Keresés

Részletes keresés

döbrögi Creative Commons License 2000.10.09 0 0 10
Meg hát, azért írtam, a lelkiismeret, tudod...
Előzmény: Sarkany (9)
Sarkany Creative Commons License 2000.10.09 0 0 9
Szia döb!

Rég jártál már erre! Az emilt megkaptad?
Lógni én is sokat lógtam, de a kicsapás veszélye sohasem fenyegetett!Liptai Claudiának, úgy gondolom, valami egyebet is kellett tennie annak érdekében, hogy kicsapják!Talán ezt nem akarja közkinccsé tenni!Maradjon az Ő titka!

Előzmény: döbrögi (8)
döbrögi Creative Commons License 2000.10.09 0 0 8
Azt írja az újság (www.startlap.com/liptai), hogy Liptai Claudia kaffkás volt, csak kicsapták, mert hiányzott meg rossz volt (akkor én nem is lehettem olyan rossz, mert nem csaptak ki, pedig volt igazolatlan órám bőven). Mindez 1988-ban volt. Ezek szerint évfolyamtárs volt, de nem emlékszem. Bár a Képzőművészeti Szak neve sem ismerős. Ja, és a cikk persze egy k-val emlékezett meg az írónőről. Hajrá.

döb

Sarkany Creative Commons License 2000.09.06 0 0 7
Az első évfolyam, úgy tudom én is, 1933-ban kezdett, de akkor is, úgy mint most, egyházi iskola volt!Valamikor 1945-50 között államosították és leánygimnáziumként működött a koedukációig.Ez valamikor 1960-63 táján történt.
Annyi bizonyos, hogy 1967-ben már koedukált gimnázium volt és nagyon rivalizált a szomszédban levő József Attila gimnáziummal!
Előzmény: döbrögi (6)
döbrögi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 6
Bocsánat, emlékeim szerint az első évfolyam 1933-ban kezdett. Van valami homályos emlékem arról is, hogy mialatt oda jártam, volt egy igen-öreg-diák találkozó. Talán az 1933-ban kezdett és 1938-ban végzett korosztály ünnepelte az 50-dik érettségi évfordulóját.
De persze akkoriban még nem Kaffkának hívták az iskolát. Meg az is előfordulhat, hogy nem négyosztályos volt. Nem emlékszem, és hirtelen nem tudok senkit, akitől megkérdezhetném.
Apukádnak gratula, de tényleg.

döb

Előzmény: Sarkany (5)
Sarkany Creative Commons License 2000.09.05 0 0 5
döbrögi!
Nem számoltad el magad? Nem tudom mit értesz 33-as évfolyam alatt? Születési évet,a 33. tanévet a Kaffka történetében?
(Apám 1927-ben született és NET-ezik!Erről ennyit!)
Előzmény: döbrögi (4)
döbrögi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 4
Hát, ami az időbeni korlátokat illeti, nem hiszem, hogy sokan neteznek a 33-as évfolyamból... :-)
Előzmény: Sarkany (3)
Sarkany Creative Commons License 2000.09.05 0 0 3
Szia döbrögi!

Örülök, hogy végre egy Kaffkás jelentkezett!A gimi egyházi iskolává avanzsálásáról nem tudtam! Úgy látszik Szolnokra nem érkeznek meg a hírek! Bár gondolhattam volna, hogy valami változás történt, mert az épület külseje alaposan megváltozott (jártam arra néhány hete)! Úgy látszik ennek a topicnak időben alsó és felső korlátja is van egyszerre az érintetteket illetően!

Előzmény: döbrögi (2)
döbrögi Creative Commons License 2000.09.04 0 0 2
Jelen. 87-91. T.-né Zs. M.
Nem tudom Szolnokra hogy szállnak a hírek, de nincs már Kaffka Margit, csak Az Isteni Megváltóról Elnevezett Szent Margit Gimnázium, vagy valami hasoló.

döb

Sarkany Creative Commons License 2000.09.03 0 0 1
Ismét sülyedőben a topic! Na még egy utolsó kísérlet! Nincs netező volt vagy jelenlegi Kaffkás? Ez szégyen!
Előzmény: Sarkany (0)
Sarkany Creative Commons License 2000.08.29 0 0 0
Süllyedőben a topic!Kaffkás még nem jelentkezett pedig második napja már,hogy elkezdődött a tanév!
Előzmény: Sarkany (-)
Sarkany Creative Commons License 2000.08.20 0 0 topiknyitó
Várom ide valamennyi jelenlegi és volt Kaffkás üzenetét, tájékoztatását az alma-materről!
Remélem nem sülök fel evvel a topic-kal!

Magamról:1967-71 között végeztem itt, Skripecz Erika osztályában. Tíz évvel később elköltöztem Budapestről, jelenleg Szolnokon élek. Osztálytársaimról, évfolyamtársaimról azóta semmi hírem nincs!
Remélem e helyen sikerül találkoznom valakivel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!