Keresés

Részletes keresés

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.26 0 0 626

 ... és a Te kedvelt védikus hinduaid ebben elől járnak ... Teleszemetelték a földjeiket, folyóikat és az emberi elméket is. A tiedet is.

 

... és a föld nem ez zárt tér ... tehát amit tettek mindenkit érint ....

 

ha belehuggyozol az úszómedencébe, azt nem csak te fogod később érinteni a vízzel.

Előzmény: 128. sokadik senki (625)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 625

Mindenki a saját szemetéért felelős...van aki osztályozza is őket.:)

Előzmény: Cleaning Cloths (624)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.25 0 0 624

Istenhited: gyógyítható lelki betegség?

 

Az Istenekkel is teleszemetelte az ember a világot... meg az agyakat ...túlságosan is.

 

 

Előzmény: 128. sokadik senki (623)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 0 0 623

Vagy, a modernnek titulált civilizációd összeomlása után előveszik azt, ami régen működhetett volna, ha a szájaskodók nem amortizálják rommá a hülyeségeikkel...

 

Azok a hangulatok, amiket az emberek a XXI. században megengednek maguknak - ami ezen a fórumon is megy -, az az esztelenség kategória, mert az ember a saját érdekében akar tisztában lenni a világ működésével, hogy illeszkedni tudjon bele...

 

De te is agyrémeket találsz ki, amivel arra szeretnél rávilágítani, hogy bármi hülyeséget el bír képzelni az ember, kár, hogy a természet nem a mi elképzeléseink szerint működik...

 

Nem tudom hogy vagy vele, de az ember kutatja a természetet, és nem fordítva....Szerinted ez miről árulkodik, melyikünk lehet az okosabb?...

 

Az, hogy ki a bölcsebb, azt már felesleges is vitatni annak fényében, hogy műanyagszemétből szigetek képződtek az óceánok, és a tengerek vizeiben...

 

Az ember nem gondolkodik, de már cselekszik is, a természet hosszú évmilliókat gondolkodik, és cselekszik...

 

Az ősi írások ezt a hosszú évmilliós meditációt próbálják emberi nyelvezetre lefordítani...

 

Akarni kell érteni az ilyesmit, tehát hozzáállás kérdése, hogy az ember saját magát akarja hallgatni, a kitalációit, vagy kutat az után, hogy mások milyen összefüggéseket fedeztek fel a természet és az élőlények, és a természet és Isten kontextusában...

Előzmény: MemetikaTan (622)
MemetikaTan Creative Commons License 2022.01.25 0 0 622

Sok ezer éves butaságok azok .... elavultak....

... akárcsak a patakban, folyóban sulykolófával való ruhamosás a digitális programozható elektromos mosó, centrifugázó gépek korában.

 

Ezért dobják el

Európában is a néhány ezer évvel fiatalabb vallásokat és fogják Indiában is a még régebbieket.

 

 

Előzmény: 128. sokadik senki (620)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 0 1 621

A "szitkozódás"-ról jut eszembe, neked az egész napos kocsisszótár szintű terjengéseid álmodban nem jönnek elő?

 

Ha valaki ennyi nyikken, ennyit nyomatja egész nap, ki van zárva, hogy nyugodtak az éjszakái, még akkor sem, ha melóból végzi...

Előzmény: elterito (617)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 620

Nem azért van gönc a nőkön, hanem azért, hogy ne zaklassák a vérét a férfiaknak, valamint a férfiak energiája irányítólag hat a nőknél, ezért nem nézegetnek a szemébe a hindu nők sem a férjüknek, csak az esküvő után. Szoros kapcsolat alakul ki férfi és nő között, egy finomenergetikai kapcsolat, amin keresztül a misztikus "meglátogatja" a más feleségét ha arra támad kedve. Beburkolják a nőket az ilyenfajta támadások ellen...

 

Szemmel nem csak verni lehet...

 

Valami belső kényszer diktálja neked, hogy saját tanaid legyenek? A több ezer éves bölcsességekkel mi a problémád?...

Előzmény: Cleaning Cloths (618)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 619

...vagy nem...fényév gyorsasággal iktatnak a bolygóról minden élőt...:)

 

Mert a mobiltelefon hatékonyabban terjeszti azt, amiért ők hosszú napokat, heteket, éveket, évtizedeket mantráztak össze...

