Keresés

Részletes keresés

Arabella Creative Commons License 1999.08.19 0 0 500
Hacsek!
Ha nem jelentkezel, nem tudunk randit megbeszélni!!!!!
r_bendegúz Creative Commons License 1999.08.19 0 0 499
Hacsa&Tacsek,
nem tudnátok beszkennelni és valami hunlapra felbűvölni a rajzaitokat, hogy a többi beépített Tégla is lyól megnézhesse?
r_b.
Valentine Creative Commons License 1999.08.19 0 0 498
Sziasztok,

Földszinten lakom, szeretnék motoros leengedhető rácsot a konstans helyett. Olyasmit, mint amit a kirakatokban látok a nagynagy üvegek mögött. Ismertek kivitelezőket?
A másik: riasztó is kéne (mozgás, nyitásérzékelőkkel, telefonkapcsolattal), most kaptam egy ajánlatot, és hanyattdobtam magam. 41 nm a lakás, bruttó 250,000-ért akarták megcsinálni a cuccost, csak a beszerelés 62,000. Szerintem ez brutális. Tuttok jobbat?

Valentine

Arabella Creative Commons License 1999.08.19 0 0 497
És a péntekhez mit szólsz?
Hacsek Creative Commons License 1999.08.19 0 0 496
Arabella!
Kb. 20 perc a szintidőm.
Arabella Creative Commons License 1999.08.19 0 0 495
Hétvégén apósékhoz akartunk menni.
Mennyi időre van szükséged a felmérésre?
Mert akkor megkérdezem Kandúrt, hogy ő mit szól ehez az ötlethez?
Arabella
bd Creative Commons License 1999.08.19 0 0 494
Architekt
Nem ertem a kerdesedet: Hol vagytok?
A ciberspace-ben, a hálón topológiailag, mint biológiai objektum...?
És mikor vagyok "ihol"?
mikor megkérdezted, testileg az utcán, lelkileg egy madárfüttyös erdőben.
Mikor olvasod a válaszom, nem tudom hol leszek.
Mivel olthatom tudásszomjad?
bd
Hacsek Creative Commons License 1999.08.19 0 0 493
Nekem lenne egy tippem, Arab Ella.
Nem lehetne már felmérni nálatok (a helyzetet)?
De komolyan, vasárnap ráérnék, és a Tacsa-bulira megcsinálnám a rajzot.
Arabella Creative Commons License 1999.08.19 0 0 492
Én itt vagyok, de úgy tünik, hogy senkinek nincs szüksége tippekre.
architect Creative Commons License 1999.08.19 0 0 491
Most az egyszer én leszek offtopic. Hol vagytok?
Hacsek Creative Commons License 1999.08.19 0 0 490
Ez az, bd!

A Padlopon volt a Budalakk-Titán padlógyantájnak a neve! Kösz, az én memóriám se a régi!

Arabella Creative Commons License 1999.08.19 0 0 489
Zárat szerelni:)
Hacsek Creative Commons License 1999.08.19 0 0 488
Nahát, ez a Kandúr mégiscsak tud valamit!
Arabella Creative Commons License 1999.08.19 0 0 487
Hacsek!
Köszönöm szépen! (enyhe pirulás), ebből kifolyólag külön igények alakultak ki,a lakás beosztásával kapcsolatban.
Arabella
bd Creative Commons License 1999.08.19 0 0 486
1. A CIMSEC egy termékcsalad neve. Van pl. csemperagaszto is ilyen. Neked az "onterulo padlo..." kell.
2. Volt hasonlo magyar termek PADLOPON neven. Es felteheto, hogy azota vannak ujabbak.
3. Ismetlem: olajra nem neztem meg.
bd Creative Commons License 1999.08.18 0 0 485
Bocs: CIMSEC
bd Creative Commons License 1999.08.18 0 0 484
Rabo-nak.
En Cimcec-et vettem a Kamaraerdei Tuzepnel, es hozza kellositot, az arusok tudtak, mi kell.
Meg egyszer Optima Forma Kft. Zay u. 1-3
250-0260/166, 167
kb. negy eve.
bd

De olajturesre nem neztem.

Hacsek Creative Commons License 1999.08.18 0 0 483
Arabella,
hogy én mittuttam + rólad 1 másik topikban? Há granulálok!
architect Creative Commons License 1999.08.18 0 0 482
Bizony, Hacsek, ez nagyon idétlen offtopic beszólás volt, méltatlan a mai színvonalhoz.
Arabella Creative Commons License 1999.08.18 0 0 481
Architect!!
Tessék helyre rakni a népeket!
Hacsek Creative Commons License 1999.08.18 0 0 480
Mehetsz, tacsa fiam!
De aztán a klozettban vedd előre a kezed!
Arabella Creative Commons License 1999.08.18 0 0 479
Kaphatsz kettőt is , bibibi, mégpedig olyant amit csak belülről lehet kicsavarozni és rézbű van:)
tacsa Creative Commons License 1999.08.18 0 0 478
Kedves Hacsek Tanár Úr!
Köszönöm Szüleim nevében is a Jószándékot és az elismerést. Most kérnék engedély hátra tett kézzel kimenni a mellékhelyiségbe.

