Keresés

Részletes keresés

Ineedyou Creative Commons License 2018.07.01 -1 0 451

Sziasztok.

Egy 17 éves lány vagyok, aki idős férfiak levelét várja.

Szeretnék erotikáról levelezni. Olyan férfival, aki tudja mit akar.

Aki határozott, és képes a szavaival gyönyört okozni nekem.

Botránkozhatsz, de tudom, hogy ha elképzeled a fiatal és szőrtelen puncim,

ahogy előtted lüktet a nedvességtől, vágyat érzel arra, hogy megdugj.

 

Várlak.

fuckmedaddy@gmail.hu

Csil3-a köbön Creative Commons License 2018.06.29 0 0 450

Sziasztok! 17 éves vagyok egy olyan levelezőtársat keresek akinek lenne kedve velem fogyni. Egy olyan 15km tól akarok megszabadulni és egy társra vágyom akivel támogathatjuk egymást. Emellet persze szivesen beszélgetek mindenrő és semmitől is. A kor nem számit.

Ha érdekel a dolog írj bátran az e-mailomra: loveyugi666@gmail.com (egy kicsit fura de ezt használom)

 Hosszú eredményes életed során az erő legyen beled ;)

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.27 0 0 449

Régen sokat leveleztünk. Nem akarsz megint? :)

Előzmény: Noncsi78 (196)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.21 0 0 448

Szia ! megszeretném kérdezni hogy levelezel e még zéta nevezetű személlyel ? 

Előzmény: torkati (272)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.21 0 0 447

Szia szivi :)

Előzmény: Zéta11 (275)
kekkopeny Creative Commons License 2018.05.19 0 0 446

Sziasztok!
Ricsi vagyok,lassan 23 leszek. Egy Vértes környéki kisvárosban élek,egy élete elején járó fiatalember minden szokásos gondjával-bajával,örömével és bánatával. Igyekszem egyről a kettőre jutni,közben pedig boldogságomat lelni a mindennapokban. Rengeteg dolog érdekel,kevés szabadidőm beosztásában pedig próbálom megtalálni az egyensúlyt,hogy mindenre jusson elég és semmire sem több mint szabadna. Hatalmas királynak érzem magam,mert sikerült fogynom majdnem 70 kilót. Szeretek olvasni,most fejeztem be Andrew Gross - Sötét idők c. írását. Gitározok,énekelek,edzeni járok,kerékpározok és rengeteg sorozatot nézek. Sokat vagyok egyedül. Szeretnék embereket megismerni,levelezni velük,vagy ha lehetséges,akkor találkozni is. Ha hasonló az amit te is keresel,írj egy emailt: kekkopeny@gmail.com

Két mondatos levelekre nem válaszolok. Te,aki ezt a bejegyzést olvasod,többet tudsz rólam mint ami belefér egy egysoros üzenetbe. Kérlek mutatkozz be rendesen. Jehovák,egyéb térítők,chatszobás meghívogatók ne! 

Groove007 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 445

Szia :)
Szeretnélek meghívni egy oldalra, ahol lehet ismerkedni, beszélgetni ésbarátkozni!!!!
Meg tudsz osztani fájlokat, hangfelvételeket, beágyazható youtube-videó és mindenféle link.....
Barátságos, közvetlen, sírva fetrengő humorral megáldott társaság várja, hogy - ha kedved van - csatlakozz hozzá!!!
Van Facebook oldalunk is, Progresszív Kuckó néven :DDD
Este felé aktívabbak vagyunk !!!!

https://progkucko.com

Tomi8484 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 444

 

Sziasztok!

33 éves  férfi vagyok. Szívesen leveleznék korban hozzám illő férfiakkal vagy nőkkel barátság céljából. Érdekel a pszichológia, irodalom( magam is írogatok). filmek, de bármiről szívesen beszélgetek.

Cím: molnartam84@gmail.com

Várom a leveled!

 

baboca7 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 443

  Sziasztok!  39 éves vagyok és levelezőtársat keresek.  Hasonló korúakat.. Szeretek zenét hallgatni,netezni kirándulni.  Írjatok bátran!   ilon11@citromail.hu

cirmoska26 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 442

          Sziasztok. Tünde vagyok,39 éves múltam. Levelezőtársat keresek hasonló korúakat.  Szeretek netezni,kirándulni sétálni.  Írjatok bátran!   ilon11@citromail.hu

fiatoscsajszi Creative Commons License 2018.04.30 0 0 441

Szeretek beszélgetni, ismerkedni ezért keresem leendő levelező partnerem:) Legyél Te férfi vagy Nő.Csak annyi a kikötésem hogy 37-45 évesig legyél:) Én 41 éves minden lehetséges sportot kedvelő Nő vagyok.Színház,mozi,táncot is szeretem.

