Keresés

Részletes keresés

tinaDD Creative Commons License 2003.04.16 0 0 145
S, mi van, ha én igen?
Előzmény: PHose (143)
PHose Creative Commons License 2003.04.16 0 0 144
De mi még nem tudjuk...Sajna :)
Előzmény: tinaDD (142)
PHose Creative Commons License 2003.04.16 0 0 143
Tina,

Nem vagyok ám szégyenlős..:D
PHose

Előzmény: tinaDD (136)


tinaDD Creative Commons License 2003.04.16 0 0 142
Tudom, hogy gyönyörű vagyok.
... "haris" nélkül is.:-)))))
Előzmény: ratopel (141)
ratopel Creative Commons License 2003.04.16 0 0 141
Ne minősítsd magad ezért. Húzz egy csinos harist, "oszt" meglátod nem lesz olyan férfi aki nem veszi észre, hogy egy gyönyörű nő vagy.
Előzmény: tinaDD (140)
tinaDD Creative Commons License 2003.04.16 0 0 140
Igen. Ezen a mondaton lehet mosolyogni.
Minősíteni senkit nem akartam, legfeljebb magam.
Előzmény: ratopel (139)
ratopel Creative Commons License 2003.04.16 0 0 139
"Azt viszont nem veszi észre, hogy nő vagyok."

:)) Ezt kesergően mondtad, vagy csak a pasit minősítetted?

Előzmény: tinaDD (138)
tinaDD Creative Commons License 2003.04.16 0 0 138
Nem én vettem rá! És nem is a kedvesem, csak egy ismerősöm.
Én csak észrevettem, hogy harisnyát hord, s azóta sokat beszélgetünk erről a szokásáról.
Szerintem megkönnyebbült kicsit, hogy beszélhet valakivel erről, s az a valaki pozitivan fogadja.
Azt viszont nem veszi észre, hogy nő vagyok.
tina
Előzmény: ratopel (137)
ratopel Creative Commons License 2003.04.16 0 0 137
TinaDD! Ezek szerint arra rá tudtad venni a kedvest, hogy nadrág alá felhúzza?
Előzmény: tinaDD (136)
tinaDD Creative Commons License 2003.04.16 0 0 136
PHose!

Azt hiszem, Te aztán tudod milyen izgalmas lehet egy pasi és egy nő "csak" harisnyában:-)))
Neked már volt részed benne.
Én csak elképzelni tudom, s a dolgok jelenlegi állása szerint ezzel maradok, s meg kell elégednem a nadrág alól kivillanó harisnyás pasiláb látványával.

tina

Előzmény: PHose (131)
ariva Creative Commons License 2003.04.15 0 0 135
Sziasztok!

Régen írtam már hasonló témákban, örülök, hogy ez följött.

Phose tisztellek és irigyellek, amiért ilyen bátran viselkedsz. Bár nincs igényem a mindennapi harisnyaviselésre (talán csak a zokni-mosás-szétválogatáskor ;-) ), még is becsülendő amit csinálsz.

Egyébként én is félek a lebukástól, de azt hiszem, a félelmünk nagyobb, mint a tények, vagy is nem vetnének minket annyira meg, mint ahogy elképzeljük.
...ennek ellenére nem leszek az ügy nyílvánso élharcosa.

A nők nadrágviseléséhez (és annak 100 év alatt történt felerősödéséhez) egy nagyon erős politikai nyomás is társult, amelyikben a szoknya-nadrág páros inkább egyfajta szimbólum volt.
Ezért nem hiszem, hogy a párhuzam megállja a helyét, bár remélem valóban belátható időn belül változások lesznek.
100 év múlva nekem nagyjából mindegy lesz. :-))

...és örülök kedves női hozzászólónknak! :-)
Csak így tovább!

üdv: ariva

ratopel Creative Commons License 2003.04.15 0 0 134
Majdnem rajtam is az van. Aztán végül mégis a Kunert győzött.
Előzmény: PHose (132)
PHose Creative Commons License 2003.04.15 0 0 133
Csak most néztem meg a linkeket, amiket beírtam és csalódottan vélem felfedezni, hogy szinte egyik sem műxik már. Majdnem mind mexűnt. Hát itt tartunk sajna...még nemzetközi szinten is...

