Keresés

Részletes keresés

Pucc az ordito eger Creative Commons License 1999.09.01 0 0 795
Szia Juci!

Lehet hogy nem találom fel most a spanyol viaszt, mert még csak a topic legelején tatok olvasatban, de lenne egy javaslatom. Annak idejénén is csepegteto "szekrényt" terveztem a mosogató fölé, azonban tálcát már elfelejtettem hozzá, így elég kellemetlen, amikor pillanatok alatt csupa víz lesz a munkalap a mosogató körül, arról már nem is beszélve, hogy a szilikon-szigetelést háromhavonta lehet újra "kenni". Egyszóval ha mág nincs a terv a valóságba átplántálva, akkor a tálcát is gondold oda! (Valaki biztos meg tudja csinálni ??!)

Üdv: A Puccos

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 794
Lehet Arabellának valami gépeken átívelő kisugárzása, hogy így beindult tőle Stoki...

Télleg Arabella, most már minden rendben van a lakással? És Hacsek télleg ott méricskélt nálatok? Izgi! Most már télleg szentté kéne őt avatni!!

stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 793
wildpig
Isten őrizzen...

Arabella
HA egyszer beindulok :
http://www.aranyoldalak.hu/cgi/baza.exe?LANG=MAG&INFO=323
http://www.aranyoldalak.hu/logos/29018291.jpg

...írjam még... ???????

wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 792
Mindenki

Van egy 6*2,5 méteres drótüveggel fedett teraszunk, ami nyáron nagyon meleg. Már raktunk fel nádárnyékolást, de az csak a perzselö sugarak ellen véd, meleg az még mindig maradt.
Namármost: tud-e vki az üvegfóliánál olcsóbb hot kinntartó megoldást?

Elore is köszi: w.p.

wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 791
off
Stoki. Ugye semmi rossz szándék nem volt a Hacsek Úr irányába. Eccerüen csak szeretem a sörvirslit.
on
Gézé
Hun vagy? És a dombházad hun van?

Az én apám még épített vályogból istállót a falujában (meg is mutatta, hogyan kell, de az ember kiskorában - mer' akármilyenhihetetlende énisvoltam KICSI - csak a dagonyázást élvezi benne)
Beragadt a space.
w.p.

stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 790
Arabella

Láttad már ??? :
http://www.rolla.hu/b46.htm

Hacsek ...
Nekem nincs ellenfelem...!!!:))))

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 789
Kedves Vadmali!

Csakis Arcsi kedvéért szeretném bejelenteni, hogy én is túlvagyok már a párzási időszakomon.

(Ezt neked, Árcsi! Egyél inkább sört és igyál virslit hozzá!)

:-)

Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 788
Mi az, stoki? Rám küldöd a legnagyobb volumenű haverjaidat? (:-))
wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 787
Juci
Szives-örömest.
megj.: páros vagyok (már ami a paramétereim kiegészitéseként szolgálhatja a félreértések elkerülését)
w.p.
stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 786
juci és üdv wildpig
Ha wildpig ajánlja magát, lehet, hogy el kéne fogadni....
Én már láttam őt és nem sok ilyen hatalmas embert láttam...vagy csak az öltöny tette ?!?!?:))))
wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 785
Lehet, hogy kifele forditott lakásban lakik...
architect Creative Commons License 1999.09.01 0 0 784
Mindenki őrizze meg a nyugalmát és komolyságát.
Do not offtopic, please!
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 783

Kedves Vadmalacka, köszi a telefonszámot, mindenképpen felhívom őket. Végre egy ígéretes hozzászólás reggel óta... (pardon a többi jószándékútól)

(A te paramétereid is ígéretesek)

stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 782
Arabella
Dehogyis nem ...

A NÉPSZÍNHÁZ utcában van egy kilincsgyártó faszi, azt hiszem anyámék is ott vették a rézkilincset...
Csak sima modernvágású kilincset vegyél, semmiképpen sem cicomás csilivilit, mert azt lehetetlen szépen megpucolni...Egyébként jól gondold meg ezt a rézkilincset, mert egy rosszabb minőségű rézkilincset havonta egyszer pucolhatod egy jobb minőségű kilincsen állítólag már van valamilyen réteg, ami megakadályozza az oxidációt...Lehet, hogy a kromozottal jobban jársz...
Egyébként marha nagy választék van a BAumaxokban is (azt hiszem a nagy része a népszínház utcából van), de elég drága mulatság...ha pár darab kell, akkor nincs gond, de például anyáméknál 13 ajtó van...igaz az a lakás az építészet söpredéke...pedig '70-be épült...

...és vigyázz : anyámék most bíztak meg fűnyíró vásárlása ügyben...na most az alko-nál 40E a Baumaxnál 50E pénz tökugyanaz a fűnyírógép, igaz nem csilivili a hely, hanem olyan gyári raktárépület az alko budapesti vezérképviselete, de nálam számít még 10E forint is...

Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 781
Üdvözöllek wildpig!
Mint már említettem, ez taktikai titok.
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 780
Arabella, kedves!
Miért kell neked máris KÉT hely a páholyba?

