Keresés

Részletes keresés

PETIKA Creative Commons License 2003.09.23 0 0 9893
Tájékoztatásként: a GCship láda most két hétig látogatható naponta 10-17 óráig. Mindenkitől elnézést kérek, akit a túl korai 'rejtés' megtévesztett, remélem a kiállítás kárpótolja azokat, akik elmennek megnézni.
Jó keresést és szórakozást kívánok!
Petika
freddy.ws Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9892
Szia!

Feldaraboltam. Ráadásul feldobtam egy 35%-ra lekicsinyített verziót is. Sok sikert a letöltéssel :)
képek itt

Freddy

Előzmény: Csuhás (9879)
esys01 Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9891
Sziasztok! Gratula KiVi masternek:-) Az ORRRRfűi buli igazán extra buli volt nekünk is :-) A verseny, szervezés 5*. Viszont nekünk máá az esys team-nek volt még 1 kis extra akciója ja ja. A beérkezést követően 1 hiányunk támadt csupán a níva kulcsot hagyta el a társam áá mondom semmi pánik csak közben kiderült a nívában van a szállás kulcs is :-) go kemping kérni pótkulcsot közlik velünk ááá pótkulcs nyista na jó akkor 1 kis vörösbor jól jön. Telefon haza másik havernak ugorjon máá ki faterékhoz a lakás pótkulcsáért aztán keresse + a níva pótkulcsot telefonál is nekem bent van a lakásba de a kulcs sehol :-) na jó akkor go 1 üveg vörös hörpinteni. séta a nívához akció indul ja és itt köszönet a többi "kessernek" akik voltak szívesek este besegíteni gondolom nekik is 1 szupi élmény volt pölö amikor gyalásóval próbálom bezúzni az oldalüveget ( bizt.fólia:-)) a bejutást követően go kemping és drink 1000-el
sorry a beszámoló terjedelmére való tekintettel de 1 kis mosolyt megér(t):-)
köszi KiVi, Mudman & csapata emilezek képileg:-)

good night zotya(esys)

vjano Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9890
Egy kis kép az útvonalunkról:


Igen, túl "könnyűnek" -:))és kevésnek tartván a palackokat, ezért gondosan "elrejtettem" a mobilomat az erdő egy azon helyén, ahol sem út, sem holdvétel nem volt. Így aztán a verseny után frissen üdén és fiatalosan kimehettünk még egy körre.....
Nagggyon jóóóó volt, mígnem 17:14 kor be kellet jönnünk, mert meglett - 50 nem fogadott hívás volt rajta..., csak azt tudnám ki keresett ennyire kétségbeesve ?

Janó

PArker Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9889
Sziasztok!

Mint nemrég kezdő geocacherek mentünk Orfűre Andival. Egy "kicsit" késve indultunk, de majd legközelebb igyekszünk.
Mi is nagyon jól éreztük magunkat, és várjuk a tavaszt! :)

Érdekes, ahogy látom a sárkánynál két travelbug is megfordult. A második, Nagy Utazó most épp velünk van, bár útközben Pest felé bepróbálkozott pár ládába, de szűkek voltak neki :)

freddy.ws Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9888
Bocs, mindjárt megcsinálom kisebb darabokra is! GetRight-ot (vagy bármi hasonlót) használva, nem gond ha megszakad, mert az tudja folytatni.
Előzmény: iM (9881)
PETIKA Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9887
Én is gondolkoztam egy hasonló dolgon, az ország távoli pontjait kötné össze, de aztán megváltoztattam a tervemet, és máshogy fogom megoldani, a részleteket majd később.
Előzmény: Junior013 (9862)
SNAKe Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9886
A verseny időeredményeit, tracklogokat mikor, és hol lehet majd megtekinteni??
Madw Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9885
Háát, az a környék mostanában nem nagyon van betervezve, de azért igyekszünk! :-)

Nemrég Forestertől is sikerült szerezni egy katicás souvenirt! Egy nagyon szép szalvétát, csak hát hülyén nézne ki a hűtőre tapasztva, úgyhogy majd egy kép lesz belőle a falon!