PHose

Előzmény: PHose (130)
PHose Creative Commons License 2003.04.15 0 0 132
Hölgyek, urak,

Ma ki és milyen harist vett fel.
Rajtam GoldenLady 20 den, selyemfényű, testszínű van.

Jó hogy itt a jóidő, mert végre egyre több lányt látok szoknya-harisnya összeállításban.

Phose

PHose Creative Commons License 2003.04.15 0 0 131
Tina,

Szerintem roppant egyszerű a válasz a "riadt kisfiú" effektusra. A hozzánk hasonló pasik egyszerűen félnek a környezeti reakcióktól, no pláne az esetleges következményektől:
- feleség, barátnő elhagyja
- munkahelyén hátrányok érik, netán kirúgják
- a legkevesebb, hogy kiröhögik a "hobbija" miatt
- stb.

Erotikus képzetek??? Hmmm:) Ez nagyon is idetartozik. Oszd meg velünk (velem) légyszi, mert komolyan kiváncsi vagyok rá.
PHose

Előzmény: tinaDD (126)
PHose Creative Commons License 2003.04.15 0 0 130
Pelorat,

A teljesség igénye nélkül néhány link a témában, amit kértél:

Matt's Men in PH: www.geocities.com/WestHollywood/7877/phmain.html
Men in PH (német): www.geocities.com/FashionAvenue/1802/
Men of Legweare: www.geocities.com/FashionAvenue/Stage/2806/
Mike's Guys in PH: www.cyber-legs.com/mike/default.htm
Nick's men in PH: www.geocities.com/SouthBeach/Pointe/8852/
Unisex fashion: www.geocities.com/FashionAvenue/Stage/4590/
Kinuta's Men/PH (japán): www.tt.rim.or.jp/~kinuta/
Comfilon: www.comfilon.com
Fashion for men (Hong-Kong): www.geocities.com/FashionAvenue/4881/

PHose

ui: A fenti linkek Winnie Cooper harisnya link site-járól származnak.

Előzmény: ratopel (129)
ratopel Creative Commons License 2003.04.14 0 0 129
És higy állhat a témával a "nemzetközi irodalom"?

Ismer valaki idegen nylevű oldalakat, ahol ilyen témáról dumálnak az emberek? Keresővel csak "erősen" sex oldalról megközelített tartalmat találtam. Van ország, ahol előbbre tart a társadalom?

KULCSI Creative Commons License 2003.04.14 0 0 128
Nem a témába vág. Csak itt találtam meg fvs-t.

De majd...

Előzmény: ratopel (127)
ratopel Creative Commons License 2003.04.14 0 0 127
Nem publikus, biztos?
Előzmény: KULCSI (125)
tinaDD Creative Commons License 2003.04.14 0 0 126
PHose!

Nem próbáltam rádumálni senkit, merthogy nem tudtam, hogy van ilyen igény.
Bár az "érettebb" korosztályhoz tartozom bevallom tavaly novemberig nem találkoztam hari viselő pasival(vagy csak ügyesen titkolták).
Azóta viszont érdekel a dolog, leginkább az, hogy amúgy nagyon talpraesett, átlagon felüli intelligenciával rendelkező pasi, hogyan válik egy pillanat alatt riadt kisfiúvá, ha úgy érzi felfedik a titkát.
Azt sem tagadom, hogy erotikus képzeteim is vannak ezzel kapcsolatban, de ez már kicsit bonyolultabb dolog s nem biztos, hogy ide tartozik.

tina

Előzmény: PHose (119)
KULCSI Creative Commons License 2003.04.14 0 0 125
elment...
KULCSI Creative Commons License 2003.04.14 0 0 124
Igen, írom a mailt.
Előzmény: fvs (123)
fvs Creative Commons License 2003.04.14 0 0 123
Ó, szia! Történt valami említésre méltó a 7végén? :)
F
Előzmény: KULCSI (122)
KULCSI Creative Commons License 2003.04.14 0 0 122
Én meg éppen most vettem le. :-)
Előzmény: fvs (121)
fvs Creative Commons License 2003.04.14 0 0 121
...most vettem fel a kedvenc piros combfixemet... :))
PHose Creative Commons License 2003.04.14 0 0 120
Szia L-C,

Abban abszolút egyetértek veled, hogy jelenleg a trend nem nekünk kedvez. De, hogy változni fog az biztos.

