Keresés

Részletes keresés

csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 7
Szia Szerelmem! :-***
Bocsánatot kérek, amiért nem vettem észre, hogy Te vagy a nullás!
Nem! Tudom is... ez megbocsáthatatlan! De mégis, hátha... hiszen Te olyan jó vagy! :-***
(Mellesleg annak is örülök, hogy tetszenek ezek a "nemsemmi" képek!)

Na?! Sehol senki?! Pedig én titkon azt reméltem, hogy találok valakit, aki már járt ott! :-)

Előzmény: mozigépész (0)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 6
De ugye nem lakatlan szigetre gondolsz? Mert azért ott tölteni 2 hónapot (orvosi ellátás nélkül, kiszámolt ivóvízkészlettel stb.), az elég durva, nem? :-)
Mert egyébként pár napra én is kapható lennék akár még lakatlan szigetre is! :-)
Előzmény: tioman (4)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 5
Tavaly januárban voltunk, minusz 6 fokból léptünk át a +28-ba. Érdekes módon egyáltalán nem viselt meg, és a közel 98 %-os relatív páratartalom is csak egy kicsit. :-)
Dióhéjban annyit, hogy gyönyörű volt a szigetünk, egy varázslatos maldív gyöngyszem... és -talán már mondanom sem kell- nagyon jól éreztük magunkat.
Olyannyira, hogy könyvet is írtam róla: itt van, ha érdekelnek a részletek! :-)
Előzmény: Racid (3)
tioman Creative Commons License 2003.04.11 0 0 4
a helyet természetesen már én is rég kinéztem magamnak. csak ugye az a gond, hogy kb. a legdrágább desztinációról van szó.
viszont hallottam vmit ami azért egy kis reményt ad. a két szigeten kívül mész rengeteg kis névtelen sziget van a környéken, ami egyáltalán nem turista paradicsom, viszont kb. ugyanígyx néz ki. vannak olyan teherhajók, amit el tudnak vinni és visszafele felvesznek. 2 hónap múlva...
elég vad ötlet, de talán megoldható. a helyiekkel kell élni, stb. ha volna sok időm, én kipróbálnám.
Előzmény: csinnnKA (-)
Racid Creative Commons License 2003.04.11 0 0 3
csinnnKA!

Remélem el is jutsz, helyettem is élvezked a környezetben. Eddig a "legmesszebb" Tunéziában voltam. Én ennek is örülök, mert egyes emberek még a Balatonig sem jutnak annyi pénzük sincs.

Mondjuk Maldív szigetek sem rossz. Írj egy kicsit róla.

Előzmény: csinnnKA (2)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 2
Az az igazság, hogy én már Maldívra is azért, mentem, mert az "majdnem ugyanolyan", viszont csak feleannyiba kerül. :-)
De ez a csúcsok csúcsa... csak hát... még egy pár évig spórolni kell rá! :-/
Előzmény: Racid (1)
Racid Creative Commons License 2003.04.11 0 0 1
Kedves csinnnKA!

Igen-igen szerintem ez mindenkinek álma. Gyönyörűek a képek. Az egyik kedvenc úticélom. Kiszámoltuk a párommal mennyibe kerülne, hááát ez még várat magára. Adddig is gyönyörködhetünk benne.

Előzmény: csinnnKA (-)
mozigépész Creative Commons License 2003.04.11 0 0 0
Nem semmi (0)felvételek ezek. :-)))
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 topiknyitó

Légy üdvözölve a topicomon, Kedves Ismerős (vagy Ismeretlen)! :-)

Sokan és sokat beszélgettünk már arról, hogy melyik a Föld legszebb tengerpartja.
Lelkes MALongóként / = MAL(DÍV raj)ongó / sokáig a Maldív-szigeteket találtam a csúcsok csúcsának. Mert hogy gyönyörűek Seychelles-en La Digue sziklás tengerpartjai, de azért valahol mégiscsak az a non plus ultra, ha a világ hangos zajától elzárva, egy édenkerti helyen pihenhetsz.

Maldív álmomat már megvalósítottam... de a csúcsok-csúcsát, a Tahiti-szigeteket, Bora Borát sajnos még csak filmről, képekről és az internetről ismerem. Szívesen bemutatok nektek egy "kis ízelítőt" belőle:






Egyébként meg ez a kedvenc Tahiti képem:







Ugye szép?!
Most jön az AVON szlógen: BESZÉLJÜNK RÓLA! :-)
Ki szeretne elmenni, ki az, aki volt már... beszéljünk Tahitiről és Bora Boráról! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!