 

Rájönnek, két opció közül választhatunk:

 

 - minden hanghordozó eszközt betiltanak, telefonálás sem lesz,

- szépen végignézzük ahogyan kipusztulunk...

 

Mit gondolsz, miért olyan "csendes" körülöttünk az egész galaxis/ univerzum?...

 

Mert borzasztó nagy kussban van aki érti a hangenergia működését...

 

....mennyi ideje szájaskodik itt az ember?...és beindult egy általunk kiváltott kihalási hullám...

Előzmény: Cleaning Cloths (616)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.25 0 0 618

Egyébként meg még a korba helyezve a torz gondolkozásmódodat, ott sem stimmel.

 

Mohamed jó üzletember volt ... elve a vallást zsidó tanácsadókkal alapította, hogy az mekkora hatalom és üzlet ...

 

aztán kezdetekben ... apósa kelmeüzletét is örökölte és nem véletlen a sok elrendelt gönc a nőkön...

Tehát felfogta volna, hogy neki az ateizmus megbuktatása az SEGÍTSÉG.

 

Tehát kaptam volna tőle rangot palotákat, hatalmat birtokokat és egyetemeket, ahol tanították volna az iszlám mellet az én tanaimat is.

Előzmény: 128. sokadik senki (615)
elterito Creative Commons License 2022.01.25 -1 1 617

"...olyan vagy, mint a csuklás, ezerféleképpen maradt fenn, hogyan lehet orvosolni, van aki jól pofánb...ssza magát, hátha elmúlik...

 

...van aki jó sokáig visszatartja a lélegzetét...ezzel nem próbálkoznál?...majd szólok, ha már elég lesz..."

 

 

Aha, és még szar szitkozódó erőszakos suttyó is vagy.

Kibújt a szög a zsákból.

Én naív, azt hittem hogy majdnemtroll vagy, erre tesék, igazi troll.

 

Előzmény: 128. sokadik senki (614)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.25 0 0 616

Vagy ő lenne arra hányva általam, ha akkor éltem volna.

 

Mindig a kornak megfelelő "eszközökkel " kell és lehet küzdeni.

 

Most pedig a HELYE ÉRVELÉSTAN egyik ilyen eszköz.

 

A hinduizmusod meg elavult ... és igen ebben igaza van a trollozó trollnak, hogy már a hinduizmust is kiütötte ilyen téren.

Lassan minden indiai embernek lesz mobilja internet kapcsolattal .... fényév gyorsasággal fognak leszokni a hinduizmusról nemsokára. 

 

 

 

 

Előzmény: 128. sokadik senki (615)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 615

...ha Mohammednek portyázás közben a helyes érveléstannal jöttél volna, már rég kardélre lennél hányva...

 

...azé az életszerű szituácijókba néha behelyezhetnéd az agyrémeidet...

Előzmény: Cleaning Cloths (613)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 0 1 614

Több totyikban túrod fel bárki szemetét, mert szeretsz rajta rágcsálódni...

 

Értelmesen hozzászólni nem tucc, csak fikázni...

 

Van vallás-tudomány, meg van materialista tudomány...

 

...amit te csinálsz, ahhoz nem társítottak semmilyen tudományt...

 

...olyan vagy, mint a csuklás, ezerféleképpen maradt fenn, hogyan lehet orvosolni, van aki jól pofánb...ssza magát, hátha elmúlik...

 

...van aki jó sokáig visszatartja a lélegzetét...ezzel nem próbálkoznál?...majd szólok, ha már elég lesz...

 

 

Előzmény: elterito (610)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.25 0 0 613

Az ateizmus megbukott logikailag

 

A TUDOMÁNYOS MÓDSZERTAN, a HELYES ÉRVELÉSTAN és IGe feltárása szerint:  Isten = gyűjtőfogalom 1. emberek által teremtett fő mítoszlények 2. egy kényszerképzet 3. egy idegrendszeri /pszichológiai vírus/mém.

 

Tehát  Isten, amin a Tudományos Istent kell érteni elsődlegesen egy gyűjtőfogalom. Ami adatgyűjtéssel és szemantikai elemzéssel is bizonyítva lett. Aztán csak ezen belül van még három fő csoport.

