Keresés

Részletes keresés

Kriza Creative Commons License 2006.02.01 0 0 622
Nem volt semmi probléma belőle a terhesség alatt, annyi, hogy tuti volt a császár. Maga a műtét az összes közül a legrosszabb volt, de hogy ez a harmadiksága miatt, vagy amúgy is ilyen lett volna, nem tudom. El nem kötnek rutinból, de ha kéred, megcsinálják egy kalap alatt. De ehhez időben alá kell írni egy kérelmet.
Előzmény: macskamati (619)
Törp Creative Commons License 2006.02.01 0 0 621

gratula :)))

 

nem kötik el, csak ha kéri. de a dokik nagytöbbsége nem szeret 3. csaszi után egy negyediket is.

 

3. fiút (első 2 nekem is császár) váró Törpi :)

 

Előzmény: macskamati (619)
macskamati Creative Commons License 2006.02.01 0 0 619

Köszönöm lányok! :) Magam sem reméltem, hogy ennyire gyorsan jön, Kriza igazad volt. Ami pedig a rózsaszín csíkot illeti - mert a tesztcsíkom kék ám, Medilab -, remélem nagyon a színváltozást! :)

 

És Kriza, ha ez nem nagyon off, leírnád, hogy volt-e valami probléma abból a terhesség alatt, hogy két csaszid volt korábban? Hegvastagság, ilyesmi... És mit mondtak utána, lehet még negyedik? _Én sem_ tervezek negyediket :)), de olyasmit hallottam, hogy van, amikor a harmadik csaszi után elkötik az anyukát, és az nekem olyan végleges, nem tetsző gondolat...

piglet Creative Commons License 2006.02.01 0 0 618
:-) gratula. Gyors volt, és igen, megremeg.
Előzmény: macskamati (615)
Kriza Creative Commons License 2006.02.01 0 0 617
Pedig igen! :-))) Először kéKcsíkost olvastam, de remélem, rózsaszín az a kétcsíkos :-))) Gratula! :-)
Előzmény: macskamati (615)
rozália Creative Commons License 2006.02.01 0 0 616
Aszta, ez aztán gyorsan ment! Gratulálok!:)
Előzmény: macskamati (615)
macskamati Creative Commons License 2006.02.01 0 0 615

Nem mondtátok, hogy a harmadszorra is remeg az ember keze, mikor a kétcsíkos tesztet tartja benne... :D

Gabeszka Creative Commons License 2006.02.01 0 0 614

Légyszíves tegyél be ide 1-2 képet, mert el sem hiszem, mi van Dalmával...

 

Egyébként rémes, hogy megnőnek. Én ezt a másfél-2 éves kort prolongálnám úgy 8-10 évig (vagy mindig egy újabbat, de idegileg nem megy...) 

Előzmény: Lovászi (612)
piglet Creative Commons License 2006.02.01 0 0 613
Tudtam a szalagavatóját, most mégis ledöbbentem azon, hogy már 18 éves. Felnőtt ember szinte. Milyen, amikor ekkora gyereke van valakinek?
Előzmény: Lovászi (612)
Lovászi Creative Commons License 2006.01.31 0 0 612

Ajjaj, lányok, a nagylányom május végén 18 éves lesz... Évek óta vége a kétcopfos, pörgősszoknyás, kopogós cipős korszaknak... Kész nő, tele bizonytalansággal, önbizalommal, mikor éppen melyikre van/nincs szüksége ;-)

 

(Marha nagy mázlim, hogy a kicsilányom éppen most van a kétcopfos, pörgősszoknyás, kopogós cipős korszakában...)

 

A 15 éves fiam meg egy ufo néha... Nem az anyaimádó kisgavallér, akinek én voltam a szíve közepe (hüp-hüp) :-)

 

Fiú vagy lány, sajnos nagyon hamar megnő, sokkal hamarabb, mint szeretné az ember...

Gabeszka Creative Commons License 2006.01.31 0 0 611

Abszolut osztom a vágyad. Hasonlóan gondoltam.

De hát drukkoltam Krizának és bejött, drukkolok nektek is!

 

Édesek a kispasik nagyon!

Előzmény: macskamati (609)
Kriza Creative Commons License 2006.01.31 0 0 610
Egyértelmű, én mindig mondtam, hogy a fiaim csakis árvalányt vehetnek el, hogy én mehessek unokázni, ha eljön az idő. A legfőbb örömöm a lányban, hogy én leszek a Főnagymama! Persze majd igyekszem megfelelően viselkedni, nehogy kiessek a pikszisből :-)))
Előzmény: macskamati (609)
macskamati Creative Commons License 2006.01.30 0 0 609

terzoZsuzsó :) szia neked is! :) A lánykáid mint két tojás, és tényleg nagyon szépségesek! :) Remélem, nemsokára én is "alanyi jogon" jövök ebbe a topicba, nem csak vágyakozó érdeklődőként!