Előzmény: MJutka (9883)
Madw Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9884
Nekem gond nélkül lejött (igaz FlashGet-et használok a letöltésre), stabil 42k-val, alig másfél óra alatt! :-)
Előzmény: Csuhás (9879)
MJutka Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9883
Elhoztam a mobil-ládát, most ne keressétek!! De a 7vgre már készülhettek egy alföldi kirándulásra...:)) Madwnak: lesz ebben a ládában is katica (és van azokban is, amiket tegnap vadásztunk le Freddyvel.)
Kjr Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9882
GCMATA/Malomtanya: jó ötlet, de szvsz az már egy teljesen más környék, mint burvinyek telke. Légvonalban 36 km a távolság, Zalaudvarnok még inkább a Keszthelyi-hegységhez van közel, míg a Malomtanya (Zalacséb és Zalalövő között) már majdnem az Őrségben van.

Többször voltam már a Malomtanyában az utóbbi 6-7 évben, így jóban vagyok a tulajdonosokkal, szerintem meg tudjuk velük beszélni. A ház elég lehet annyi ember elszállásolására, mint amennyien Orfűn is aludtak. Távolsága Budapesttől nagyjából annyi, mint Orfűé.

Burvinyek: mit szólsz ehhez?

Előzmény: Junior013 (9871)
iM Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9881
Freddy!

Csatlakozom Csuháshoz. 170 MB-nál megszakadt a letöltés. Majd felrobbantam. Másodszorra 60 MB-nál.

Kösz

im

Előzmény: freddy.ws (9875)
Phoere Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9880
Sziasztok!

Érdekességképpen beidézném ide az utolsó 3 "Megtaláltam" log szövegét a GCSANC ládánál.

Atimi: 2003.09.13 15:55 - Megtaláltam
Először megnéztük a sáncot, gyönyörű a kilátás. A kék túra jelzéstől kicsit meredeken kell lejönni, nem kell megijedni. Sok kőhalom volt, de volt egy kis segítség, így hamar megtaláltuk. A ropit kivettük.
Attila és Timi

kl: 2003.09.20 18:00 - Megtaláltam
Enyészet. A kilátás az szép. A rejtés egy szégyen: se jel, se leírás. (D-i irány 40 m).

cunifec: 2003.09.21 12:30 - Megtaláltam
....ez a mai nap 3. és egyben utolsó ládája. Kellemes sétával jöttünk le a Kékesről, az utolsó szakasz tényleg nehezebb volt. A leírásban szereplő 3 törzsű fák segítettek a megtalálásban, mert a GPS nem látta a műholdakat.

A ládához tartozó segítő szöveg, fényképekkel kiegészítve:
A láda 18x18x10 cm-es, a sánctoronytól felfelé kb. 40 m-re van, kövek közötti üregben kövekkel takarva. Két háromtörzsű fa közelében (nem vastagok.)
Emellett Csuhásék egy jellegzetes jelet is elhelyeztek ott.

Lehet, hogy illene figyelmesebben tájékozódni egy ládáról, mielőtt lesújtó véleményt mondunk? :(((



Csuhás Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9879
Freddy, darabold már fel légyszi valami épeszü méretü részekre a fileot ( 10..30 MB ) mert igy egyben az axelero nem akarja hogy letöltsem :-(

Csuhás

Előzmény: freddy.ws (9875)
ÖregTm Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9878
Két log bejelentés is vasárnapot említ látogatási időpontként, mégis 22-e a dátuma, ami ugye hétfő! (Ez is legyen pontos, ha nem fontos!)
GCBUD-totik; GCFCSV-pajti
piret Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9877
Kicsit snassz huszadikként leírni, de nem mondhatok mást: remekül éreztem magam, jó volt veletek. Végre sikerült eljutnom a versenyre, végre sikerült megismernem személyesen is egy csomó embert, akikkel eddig csak a neten találkoztam, és részt vehettem egy remek hangulatú vetélkedésen egy gyönyörü tájon. Köszönet érte mindenkinek, akit illet!
mudman Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9876
http://kep.tar.hu/mudman/index.phtml?aid=27596425&pid=3433279
Sajna valamiért századszorra sem tudtam belinkelni. De azért megéri megkeresni... :o)
GEOR(R)FŰ
freddy.ws Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9875
dragunov Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9874
Szia MP!
Megpróbálok a héten beugrani értük valamelyik nap kora délután. Köszi neked is a versenyt illetően.
dragunov
ui:gczipp-et megnéztük.
Előzmény: magpet (9865)
CharlieR Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9873
Sziasztok, raktam fel pár képet a tar-ra. A 115-1574-s számú különösen tanulságos...
wildpig Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9872
Én is csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz: szuper volt minden.
Számomra külön öröm, hogy páromnak sikerült Mr. Lump Kuala párjával végignavigálni az összes ponton. Fél éve még azt se tudta, hogy mi az a GPS. Most meg a verseny után tiszta lázban volt, hogy hasonlítsuk össze a track-logokat!