Puszi,várlak a fenyev@citromail.hu ,ide írj:)

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.25 0 0 440

Véletlenül keveredtem ide. Vagy talán mégsem? Hiszen nincsenek véletlenek. Mint ahogy az sem véletlen, hogy most ezt a kvázi palackpostát bedobom az óceánba és várok. Várok itt ezen a lakatlan szigeten. Mert hát mi is az élet ami körbe vesz? Egy végtelennek látszó áradat a maga szépségével és mocskával. Ahogy itt sétálok a parton mezítelen lábbal átengedem magam a természetnek. Nézegetem a partra mosott kagylókat és azon tűnődőm mit is várok ettől az üzenettől. Nem is tudom igazán. Csupán csak érzem, hogy útjára kell indítanom és türelemmel várnom. Talán van valahol egy másik hajótörött aki szintén az óceánt kémleli és bízik, nagyon bízik abban, hogy valaki van a világban aki képes a lelkét színekkel megtölteni a hosszú évek és monoton ismétlődő hétköznapok szürkeségében. Hát nekem van egy ecsetem! Ha szeretnéd festek szép színes vidám képeket a lelkedre és talán te is az enyémre. Negyvenes éveim koptatom de ez igazából lényegtelen. Akárhogy is de ennek az egyre bölcsebb deresedö szakállú férfinek a leke még mindig a huszas éveit megélõ javíthatatlan bolond optimista álmodozó. Hiszen ahonnan jövök és ahova jutni szeretnék az életkornak nincs jelentősége. Időtlen és állandó a törekvés ami a keresésre késztet. Kell lennie a hullámokon túl is valaminek. A végtelen alig egy karnyújtásnyira  és megérinteni olyan csekély mozdulat. Legyen hát a mozdulat most ez a kis üzenet amit útjára engedek a virtuális óceándan... Ha elért a szigetedre és szeretnél kiszakadni a magányból, akkor engedd hagy sodorjon magával a kellemes simogató izgalmas érzés, hogy tudd, mégse vagy egyedül.          Címem: kisfeketeszoba@gmail.com

gb14 Creative Commons License 2018.04.19 0 0 439

Szia. Ha megadod az email címed azonnal írok. De az valahogy... Ki tudja hogy, de lemaradt. De lehet hogy lelopta valaki :p

Előzmény: Littlepsychopathgirl (411)
gb14 Creative Commons License 2018.04.19 0 0 438

Szia.. Próbáltam levelet küldeni, de azt írta a cím nem létezik... 🤔 

Előzmény: Ms.Lilike02 (432)
kekkopeny Creative Commons License 2018.03.30 0 0 437

Sziasztok!
Ricsi vagyok,lassan 23 leszek. Egy Vértes környéki kisvárosban élek,egy élete elején járó fiatalember minden szokásos gondjával-bajával,örömével és bánatával. Igyekszem egyről a kettőre jutni,közben pedig boldogságomat lelni a mindennapokban. Rengeteg dolog érdekel,kevés szabadidőm beosztásában pedig próbálom megtalálni az egyensúlyt,hogy mindenre jusson elég és semmire sem több mint szabadna. Hatalmas királynak érzem magam,mert sikerült fogynom majdnem 70 kilót. Szeretek olvasni,most fejeztem be Andrew Gross - Sötét idők c. írását. Gitározok,énekelek,edzeni járok,kerékpározok és rengeteg sorozatot nézek. Sokat vagyok egyedül. Szeretnék embereket megismerni,levelezni velük,vagy ha lehetséges,akkor találkozni is. Ha hasonló az amit te is keresel,írj egy emailt: kekkopeny@gmail.com

Két mondatos levelekre nem válaszolok. Te,aki ezt a bejegyzést olvasod,többet tudsz rólam mint ami belefér egy egysoros üzenetbe. Kérlek mutatkozz be rendesen. Jehovák,egyéb térítők,chatszobás meghívogatók ne!

Yourbabex Creative Commons License 2018.03.29 -1 1 436

Erotikus témában keresek levelezőtársat.
Egy fiatal lány vagyok, aki viszonylag régóta fontolgatja az ötletet magában, hogy egy idegen férfival ilyesfajta levelezésbe kezd.. és ma végre rászánta magát.
 Viszont, elég sok a kritériummal rendelkezem:
-Érzéki leveleket akarok. Valaki olyat, aki megmondja mit tegyek, hogyan tegyem, és mire gondoljak közbe.
-Valakit, akinek nincsenek korlátai.
-Valakit, aki hosszú leveleket ír.
-Valakit, aki egy terjeledelmes bemutatkozó szöveggel indít, helyes központozással.
-Valakit, aki benne van a szerepjátékokban.
-Valaki olyat, aki irányít engem..
-És végül Valakit, aki képes elfogadni hogy "csak" levelezőtársat keresek.

 

xxyourxbabexx@gmail.com

Malek Gergő Creative Commons License 2018.03.16 0 0 435

Sziasztok!

 

31 éves férfi vagyok és levelezőtársakat keresek. Nagyon sok minden érdekel és inspirálnak az új dolgok. Kíváncsi vagyok a világra és emiatt is próbálok új lehetőségeket kipróbálni, így jött az ötlet, hogy leveleznék ismeretlen emberekkel, akikkel lehet, hogy nem leszek ugyanazon a véleményen, de tágíthatom ezáltal a tudásomat.

gergo.malek@gmail.com 

Ms.Lilike02 Creative Commons License 2018.01.10 0 0 432

Sziasztok! 

