Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 398
Előzmény: püfffneki (358)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 397

Egy csomó helyen van építkezés, ahol az alapozás/pince miatt ki kell ásni egy csomó földet. Egy ilyen helyről fillérekért (vagy ingyen) el tudsz hozatni földet, és feltölteteted az inkriminált kertrészt...

 

 

Előzmény: püfffneki (396)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.15 0 0 396

Olvashattad, már Mongomery tábornok is azt mondta, hogy a tehetségtelen szorgalmasok inkább maradjanak nyugton, minthogy kárt okozzanak.

 

Be van fedve, de akkor is a járda közepén van. Én ha tehetem kikerülöm. Hiszen már 35 éves. Utálok egy akna fölött menni.

 

Milyen jó hogy ennyien már megoldották a vízelvezetést. Remélem eccer jön olyan akinek lesz annyi pénze, hogy ezt is megoldja,  és kell neki egy 6 szobás monstrum.

Előzmény: Mantis Screamer (395)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 395

Teljesen össze-vissza beszélsz. Azt írtad:

 

"Legutóbb aki nézegette azoknak pl pici babájuk van, és megriadtam, mi lesz ha beleesik valami gödörbe."

 

most meg:

 

"Természetesen mind be van fedve."

 

Na most mi van ? Aztán:

 

"És hiába gúnyolódsz, ha a kert magasabb legalább 10 cm vel, mint az udvar"

 

17 000 000 000 telken a világon megoldották már a víz terelését peremekkel, árkokkal, csatornákkal.

 

"pártolom a lustákat"

 

Te tényleg nem viccelsz, ugye ?

Előzmény: püfffneki (367)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 394

De te otthon akarod ültetni!

 

 

Előzmény: püfffneki (385)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 393

Halottak napján beugrottunk egy rokonhoz Sz.kígyósra.

Jó környéken lévő aszfaltozott utcában egy 80-90 nm-s jó állapotú kocka parasztház(gáz, víz,csatorna, telefon, kábeltévé) 300 négyszögöl kerttel(gyümölcsfák, melléképületek)

2.5-3 millió Forintért eladó. Békéscsaba 7 km.

Előzmény: püfffneki (363)
norbee601 Creative Commons License 2016.11.14 0 0 392

nem együttérezni kell velük hanem rugdalni őket hogy tegyenek magukért!!!!

 

Pár éve én is azt mondtam volna, hogy baszd meg az együttérzésedet.

Előzmény: püfffneki (391)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 391

Számukra biztosan.

Az együttérzés fontos.

Előzmény: arnyekxxx (390)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.14 0 1 390

Ez a topik azért született hogy megmutassam miért is pártolom, a lustákat és butákat, vagy ügyetleneket.

 

Attól, ha egy lusta buta ügyetlen pártolja a többi hasonszőrűt, jobbá válik a világ?

Előzmény: püfffneki (366)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.14 0 0 389

elfelejtetted megköszöni, hogy segítettem 2500ft-ból megoldani a beszerzést bárki más segítsége és az utcára kilépés nélkül.

 

nagyon szívesen.

Előzmény: püfffneki (353)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 388

Időnként segítünk egymásnak a fórum erről szól.

Rajtad nem lehet segíteni.

nem arról van szó,hogy nem tudnék,hanem arról,hogy nem akarok.

Előzmény: püfffneki (384)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 0 387

Ezt csakis magadtól kell megkérdezned.

 

Előzmény: püfffneki (386)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 386

És szerinted rossz helyen vagyok?

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (381)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 385

De pont a szorgalmasakról volt szó a példádban. Olvasd néha magadat.

Előzmény: ásítósmacska (382)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 384

Mit reméltél tőle? Életed nagy kérdésének megoldását?

Előzmény: Törölt nick (380)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 383

Miért ne állna meg a víz? Alóla a beton nem tűnik el attól hogy kerül rá 15 cm föld.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (379)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 1 382

Lósz.rt, mama (by Gyurcsibohóc)! :-DDDDD

 

A dolgozni nem akaró lustákat nem kelll mesterségesen életben tartani!

 

 

Előzmény: püfffneki (378)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 0 381

Újfent bizonyítod mennyire életképtelen vagy.

 

Néhány egyszerű számot is képtelen vagy összeadni, összeszorozni.

 

Ezért érdemled meg hogy ott vagy, ahol.

Előzmény: püfffneki (377)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 380

végigolvastam a topikodat.

Kár volt.

Előzmény: püfffneki (377)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 379

...csak annyi, mint a betonozásnak..! Emeled a talajszintet 10...15 cm-t és nem áll meg az esővíz..!/hiszen az a baj vagy nem?/

Előzmény: püfffneki (375)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 378

Pedig látod pont ezért kell az FNA .

Hogy aki ilyen az inkább otthon üljön, minthogy kárt okozzon.

Előzmény: ásítósmacska (371)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 377

ez jellemző rád. Ez a fiatalok mérhetetlen segítőkészsége.

Ha olyan eccerű miért nem írod meg.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (373)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 376

Ne velem vitázz, pont előtte kérték számon, hogy örökké a páromat hibáztatom.

 

Én a lusták pártján állok:))

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (374)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 375

Ennek mi értelme lenne? A járdáról van szó meg a kocsibejáróról.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (372)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 1 374

Mert az én páromnál dolgosabb, bevállalósabb ( szakma nélkül házat felhúzni!)

 

 

Ez komolyan egy erény?  

 

Te is látod mit épített, egy rakás szar a munkája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

erre büszkének kéne lenni?

Előzmény: püfffneki (366)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 0 373

És egy kb 100 m2 területre nem tom mennyibe kerülne minimum 10 centi beton, de biztos sokba.

 


Olyan nehéz beírni a googleba??!!!!!

 

http://www.betonar.hu/beton-arlista

 

 

 

Remélem azt ki tudod számolni hogy 100 négyzetméter x 10 centi az hány köbméter.  

 

 

(erre a célra a legalja beton is megfelel)

Előzmény: püfffneki (369)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 372

"nem tom mennyibe kerülne minimum 10 centi beton, de biztos sokba..."

Akkor gyorsan borittas le vagy 12m3  földet--és máris nix probléma..(

 

Előzmény: püfffneki (369)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 371

Gratulálok, ismét megtaláltad a szarva közt a tőgyét! :-DDDDDDDDD

 

 

Előzmény: püfffneki (370)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 370

És leszerelés után mi legyen vele?????

 

Előzmény: ásítósmacska (368)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 369

És hiába gúnyolódsz, ha a kert magasabb legalább 10 cm vel, mint az udvar , akkor nincs az a fizika ami rábeszélni a csapadékot, hogy kifele folyjon a kertbe.

És egy kb 100 m2 területre nem tom mennyibe kerülne minimum 10 centi beton, de biztos sokba.

 

Előzmény: Mantis Screamer (365)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!