 

A vallásokban eddig is teljesen természetes volt, hogy nagyon sokféle Isten van. Főként az ateizmus követelte a logikailag és érveléstanilag helyes Isten feltárását. Megtörtént és ezzel az ateizmus meg elbukott.

 

 

elterito Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 612

Az ateizmussal együtt  kell érteni természetesen:

 

Az ateizmussal egyet kell érteni természetesen:

 

Annyira vagy troll, hogy értelmes szöveget sem vagy képes leírni?

 

 

 

Előzmény: Cleaning Cloths (611)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.25 0 0 611

Az ateizmussal együtt  kell érteni természetesen:

 

 

elterito Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 610

Reagálás a zárójeles részre:

 

Nincs semmilyen tényleges tudás a hinduizmusban és te sem rendelkezel semmilyen tudással csak azt a hitvány salátát öklendezed vissza amit magadbaszívtál.

A buddhizmusnak annyi értéke van, hogy megpróbálta megreformálni a hinduizmus aljasságát, természetesen teljesen sikertelenül, hisz a hinduizmust úgy kell megreformálni hogy annak összes szent iratát kályhában kell eltüzelni és a hindu kultúrából semmit sem megtartani.

Így aztán Buddha tanításának ugyanúgy nulla az értéke mint a hinduizmusnak.

Te meg itt szeméttel házalsz.

Előzmény: 128. sokadik senki (607)
elterito Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 609

Mekkora gagyi szar trollság!

Előzmény: Cleaning Cloths (608)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.25 0 0 608
Előzmény: 128. sokadik senki (605)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 607

...továbbá a kereszténység, az iszlám, a buddhizmus, a judaizmus, és a kőfaragók és a balett táncosok vallási tömörülése is...

 

Volt egy zárójeles rész... ami zárójelben van, az kiesik a látómeződből?

Előzmény: elterito (606)
elterito Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 606

 

 

 

több ezer éves összerakott tudománya van arról, hogyan lehet a

 tudatot a megismerésnek ebbe az állapotába segíteni...

 

több ezer éves összegyűlt hagyománya van annak, hogyan lehet a

 tudatot  nem a megismerés felé vinni hanem  tönkretenni...

Ezen a téren élen jár a rohadék szar mocsok hinduizmus.

Előzmény: 128. sokadik senki (605)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 605

Nem lehet immunizálni az embereket, amíg van szenvedés, és a tudás iránti kíváncsiság, a vallásnak mindig is jelentős szerepe lesz a megismerésben(Isten), mert több ezer éves összerakott tudománya van arról, hogyan lehet a tudatot a megismerésnek ebbe az állapotába segíteni...

 

(az ezzel visszaélőket most itt hanyagolnám, tehát a tényleges tudással rendelkezőkről beszélnék)

Előzmény: Cleaning Cloths (604)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.24 0 0 604

Unalmas és lényegtelen ... más érdekel ilyen téren.

 

Az Isten-mém immunizálása. Az emberiség természetes és önkéntes kigyógyítása belőle.

 

 

Előzmény: 128. sokadik senki (603)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.23 0 0 603

Titkos mi?...

 

Ilyen alapon nekem meg 10101010101010101010110101010101010101010101010101010101010101010101010101 félistenem van, meg egy Istenem.:)

Előzmény: Cleaning Cloths (602)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.23 0 0 602

Véget ért a gyerek nap!! :-)

 

Továbbiakban javaslom a Különleges Tudakozót , vagy ha még van ...

 

B. Tóth László, vagy Rózsa Gyuri gyerek kívánság műsorait felkeresni..

Előzmény: 128. sokadik senki (601)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.23 -1 0 601

"...Mintha olyasmit írtál volna, hogy konzultálni szoktál az Isteneiddel..."

 

Linkeld ide, ha már ennyire pofátlanul hamukázol...amennyiben nem tudod, a Cavinton nevű készítményt a lehető leghamarabb szerezd be, mert már régen kéne neked...

 

"...Summa Summárum: 18 000 010 024 db Isten...2.."

 

Név szerint, attribútumokkal:...?