 

haliho, nem is magyarázkodom, csak kényszeredetten mosolygok, aztán ebből mindenki azt vesz le, amit akar. :D

 

Kriza, köszi :). Tulképp azért is szeretnék egy kislányt, mert jó lenne megigazgatni a fátylát az esküvőjén, meg segíteni neki amikor kisbabája születik... Tudom, rém érzelgős vagyok, de szerintem fiús anyaként ezek a dolgok kicsit mások, mindig az "anyós" leszek (és hogy milyen, az ajjjajjj! :DD ). Különben meg imádom, hogy fiaim vannak. :D

Kriza Creative Commons License 2006.01.30 0 0 608
Gyönyörű fiaid vannak! És terzo lányai is szépségesek. Fiú-lány, kinek mi jön, az eddigiekkel már eléggé bebizonyosodott, hogy úgyis gyönyörűek lesznek :-)))
Előzmény: macskamati (603)
Kriza Creative Commons License 2006.01.30 0 0 607
Remény mindig van :-) Különben mi se bántuk mi lesz, mert persze ha rendelére menne, kislányt rendeltünk volna, de ha fiút mondtak volna az UH alapján, akkor se omlottunk volna össze. Egyszerűen habnak tortán értékeltük, hogy lesz kislányunk is a 2 fiú után, mert nagyon kiváncsiak voltunk, miben más egy kislány, mint egy kisfiú. De szeretni bármelyiket ugyanúgy lehet :-)))
Előzmény: terzo (600)
haliho Creative Commons License 2006.01.30 0 0 606

 

 

Szasztok!

 

(Már megkaptam a megjegyzést, hogy "úgyis fiú lesz, akkor meg minek próbálkozni?", most erősködjek, hogy nem azért "próbálkozunk, mint a nyulak", mert még nincs lányunk?

 

Nálunk akkor vót nagy meglepi, amikor a két fiam után született egy kislány, oszt jött a negyedik. Mit akarnak még ezek? volt néhányak kérdése. Bár a baráti körben is többeknek van 4 gyereke, ők nem voltak annyira meglepve, a család egy része (atyám) és néhány kollega értetlenkedett egy kicsit. Oszt kit érdekelt? :-))

 

h.

 

Előzmény: macskamati (603)
quizas Creative Commons License 2006.01.29 0 0 605
Hahó,

Nálunk is két kisfiú van és csak az érdekel, hogy a mostani pocaklakó egészséges legyen. Fiú, lány, egyre megy. Nem is szeretném tudni, csak majd ha kibújt. :-)

quizas
terzo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 604

Macskamati: üdv itt:-)

nagyon édesek a gyermekeid!

és ugye, hogy ugye? :-)))

 

terzo

Előzmény: macskamati (603)
macskamati Creative Commons License 2006.01.29 0 0 603

Hogy vágyom én egy kislányra! És mennyire boldog leszek egy újabb kisfiúval! :) (Már megkaptam a megjegyzést, hogy "úgyis fiú lesz, akkor meg minek próbálkozni?", most erősködjek, hogy nem azért "próbálkozunk, mint a nyulak", mert még nincs lányunk?

 

A két, már meglévő:

 

Előzmény: Kriza (599)
terzo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 602

Cöge:-)))

Akkor inkább az ötödikkel, mert ugye mindenből kettő és ugyanolyan kell nekik, izé kellett, mert most majd három kell:-))))))

Coge Creative Commons License 2006.01.29 0 0 601
Hi-hi, most mégis a negyedikkel vagy terhes??? Mert a képen már ott a 3 gyerek :-)))
Előzmény: terzo (600)
terzo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 600

haliho, Kriza: ezek szerint remény az van:-)))

Bár ha hiszitek, ha nem, nekem most, ennél a terhességnél tényleg mindegy, hogy mi rejt a pocak... Az elsőnél kislányt szerettem volna, az lett, a másodiknál nagyon kisfiút, nem lett az (de jó :-)))), most pedig mindegy, ha a párom nem lenne kíváncsi, és meglepetésnek hagynám...:-)

 

terzo

 

Előzmény: Kriza (599)
Kriza Creative Commons License 2006.01.29 0 0 599
És szerintetek én mit mondtam, ilyen előzményekkel? És nem bejött a kislány?!?! :-)))))
Előzmény: terzo (597)
haliho Creative Commons License 2006.01.29 0 0 598

 

 

Tarccccsatok ki, 3 nővérem van, én negyediknek születtem egyszem fijjúként. Amikor atyámnak mondták, hogy: gratulálunk, fia született, akkor azt hitte hülyéskednek. (Persze ebben az is benne vót, hogy kb 1 óra alatt megszülettem, hipp-hopp.)

 

A nővéremnek pedig 4 fiú után született egy lyánya....

 

Szóval kitartás, előbb-utóbb mindennek eljön az ideje... :-))

 

haliho

 

terzo Creative Commons License 2006.01.28 0 0 597

Szia Gabeszka:-)

 

Köszi, hát esetleg negyedikre Kamilla? Szerintem én úgy lehetek, mint Te...kizárt, hogy nekem fiam legyen..., ilyen előzményekkel...??? :-)))

Gabeszka Creative Commons License 2006.01.28 0 0 596

Pardon,

Zsuzsó...

Előzmény: Gabeszka (595)
Gabeszka Creative Commons License 2006.01.28 0 0 595

Szia zsuszó!

 

Még mindig irigy vagyok a Kamilla névre:)))

 

Gratulálok és hidd el, több lesz benne az öröm, mint a nehézség! Pláne 2 "nagylány" mellett!

Kriza Creative Commons License 2006.01.24 0 0 594
Te is?!?! :-)
Előzmény: Coge (593)
Coge Creative Commons License 2006.01.24 0 0 593
Navégre! Tudod, hogy én nehezen tudom tartani a számat, szenvedtem is rendesen :-)))
Előzmény: terzo (580)
levelibeka Creative Commons License 2006.01.24 0 0 592

Szia Zsuzsó!

 

Itt a Kamillánál ugrott be, hogy én is emlékszem Rád, csak utána olvastam tovább. :-)

 

Brekus

Előzmény: terzo (586)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!