Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2012.03.10 0 0 154

 

Kiszállítás 1.000 Ft?  Mivel szállítják, hogy ilyen drága?

 

Egy postai küldemény, 100 grammig (gondolom ennyibe belefér) =160 Ft

De ha 200 gramm, akkor is csak = 195 Ft

 

Postai díjszabások link: ITT, NI

.

 

Előzmény: esmooking (151)
scsabi Creative Commons License 2012.03.10 0 0 153

"Patron - 3000 Ft / 5 db"

 

Aranyból van?

Előzmény: esmooking (151)
GPS Creative Commons License 2012.03.10 0 0 152

 

Nem kéne ilyen hamar beszarni, mert a ZÁLLAM még nem tudja mit kezdjen az e-cigivel... csak azt tudja, hogy valamit kéne.

 

Jövedékit nem tehet rá (ahhoz ugye EU-s ámen is kéne) - ezért egyelőre csak riogat hogy a pofánkba robban az akku, meg ilyesmi.

Jaa, és hogy nem kéne ártalommentesnek reklámozni - amit éppenséggel még ki lehet bírni.

 

Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha megjelenne az e-pálinka ... arra mit lépnének?

.

Előzmény: esmooking (151)
esmooking Creative Commons License 2012.03.10 0 0 151

Kedves Mindenki!

Mivel állampapa szép lassan ráteszi csöpp kis mancsát erre is, a mi e-cigi boltunk bezár. Ami van, azt 'occsóba' kiárusítjuk, a maradékot meg átveszi egy harcképesebb cég.

Árak:

KR808D-1 e-cigi szett - 7000 Ft / db

Patron - 3000 Ft / 5 db

E-liquidek  - 900 Ft / db (/ 10 ml):
GW Dohányízűek / 10 ml / 12 mg / PG
∙    Duhill
∙    Mboro
∙    Pallall
GW Dohányízűek / 10 ml / 6 mg / PG
∙    Pallall
∙    Golden Virginia
∙    Mboro
∙    Davdoff
GW Gyümölcsízűek / 10 ml / 6 mg / PG
∙    Apple
∙    Cherry
GW Édesség ízét idéző / 10 ml / 6 mg / PG
∙    Csokis kókusz
GW Egészség és e-liquid / 10 ml / 6 mg / PG
∙    Menta
∙    Multivitamin + Q10
GW Dohányízűek / 10 ml / 0 mg / PG
∙    Pallall

Kiszállítás 1000 Ft országszerte, vagy esetleg Budapest XX. kerületben személyesen átvehető.
info@elektromoscigishop.hu / www.elektromoscigishop.hu/webshop

Dhomasson Creative Commons License 2012.03.08 0 0 150

1. szerintem is nagyon mellélőttél ( http://www.youtube.com/watch?v=589maGCnUBw )

2. igazán olyan ízt, mint amilyen az analóg cigidnek volt nem fogsz találni, max hasonlóakat. én az md leveket is hanyagolnám, már csak az áruk miatt is.

3. a 6-os folyadék mindenképp kevés kezdőként (hacsak nem kocadohányos voltál), mindenképp próbálj az elején erősebbet. ahol nem találod meg pontosan, hogy hány mg nikotin van benne, hanem különböző módokon jellemzik az e-liquidet azt hanyagold, mert semmit nem tudsz meg belőle. 

4. oldalt, boltokat nem akarok írni, pedig tudnék. de aki egy használhatatlan ingyenes tárhelyű oldalt használ webshopnak, hááát, no comment. 

5. "bagóügyek" - írd be a googleba mindenképp!! ott találsz ötleteket, ajánlott boltokat, további linkeket, információkat a folyadékokról is, összetételükről is, és sokkal okosabb leszel a témában. s megfogsz lepődni erősen az árakon..

6. "ecigiforum"! - pláne keresd meg!

Előzmény: Bagaba (145)
Tomi Sz Creative Commons License 2012.03.08 0 0 148

SZia dohány izben probáld meg a Tobacco vagy Tobacco orientalt vagy kamel folyadékokat :www.e-cigi.fw.hu mi áttmentünk a megfelelösségi vizsgálaton,ahéten tartottak razziát az országban

Előzmény: Bagaba (145)
Bagaba Creative Commons License 2012.03.08 0 0 147

Hello

 

Nem jutott eszembe, hogy epres-szalonnásat vegyek :o) . Olyat keresek ami legjobban hasonlítana az eddig megszokotthoz. A baj az, hogy sok éve csak és kizárolag azt az egy fajta cigit szívtam el.

