Keresés

Részletes keresés

nilnocere Creative Commons License 2013.09.02 0 0 621

Vígasztaló Szentlélek, kérlek gyógyítsd be sebeimet és állj őrt betegágyamnál....

T_Ilona Creative Commons License 2013.09.01 0 0 620

A mindenségben ott van MINDEN - egyszerre. 

Egyszerre apa, egyszerre barát, egyszerre gyermeki, egyszerre gyengédség, egyszerre igazság.....és amikor mind-mind beköltözik a szívünkbe, akkor megszületik az irgalom.

Előzmény: prszm (618)
Szeretetláng Creative Commons License 2013.09.01 0 0 619

Amen

Előzmény: T_Ilona (617)
prszm Creative Commons License 2013.08.31 0 0 618

Jézus már közel két ezer éve felnött, miért imádjátok máig csecsemőként? ..... Megalázzó!

Mindig abban az állapotban kell imádni amiben van!

Előzmény: T_Ilona (617)
T_Ilona Creative Commons License 2013.08.31 0 0 617

Fausztina nővér naplójából

829--830 Szentmise alatt lelkem öröme a kis Jézus. Gyakran úgy érzem, nincs köztünk távolság. Látok egy papot, aki lehozza Őt. Nagy vággyal várom Születésének ünnepét. Együtt élem át a várakozást a Szűzanyával. -- Ó, örök Világosság, aki lejössz erre a világra, világosítsd meg értelmemet, erősítsd akaratomat, hogy ne lankadjak el a nehéz megpróbáltatások során. Űzze el fényed a kétely minden árnyékát, s mindenhatóságod működjék rajtam keresztül. Bízom Benned, örök Világosság. Kis Jézus, Te vagy a példaképem Atyád akaratának teljesítésében, aki azt mondtad: ,,Íme, elmegyek, hogy akaratodat teljesítsem.' Add, hogy én is mindenben hűségesen teljesítsem Isten akaratát. Ó, Isteni Gyermek, add meg nekem ezt a kegyelmet.

Szeretetláng Creative Commons License 2013.08.20 0 0 616
T_Ilona Creative Commons License 2013.08.09 0 0 615

Igen, nagyon szép, amikor a szeretetben egyesült szív Belőle énekel.

 

Jézus Szívében megpihenve, békességre lelve
Szent Tűz égésében, lángoló szeretetben
Megtalálva Bent oltalmát, Bent nyugalmát
És amint Benne, úgy bent megélve
Bent ketten egyként, együtt lélegezve

S mint bent, úgy kint a mindenségben
Minden mindenben, egyként minket mindnyájunkat szeretve
Közelben és közeledben, távolságot nem ismerve
Mindnyájunkat boldogságba vezetve 
Szeretetre, bűneinket szeretettel felemésztve 

Előzmény: prszm (614)
prszm Creative Commons License 2013.08.08 0 0 614

Nagyon szép!

Előzmény: T_Ilona (611)
T_Ilona Creative Commons License 2013.08.08 0 0 613

Mikor hűséget fogadok a Szeretet mellett, akkor minden szavam előtt betérek a belső szobámba, ahol ott talállak Téged.
Betérek, megérintesz szeretetedben, és megadod a Szeretet Szavát.

Szeretetből születő szó-ha befogadom-szeretetté válik szívemben.

Szeretet akkor teljesedik, mikor testvéreimben is Téged kereslek, s cselekedeteimmel szeretetet ébresztek.
Abból adok, amit én magam is Tőled kaptam.
Szeretet betölti a törvényt és közöttünk leszel, Istenem.

T_Ilona Creative Commons License 2013.08.07 0 0 612

Szívben égő édes láng, lángot talál

Tükrödre vetődve, visszaérve hozzád, erőd lesz, s oltalmad
Égig veti fényét, sugara ködöt tör, árkot temet
Gyengéd szeretet 

S ha köd jön, teret venni, fényt takarni, szikrázó nézéssel
Mosoly mondja gyere, állj meg, állj csendesen
Csendet hallva, csend lesz fény, s ködben belül tör elő
Mosolyban kéz összeér, édes csendes nyugalom, s reá kitárul a bizalom

Előzmény: T_Ilona (611)
T_Ilona Creative Commons License 2013.08.07 0 0 611

Régi írások közt olvasva, Te jutottál eszembe...

