Keresés

Részletes keresés

biggz Creative Commons License 2008.04.18 0 0 251
Ha megnézed a belépési időket kb. egyszerre írtunk válaszokat tegnap.
Előzmény: duct (230)
mentalist Creative Commons License 2008.04.17 0 0 250
Jól beszélsz, sorstárs! :)
Előzmény: Törölt nick (247)
buszjegy Creative Commons License 2008.04.17 0 0 249
Akkor előbb kell egy menő foglalkozás, utána jöhetnek a csajok. Bár manapság nem tudom, mi a nehezebb, felcsípni valakit vagy jó munkát találni.

Jon mindegyik magatol. Volt magas csajom szegenyen is es azutan is hogy hogy anyagilag jobban kezdett menni... plusz az extra "perverziom" a magas es sportos / izmos csajok.
Előzmény: Altius (216)

nyűgös ribi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 248
Evolúciós okai vannak, hogy a nők náluk magasabb partnert keresnek.
Ilyen szempontból a magas lányok pont olyan szűk körből meríthetnek, mint az alacsony pasik. Mégse kérik ki maguknak olyan gyakran ezt az igazságtalanságot :-P
Előzmény: Törölt nick (247)
nyűgös ribi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 246
Mert nem is igaz az a szöveg :-))
Én ugyan nem vagyok már lány, de nem irigyellek a preferenciád miatt ;-))
Előzmény: Törölt nick (245)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 244

ohhhh elég bonyolult témánál lyukadtunk ki...

én ezt azzal magyaráznám:

minden embernek van elvárása, vannak vágyai, álmai, amit a kitartóbbak véghez is visznek... ha alacsony ffinek magas nő az álma...hát tessék szerezze meg, kápráztassa el a lányt, bűvölje el, legyen kitartó, de ne rámenős (a kettő nem ugyanaz). Ha valakinek egy elérhetetlen árú autó, ruhadarab kell...kellő kitartással szerezze meg!

De ha valakinek egy magas ffi az álma(elvárása), azt tartsák tiszteletben. Azt nem mondom, hogy élete során nem lehet neki alacsony ffi az életében, de ha egyszer a lány kellemetlenül érzi magát, ha a párja nála jóval alacsonyabb, akkor sztem nem kell erőltetni...

Elég sok magas lány van és nem hiszem h mindenkinek vannak ilyen megrögzött elvárásai, de én azt mondom, hogy akkor az alacsonyabb ffiak keressék meg az elvárásoktól mentes lányokat...

Előzmény: Törölt nick (240)
nyűgös ribi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 243
Kinek üzengetsz?
Abban igazad van, hogy eltelik egy idő, mire az ember magas lánya kibékül ezzel a helyzettel. Ezen idő alatt azonban megszokja azt is, hogy csak egy magasság fölött érdeklik a férfiak.
Viszont megismerkedik egy csomó olyannal, akinek élete központi problémája az alacsonysága, és meglehetősen elege is lesz belőlük.

Tudod, aki azt mondja, hogy "túl alacsony vagy", azzal nem kell tovább foglalkozni. A büszkeséget magadban kell érezni és nem másokat meggyőzni róla.
Ilyen egyszerű.
Előzmény: Törölt nick (242)
nyűgös ribi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 241
Igen, büszkének kéne lenned, nem pedig találva érezvén magad megsértődni.
Előzmény: Törölt nick (240)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 239
elhiszem, hiszem...elég nehéz esetek és mennyire értetlenek :)
Előzmény: nyűgös ribi (238)
nyűgös ribi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 238
Találkoztam már néhány olyannal ;-)
Előzmény: .v.a. (237)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 237
jól fogalmaztál :D "szeretnének"
Előzmény: nyűgös ribi (236)
nyűgös ribi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 236
Persze, hisz azzal szeretnének kompnzálni .... nagy verda, nagy nő stb. stb. stb.
Előzmény: .v.a. (233)
nyűgös ribi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 235
Ezzel teljesen egyet lehet érteni!
Előzmény: biggz (227)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 234
én csak a saját nevemben tudok beszélni... :) tény, hogy megfontolt vagyok, de bölcsnek nem vallanám magam...ahhoz még sok sok dolgot meg kell élnem
Előzmény: biggz (227)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 233

Igazad lehet, bár sztem több alacsony ffi álmodozik magas nőről, ellentétben a magas ffiakkal...

de sztem is izgatóbbak a magas csajok :)

Előzmény: Altius (229)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 232
Igen, alacsonyan van a függöny, így simán leszedem :D
Előzmény: duct (226)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 231

Párválasztásnál egyetlen egy kikötésem van...legyen magas. Sajnos és nem tudnám elviselni, ha a párom nálam alacsonyabb lenne, de ki tudja, lehet, hogy egy alacsony ffi mellett találom meg a szerelmet :). Viszont a külső sem elhanyagolandó.

Az az igazság, hogy nekem gyengém a magassarkú...gondolom sok nő így van ezzel, de nekem egy kicsit másképp kell kezelni a dolgot. Eredetileg is 190cm vagyok + magassarkú = 194-197cm... ahová muszáj, oda felveszem, de azért próbálok laposabb cipőkben megjelenni.

Koaraztam, igen...sőt nagyon jó eredményeket értem el, szerettem volna folytatni is a pécsi női csapatban, de sajnos kifogott rajtam egy kis gerincprobléma :( uh a karrierem befuccsolt.

Szívesen segítenék Neked abban, hogy hosszabb felsőket találj, de ötletem sincs, hogy melyik gyártó gyárt hosszabb ffi felsőket...

Előzmény: Osmin (225)
duct Creative Commons License 2008.04.17 0 0 230
Üdv Neked is!

