Keresés

Részletes keresés

stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 768
Hacsek
Mellbe, vagy testsúlyra ...???
Mert, ha mellbe, akkor nyugodtan menj Jucinak segíteni, ha meg testsúlyra, akkor papírnehezéknek még jó lehetsz...!!!;;;;;;;;;;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 767
Hú, az ember dolgozik 1 kicsit, aztán alig győzi kapkodni a fejit!

1. Hacsek, drága ember vagy, köszi, de mindenképpen meg kell ejteni a dolgot 11-én, mer a vevőink meg már toporognak az ajtó előtt - a mi pénzünkkel...

2. Hát, Arabella kedves, az külön történet, hogy az én drága barátnőimnek mijen magánélete van egyik-másiknak... Van aztán az életemben egy-két fekete folt, aki segíthetne, de azokat meg nem hívom az uram miatt.

De én télleg nem sajnálnám a péztet, ha valakinek ugye lenne 1 tippje...

Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 766
Juci, (hogy belül maradjak a szokásos stílusomon)
a 99%-os lányok közül doppingszernek azért hívhatnál valakit!
kovcsi Creative Commons License 1999.09.01 0 0 765
kösz a gyors választ. ez aztán egy forgalmas topic. igyekszem képben maradni. beszéltem építésszel, meg is nézte a lakást. megbeszéltük, hogy elkészíti a tervet. szívesen küldenék nektek alaprajzot, de ezt nem biztos, hogy meg tudom oldani. próbálom, de nem vagyok egy IT guy. mindenesetre az építész azt mondta, minden elképzelésem megoldható. felveszem a kapcsolatot a kerületi önkormányzat műszaki osztályával, és hétvégén indulok felfedező útra, igyekszem legalább nagyságrendileg feltérképezni, hogy mi mennyibe kerül.
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 764
Juci,
a teherbírásomról csak annyit, hogy majdnem másfél stokit nyomok.

Arabella,
matekszakos létedre nem számolsz utána egy ilyen dolognak? Voltam nálatok kb. két órát, és megittam 1 üveg sört. Mi nem stimmel szerinted? (:-))

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 763
Na akkor ezt elintéztük, már van két munkásod. Hacsek szavát meg ne hidd el, azóta is megvan a másik sör amit vettem neki.
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 762
Kedves Juci!
Nem vagyok ugyan egy macsó muszklibajnok, de nagyon szívesen megyek keccsölni hozzád.
Gázsi: a szokásos 0,5 sör/óra
Feltétel: időpont ne egyezzen a Tacsa bulijával
Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 761
Petra! :))
Igy ebéd után mimdjárt jobban érzem magam:)
Juci! még egy ötelt: jó szomszédok nincsenek? A lányoknak nincsenek barátaik?
Arabella
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 760

Akkor én leszek a türelmes anyuka: sajnos nincsenek olyan hímnemű haverok, akikre számíthatnánk. 1 db bátyám van, akire vagy lehet számítani, vagy nem. De még akkor is kell mégegy. Bevallom, nem élünk nagy társasági életet, azt is 99%-ban lányokkal.

stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 759
juci
Lehet van egy kis vajda egy kis szerb, még lehet, hogy koszovói is ...
Arabellának igazat adok...tényleg haverokat kell összeszedni...
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 758
Szóval: baráti kör, munkatársak, rokonok stb. kilőve. Alkatmatlanok. Ha valaki konkrétosan tud valami lyó rakodót, az vesse rám az első követ. Én meg visszadobom kenyérrel.

Totla Creative Commons License 1999.09.01 0 0 757
Hát én szívesen segítenék, de a távolság ugye...
Miután a munkatársak + a haverok mindig szólnak ha erő kell na meg ha kőműves munkát kell csinálni. (csak kaja + piáért)
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 756

Úgy láccik, nem jól válogattyuk a baráti kört, mert szinte csak lányokból áll...

rocher Creative Commons License 1999.09.01 0 0 755
Arabella, csak nem?:-))))))
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 754
Akkor csak féltesó! És mijen jugoszláv? Szerb?