 

Szívben égő édes láng, lángot talál
Tükrödre vetődve, visszaérve hozzád, erőd lesz, s oltalmad
Égig veti fényét, sugara ködöt tör, árkot temet
Gyengéd szeretet 

S ha köd jön, teret venni, fényt takarni, szikrázó nézéssel
Mosoly mondja gyere, állj meg, állj csendesen
Csendet hallva, csend lesz fény, s ködben belül tör elő
Mosolyban kéz összeér, édes csendes nyugalom, s reá kitárul a bizalom

Előzmény: prszm (610)
prszm Creative Commons License 2013.08.06 0 0 610

Zsolt. 115,1
Nem nékünk Uram, nem nékünk, hanem a te nevednek adj dicsőséget, a te kegyelmedért és hívségedért!
Zsolt. 115,2
Miért mondanák a pogányok: Hol van hát az ő Istenök?
Zsolt. 115,3
Pedig a mi Istenünk az égben van, és a mit akar, azt mind megcselekszi.
Zsolt. 115,4
Azoknak bálványa ezüst és arany, emberi kezek munkája.
Zsolt. 115,5
Szájok van, de nem szólanak; szemeik vannak, de nem látnak;
Zsolt. 115,6
Füleik vannak, de nem hallanak; orruk van, de nem szagolnak;
Zsolt. 115,7
Kezeik vannak, de nem tapintanak, lábaik vannak, de nem járnak, nem szólanak az ő torkukkal.
Zsolt. 115,8
Hasonlók legyenek azokhoz készítőik, és mindazok, a kik bíznak bennök!

T_Ilona Creative Commons License 2013.08.06 0 0 609

Fausztina nővér naplójából

815 Jézus -- Szerelmem -- ma tudomásomra hozta, milyen nagyon szeret. Bár oly mély szakadék tátong köztünk, Teremtő és teremtmény között, mégis, mintha egyenlők lennénk -- a szeretet kitölti ezt a szakadékot. Maga az Úr ereszkedik le hozzám, s tesz képessé a Vele való érintkezésre. Elmerültem, s mintegy tökéletesen elvesztem Benne. -- Szerető tekintete előtt a lelkem mégis hatalmat, erőt nyer, s tudatosul benne, hogy szeret, s Őt is nagyon szeretik. Tudja, hogy a Hatalmas védi Őt. Az ilyen ima, ha rövid is, nagyon gazdagítja a lelket. Órákig tartó szokványos ima nem világítja meg úgy a lelket, mint az ilyen rövid, de magasabb rendű ima egy pillanata.

T_Ilona Creative Commons License 2013.08.06 0 0 608

És van, mikor bennünk szeretne megdicsőülni.... vágya, hogy bennünk megdicsőüljön.

És az olyan szép.

Előzmény: T_Ilona (606)
Szeretetláng Creative Commons License 2013.08.01 0 0 607

„Drága Jézus, segíts nekem.

Megfulladok a bánat könnyeitől.

A szívem össze van zavarodva.

Nem tudom, hogy kiben bízhatok meg.

Kérlek, tölts el engem Szentlelkeddel, hogy a helyes utat választhassam Királyságodhoz.

Segíts nekem, drága Jézus, hogy mindig hűséges maradjak Szavadhoz, mely Péter által adatott a világnak, és sohase térjek el attól, amit nekünk tanítottál, és sohase tagadjam meg Kereszthalálodat.

Jézus, Te vagy az Út.

Mutasd meg nekem az Utat.

Ragadj meg engem és vigyél engem Nagy Irgalmasságod útján. Ámen.”

T_Ilona Creative Commons License 2013.08.01 0 0 606

Szia pOrszEm, van, mikor az Úr kéri, sugallja, hogy földi sátorban, földi dolgokban dicsőüljön meg, hogy érezhessük: közöttünk van mindig.

Gyenge az emberi test, gyorsan elfordul a szíve, ezért adja ezt a kegyelmet.

Meg kell hallani, hogy mikor engedi a tárgyakat, melyeket szentel meg, és melyek hiábavalók.

Ha élő a kapcsolat Vele, akkor meghalljuk, hogy éppen merre vezet, mit hoz elénk; legyen az akár egy írás.