Az értesítésekben juci nélkül nem teszek egy tapodtat sem. Szerintem lesz belépő egyébként, fejenként egy darab csavar a tolóajtóhoz! Arabella csak akkor gyühet, ha a zárból veszi ki! -)))

Üdv
tacsa

Arabella Creative Commons License 1999.08.18 0 0 477
Valahogy én is a vidéki szakikban bízom. Van egy ismerösöm, kis előszobájába beépített szekrényt szeretett volna, a pestiek 800 ezerért szerették volna neki megcsinálni, talált egy vidékit, aki 200 megcsinálta és mivel közben szerzett még egy megrendelőt, kapott bonuspontokat is.
És láttam a szekrényt, nagyon igényes lett.
Jut eszembe meg is kérdezem, hátha ő is megnézné ezeket az ablakokat:)
Arabella
Hacsek Creative Commons License 1999.08.18 0 0 476
Bd,
ja, ha valakinek profi tésztadagasztója meg keverő felesége van, az persze más.
Gratulálok. Amit leírtál, az sokkal közérthetőbb, mint például a Dyckerhoff hasontémájú kivitelezési előírásai. (Az úgy volt, hogy mielőtt megkaptam tőlük a leírást, valaki lefordította, aki németül tudott ugyan, de magyarul nem annyira. Úgyhogy az eredeti németet szemléztem, pedig annyira azért nem tudok.)
tacsa Creative Commons License 1999.08.18 0 0 475
Kedves Illicit!

Szerintem Hacsek nem vesz komolyan, egy ilyen kérdés is "építkezés és házfelújítás" ( SZíN - házfelújítás lásd:Erkel ) Ezért kérdésedre komolyan próbálnék válaszolni. -))
Szerintem van ilyen, alapvetően kétféle Nemzetiről lehet szó letehetős verzió esetén:
1. Bádog, amit konténernek hívnak, sokat kell egymás mellé tenni, kicsit nehéz a sűllyesztés, zsinórpadlás stb. valamint a hátsó sorokból láthatóság, de azért nem kizárt.
2. Egyes nagyobb nemzeti rendezvényeknél esernyő helyett a katonákat alkalmazzák, akik kb. 3-5 órán belül megfelelő méretben textilből készült, álcahálóval is rejhető megoldást adnak. Ez alól Végh vkf. úr volt kivétel, akit már ejtettek a legutólsó Pristinába induló beszédénél, mivel Ő is, meg a fiúk-lányok is rongyosra áztak. A textiles verziót "héjszerkezetnek" vagy inkább ponyvaszerkezetnek ( magyarul : SÁTOR ) hívják. Emlékezhetsz ennek egy korai alkalmazott változatára, amikor a Nyugati pu. posta felőli oldalánál lettfelhúzva ideiglenes színház ezen módszerekkel. Esti órákban megspórolható a légkondi is, főként ha oldalfalat sem raknak. Ha széksor sincs, napközben - előadásokon kívüli időben - kettős területfelhasználás jegyében a marhák déli pihenőjeként is igénybe vehető. Erre a célra a soroksári verzió bizonyára nem lesz megfelelő!

Üdv
tacsa

P.s.: nehogy valaki a fentieket (ál)tudomány helyett politikai tartalomnak tekintse!!!!

Rabo Karabekian Creative Commons License 1999.08.18 0 0 474
Kedves bd!
Akkó' mostan mirül van szó?
Reokorr termék? És azon belül?
RK
Hacsek Creative Commons License 1999.08.18 0 0 473
Tacsa fiam!
Csillagos ötös, már be is írtam az osztálynaplóba. Leülhetsz.

Osztályfőnöki kérdés:
Nem kellene elkezdeni az értesítések kézbesítését az osztálykirándulásra?

bd Creative Commons License 1999.08.18 0 0 472
Rabo-nak.
En a tiszta, felmosott es megszaradt betonra ecsttel (partvissal) felkentem a kellositot, ahogy a mellekelt utasitasban van.
Azutan seprunyelre felszogeztem egy 30 cm-es (fogazott)falapot, amelyhez hasonlo spachlikat szerszamboltban is latsz fembol.
Aztan befogtam a furogepbe az egyik tesztadagaszto-spiralt, a zsacskon irtak szerint vodorbe adagoltam, asszony keverte, majd ontotte, en teritettem, az onterult (kisimult) es masnapra jo lett.
tacsa Creative Commons License 1999.08.18 0 0 471
Kedves Mekkmester! -)))
A leírtak alapján Néked egy villanyboylered lehet, és a csöpögtető azért zajong, mert bévül szerintem rendesen vízköves a tartály. Ha hívsz egy szakit, leengeditek, kipucoljátok, elvben jó darabig megszűnik a szörcsögés. Ha nem akarsz pucoválni, kicsit rángatni kell finoman és sűrűn, akkor csökken némileg a zaj, de ha igazam van , lényegesen nem, addig, míg végre nem hajtod a vízkőelhajtási operációt.

Üdv
tacsa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!