Előzmény: GPS (146)
GPS Creative Commons License 2012.03.08 0 0 146

 

Szerintem (szigorúan csak szerintem) messziről kerüld el az ilyen-olyan ízesítésű szarokat.

 

Én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy igazi (volt) dohányos rá tudna szokni, vagy ízlene neki a példáúl: "Sárgadinnye+Erdei szamóca" ízesítésű aroma.

 

Fogalmam sincs kinek gyártják ezeket - de ha tényleg szívják... hát akkor én ismertem félre (de nagyon) a dohányosokat.

 

Pedig van benne tapasztalatom.... sajnos.

.

Előzmény: Bagaba (145)
Bagaba Creative Commons License 2012.03.08 0 0 145

Sziasztok

 

Az lenne a kérdésem, hogy milyen folyadékot használtok? Ízre és erősségre is gondolok.

Én eddig Sárga Pall Mall-t szívtam rendes cigiben. Nemrég vettem egy F1 típusú ECigit (nagyon mellé lőttem a választással?) és hozzá egy mellowdew 6 os erősségű folyadékot. Tapasztalatom az, hogy tetszik meg minden, de fél nap után azért már nagyon rágyújtanék egy jó kis régi fajtára. Mit rontok el, erősebb folyadék kellene? A másik problémám, hogy a folyadékból a Pall Mall ízesítést választottam, de borzalmasan édes az íze. Melyik típus az ami jobban hasonlít az eredeti dohány ízére? Honnan szerzitek be folyadékot? Lehet boltban is kapni Pesten, vagy csak az interneten? Ha internet akkor melyik oldal a legjobb?

 

Válaszokat előre is köszönöm

GPS Creative Commons License 2012.03.07 0 0 144

 

Erre varrjatok gombot:

 

http://eljtudatosan.blog.hu/2012/03/06/miert_nem_lesznek_legalisak_e_cigik_miert_nem_lesznek_legalisak_e_cigik?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_03_07&utm_campaign=index

 

Mi jöhet még? Jövedéki termék lesz a kotton - mint az alkohol meg a cigi - mert hogy az is "élvezeti cikk"?

.

egysüket Creative Commons License 2012.03.04 0 0 143

Hali !

Győrben is árultok e-cigi termékeket ?

Ego-hoz kellene patron meg egyéb .

Köszi a választ .

Előzmény: Tomi Sz (139)
Dhomasson Creative Commons License 2012.03.02 0 0 141

Annyit tegyél még, hogy nagyon körültekintően tájékozódsz vásárlás előtt.

 

S általánosságban annyit másoknak is ajánlanék, hogy ahol olyan alapinformáció nincs feltüntetve, minthogy mekkora az akku kapacitása (nem slukkban hanem mAh -ban mérve), milyen csatlakozású a kimenete, hány ohmos a kazán/ipatron ellenállása, azt messze kerüljék el.

 

Legokosabb, ha beírja mindenki a google-ba, hogy 'bagóügyek', emellett a youtube-ba, hogy elektromos cigaretta alapok.

S megkeresi a témában az erről szóló legnagyobb magyar fórumot.

Előzmény: fürj999 (138)
ZoomZoli Creative Commons License 2012.03.01 0 0 140

Most már egészséges e-cigit is vásárolhatunk. Nikotinmentes, zöld tea kivontatot tartalmazó e-cigi, most kuponnal ráadásul "marha" olcsó (52% kedvezmény) Ajánlani tudom mindenkinek, főleg leszokásban lévőknek: http://bit.ly/zeyNlB

Tomi Sz Creative Commons License 2012.03.01 0 0 139

Szia köszönjük hogy megnéztétek,bármi kérdésetek van az elektromos cigarettával nyugodtan hívjatok bennünket vagy írjatok üdvözletem

Előzmény: fürj999 (138)
fürj999 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 138

Szia

Nagyon jó a honlapod és remélem nemsokára nálad vásárolok. Én nem dohányzok, csak a nejem és a sógornőm, most ismerkednek az e- cigivel. Egyenlőre nem sokat használják. Igaz olcsóbb fajtát vettem mert ki tudja, de látom nálatok nagy a választék.És ami fő kaposvár melett lakom és közel vagyunk hozzátok.

István

 

Előzmény: Tomi Sz (137)
Tomi Sz Creative Commons License 2012.02.27 0 0 137

Szia!