 

 

2013. augusztus 1., csütörtök - Évközi 17. hét - csütörtök

Kiv 40,16-21.34-38

Meg is tette Mózes mindazt, amit az Úr parancsolt. A második esztendő első hónapjában, a hónap első napján felállították tehát a hajlékot. Mózes felállította a hajlékot, elhelyezte a deszkákat, a talpakat és a reteszrudakat, felállította az oszlopokat, ráterítette a hajlékra a fedelet, arra meg rátette a takarót, úgy, ahogy az Úr parancsolta. Betette továbbá a bizonyságot a ládába, arra pedig rátette alul a rudakat, felül az engesztelőhelyet. Aztán bevitte a ládát a hajlékba, és felakasztotta elé a függönyt, hogy teljesítse az Úr parancsát. Ekkor a felhő eltakarta a bizonyság sátrát, és betöltötte az Úr dicsősége. Mózes nem is tudott bemenni a szövetség sátrába, amíg a felhő mindent eltakart, és az Úr dicsősége tündöklött, mert mindent beborított a felhő. Ha felemelkedett a felhő a hajlékról, elindultak Izrael fiai, nemzetségenként; ha állt felette, azon a helyen maradtak. Nappal ugyanis az Úr felhője lebegett a hajlék felett, éjszaka pedig tűz, Izrael egész népének láttára, egész vándorlásuk alatt. 

Mt 13,47-53

Hasonló a mennyek országa a tengerbe vetett hálóhoz, amely minden fajta halat összefogott. Amikor megtelt, felhúzták a partra, leültek, és a jókat edényekbe gyűjtötték, a hitványát pedig kidobták. Így lesz a világ végén is. Az angyalok kimennek majd, a gonoszokat elválasztják az igazaktól és bedobják őket a tüzes kemencébe. Lesz majd ott sírás és fogcsikorgatás. Megértettétek mindezeket?” Azt felelték neki: ,,Igen.” Ő pedig azt mondta nekik: ,,Így tehát minden írástudó, aki járatos a mennyek országában, hasonló a házigazdához, aki kincseiből újat és régit hoz elő.” Történt pedig, hogy amikor Jézus befejezte ezeket a példabeszédeket, eltávozott onnan. 


Áronnak nem adott semmiféle parancsot Isten, hogy róla jelet készítsen, most azonban határozott parancsot ad Mózesnek, hogy készítse el a szent sátort. Más az, amikor az ember Isten parancsa nélkül maga kezd abba a nagy vállalkozásba, hogy Istennek, jelenlétének, gondviselésének jelet készítsen, és ismét más, amikor Isten maga ad utasítást ilyen jel elkészítésére. Ő tudja, mikor érett meg erre a nép, és tudja, mit akar vele jelképezni. Az emberek között is előbb a személyes, egyre mélyülő kapcsolat van, amely azután csodálatos, hatékony és erős jeleket termel ki magából, hogy azok emlékeztessenek, sajátos módon jelenlétet közvetítsenek, megerősítsenek és a kísértésekben védjenek. Erre a jelre azonban meg kell érni, különben az ellenkezőjére fordul, és a hűtlenség, az eltávolodás, a kísértés tárgyává lesz.

Ezzel a sátorral az Úr figyelmeztetni akarta népét, hogy szentül éljenek, mert közöttük lakozik a Szent, az Isten dicsősége. Nem átmenetileg száll le hozzájuk, nem időnként mutatja meg jelenlétét, hanem állandóan közöttük, velük akar lenni – amit majd Jézus Krisztusban teljesít be soha el nem képzelt és el nem képzelhető módon. Ezek után nincs mit csodálkozzunk azon, hogy Péter sátrat akar építeni, amikor látja Mesterét mint az örökkévaló Istent, bensejéből kiáradó ragyogásban.

A mi szent sátorunk Jézus Krisztus tabernákuluma, ahol velünk és értünk van jelen fönséges alázatában és alázatos fönségében. Ezért az Egyháznak a mai evangéliumbeli házigazdához hasonlóan újat és régit a megfelelő érzékkel, a megfelelő arányban kell elővennie és alkalmaznia a templomépítészetben, a liturgiában, az egyházzenében és az egyházművészetben, hogy mindez méltó hajléka és kifejezője lehessen Isten közöttünk való jelenlétének. A katolikus templomnak és liturgiának minden korban az isteni igazság, szépség, szeretet és szentség otthonának kell lennie, ahol a hívő ember átérezheti Isten fönségét, megtapasztalhatja gondviselését, és ahol a lelke nyugalomra lelhet.

http://barsitelekmm.blogspot.hu/

Előzmény: prszm (604)
T_Ilona Creative Commons License 2013.08.01 0 0 605

Igen, a kicsiny lelkek sokat tesznek értünk.

