Keresés

Részletes keresés

oxyura Creative Commons License 2011.02.10 0 0 465

Már miért lennénk azok?

Én személy szerint nem vagyok belepistulva egyetlen egy fajba sem annyira, hogy rajongója legyek.

Van ami lázba hoz, de azért minden évszakban keresem a fotóznivalót.

Előzmény: Törölt nick (464)
Jajca Creative Commons License 2011.02.09 0 0 463

Sült kácsácomb? ;-)

Előzmény: Alpha Lyrae (460)
NJani Creative Commons License 2011.02.09 0 0 462

Igen, elég vegyes társaság. Úgy ötezer ücsörgött a tó jegén, néha megzavarta az idillt egy rétisas érkezése, akkor nagy robajjal felszálltak ...

 

Előzmény: mepisz (459)
eke Creative Commons License 2011.02.09 0 0 461

Nyugodtság! A szerénység a középszer menedéke!

Előzmény: Alpha Lyrae (442)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011.02.09 0 0 460

csak ülnél egyszer ótóba :-)

(sült lesz, nem pörkölt)

Előzmény: NJani (458)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 459

Nagylilikek, nyári ludak+ jó pár tőkésréce. Gratulálok.

Előzmény: NJani (457)
NJani Creative Commons License 2011.02.09 0 0 458

"de ha megismered rájössz, hogy a lelkét kiteszi a barátaiért."

 

Kit érdekel a lelke? A csülökpörköltet tegye majd ki, azt. :-)

Előzmény: oxyura (446)
NJani Creative Commons License 2011.02.09 0 0 457

A békességhez én is szívesen hozzájárulok pár libával...

 

Előzmény: mepisz (451)
szotyi57 Creative Commons License 2011.02.09 0 0 456

Bevallom őszintén ilyen cinikus öntelt emberekkel még nem találkoztam eddig.

Előzmény: oxyura (455)
oxyura Creative Commons License 2011.02.09 0 0 455

ezt most a jó hangulat kedvéért nem árulom el.

Előzmény: mepisz (450)
oxyura Creative Commons License 2011.02.09 0 0 454

Ok!

Intéztem!

 

Előzmény: Alpha Lyrae (452)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 453

Nem kell mentegetőznöd , már én is más szemmel nézlek. A túzok a kedvenc madaraim közé tartozik de itt a Palócföldön csak 1x találkoztam

vele ,pedig napi 12 órát a természetben töltök.

 

 

Előzmény: Alpha Lyrae (452)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 451

Csak a békesség kedvéért sas helyett.

 

 

Előzmény: oxyura (449)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 450

Látod milyen gyönyörű fotó, hol fotóztad ?

 

Mindjárt jobb a hangulatom.

Előzmény: oxyura (449)
oxyura Creative Commons License 2011.02.09 0 0 449

leírtam!

tuzi= TÚZOK=OTIS TARDA

így néz ki

Előzmény: Törölt nick (447)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 448

Na látod már is a szivembe zártalak.

Előzmény: Alpha Lyrae (442)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011.02.09 0 0 444

többre is tartom a nevezetes névtelenséget.

Előzmény: oxyura (443)
oxyura Creative Commons License 2011.02.09 0 0 443

Nem egy nagy név!

Előzmény: NJani (435)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011.02.09 0 0 442

maradjunk az internet jótét félhomályában:-)

 

(nincs ott semmi sem. főként bemutatkozás nincs. amikor újrapakolták a fórumot, vagy valami, a karakterek begárgyultak. nincs jelentősége. 

nem szeretek bemutatkozni. a stílusom néha kifejezetten rossz. pedig mondják a stílus maga az ember. ebben magam nem hiszek. de, hogy miben hiszek, azt még én sem tudom, így nem is mondom.

madarásznak sem gondolom magam, sokan tudják, hogy nem is vagyok az, ismereteim sok esetben jelentősen hiányosak ezen a téren és máshol is. ilyen esetekben viszom igyekszem az észosztást kerülni. a komoly teljesítményt becsülöm....na a végén mégiscsak bemutatkoztam)

 

szép fényeket!

Előzmény: mepisz (439)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 441

De van , a munkakörömbe tartozik, de dolgozzál meg érte te is,. Nem igazán értékelem a nyegle , mindenkit letaposni kívánó hozzászólásokat.

 

Nem oktattam ki senkit, egy tényt közöltem amire reagáltatok.

Előzmény: NJani (435)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 439

Már ne haragudj de honnan ismerhetlek meg , olvastam az adatlapodat, a bemutatkozást tükör írással írtad, mert olvashatatlan.

Pedig ,hogy szeretnélek már megimerni!

Előzmény: Alpha Lyrae (438)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011.02.09 0 0 438

nem kell tisztelni. 

 

ez utóbbi kép nagyon jó!

(talán egyszer lejön, hogy nem a képeid miatt csesztetlek. még az is lehet, hogy jót akarok neked.)

Előzmény: Törölt nick (437)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 436

Látod mennyire igazad van , utánna nézek.

Előzmény: NJani (435)
NJani Creative Commons License 2011.02.09 0 0 435

Nincs muníciód, ez a helyzet. Nem az a lényeg, hogy ki mennyire ismert figura a fórumon, hanem hogy ki mekkora baromságot állít. Ha meg már ennyire tudod, hogy kik vagyunk, akkor nézz utána, hogy alfa lyra kicsoda és utána oktasd ki madarászatból.

Előzmény: mepisz (432)
NJani Creative Commons License 2011.02.09 0 0 433

:-)))

Előzmény: oxyura (430)
mepisz Creative Commons License 2011.02.09 0 0 432

Én meg azon röhögök amit te itt össze karatyolsz. Csak nem képzeled , hogy én fogok neked itt linkeket a szádba adni, hogy az igazamat

bizonygassam.

Nem vitatkozok veletek mivel ismert figurák vagytok  a fórumon.

 

További szép napot jó vitatkozást itt és a természetfotós topikban.

Előzmény: NJani (429)
NJani Creative Commons License 2011.02.09 0 0 431

"Távol áll tőlem , hogy megbántsalak , de írásodat olvasva igen csak a tájékozottságod hiányos."

Térdemet csapkodom a röhögéstől !!! Főként ami a feltételezett tájlkozatlanságot illeti. :-))))))

Előzmény: mepisz (408)
oxyura Creative Commons License 2011.02.09 0 0 430

Átnéztem a képeimet és belesápadtam!

Mind védett madarat ábrázol!!!

Kiszámoltam mennyivel lógok a Körös-Maros Nemzeti Parknak, és majdnem elájultam!

Kész vagyon!

 

 

Előzmény: mepisz (400)
NJani Creative Commons License 2011.02.09 0 0 429

"Nem akarlak elkeseríteni , de több Nemzeti park fő árbevétele a védett madarak fotózásából tevődik össze."

Na sorold melyikeké. De tényleg, honnan szeded ezt a hülyeséget?

 

"Amit visszaforgatnak a természetvédelembe. Akár hiszed akár nem."

Természetesen nem hisszük, mert nem így van, főként, hogy a fotózás nem jelentkezik fő árbevételként.

 

"Vegyél részt te is ilyen sas fotózásban és mindjárt másként gondolkodsz."

Ezen röhögtem a legjobbat. Nincs rá szüksége... találd ki miért. :-)))

 

Előzmény: mepisz (400)
-FRIPP- Creative Commons License 2011.02.09 0 0 428

O.K. , vette, leszűrtem.

A lényeg hogy beszéljünk egymással , akár "faragatlanul" is de érvek mentén.

Előzmény: Alpha Lyrae (418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!