Zala megye rulez! Remélem idén rövid lesz a tél.:)

Junior013 Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9871
Z.gróton én is ismerős vagyok (szülők mindketten oda valók - jelenleg egyébként Egerszeg). Nem rossz hely, de szerintem 1 ilyen programmal jobban a "lelkébe mehetnénk" a zalai tájnak. Szerintem GCMATA tökéletes szállás lenne a társaságnak és szvsz a tulajok is nagyon szívesen fogadnának minket, de bevallom őszintén, a környéket nem néztem meg jobban, h magára a versenyre mennyire alkalmas.
Versenyterep szempontjából viszont el lehetne vinni a csapatot a Szegek vidékére, ott viszont még szállás/táborhelynek kell utánanézni.
(athiszem, részletesebben inkább majd emilben)
Előzmény: burvinyek (9868)
kivi000 Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9870
Hoppá! Reggel olvastam az újságban, hogy fa dölt az Orfűi útra. Mikor én mentem haza már nem volt nyoma. Örülök, hogy szerencsésen alakult!
Előzmény: mudman (9869)
mudman Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9869
Szerencsére apró karcolásokkal megúszta.
Az erdőből elénk dőlt egy bükk. Hála Istennek a fa már földet ért, mi meg majdnem megálltunk mire tlálkoztunk. (Képeket estig feltuszkolom a Tar-ra.)
Igazából az volt durva, hogy nem dőlt, hanem valahol a magasban kettétört a fa és szabályosan keresztbe elénk zuhant. Ha kicsit gyorsabban megyünk parádésan kettévágta volna az autót.
Miután már nem remegett kezünk-lábunk, alig bírtuk lecibálni az útról, pedig voltunk páran.

Előzmény: doGmAI (9867)
burvinyek Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9868
Junior: a helyszínt én ajánlottam fel, bár nem vagyok odavalósi ( csak a szívem húz oda, de nagyon ), ott van telkünk. Viszont átgondolva a dolgot, rájöttem, hogy a bázist mindenképp ki kell helyezni, mert faluszélén vagyunk, a környéken meg szántóföldek, és a Zala, Úgyhogy pihenni, szállásolni ( sátor) és folyó ügyekre tökéletes, de maga a verseny közvetlen közelben nem bonyolítható le. Így ha van más ötlet, akár egy jó kis panzió vagy étterem nagy udvarral a környéken, akkor ne titkold el, én is körülnézek. ( Amúgy Zalaudvarnok-Zalaszentgrót )
üdv
burvi
Előzmény: Junior013 (9862)
doGmAI Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9867
???? Mi történt az öreg hölggyel?
Előzmény: mudman (9863)
CharlieR Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9866
Sziasztok, én is szeretném megköszönni a verseny szervezőinek kitűnő munkáját. Jól éreztük magunkat, klassz volt a verseny, jó a szállás (ahonnan a birka módon otthagyott lakáskulcsomat még ma utánam küldik, külön köszönet a hölgynek!) Még ma teszek fel képeket, majd jelzem mikor, hol lesznek elérhetők. CharlieR
magpet Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9865
Szia Dragunov! Bots, a dobozkák végül mégse tudtak eljutni hozzád, előbb verseny, aztán hosszú éjszaka...:) Beugrasz érte valamikor?
Előzmény: dragunov (9864)
dragunov Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9864
Üdv Mindenkinek!
Nyilvánosan is szeretném kifejezni köszönetemet Kivi-nek és a Rendezőségnek a nagyszerű versenyért és a szállásért. Nagyon jól éreztük magunkat, és az eredménnyel is meg vagyok elégedve. Felraktam néhány képet ide teljes méretükben. Mindenkinek további eredményes keresgélést kívánok.

dragunov

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!