Keresés

Részletes keresés

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.11.08 0 0 635
Arpee, Tidzse!

Akkor ma 17:15 Deák tér!

A Paradise Lost - Believe In Nothingban pedig baromira egyetértek!!! Bár nekem már a Host is állatira bejött.

Előzmény: arpee (632)
El Hefe Creative Commons License 2001.11.06 0 0 634
Na a feloszlas emlekere,
emlekszik meg valaki mi volt budapesten?

http://www.bierschinken.net/dae/tt300801/

Matyika_ Creative Commons License 2001.11.02 0 0 633
ja, mert ő olyan egy szívózós fajta...

ha meg feloszlanának akkor kapnánk 500féle búcsúalbumot -könyvet, -matricát, -lábtörlőt a pofánkba, és nyomnának megint búcsúturnét szerintem. Ez nem egy olyan csendben feloszlós banda. (Farin biztos csak szívózásból csinál szólóalbumot.)

Előzmény: arpee (632)
arpee Creative Commons License 2001.10.31 0 0 632
Bár D.E. biztos szivozasbol irta, en sem tennem ra a nyakam, hogy nem oszlik föl az ercte!

Legalabbis a westerlandi tourzarokoncert, fu szololemez, Bela filmföszerep talalgatasokra ad okot...
de remenykedjunk, hogy nem!!! Mindenesetre egy jo darabig csond lesz korulottuk, ez tuti!

Bela, hetfön v. kedden talalkozzunk, addigra atveszem a fu-t. Eddig abszolut a paradise lost - believe in nothing volt az ev albuma, de most mar el kell majd gondolkodnom! Hivj föl a jovo het elejen, es majd elviszem a konyvet is!!!!

Előzmény: Bela Lugosi (631)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.10.31 0 0 631
Te miről beszélsz..?

Árpi!
Urin Farlaub cd-t "megismerhetném" én is??? Természetesen a nyersanyagot majd megadom, a többiért is, előre is dankesőn.

Előzmény: duke ellington (629)
Matyika_ Creative Commons License 2001.10.29 0 0 630
Ne húzd ki a gyufát... :)
Előzmény: duke ellington (629)
duke ellington Creative Commons License 2001.10.29 0 0 629
Arpee,te sosem fox változni.

Szerintetek föloszlik az Arzte? Szerintem igen és már éppen ideje.

arpee Creative Commons License 2001.10.25 0 0 628
Kibaszott jo a FU-CD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a könyvet meg nem lehet letenni.
Dino_ Creative Commons License 2001.10.24 0 0 627
El Hefe: A headbangert pont ma délután hívtam, igaz, Toten Hosen miatt. Arzte-ből nem nagy a választékük, legalábbis a katalógusukban, ami meg van nekik, az már nekem is :) A Musiclandbe ritkán be szoktam nézni. A Sharkban pár éve jártam, akkor nem igazán tudtak segíteni, de ezek szerint érdemes újra benézni majd.
Köszi az ötleteket.
Az amazon.de-t néztem, és összesen 3-4 CD van raktáron, és a katalógusban is max. 3-4 van még ezek mellett nekik, ami nagyon kevés, sokminden hiányzik. Tudsz ennél jobb online boltot?
Előzmény: El Hefe (626)
El Hefe Creative Commons License 2001.10.24 0 0 626
Csa Dino!
www.headbanger.hu
www.musicland.hu (itt nem mindig van, de ha van neha eleg olcson (hasznalt 1500ft))
Meg a Shark-cd polo boltban is azt mondtak, hogy
valoszinu lesz nekik nemsokara...
Amugy meg majdnem minden nagy lemezboltban erdemes korbenezni, csak az arak nagyon durvak.
Azt meg nem hiszem, hogy az interneten ne lehetne rendelni. Ez kizart!!! Bar nem tudom hogy a postakoltseg mennyi, de biztos az is sok.
csa
hefe
Előzmény: Dino_ (625)
Dino_ Creative Commons License 2001.10.24 0 0 625
Matyika: 8299 Ft-ot írtál a Frisur-ra, ez félelmetes. Sikerült Németországból meghozatni, kint 40 DM, ami kb. 5200 Ft. Nem hiszem, hogy a vám lenne 3000 Ft rajta... Tanulság: aki teheti, nézzen (nézessen) utána Németországban is az áraknak, mert ez nagyon durva különbség. Persze vannak néha kivételek is, amikor itthon lehet jobb áron megkapni valamit, de ez ritka.