Előzmény: nilnocere (602)
prszm Creative Commons License 2013.07.31 0 0 604

Érmék, medállok semmit sem érnek, mert éppen a bálványimádást terjesztik.

Nincs üdvösség érme, ez egy vallásos biznisz, amiből némelyek meggazdagodnak.

Előzmény: Szeretetláng (601)
prszm Creative Commons License 2013.07.31 0 0 603

Imádkozott egy bűnös ember, hogy lássa saját ellenségét, és Isten megadta neki, hogy lássa és amikor meg látta hogy ő maga az, akkor térdre borulva tért meg saját bűneiből. Mindenki maga dönti el kinek szolgál a hazugságnak, a bálványoknak, a hamis közbenjáróknak, vagy az Istennek, és az Igazságnak .

Előzmény: Szeretetláng (600)
nilnocere Creative Commons License 2013.07.31 0 0 602

Megint egy irányban nyugszik szivünk, egy irányban keres, egy irányban gyógyul.

Egyszerre döbbenetes és szép.

 

Előzmény: T_Ilona (592)
Szeretetláng Creative Commons License 2013.07.25 0 0 601

Mindazoknak, akik az Üdvösség Érmét megkapják, a Keresztes Imahadjárat ezen 115. imáját kell imádkozniuk:

 

A Megtérés Ajándékáért

 

„Ó Üdvösség Anyja, borítsd be lelkemet az Üdvösség könnyeivel.

Szabadíts meg a kétségektől engem.

Emeld fel a szívemet, hogy érezzem Fiad Jelenlétét.

Hozz nekem békét és vigasztalást.

Imádkozz, hogy én valóban megtérjek.

Segíts nekem, hogy elfogadjam az Igazságot, és nyisd meg a szívemet, hogy részesüljek Fiad, Jézus Krisztus Irgalmában. Ámen.”

Szeretetláng Creative Commons License 2013.07.23 0 0 600

„Uram, nyisd meg a szememet. Engedd meg nekem, hogy lássam az ellenséget és zárd be a szívemet a csalással szemben. Mindent átadok neked, drága Jézus. Bízom a Te Irgalmadban. Ámen.”

Szeretetláng Creative Commons License 2013.07.22 0 0 599

A BIZALOM KILENCEDE JÉZUS SZENT SZÍVÉHEZ

Uram Jézus Krisztus, a Te Szent Szívedre bízom ezt a szándékot.
(Itt meg kell nevezni a kívánságot)
Tekints csupán rám, aztán tégy Szíved szerint.. a Te Szent Szíved döntsön! Számítok rá... bízom benne ... irgalmasságára hagyatkozom...

Uram Jézus ne hagyj el! Jézus Szent Szíve, bízom Benned! Jézus Szent Szíve, hiszek irántam való szeretetedben. Jézus Szíve, jöjjön el a Te országod! Ó Jézus Szent Szíve, sok kegyelmet kértem már Tőled, de ezt az egyet most különösen kérem. Fogadd Szent Szívedbe könyörgésemet! Ha az Örök Atya meglátja drága Véredet rajta, bizonyosan elfogadja. Az már nem az én imám lesz, hanem a Tied ó Jézusom. Ó Jézus Szent Szíve, bízom Benned! Ne engedd, hogy elvesszek!. Amen.

 

IMA SZENT MIHÁLYHOZ

Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket a küzdelemben! A Sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk! Esedezve kérjük: parancsoljon neki az Isten! Te pedig mennyei seregek vezére, a Sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek vesztére körüljárnak a világban, Isten erejével taszítsd vissza a kárhozat helyére! Amen.

Mária, Szent Angyalok Királynője - könyörögj érettünk!

 

SZENT BERNÁT IMÁJA

Legkegyesebb Szűzanya Mária! Sohasem hallotta még senki, hogy Te gyámoltalanul magára hagytad azt, aki oltalmad alá folyamodott, segítségedért esdekelt, vagy szószólásodat kérte. Én is hasonló bizalomtól lelkesítve sietek Hozzád, Szűzek Szent Szűze! Hozzád jövök Anyám, és mint szegény bűnös, sóhajtozva lábadhoz borulok. Ne vesd meg szavaimat Örök Igének Szent Anyja, hanem hallgasd meg kegyelmesen. Amen.