Lili vagyok 16 éves, levelező társat keresek. Bármilyen téma jöhet ;) 

ms.lili@freemail.hu

CarlosBuksi11 Creative Commons License 2018.01.09 0 0 431

Sziasztok!

Én 24 éves srác vagyok, Magányosnak érzem magam  szívesen leveleznék barátkoznék Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, olvasni és filmet nézni illet videojátékozni, 

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.04 0 0 430

Sziasztok!

Én 24 éves lány vagyok. Magányosnak érzem magam,ezért szivesen leveleznék, barátkoznék korban hozzám illő lányokkal és fiúkkal. Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, olvasni és filmet nézni.. Ha felkeltettem érdeklődésed irj!

E-mail cim: szilvii0226@gmail.com

elz17 Creative Commons License 2018.01.01 0 1 429

Sziasztok!

16 éves lány vagyok és bárkivel szívesen beszélgetek.

Ha van kedved írj! 

lissza17@gmail.com

 

Groove007 Creative Commons License 2017.12.02 0 0 428
Szia Mindenki!! :)
Szeretnélek meghívni egy oldalra, ahol lehet ismerkedni, beszélgetni, barátkozni!
Nyilvános és privát szobákban, melyeket te magad is létrehozhatsz. Így akár egy internetes varrószakkör főhadiszállását is vezetheted! :D :D
Kinevezhetsz benne moderátorokat, működik hang és videó alapú hívás is.
Ossz meg fájlokat, hangfelvételeket, beágyazható youtube-videó és mindenféle link.
Barátságos és közvetlen, sírva fetrengő humorral megáldott társaság várja, hogy - ha kedved van - csatlakozz hozzánk!
Van Facebook oldalunk is, Progresszív Kuckó néven :D
Este felé aktívabbak vagyunk...
https://progkucko.com
villanyszer Creative Commons License 2017.11.30 0 0 427

Szia   Józsi vagyok, 50 é elvált, nem társat keresek. Írj bátran .😊😉

Előzmény: v.monika1969 (405)
Malek Gergő Creative Commons License 2017.11.30 0 1 426

Sziasztok!

 

31 éves férfi vagyok és levelezőtársakat keresek. Nagyon sok minden érdekel és inspirálnak az új dolgok. Kíváncsi vagyok a világra és emiatt is próbálok új lehetőségeket kipróbálni, így jött az ötlet, hogy leveleznék ismeretlen emberekkel, akikkel lehet, hogy nem leszek ugyanazon a véleményen, de tágíthatom ezáltal a tudásomat. 

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.27 0 0 425

Sziasztok!
Olyan lánnyal, hölggyel leveleznék, aki gondolkodott már azon, milyen lehet másokat kukkolni, vagy szeretkezést kihallgatni; esetleg van is ilyen élménye, vagy nincsen, de jó a fantáziája ahhoz, hogy elképzelje, milyen is lehet ez.
Párkapcsolatban élek, de erről a vágyamról és a tapasztalataimról nem tudok megfelelően kommunikálni, mert úgy gondolom, ez a fixáció már kissé elrugaszkodik a normalitás talajáról :D
Csak levelezni szeretnék, nem párt találni.

 

A címem: tallerossyzebulon01/kukac/gmail.com

cogsnar Creative Commons License 2017.11.21 0 0 424

Sziasztok!

 

30-as éviben járó férfi vagyok és meglepő módon levelezőtársat keresek. :-) Mostanában elfogytak kissé mellőlem az emberek, a megszokottnál kevesebbet kommunikálok másokkal, de mivel igény volna rá, így gondoltam megpróbálom itt. Szóval, ha érdekel a lehetőség, akkor elérhetsz a refsnar@freemail.hu címen.

18614xyz Creative Commons License 2017.11.21 0 0 423

Sziasztok!

Levelezőtársat keresek, 38 éves férfi vagyok. Kapcsolatban élek nem társkeresés céljából vagyok itt, tényleg csak barátkozni, levelezni szeretnék.

littlegirl9 Creative Commons License 2017.11.08 0 0 422

Sziasztok. Levelezőtársat keresek, lehetőleg fiút de lány is írhat. Amit tudni kell rólam, hogy nyitott vagyok mindenre, 19 éves vagyok, lány. A többit te derítsd ki rólam :) e-mail címem: littlegirl9@yahoo.com

Várom a leveled. :)

littlegirl9 Creative Commons License 2017.11.07 0 0 421

Szia. sajnos valamiért nem hagy e-mailt küldeni neked, írj te légyszi. littlegirl9@yahoo.com Várom a leveled. :)

Előzmény: reddesert (409)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.04 0 0 420

Sziasztok!

24 éves vagyok, korban hozzám illő levelezőtársat keresek ismerkedés, barátkozás céljából. Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, olvasni, filmet nézni, sétálni. Ha felkeltettem érdeklődésed írj!

E-mail címem: szilvi226@indamail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!