"Ich scheiss auf Claudia Schiffer, auf Lagerfeld un Joop..."

Előzmény: Matyika_ (620)
Dino_ Creative Commons License 2001.10.23 0 0 624
Hmmmmm. Pont erre vártam, hogy végre valaki nyilatkozzon a FU CD-ről. Leveled alapján azt hiszem, pár hónapon belül ez is sorra kerül. Meg talán a könyv is, mert már mert a neten látott pár kép alapján is szimpatikus volt. Mondjuk az ára kicsit húzós, így ezzel azt hiszem, még várok :-)

Gondolom hazánkba egyik se várható egyhamar. A könyv meg ezek szerint még kint is nehezen szerezhető be... Na mindegy, végülis időm az van, előbb a pénzt kell összegyűjteni hozzá :-)))

Előzmény: arpee (623)
arpee Creative Commons License 2001.10.23 0 0 623
Ein Mensch wie ich und Duuu - Die wunderbare welt von Farin U.

a gyenge maxi utan meglepetes, hogy az album kibaszott jo!
minden szemontbol, jo szövegek, jo kepek, a zene kicsit egysiku!! De mindenkeppen jobb, mint varni lehetett.

Vegre megvan a konyv is, bar nem volt egyszerü, mert mindenhol elkapkodtak, ugy kellett megrendelni a könyvesoltban. A könyvre is absolut 10-est kell adni, nem olyan regenyes, Taschenbuch, mint a Hosen-Buch volt, inkbb olyan lexikon.
Farin CD: 29.90, Könyv: 98.DM (csak ugy tajekoztatasul)
Bela, azota sem voltam BP-n, de hoffentlich nem romlik meg a cd-d!. Meg a Rammstein is pozitivan nyilatkozik az Ärzte-röl...
üdv mindenkinek

Matyika_ Creative Commons License 2001.10.16 0 0 622
ja, Fotex. Arra gondoltam, sorry.
Előzmény: Matyika_ (620)
Dino_ Creative Commons License 2001.10.14 0 0 621
Na ez az, a 8299 már igencsak a drága kategóriát jelenti, részemről mai viszonyok között 4-5000 a normál ár, aminél több kiadását egy CD-re nagyon meg kell már gondolni...
A Szervita téren Fotex van, a Vörösmartyn van az MCD, de elnézek akkor oda, hátha még van 13, és hátha elviselhető az ár. Köszi az ötletet.
Előzmény: Matyika_ (620)
Matyika_ Creative Commons License 2001.10.14 0 0 620
Frisur talán még most is van a Nyugati-MCD-ben 8299-ért. Na, sokat segítettem? (13 szok lenni a Szervita téri (szervita téri?) MCDben Früherrel, PlanetPunkkal, Bestievel együtt, reasonable áron (legalábbis 2 hónapja még úgy volt.))

(Kiskanalat én insertáltam be saját kezűleg Birka hátizsákjába.)
Előzmény: Dino_ (619)
Dino_ Creative Commons License 2001.10.13 0 0 619
Na, itt is megkérdezem, hátha valaki tud segíteni: Budapesten hol van olyan CD bolt, ahol viszonylag nagyobb választékban lehet Arzte CD-ket venni? Olyanok érdekelnének mostanában, mint a 13 és a Das ist nicht die ganze Wahrheit, és talán később a Le Frisur meg az Ist das alles.
Ja, és persze korrekt áron legyenek :)
A Toten Hosen oldalán jól működő online rendelés van, a bademeister.com-on sajnos ilyet nem találtam, és az amazon.de-n sincsenek igazából Arzte CD-k, csak 2-3.
Die Kranke Creative Commons License 2001.10.09 0 0 618
Ki vitte haza a kiskanalat? Campino: kupáztál vagy mi a tökömér' nem jöttetek a talira??? (Mondjuk ezt mindjárt élőben is megkérdezem, ha otthon talállak...) És a többiek? Mivel múlattátok az időt, ahelyett, hogy ápoltátok volna a barátságunkat? :) Helmut: mikor kapom meg a számlistát?