Szeretetláng Creative Commons License 2013.07.19 0 0 598

„Hogy a gonosz megsemmisüljön országunkban”

 

’Ó, Üdvösség Anyja, jöjj közénk, és borítsd be országunkat védelmeddel.

Zúzd szét a fenevad fejét, és irtsd ki a közöttünk lévő gonosz befolyását.

Segíts szegény elveszett gyermekeidnek, hogy felálljanak, és amikor hazugságokkal vannak körbevéve, az Igazságot mondják.

Kérlek, Ó Isten Anyja, védelmezd országunkat, és tarts erősnek minket, hogy üldöztetésünk idején hűségesek maradhassunk Fiadhoz. Ámen.’

prszm Creative Commons License 2013.07.16 0 0 597

Atyám szabadíts, gyógyíts, és tedd nyilvánvalóvá a szentséges akaratodat, hogy az emberek megtérjének a Sátán hazugságaiból, és a halottak, a teremtett dolgok, és teremtmények imádatából Jézus Krisztus nevében. .... Ámen.

Szeretetláng Creative Commons License 2013.07.16 0 0 596

„Legdrágább Jézusom, hívlak Téged, hogy különleges Kegyelmeddel, az Üdvösség Kegyelmével borítsd be azok lelkét, akiket a Sátán megfertőzött.

Szabadítsd ki szegény lelküket a gonosz fogságból, amiből nem tudnak kiszabadulni. Ámen.”

prszm Creative Commons License 2013.07.15 0 0 595

Kedves T Ilona hidd el itt a legkisebb élő nagyobb közbenjáró, mint akit te annak gondolsz.

A halottak semmit sem tudnak!

 

Préd. 9,6
Mert akárkinek, valaki minden élők közé csatlakozik, van reménysége; mert jobb az élő eb, hogynem a megholt oroszlán.
Préd. 9,7
Mert az élők tudják, hogy meghalnak; de a halottak semmit nem tudnak, és azoknak semmi jutalmok nincs többé; mivelhogy emlékezetök elfelejtetett.
Préd. 9,8
Mind szeretetök, mind gyűlöletök, mind gerjedezésök immár elveszett; és többé semmi részök nincs semmi dologban, a mely a nap alatt történik.

 

Luk. 16,19
Vala pedig egy gazdag ember, és öltözik vala bíborba és patyolatba, mindennap dúsan vigadozván:
Luk. 16,20
És vala egy Lázár nevű koldus, ki az ő kapuja elé volt vetve, fekélyekkel tele.
Luk. 16,21
És kíván vala megelégedni a morzsalékokkal, melyek hullanak vala a gazdagnak asztaláról; de az ebek is eljővén, nyalják vala az ő sebeit.
Luk. 16,22
Lőn pedig, hogy meghala a koldus, és viteték az angyaloktól az Ábrahám kebelébe; meghala pedig a gazdag is, és eltemetteték.
Luk. 16,23
És a pokolban felemelé az ő szemeit, kínokban lévén, és látá Ábrahámot távol, és Lázárt annak kebelében.
Luk. 16,24
És ő kiáltván, monda: Atyám Ábrahám! könyörülj rajtam, és bocsásd el Lázárt, hogy mártsa az ő ujjának hegyét vízbe, és hűsítse meg az én nyelvemet; mert gyötrettetem e lángban.
Luk. 16,25
Monda pedig Ábrahám: Fiam, emlékezzél meg róla, hogy te javaidat elvetted a te életedben, hasonlóképen Lázár is az ő bajait: most pedig ez vígasztaltatik, te pedig gyötrettetel.
Luk. 16,26
És mindenekfelett, mi köztünk és ti közöttetek nagy közbevetés van, úgy, hogy a kik akarnának innét ti hozzátok általmenni, nem mehetnek, sem azok onnét hozzánk át nem jöhetnek.
Luk. 16,27
Monda pedig amaz: Kérlek azért téged Atyám, hogy bocsásd el őt az én atyámnak házához;
Luk. 16,28
Mert van öt testvérem; hogy bizonyságot tegyen nékik, hogy ők is ide, e gyötrelemnek helyére ne jussanak.
Luk. 16,29
Monda néki Ábrahám: Van Mózesök és prófétáik; hallgassák azokat.
Luk. 16,30
Ama pedig monda: Nem úgy, atyám Ábrahám; hanem ha a halottak közül megy valaki hozzájok, megtérnek!
Luk. 16,31
Ő pedig monda néki: Ha Mózesre és a prófétákra nem hallgatnak, az sem győzi meg őket, ha valaki a halottak közül feltámad.