 

Még nincs kész teljesen a honlap, de ha a számítógépeden megnyomod a kompatibilitási nézet ikont, akkor tökéletesen megjelenik minden, próbáld ki. Azért köszi

 

Üdv:

 

Tamás

Előzmény: scsabi (136)
scsabi Creative Commons License 2012.02.27 0 0 136

Kicsit még csiszolni kéne a webshopot.

Előzmény: Tomi Sz (135)
Tomi Sz Creative Commons License 2012.02.27 0 0 135

Tisztelt Uram!

 

Elektromos cigarettákkal foglalkozunk erős dohányosok részére EGO termékeinket ajánljuk, amik erős torkhatást érnek el és kiváló füst mennyiséggel rendelkeznek, kérdéseivel nyugodtan forduljon hozzánk:

 

web cimünk: www.e-cigi.fw.hu 

Tel:06702744430

 

 

Üdvözlettel :

 

 

Sz Tamás 

Előzmény: egysüket (130)
vadasy112 Creative Commons License 2012.02.24 0 0 134

Találtam pár új terméket forgalmazó boltot: http://y4.hu/

Különösen ez tetszett meg: http://y4.hu/31-vogue-slim-v103.html

 

Véleményetek?

natalyel Creative Commons License 2012.02.08 0 0 132

Itt van a magyar ecigis közösség, itt mindenre választ kapsz:

http://www.ecigiforum.com/

Boltoktól független. Kereskedelmi cuccok, MOD-ok, felújíthatós kazánok, liquidek, tesztek, videók, leírások.

Ide gyertek.

És szokjatok le :). Illetve át.

 

egysüket Creative Commons License 2012.02.01 0 0 130

Üdv az Uraknak.

Segítséget és tanácsot szeretnék kérni .Most gondolkodom az elektromos cigi vásárláson , erős dohányos vagyok . Utánna néztem a neten , kinálat van bőven , meg leirások is .

Ha van valakinek tapasztalata megkérem ossza meg velem . mit és milyent érdemes venni elfogadható áron .

A segítséget előre is köszönöm .tudom ez nemmond semmit ..

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.30 0 0 129

Törzsvásárló vagyok,nagyon korrektek.

Mielőtt vásárolsz kérdezz a fórumon vagy hívd őket.

Bátran ajánlom.

Előzmény: kulabácsi007 (97)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.30 0 0 128

Meg se vedd.

Ha megtetted dobd ki a kukába és vegyél egy komolyabb kezdőkészletet kb 4000Ft-tól lehet kapni.

Előzmény: mj620di (127)
mj620di Creative Commons License 2012.01.13 0 0 127

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy egy 2 e ft os árkategóriájú pl vaterás e ciginek az akksijának mennyit kell bírnia?

kodnevmisha Creative Commons License 2012.01.09 0 0 126

Szia, engem érdekelne kontakt!

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.22 0 0 124

nem rossz, az ember normálisan foglalkozik a vevővel, ha személyesen odamész.

De van olcsóbb megoldás is, ha rendelsz a gyárból. Ugyanazt kapod, csak egyenesen a gyártól, a kereskedelmi többletektől mentesen. A szállítás kikerüli az ebay és hasonló biztonságosnak mondott, de nagyon drága megoldásokat, és mégsem kell előre fizetni, hanem akkor, amikor átveszed személyesen a postától. Ki van erre dolgozva egy megoldás és nincs kockázat sem a vevő sem az eladó részére - max az eladónak, ha elküldi, te meg mégsem veszed meg. Tudok küldeni kontaktot.

Előzmény: kulabácsi007 (97)
cefo Creative Commons License 2011.09.22 0 0 107

http://www.vatera.hu/elektromos_cigaretta_e_cigi_ecigi_vgo_power_510_1481198978.html

 

Ha valaki éppen most venne, eladó lett a készletem.

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.03 0 0 98

Nekem még nincs, de lesz, rendelek pár cuccot innen. Tényleg korrektnek tűnik. 

Előzmény: kulabácsi007 (97)
kulabácsi007 Creative Commons License 2011.06.30 0 0 97

Van valakinek tapasztalata a www.ecigionline.com webáruházzal ?   Egész jó cuccok vannak jó áron.

dolphins Creative Commons License 2010.09.16 0 0 90

Sziasztok, en innen szereztem be   http://www.wix.com/nanoecigi/esmokerclub

nagyon meg vagyok elegedve vele, raadasul meg jol is lehet vele keresni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!