Kérdésekből ennyi elég is. Szerintem csúcs volt a tali, bár lehettünk volna többen is... Ha valaki majd szerez Erctés könyvet, akkor nem tudna nekem is szerezni egyet? Na tessék, megint egy kérdés...

Üdvözlök mindenkit, éljen a pánk, éljenek az erctések és a hózenesek!!! Es gibt nur einen Gott...

Matyika_ Creative Commons License 2001.10.07 0 0 617
Az Ifjú Iparművészek találkozója sikeresen végetért, megkockáztatom jó is volt (bár kíváncsi volnék, Birka mit gondol ugyanerről:). Ott voltak a szépek, a jók, az ügyesek meg Helmut, és mindenki tanult valamit. A várva-várt Hosen-fan-invázió (na ezt hogy kell leírni, bölcsészek?) viszont elmaradt. Azonban tapló pincérből nem volt hiány, de pincérrel-tapló vendégből se (;-)), akik remekül eljátszottak bármilyen eléjük kerülő bármivel. (Ha a pincér olvasná ezt, akkor igazából jó arc vagy ám, szeretünk meg minden, a kiskanalat pedig nem láttuk. Milyen kiskanalat, egyébként is?) Helmut több svéd szót ismer, mint magyart (eggyel biztosan, és szlovénból is jön föl), az Interjú a vámpírral pedig 2-1 arányban, 3 tartózkodás mellett jobb film, mint a Vámpírok.

Éljünk!

ps: van valakinek pszichiáter ismerőse?

duke ellington Creative Commons License 2001.09.30 0 0 616
a 6 óra 6 percet nem javaslom.a sátán telefonszámát keressétek a zárjegyeken,mert én még nem találtam meg.
Bankrupt ugyan nem volt Miskolcon,de azért jól éreztük magunkat.
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.26 0 0 615
Igen rosszul tudom, utánanéztem, október 22.-én jelenik meg, a címe : Endlich Urlaub.

Nézzétek pénteken (28.-án) az MTV-t 23 órától az MTV Mastersben Die Ärzte!

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.26 0 0 614
De már Farin nagylemez is van, vagy rosszul tudom?
Előzmény: arpee (613)
arpee Creative Commons License 2001.09.25 0 0 613
A fu kislemez elég Ärzte-Abfallnak tünik, bar van rajta egykét jó rím.
A könyv meg még meg sem jelent, és már elfogyott az első kiadás, igy hát arról nem tudok beszámolni...
maplesyrup Creative Commons License 2001.09.25 0 0 612
Köszönöm.
Előzmény: Matyika_ (611)
Matyika_ Creative Commons License 2001.09.25 0 0 611
nem felejtek, valami készül ma estére...
Előzmény: maplesyrup (610)
maplesyrup Creative Commons License 2001.09.25 0 0 610
Matyika: ne felejtsd el tiszteletünket, és a fiúk kézcsókjait átadni a magymamának. Alázattal kérjük a szupersajtos receptjét, ha szabadna.
üdv: maple
Előzmény: Matyika_ (609)
Matyika_ Creative Commons License 2001.09.25 0 0 609
nem lehetne 6 óra 6 perc?
Előzmény: Helmut K (607)
Campino Creative Commons License 2001.09.23 0 0 608
Die Kranke kedveert...
Helmut K Creative Commons License 2001.09.22 0 0 607
Szerintem a jol bevalt Nyugati Ora alatt mongyuk
este 6 kor? Tehat oktober 6 este 6?
Campi Creative Commons License 2001.09.21 0 0 606
Es hol lesz a tali, vilaglegjobbjai? :)
Előzmény: Helmut K (600)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!