Juci!
Csak nem képzeled, hogy a taktikát előre elárulom? Aztán a végén rám edzene...

wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 779
Sziasztok!
Új is vagyok meg kicsit láma is vagyok de itt vagyok köztetek.
Juci!
egy telefonszám tutijó cipekedokhöz: 06-309-523387
A múlt hétvégén egy 480 kilós dögöt vittek nálunk a 2.ról az elsön lévö gépterembe. hatan. 1kHUF/h igénnyel. Szerintem korrektek.

Én is mennék, de hát eléggé ismeretlen vagyok számodra, nem tom. 106 kiló és 2 méter (vagyok). max. 80 kiló emelésére hitelesítve. 1-2 sör/óra + pizza vagy virsli vagy zsirosdeszka vagy pörkütt.

Hacsek!
Mennyi a sörvirsli rekordod?

w.p.

rocher Creative Commons License 1999.09.01 0 0 778
Mi egy olyan lakásban lakunk másfél éve, ahol két ablakon van kilincs összesen. Amikor felújítottuk a lakást körülnéztünk a boltokban, de olyan árak vannak, hogy akkor nem tudtunk egyet se venni. Most talán tudnánk egyet-kettőt, de majd csak akkor veszünk, ha mindenhova egyformára jut pénz. Abban a szerencsés helyzetben vagyunk ugyanis, hogy ez a lakás évekig üresen állt és az 1996-ban beköltözött önkényesek kizárólag a fémre hajtottak rá: fürdőkád, kilincsek, villanyvezetékek stb. Ezért kellett nekünk mindent előlről kezdeni. Hidd el Arabella, pedig én is egy nagy maximalista vagyok, ki lehet egy ideig bírni kilincs nélkül is....Sőt, még hiányzik néhány csempe a vízórák körül, de azt már észre se veszem... A mosogatót pedig naponta 3x szépen fényesre suvickolom:-))), alakul az ember:-))))))

Üdv:petra

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 777
Ha vicces akarnék lenni, azt mondanám, hogy itt hiába kilincselsz. De egy amatőr tipp: obi, praktiker és tsai?

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 776
Akkor senki nem tud nekem ablak kilincs ügyben segíteni??
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 775
Süllyedtünk

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 774
Arabella a közép páholyba szeretne két helyet foglalni. Nem akar a meccsről lemaradni:)
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 773
Lala! Nekem biztos nem lesz semmi ötletem, de mit jelentsen az, hogy "a lépcsők másik oldala a padlás"? Ezt és térben és időben nem tudom elképzelni.

Hacsek! Eddig mennyivel tartod a szintet (liter sör/alkalom ill. db virsli/alkalom)?

Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 772
Szia Tündérlala!
Szilikon és poliuretán (PUR) habokkal szokás például a nyílászáró-hézagokat tömíteni. Tubusban, ún. kartusban, vagy kinyomópisztollyal árulják ezeket. Ezt tanácsolom ebben az esetben is.
Nem látom persze a dolgot, de az nem árt a tömítési munkához, ha az adott hely mindkét oldalról megközelíthető valahogy.
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 771
Stoki, lelkecském!
Ha sTokat kekeckedel velem, kihívlak egy Budspencer-Terencehill-féle sörvirsli versenyre, és az asztal alá eszlek.
tündérlala Creative Commons License 1999.09.01 0 0 770
Tisztel szagemberek,

nagyon megköszönnék némi tanácsot az alábbi porblémámmal kapcsolatban:

adott egy padlás közepéből kialakított tetőtérlakás, amelyen belül némi játék történt a szintekkel, így mindenfelé falépcsőkön kell közlekedni. Namost ezeknek a lépcsőknek a másik oldala tulképpen a padlás. Tovább szépítit a dolgot a lépcső elemek közötti rések problematikája, ahol még huzat is örvendeztet.
Kérdés: hogyan lehetne elegánsan megoldani a hőszigetelés+rések lezárását, mivel a másik oldalon a mindenféle alátámasztások és szerkezetek miatt nem igazán sik a lépcsősor felszíne. (Hőszigetelő lapok/tapáta szerű anyagok nem igazán játszanak emiatt.) Létezik valamilyen felhordható-szórható hab szerű anyag, ami tömít és szigetel és fenn is marad a fa anyagon?
Minden ötletet köszönök.

Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 769
OK. Kovcsi, így már jó nyomon vagy, de mielőtt összevásárolnál minden marhaságot (is), kérdezz inkább!
stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 768
Hacsek
Mellbe, vagy testsúlyra ...???
Mert, ha mellbe, akkor nyugodtan menj Jucinak segíteni, ha meg testsúlyra, akkor papírnehezéknek még jó lehetsz...!!!;;;;;;;;;;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 767
Hú, az ember dolgozik 1 kicsit, aztán alig győzi kapkodni a fejit!

1. Hacsek, drága ember vagy, köszi, de mindenképpen meg kell ejteni a dolgot 11-én, mer a vevőink meg már toporognak az ajtó előtt - a mi pénzünkkel...

2. Hát, Arabella kedves, az külön történet, hogy az én drága barátnőimnek mijen magánélete van egyik-másiknak... Van aztán az életemben egy-két fekete folt, aki segíthetne, de azokat meg nem hívom az uram miatt.

De én télleg nem sajnálnám a péztet, ha valakinek ugye lenne 1 tippje...

Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 766
Juci, (hogy belül maradjak a szokásos stílusomon)
a 99%-os lányok közül doppingszernek azért hívhatnál valakit!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!