Gondolj csak bele, hogy akár 100 évvel ezelőtt egy nő még nemigen hordhatott nadrágot, mert az egyszerűen botrányos volt az akkori társadalmi normák szerint. De a nők hosszú évtizedek alatt kiharcolták, hogy kvázi bármit felvehetnek. Sőt még a sportban is van női vizilabda, súlyemelés stb., ami persze teljesen rendben van. De akkor mi hímnemű egyedek miért nem választhaunk a női nem kivételezettségei közül, mint pl a divat.

Azt gondolom, hogy ha lassan is de ezen csak mi férfiak tudunk változtatni, úgy hogy kiállva a nyilvánosság elé felvállaljuk az ilyen irányú céljainkat. Először persze meghökkentő, sőt botrányos a dolog, de minden csoda 3 napig tart. Előbb utóbb mindenki hozzászokik ahhoz, ha majd a pasik is harisnyában, szoknyában flangálnak majd mindenfelé. Ezt szeretném én megélni, sőt gyakorolni.

PHose

Előzmény: Liv-Crossdresser (117)
PHose Creative Commons License 2003.04.14 0 0 119
Tina,

Köszönöm a dicséretet, az mindig jól esik :D.

Amúgy te még nem próbáltál rádumálni pasit (mondjuk a barátod) a harisnyaviseletre, akárcsak próbaképpen.

PHose

Előzmény: tinaDD (116)
PHose Creative Commons License 2003.04.14 0 0 118
Szia KULCSI,

Szerintem lepd meg a párodat egy neked tetsző és neki méretben megfelelő harisnyával. Úgyis itt a Húsvét, remek alkalom. Aztán próbáljátok ki a hálószobában:))).
Szerintem be fog jönni neki...
Azért mondom, mert engem is a néhai barátnőm dumált meg egy alkalommal. Azóta nincs megállás a lejtőn:).

PHose

Előzmény: KULCSI (115)
Liv-Crossdresser Creative Commons License 2003.04.12 0 0 117
Hello!

Mint új hozzászóló, csak annyit magamról, hogy én is a már-már "tipikus" full-n?i ruha, f?leg harisnya és t?sarkú fétisisztaként, imádom a harisnyákat, elasztikus dresszeket, cicaruhákat magamon. Hát még a t?sarkút, ha lenne... De mindezt csak otthoni viseletként, f?leg szexxel egybekötve, és mint hetero.
Viszont gyakorlatilag azt vettem észre, hogy úgy gondolkodom, mint egy lezbikus. Na ez paradox.
Kissé idegesít némely férfias dolog: foci, sör, zokni, baseball-sapka, nyakkend?, zakó, sz?r, stb.
Vásárláskor a legjobban csak az zavar, hogy részlegesen sem gyártanak nagyobb méret?, férfiaknak szánt tipikusan dekoratív n?i fazonú ruhákat, magassarkú cip?ket. MIÉRT? WHY? PERCHÉ?
Ideje lenne már ilyen tekintetben is modernül gondolkodni nem? Akinek meg nem inge, ne vegye magára. Ennyi lenne csak az egész...

Egyébként...
Úgy vélem, hogy alapvet?en két-két embertípus van férfiban és n?ben:

- kigyúrt, roboszutus, sz?rös, macsóbb, karakteresebb arcú férfira vágyó n?k
- vékony, inkább sz?rtelen, lányos arcú, n?iesebb beállítottságú férfira vágyó n?k
ill.
- "legyen mit fogni rajta", er?teljesebb, sportosabb, dinamikusabb n?re vágyó férfiak
- nádszálvékony, szelídebb, törékenyebb, határozatlanabb n?kre vágyó férfiak

A mai trend (sajnos) egyenl?re pont az, ami a legkevésbé kedvez az olyan férfiaknak, akik harisnyát húznak. Ebben a kúltúrkörben és divatorientációban, ... hát ez van!
Egyszer?en nagy ívben kerülni kell az olyan köröket. Mindenkinek úgysem felelhetünk meg.
Egyébként a világ még nem n?tt fel ahhoz, hogy egy férfi a legcsekélyebb rosszalló tekintetek nélkül kimehesen az utcára szoknyában, harisnyában, de ez el?bb utóbb be fog következni, erre a nyakamat teszem.

tinaDD Creative Commons License 2003.04.11 0 0 116
PHose!

Olvastam a hozzászólásaid.
Jó fej lehetsz, a nejed úgyszintén.
tina

Előzmény: PHose (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!