Keresés

Részletes keresés

Arabella Creative Commons License 1999.09.02 0 0 819
Október közepe nekem is jobb, mert akkor jöhet Kandúr is:)
Hacsek Creative Commons License 1999.09.02 0 0 818
De jó, hogy itt vagy, drága barátom!
Annyira aggódtunk érted!

Off. Van új hír BB felől?

tacsa Creative Commons License 1999.09.02 0 0 817
Kedves Mindenki, de főleg juci!
Apszolute van örülve!

Bocs, el lettem én is tűnve 2 napig tervszállításból és tetőtablaképítésből kifolyólag.

A buliról kéne még szót válccsunk, mert két apró gond van: 1. jucimentesen eccerűen nem jó a dolog. 2. A másik apró gond, hogy elakadtak a fijjúg a mettyfa vágásnál, úgyhogy 11-n még teljes lesz a szétverés, ezért ha nincs érdemi ellentvetés, talán kb. 3-4 héttel tolni kellene, október közepének 3 előnye lenne:
* a ház már kialakulóban, és a télikert leülhető állapotban
* ott lehet juci
* ott lehet kistacsa is ( remélem )

Szóval ha nincs ellenetekre, talán toljuk kicsinyt a kertypartyt ,de hangsúlyozom, lehet akár 11-e is, és bármikor bárkit szeretettel és örömmel látunk, mégis talán ha elfogadható, racionálisan gondolkodva talán mégis esetleg ..... ?????
Mosmár vagyok/leszek!

Üdv
tacsa

Arabella Creative Commons License 1999.09.02 0 0 816
Mi most rendeltünk egy asztalostól egy kétszárnyú, egy háromszárnyú ablak felújítását és egy bukóablakot. Kedden hozzák. Ha meg vagyok velel elégedve, akkor szivesen ajánlom majd neked, de van még másik két címünk is ha érdekel.
Arabella
Pucc az ordito eger Creative Commons License 1999.09.02 0 0 815
Segítség!

Tud valaki egy jó, megbízható, szépen dolgozó, ellenben olcsó asztalost a 3. kerületben? A teraszra nyíló ajtónkat kéne kicserélni. Tokot nem akarunk bontani, külso-belso szárnyról lenne szó. Szeretnénk még egy kazettás elválasztó falat is. SOS!

Pucc az ordito eger Creative Commons License 1999.09.02 0 0 814
Mázlista!

Nekem meg a kezmere csöpög az a fránya víz!

wildpig Creative Commons License 1999.09.02 0 0 813
Tisztelt egybegyültek.

Mit kell tennie egy magyar állampolgárnak (jelen esetben nekem), ha az apósa tulajdonában lévö kétszintes családi ház felsö szintjét kellene a nevére iratni. Hogyan lehet megosztani ilyen esetben a tulajdonjogot?
Köszi: w.p.

Arabella Creative Commons License 1999.09.02 0 0 812
Csak nem akartam,hogy süllyedjünk, na meg minden napra van egy jó tanácsod. :)))
Hacsek Creative Commons License 1999.09.02 0 0 811
Mire gondolsz, drága Arabella?
Arabella Creative Commons License 1999.09.02 0 0 810
Szent Hacsekünk ma mivel fog minket elkápráztatni?

Hacsek Creative Commons License 1999.09.02 0 0 809
Barátnék-barátok!
Úgy láccik, Tacsa tejjesen belemerült az épíxezésbe (szagnyelven cementszagot kapott).
Most beszéjjük ki, amig nincs itt!
ElPocoLoco Creative Commons License 1999.09.01 0 0 808
Bocsánat, hogy ide nem illő komolyságot tanusítok: egy kedves kolleganőm kérdezte, ki gyártja avagy árulja a RADAL-PANEL nevezetű radiátort. Ez volt állítólag a panellakások szériatartozéka. Ha valaki tud róla, megköszönném
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 807
Akkor én meg félreértettem a félreértést.
Aszittem az volt, hogy UTÁNA késtetek le valamit!
stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 806
juci
Arabellát látni kell !!! ;-)))

wildpig
egy kis borostyán ültetési technológia túl gagyi lenne ???

Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 805
Akkor a helyesbítés helyesbítése, a Hacsekkla való randinkat késtük le majdnem ( azaz ,gyere hozzánk, mert nem vagyunk itthon:) )
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 804
Kedves Arabella!
Mielőtt valaki félreértené, a szakmai becsületemnek adózzunk az igazsággal: a mérést a 20 perces szintidőn belül megcsináltam, csak utána még másfél órát dumáltunk. Úgyhogy NEM a mérés miatt kerültetek időzavarba, bár kétségkívül az okok közé lehet engem sorolni. Na csak ennyi...
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 803
Mennyire kicsi az a lakás, Valentine?
Négyzetméter és légköbméter adat kellene!
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 802
Wildpig!
Ezt a növénytelepítést kertészeti szakemberre érdemes bízni. Ő tudja, hogy milyen növényt, mennyit, hova és hogyan telepít stb.
Én már csak a végeredményt szoktam látni, zseniális.
Arabella Creative Commons License 1999.09.01 0 0 801
Most meg én jártam úgy ,mint Juci, egy kicsit dolgozom és kapkodhatom a fejemet, hogy mi van. Na szóval. Kilincs az kell, mert így döntöttünk. ezt a védőfóliát tudom, az ajtóra is olyan került, emrt mondták, hogy vigyázat pucolni kell, ha megsérül. Cili vilit nem szeretem, tehát egyszerű lesz. Hacsek meg valóban ott húzogatta a mérőszallagot a lakásban, mi meg majdnem lekéstük a saját randevunkat:)
A címeket jegyeztem, döntést holnap hozunk.
Lakás már megvan, már csak szét kell verni, az ablakokkal kezdjük. 4 db. kétszárnyú kilincs 6 db. egyszárnyú kilincs és egy db. bukó-nyiló kilincs.
Ja és kéne rézből olyan izé ami a redönyhöz kell.
Na azt hogy hijják?
Valentine Creative Commons License 1999.09.01 0 0 800
Valaki,

Milyen kombi cirkót érdemes venni? Jó ár/teljesítmény (minőség) arány a llllényeg. Kis lakás, nem kell nagy póver.

Valentine

wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 799
Hacsek
Jó ötlet. Probléma: ez a terasz egy nyeregtetö egyik oldalában van ergo a teteje a cserépnél, az alja meg az alsó szint teteje. Hova ültessek annyi futócuccot, ami befedne egy ekkora területet? Továbbá: kell-e locsolni (növényismeröktöl ajánlatokat várok futócuccokra) és azt meg hogyan tegyem meg? A kéményseprö létráról?
w.p. aki nem tud repülni a locsolókannával...
Hacsek Creative Commons License 1999.09.01 0 0 798
Én tudok, wildpig!

A tökéletes árnyékolás a futónővényzet. A levélzet eltakarja a fénysugarakat, a fotoszintézis elvonja a hőt, ráadásul oxigént bocsát ki magából.
És ez ráadásul csak akkor műxik, amikor kell (nyáron).
Miccólsz?

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 797
Éjjen Pucc, az úly hús!

Köszi, de a bótban automatikusan adtak hozzá tálcát is, lyókis plexiből.

Pucc az ordito eger Creative Commons License 1999.09.01 0 0 796
Jaj! Elfelejtettem átolvasni... hiába, a sietség átka. Bocs a sok elütésért!!!
Pucc az ordito eger Creative Commons License 1999.09.01 0 0 795
Szia Juci!

Lehet hogy nem találom fel most a spanyol viaszt, mert még csak a topic legelején tatok olvasatban, de lenne egy javaslatom. Annak idejénén is csepegteto "szekrényt" terveztem a mosogató fölé, azonban tálcát már elfelejtettem hozzá, így elég kellemetlen, amikor pillanatok alatt csupa víz lesz a munkalap a mosogató körül, arról már nem is beszélve, hogy a szilikon-szigetelést háromhavonta lehet újra "kenni". Egyszóval ha mág nincs a terv a valóságba átplántálva, akkor a tálcát is gondold oda! (Valaki biztos meg tudja csinálni ??!)

Üdv: A Puccos

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 794
Lehet Arabellának valami gépeken átívelő kisugárzása, hogy így beindult tőle Stoki...

Télleg Arabella, most már minden rendben van a lakással? És Hacsek télleg ott méricskélt nálatok? Izgi! Most már télleg szentté kéne őt avatni!!

stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 793
wildpig
Isten őrizzen...

Arabella
HA egyszer beindulok :
http://www.aranyoldalak.hu/cgi/baza.exe?LANG=MAG&INFO=323
http://www.aranyoldalak.hu/logos/29018291.jpg

...írjam még... ???????

wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 792
Mindenki

Van egy 6*2,5 méteres drótüveggel fedett teraszunk, ami nyáron nagyon meleg. Már raktunk fel nádárnyékolást, de az csak a perzselö sugarak ellen véd, meleg az még mindig maradt.
Namármost: tud-e vki az üvegfóliánál olcsóbb hot kinntartó megoldást?

Elore is köszi: w.p.

wildpig Creative Commons License 1999.09.01 0 0 791
off
Stoki. Ugye semmi rossz szándék nem volt a Hacsek Úr irányába. Eccerüen csak szeretem a sörvirslit.
on
Gézé
Hun vagy? És a dombházad hun van?

Az én apám még épített vályogból istállót a falujában (meg is mutatta, hogyan kell, de az ember kiskorában - mer' akármilyenhihetetlende énisvoltam KICSI - csak a dagonyázást élvezi benne)
Beragadt a space.
w.p.

stoki Creative Commons License 1999.09.01 0 0 790
Arabella

Láttad már ??? :
http://www.rolla.hu/b46.htm

Hacsek ...
Nekem nincs ellenfelem...!!!:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!