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 753
Én csak ötleteket próbálok adni, nekünk most szombaton jön egy barátunk butorokat pakolni a lomtalanítás miatt. Nálunk a haverság abból is áll, hogy segítünk egymáson ahogy tudunk Persze ha te honoráriumot akarsz fizetni, akkor azt is előre kell közölni, mert nálunk biztos sértödés lenne a haveroknál.
Persze szombaton én is csak nézem a fiúkat meg segítek nekik szőnyeget húzogatni:))
stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 752
juci
LEhet, hogy a tesóm vagy ???, mert igazság szerint én is ősmagyar paraszt és sváb keveréke vagyok egy kis jugó beütéssel...
Én segítenék neked, de gatyával együtt 65 kilot nyomok és az édes kevés egy kétszer akkora szekrényhez...:)))
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 751
De ha már így együtt lesztek 11-én...

Arabella és Tacsa felesége fel van mentve... És én is, természetesen.

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 750
Az a baj, hogy nem kevés a pakolandó bútor, és nem is könnyű, ráadásul a kezdő és a végpont is második emelet, így nem hiszem, hogy valaki egy lyó kis kajáér-piáér elvállalná. Meg le is sülne a bőr a képemről...

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 749
Egy jó pizzáért ( igaz Stoki?) , sörért( igaz Hacsek?) mindenre képes az ember:)))
Arabella
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 748
Pont ez a baly, hogy a dömper megvan, csak egyelőre nincs 2 db épkézláb rakodónk.

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 747
Az jó nagy lakás, lehet belé tervezni mindenféle szobákat:)))
A szállítókkal előre kell megegyezni az árban. Nekek csak olyan szállító ismerősöm van ,aki az autószerelőm volt. Én inkább azt javasolom, hogy keress az ismerőseid között olyan embert akinek van transzportere és néhány havert azok vigyáznak a bútorokra és megelégednek néhány sörrel és pizzával.
Arabella
tacsa Creative Commons License 1999.09.01 0 0 746
Kedves Hacsek!
Szerintem a Csobánkai faluvégen van aki csinál ilyentet. Megkérdezem építőmunkásaimat, jelentkezek.
Arabella: a "felbodni" mit jelent?
rocher Creative Commons License 1999.09.01 0 0 745
Na most tényleg itt vagyok, nagyon hiányoztatok az elmúlt egy hónapban. Sajnos nem tudtam netközelbe férkőzni, de azért sokat gondoltam Rátok. Ma ment suliba a nagy fiam, nagyon megható volt az évnyitó. Most dolgoznom kell, majd még írok. Tacsa, mi a helyzet a talival? Talán még jövő héten lesz autónk, de lehet, hogy már eladjuk addig.
p.s. Nem kell valakinek egy gyönyörű rácsos ágy? Már nagyon útban van, meg sürgösen át kell rendezni a lakást iskolailag.
petra
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 744

Vidéki leszek: Dunakeszire kőtözünk. Nettó 74 m2, de mivel tetőtér, ez burkolatban 105-öt jelentett. Életemben nem laktam még ekkora lakásban.

Lyuj, de izgulok!

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 743
Megbeszéltük Árcsival, hogy néha segítek neki morgolódni.

Nem tud valaki 2 db rakodót 11-ére? Ha lehet, ne csak erős legyen, de intelligencs is. Dömperünk lesz, úgyhogy nem szívesen fordulnék fuvaroshoz, mer az leszedi a sápot. Nem beszélve a rakodók kvalitásairól. HELP.

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 742
Jaj de jó hamarosan teljes a létszám. Szia Petra! Juci, milyen lakás, hol mikor merre ,meddig?
Hacsek, én azt úgy tudom, hogy ahányan voltak Szent István idején magyar földön és ahányan most vagyunk magyar földön, abból az következik, hogy a jelen magyar emberek között mindenki mindenkinek a rokona, a kérdés csak az, hogy hanyad fokú. ( és hány ismeretlenes, meg paraméteres..)
Körkérdés: hol lehet jó réz ablak kilincseket beszerezni és meddig vannak nyitva ezek a boltok?
Arabella
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 741
Juci kedves!
Te gyanús vagy nekem! Te megjelentél és letolsz az offtopic miatt, architect meg nincs sehol! Micsinátál vele? (:-))
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 740

Hacsek, ez nem a Szórakoztató matematikai feladványok című topic...

Szia Petra! Hogy ityeg a fityeg?

Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 739
Szia, drága petra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!