 

 

Előzmény: Cleaning Cloths (600)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.23 0 0 600

Mintha olyasmit írtál volna, hogy konzultálni szoktál az Isteneiddel. Nos az már tényleg pszichiátriára tartozik, és nem rám, ha úgy gondoltad, hogy beszélgetsz velük, vagy meglátogatod őket és nézitek egymást, vagy diktálnak neked, vagy súgnak .... stb...

 

Nos lássuk csak úgy nagyjából a vallásaim Isten tartalmát, tehát hogy mennyi Isten létezik a vallásaim összességében:

 

1. Csecsemőkori keresztelésből kifolyólagos kényszervallás: Görög Katolicizmus.  = 3 db Isten, akik egyek

 

2. Gyerekkori: panteizmus.=  1 db Isten

 

3. ifjú kori: ezotéria/new age jellegű morfogenetikus mező/ Gaia = Mivel ebben a kelta Istenek is benne vannak ez cirka kb olyan 20 db Isten

 

4. Kezdeti felnőtt kor: Zen-buddhizmus:=  0 db Isten

 

5. Felnőtt kor: Saját alapítású vallás P-DOX Semmiben Sem Hívők=  0 db Isten csak Isten teremtője van benne

 

6. Érett felnőtt kor: Jedi Rend Mestere= 0 db Isten

 

7. Komoly felnőttkor: Vallásalapító Vallás (minél többet) = ebben gyakorlatilag az összes vallás, össze Istene benne van = ~ 18 milliárd Isten

 

8. Bölcs felnőttkor: Nevetés a Legfőbb Szentség Vallás = kinevetni való Istenek ~ 10 000 db Isten

 

 

Summa Summárum: 18 000 010 024 db Isten

 

 

 

Előzmény: 128. sokadik senki (599)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.23 0 0 599

"...és ez nem azonos a benne lévő LÉTEZŐ Istenek számával, amit eddig még össze sem számoltam, de szerintem az sokkal több lenne, még akkor is ha több vallásomban nincs is egy Isten sem,..."

 

"...Érdekel mennyi az Istenek összessége a vallásaimban???..."

 

Éppen felmerült bennem, hogy megérdeklődjem, hogy az isteneid - már ha éppen még csak nem is számosak -, akkor hogyan szoktak konzultálni univerzális szinten a logisztikáról? Mert csak első ránézésre tűnik rencertelennek a világegyetem, de ha nem lenne rencer benne, akkó a gravitácijónak holnap más értéke lenne, mint holnapután, de nem mikroizé eltérésnyire, hanem egyik nap odaragad a segged a fődhöz, másnap meg lebegsz mint az űrben...

 

De ha a kedvemért összeszámolod őket, azért mindenki hálás lesz, mer addig se itt lebzselsz ...  ha már van egy talicskányi... vagy kettő...

Előzmény: Cleaning Cloths (598)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.01.23 0 0 598

Nekem nyolc vallásom van  és ez nem azonos a benne lévő LÉTEZŐ Istenek számával, amit eddig még össze sem számoltam, de szerintem az sokkal több lenne, még akkor is ha több vallásomban nincs is egy Isten sem, meg csak Isten teremtők vannak.

 

Nem érdekel a dolog ismertem.   Meg lehet fejteni, de az ilyen iratokban a végén kb annyi van, hogy zöld a fű és kék az ég, mondanivaló.

 

Érdekel mennyi az Istenek összessége a vallásaimban???

Azt esetleg megtehetem neked ... és aztán gyorsan szokj le a kívánságokról.

 

Amiatt régebben gyerekműsorokat kellett hívogatni, megírogatni neki és aki szerencsés volt annak teljesítették.

 

Tehát én nem annak a műsornak a műsorvezetője vagyok.

 

 

Előzmény: 128. sokadik senki (597)
128. sokadik senki Creative Commons License 2022.01.23 0 0 597

Valószinűleg azért, mert nem én vagyok Isten.

 

https://index.hu/tudomany/2018/02/20/voynich_kezirat_megfejthetetlen_titok_kodfejtes_kriptografia/

 

Tessék, fejtegessél te is, de eccerűbb, ha valamelyik Istenedtől a nyóc közül mekkérdezed...

 

...lányok is nyócan vannak a medencében, ha egyik Istened sem tudja mi az ábra a rejtett tutival, akkó mind a nyóc Istened lekukázhatod...

Előzmény: Cleaning Cloths (591)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!