Sárospatak és Sátoraljaújhely tartalékai mindig változnak a két város között.
Ezek az Ikarusok vannak még tartalékban:
-Ikarus 256: JSZ-306
-Ikarus 263: FIY-434, FJE-092
-Ikarus C56: FIY-465, FIY-468, FLX-178, HIV-469, HIV-471, JAN-506, JMN-956
FIY-435 (Ikarus 263)
Munkanap:
3890/331 04:00 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Olaszliszka, Kossuth utca 04:05
3890/330 04:05 Olaszliszka, Kossuth utca – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 04:10
3891/571 04:20 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Tolcsva, autóbusz forduló 04:28
3868/341 04:41 Tolcsva, autóbusz forduló – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 05:15
3891/515 05:45 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Erdőhorváti, templom 05:58
3884/12 06:35 Erdőhorváti, templom – Sárospatak, vasútállomás 07:15
3885/255 09:45 Sárospatak, vasútállomás – Olaszliszka, Kossuth utca 10:15
3890/388 10:15 Olaszliszka, Kossuth utca – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 10:20
3891/593 10:35 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Tolcsva, autóbusz forduló 10:43
3891/528 11:07 Tolcsva, autóbusz forduló – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 11:15
3890/383 11:35 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Olaszliszka, Kossuth utca 11:40
3890/378 11:40 Olaszliszka, Kossuth utca – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 11:45
3891/653 11:45 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Komlóska, községi kút 12:05
3891/598 12:55 Komlóska, községi kút – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 13:15
3891/555 13:35 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Erdőhorváti, templom 13:48
3891/536 14:02 Erdőhorváti, templom – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 14:15
3890/247 14:35 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Olaszliszka, Kossuth utca 14:40
3890/216 14:40 Olaszliszka, Kossuth utca – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 14:45
3891/517 14:55 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Tolcsva, autóbusz forduló 15:03
3891/516 15:07 Tolcsva, autóbusz forduló – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 15:15
HFF-741 (Ikarus C56)
Munkanap
3882/770 05:10 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 05:43
3882/783 06:20 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 06:53
3882/778 06:55 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 07:28
3869/543 08:45 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak (Végardó), forduló 08:57
3869/558 08:58 Sárospatak (Végardó), forduló – Sárospatak, vasútállomás 09:10
3882/753 09:50 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 10:23
3882/788 10:25 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 10:58
3869/565 13:45 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak (Végardó), forduló 13:57
3869/566 13:58 Sárospatak (Végardó), forduló – Sárospatak, vasútállomás 14:06
3882/775 14:20 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 14:53
3882/776 15:05 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 15:38
3882/787 16:05 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 16:38
3882/794 16:38 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 17:11
3885/363 17:15 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak, Mátyás Király út 17:25
3882/759 18:15 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 18:48
Szombat:
3882/770 05:10 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 05:43
3882/783 06:20 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 06:53
3882/778 06:55 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 07:28
3886/933 08:05 Sárospatak, vasútállomás – Makkoshotyka, autóbusz forduló 08:25
3886/928 08:30 Makkoshotyka, autóbusz forduló – Sárospatak, vasútállomás 08:50
3882/753 09:50 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 10:23
3882/788 10:25 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 10:58
3885/377 12:45 Sárospatak, vasútállomás – Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás 13:10
3885/378 14:33 Olaszliszka-Tolcsva vasútállomás – Sárospatak, vasútállomás 14:58
3882/787 16:05 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 16:38
3882/794 16:38 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 17:11
3882/759 18:15 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 18:48
Vasárnap:
3882/780 06:25 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 06:58
3882/753 09:50 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 10:23
3882/788 10:25 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 10:58
3869/585 11:45 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak (Végardó), forduló 11:57
3869/586 11:58 Sárospatak (Végardó), forduló – Sárospatak, vasútállomás 12:10
3885/375 12:45 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak, Mátyás Király út 12:55
3885/376 12:55 Sárospatak, Mátyás Király út – Sárospatak, vasútállomás 13:05
3875/865 15:10 Sárospatak, vasútállomás – Vajdácska, autóbusz forduló 15:25
3875/884 15:35 Vajdácska, autóbusz forduló – Sárospatak, vasútállomás 15:50
3882/787 16:05 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 16:38
3882/794 16:38 Györgytarló, községháza – Sárospatak, vasútállomás 17:11
3885/359 17:45 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak, Mátyás Király út 17:55
3882/759 18:15 Sárospatak, vasútállomás – Györgytarló, községháza 18:48
HGR-755 (Ikarus C80)
Munkanap:
3869/551 04:35 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak (Végardó), forduló 04:43
3869/580 04:45 Sárospatak (Végardó), forduló – Sárospatak, vasútállomás 04:57
3870/551 05:00 Sárospatak, vasútállomás – Sátoraljaújhely, Pincekert 05:30
3870/550 05:32 Sátoraljaújhely, Pincekert – Sárospatak, vasútállomás 05:57
3875/883 06:10 Sárospatak, vasútállomás – Bodroghalom, alsó 06:40
3875/888 06:40 Bodroghalom, alsó – Sárospatak, vasútállomás 07:10
3883/313 07:25 Sárospatak, vasútállomás – Viss, Kolozsvári utca 08:04
3883/398 09:15 Viss, Kolozsvári utca – Sárospatak, vasútállomás 09:54
3889/383 11:10 Sárospatak, vasútállomás – Zalkod – Sárospatak, vasútállomás 12:54
3885/365 13:25 Sárospatak, vasútállomás – Sárospatak, Mátyás Király út 13:35
3885/366 13:35 Sárospatak, Mátyás Király út – Sárospatak, vasútállomás 13:45
3880/775 14:15 Sárospatak, vasútállomás – Cigánd, autóbusz forduló 15:25
3880/684 16:05 Cigánd, autóbusz forduló – Sárospatak, vasútállomás 17:15
3870/579 18:00 Sárospatak, vasútállomás – Sátoraljaújhely, Kalandpark 18:27
3870/574 18:30 Sátoraljaújhely, Kalandpark – Sárospatak, vasútállomás 18:57
HZE-132 (Ikarus C80)
Munkanap:
3887/199 04:30 Ricse, vegyesbolt – Kisvárda, autóbusz állomás 05:17
3887/180 05:30 Kisvárda, autóbusz állomás – Ricse, vegyesbolt 06:02
3887/173 06:20 Ricse, vegyesbolt – Nyíregyháza, autóbusz állomás 08:07
3887/146 13:55 Nyíregyháza, autóbusz állomás – Ricse, vegyesbolt 15:42
3925/589 15:42 Ricse, vegyesbolt – Révleányvár, Főtér 16:14
3924/594 16:20 Révleányvár, Főtér – Ricse, vegyesbolt 16:30