 

Ha Mózesre, és a prófétákra, és Jézusra sem hallgatsz akkor semmi sem fog megmenteni téged!

 

1 Ján. 5,9
Ha elfogadjuk az emberek bizonyságtételét, az Isten bizonyságtétele nagyobb: mert az Isten bizonyságtétele az, a melylyel bizonyságot tett aző Fiáról.
1 Ján. 5,10
A ki hisz az Isten Fiában, bizonyságtétele van önmagában. A ki nem hisz az Istennek, hazuggá tette őt; mert nem hitt abban a bizonyságtételben, a melylyel bizonyságot tett Isten az ő Fiáról.
1 Ján. 5,11
És ez az a bizonyságtétel, hogy örök életet adott nékünk az Isten és ez az élet az ő Fiában van.
1 Ján. 5,12
A kié a Fiú, azé az élet: a kiben nincs meg az Isten Fia, az élet sincs meg abban.

 

Ha valóbanbenned lenne a Fiú, akkor őróla tennél bizonyságot, és nem másról!

Nem Mária sem senki más nem halt meg a bűneidért!

A gonosz lelkek hirdetik, hogy az emberek halottakat tiszteljenek, és imádjanak.

Előzmény: T_Ilona (589)
prszm Creative Commons License 2013.07.15 0 0 594

Atyám szabadítsd meg a foglyokat, és nyisd meg a vakok szemeit, és a süketek füleit a Jézus Krisztus nevében. ..... Ámen.

prszm Creative Commons License 2013.07.15 0 0 593

Sajnos tréfi2 ők már olyan mélyen vannak, hogy a többre becsülik a halottakat, és a teremtményeket, meg a bálványokat, mint a teremtő Istent. Megvakította szellemi szemeiket e világ fejedelme a Sátán. Ők többet idéznek bárhonnan, minden féle meséket, és emberi hagyományokat, mint Isten beszédét. olyanok mint akik fejére Sátán zsákot húzott néha kilátnak, de legtöbbször nem látnak semmit, és minden elött leborulnak, csak Máriának hívják. Hol van az Istenük? ...... Félre tették többre becsülik a hiábavaló közbenjáróikat, mint az Istent.

Előzmény: tréfi2 (591)
T_Ilona Creative Commons License 2013.07.15 0 0 592

Fausztina nővér naplójából

777 1936.11.27. Ma lélekben a mennyben voltam, s láttam azt a felfoghatatlan szépséget és boldogságot, ami a halál után vár ránk. Láttam, ahogy minden teremtmény szünet nélkül tiszteletet és dicsőítést tanúsít az Úr iránt. Láttam, mily nagy a boldogság Istenben, amely kiárad minden teremtményre, s őket is boldogítja, majd a boldogságból fakadó valamennyi dicsőítés és magasztalás visszaáramlik a Forráshoz, behatol Isten mélységébe, szemlélve belső életét -- az Atya, a Fiú, és a Szentlélek életét -- amit soha senki felfogni vagy kikutatni nem tud.

778 A boldogságnak ez a Forrása saját lényében változatlan, bár mindig új, minden teremtmény részére boldogságot sugároz. Most tudom megérteni szent Pált, aki azt mondta: ,,Szem nem látta, fül nem hallotta, emberi szív fel nem fogta, amit Isten azoknak készített, akik szeretik Őt.' -- Isten megismertette velem azt az egyedüli dolgot, ami végtelen értékkel bír előtte. Ez pedig Isten szeretete. Szeretet, szeretet, még egyszer szeretet. -- Semmi sem hasonlítható a tiszta szeretet egyetlen tettéhez. Milyen felfoghatatlan kegyelemben részesíti Isten azt a lelket, aki Őt őszintén szereti. Ó, boldog lélek, aki már itt a földön élvezi az Ő különös kegyelmét. Ezek a kicsiny, alázatos lelkek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!