Bár pontosan miért is?
Előzmény: biggz (228)
Altius Creative Commons License 2008.04.17 0 0 229
Szerintem a többség azért bámul, mert tetszik nekik, ha egy nő magas. Nem értem, mi a fenének tagadják? Szerintem sokkal könnyebben találsz párt, mint mondjuk egy alacsony férfi. Egy magas nő titokban mindenkinek kell, mert nagyon izgató, de egy alacsony férfi még egy alacsony nőnek sem éppen a szíve vágya. A "legtragikusabb" meg az, amikor egy alacsony férfi kifejezetten a magas nőkhöz vonzódik. Erről tudnék mesélni!
Előzmény: .v.a. (224)
biggz Creative Commons License 2008.04.17 0 0 228
Üdv Duct.
Előzmény: duct (226)
biggz Creative Commons License 2008.04.17 0 0 227
Kedves .v.a ! Én is néha belépek ebbe a fórumba. Elolvastam az írásaidat, és ezek is azt a régi megfigyelésem támasztják alá, hogy a magas nők igen megfontoltak és bölcs gondolkodásuak.
duct Creative Commons License 2008.04.17 0 0 226
Akkor jó alacsonyan lehet nálad a függöny:)

Én 194cm vagyok ,de azért nyújtózkodnom kell a függönyleszedéskor:)

Igaz ,panel és ott csak plafonba csavart függönysín van 260 magasan:)
Osmin Creative Commons License 2008.04.17 0 0 225

Köszi a gyors választ!

A párválasztáskor mi a szempont? Milyen magas legyen? Van esélye egy nálad alacsonyabb pasinak nálad?

Szoktál magassarkút viselni, pl. egy randin, bulin, stb., és ha igen, milyen magasat?

Amúgy én már szólítottam le lányt a magassága miatt, de egyből tudattam vele, hogy nagyon tetszik, hogy ilyen szép, sudár termetű. :-)

Picit más: Nekem is gondom van a ruházkodással. Én úgy vagyok "magas" - mármint nem hozzád képest - hogy hosszú a felső testem, és relatíve rövidek a lábaim. A nadrág az még könnyebb eset, mert legrosszabb esetben felhajtjuk a szárát, de nehéz elég hosszú felsőt találni, és emiatt gyakran kikandikál a derekam, ami nagyon jó lenne, ha fel akarnék fázni. Persze nem szeretnék!

Amúgy kosarazol valahol, hogy írtad?

.v.a. Creative Commons License 2008.04.17 0 0 224

köszi a kérdésed és szívesen válaszolok rá...

Először a negatív oladát írnám le: ha kimegyek az utcára, bambán bámuló, semmit mondó szemek merednek rám...ami még nem is olyan zavaró, de ha már leállítanak a magasságom miatt, ott elgondolkodok, hogy mennyi ész jutott "szegénykémnek"...;

Ha busszal közlekedek, nem igazán férnek el a lábaim :); nehezebb párt találni; állandóan hosszú nadrágot illetve extra hosszú újjú felsőket vadászok (ez csak téli probléma :D)... több negatív dolog nem jut eszembe, de tény, hogy (szerintem) sokkal több pozitív oldala van. Pl: ha buliba megyek, sokkal inkább rám figyelnek, ellentétben az alacsonyabb lányokkal. ; simán leszedem (visszateszem) a függönyt szék nélkül. ; Nagyobb esélyem van bekerülni egy nagyon jó kosárlabda csapatba; sokkal jobban mutatnak a magas nőkön az estélyi illetve nyári ruhák...(szoknyák, rövidebb nadrágok)...

kb. ennyi jutott most az eszembe :)

Azt hozzá tenném, hogy volt olyan időszakom, mikor rettenetesen bántott a magasságom (kb 13-15 évesen), de azért gyorsan kinőttem.

Előzmény: Osmin (223)
Osmin Creative Commons License 2008.04.17 0 0 223

Szia .v.a.!

Örülök, hogy büszke vagy a magasságodra! :-)

Mesélnél arról, hogy miként éled ezt meg? Mind a pozitív, mind a negatív élményeidre kíváncsiak lennénk.

Köszi!

Előzmény: .v.a. (219)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.16 0 0 222
igen Fann Tom... én már nagylány vagyok :D magasságilag biztosan :D
Előzmény: Fann Tom (220)
Fann Tom Creative Commons License 2008.04.16 0 0 221
egyértemű,ha nem vagy elég magas,akkor a brifkód legyen vastag.:-)))))
Előzmény: biggz (215)
Fann Tom Creative Commons License 2008.04.16 0 0 220
...akkor, Te már nagylány vagy!:-))))
Előzmény: .v.a. (219)
.v.a. Creative Commons License 2008.04.16 0 0 219

Sziasztok!

Régóta olvasgatom a fórumot, viszont csak most regisztráltam.

Igazság szerint, nem értek egyet azokkal a lányokkal, akik as 178, vagy 185, esetleg 186 cm-es magasságuk miatt keseregnek...hozzátenném, én 190cm magas nő vagyok és büszke vagyok a magasságomra. Tény, hogy nem gyakori, sőt inkább ritkaság számba megy, de a magasságunkat nem tudjuk szabályozni... Sokáig én sem voltam kibékülve ezzel az adottságommal, de mára már ez megváltozott és jobban tenné minden magas lány, ha megbarátkozna ezzel, mivel erre nincs plasztikai eljárás (én már utánajártam :D)

Altius Creative Commons License 2008.04.11 0 0 218
Persze, senki sem tiltja meg nekik, hogy jöjjenek. 100 év múlva úgyis ők lesznek a magasabbak és erősebbek néhány jóslat szerint, elkezdhetnék a felkészülést. :)
Előzmény: Osmin (217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!