerekedne s menne messze, new tekeszegletbe, esetleg Kvebecbe, when emberek nem ezer esztendeje megesett eseteken verekednek...

Depersze meglett letten, ehelyt kell ellennem...

Te melyeket teszel?

S mely tekercsest lested meg?

Tetszett?

Gyermekseregleted teljes?

Ne felejts el engem!

:O)))

 

 

 

PuPu Creative Commons License 2009.10.23 0 0 7877

E zene emelkedett s persze kellemes egyben, de nekem nem ez jelent emlegetett gyenyt, ellenben ezek:

Ez ment ezerszer egy gyeny...

Meg ez.

Tekercsesben meg messze beszt neve: Szerelmestekercses.

Eszed meg teljesen megfelel nekem s nem kell kevesellned.

Less meg kellemes tekercsest s ne keress egyebeket, melyek megszeretgethetnek, nekem engedd ezt meg!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7876)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.23 0 0 7876

Ezt nem jelenthetem nembe, elmentek felettem fellegek, de cseppet kellemesebben lett lelkem, mert elszemelgettem, mely reggel nekem lett jegyezve.

Persze nem felejtetted el, keveseld eszem. Keseregtet es, nem felelek meg neked.

Vekker meg ketyeg, sebesen kellene keresnem egy pecsest, melynek tetszem s megszeretget. Kedvetlen merengek, tekeszerte egyetlen embert sem lehetne lelnem, mely megszerethet.

 

Egyebekben kettes gyerek este megjelent, lehet, egyes es lesz estefele.

Elmegyek gyerekkel cseppet telepcenterbe, meg keretesekkel tele terembe.

 

Elszemelgettem netjegyzeted, melyet jelent neked jelen veres betves gyeny. Tetszett, s egyezem lejegyzettekkel.

Kellemesen esett beszerkesztett vers es.

Nekem meg e zene kedvencem, mely jeles gyenyhez megy, s jelenleg ezredszer eregettetem be fejlebernyegembe:

 

http://www.youtube.com/watch?v=v2E8bhDHESk

Előzmény: PuPu (7875)
PuPu Creative Commons License 2009.10.23 0 0 7875

Kellemes reggelt Lepkem!

Elmentek feletted fekete fellegek?

Csepp eszed rendben?

Melyeket teszel e nevezetes gyenyen?

Esetleg menetelsz egyet?

Kereveteden hevergetve jegyzeteket lesel?

Esetleg gyerekek lementek Mecsekbe s eledelt kell kevergetned?

Nekem rendet kell tennem szekreterben, melyben lepleket rejtem, meg egyben, melyben szerkezeteket, melyekkel egyszer-egyszer szerelek.

Kedvem elment, mert jelenleg csengetett fel egy kedves frendem, - gyermeke geyermeke, mely jelenleg fejezte be egyetemet este bement Pestre, kerekessel sete esetet szenvedett s elment...

Ever rendes emberekkel esnek meg e rettenetes esetek, rettenetes...

Lepkem, legyen kedved remek s ne felejts el engem, - szeress!

Mert tevecsed szeret.

:O)))

 

PuPu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7874

Nem lehet, - jelenleg Lepke kerge, - elverne...

:O)))))

Előzmény: zilah (7871)
PuPu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7873

Keresztbevezeted egered e betvek felett, terjedelmesebb feleletet lelsz!

Depersze ez esetleg kellemesebb neked, veszekedhetsz es...

:O)))

Előzmény: PuPu (7870)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7872

Melyet jelent e betveket vesztett "jegyzet"? Ez lenne felelet? Ezt sebesen lerendezted, nem kellett ehhez rengeteget keresned betveket.

Persze nem lep meg, nem mentem elment este eszedben, meg jelenleg sem, ehhez nem kellett beszerkesztened e kellemetlen zengzetet.

Lesem, nem kell benned ketteselkednem, mert nem feleletedben megleltem, mely szememet nembeverte.

Egy lepke ne kezdjen tevejelleges egyeddel, mert ebben nem lesz szerencse.

Előzmény: PuPu (7870)
zilah Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7871

 

Ej Te Tevecs, ne kedvetlenedj el!

Heted befejezve sertepertelj le Mecsekbe,

s keresd meg Kedvesed, nem lehet messze!!

Zsebed tele legyen centekkel, s ezt kell cselekednetek!!

Előzmény: PuPu (7870)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!