Keresés

Részletes keresés

ofrys Creative Commons License 2024.04.02 -1 0 485

Arra pont elfelejtettem kitérni, ami a topik címe. Szóval egyáltalán nem bízva a sikerben vetettem fel a swinger ötletét, és én voltam a legjobban meglepve, hogy nem hogy tiltakozott volna, hanem egyből jó ötletnek tartotta. Szóval egyáltalán nem kellett rávenni. Talán már régebben is járt ez a gondolataiban, csak egy nőnek szerintem ezt sokkal nehezebb kimondani. Mindenesetre mivel jó élményei voltak neki is, most már elárulta egyszer, hogy masztizás közben ezekre az élményekre gondolt... :)

Előzmény: ofrys (474)
banika1 Creative Commons License 2024.03.28 -2 1 484

S amikor észre vette,hogy csupa pisi a keze,mert bele lógott a bilibe!:)

Előzmény: Rolexfan (483)
Rolexfan Creative Commons License 2024.03.28 -8 3 483

"Kézi autómosó parkolójában szopott le ,körülöttünk voltak még páran de nem láttak semmit…"

 

 

Gondolom a Vakok Intézeténél lévő parkolóban volt ez. Esetleg a reggeli visszalvás alatt...

Előzmény: Törölt nick (473)


pecs-edem Creative Commons License 2024.03.28 0 0 482

Szia Devipolis!

 

 

47 éves ff vagyok, van egy alakuló párkapcsolatom egy 52 éves hölggyel, ahol egyenlőre bizonyos okokból ritkán tudunk találkozni fizikailag egymással. Azért az időnket eltöltjük megosztjuk gondolatainkat, ismerjük egymás rezdülését, minden vágyát, ami alól nem kivételesek az erotikus játékok tervezései sem! Kitaláltunk egy vetközős-öltözős játékot még a télen, ahol az ő ötlete volt az volt, hogy miután teljesen levetköztünk anyaszültre, egymás ruháit vegyük fel, tehát én az övét Ő az enyémet :). Annyira nem izgat a dolog, viszont Neki szívesen megteszem, amint alkalmunk nyílik rá. Tehát lehet, hogy ötletnek jó ez a felállás, a te párod sem fogja annyirra furcsálni, hogyha csak te szeretnél egy női ruhába benne lenni, de ha mindketten felveszitek egymás ruháit, azt szerintem könnyebben el tudja fogadni, lásd én is bele megyek ebbe a típusú játékba. sok sikert!

 

Előzmény: Devipolis (206)
banika1 Creative Commons License 2024.03.23 -2 1 481

Érdekes. Nálunk ez úgy működik,hogy a párom ha kettesbe vagyunk akkor is szereti ha ő is foglakozhat velem amíg én alul foglalom el magam.

Ugyan ez érvényesül amikor  3 asban 2 fi, meg ő.Akkor is igényli,hogy legyen egy férfiasság a keze szája közelében,míg a másik fi, alul foglalatoskodik.

Előzmény: artist_not_engineer (478)
artist_not_engineer Creative Commons License 2024.03.22 0 0 480

Nem könnyű, de nem is lehetetlen.

Első az önismeret.

Aztán pedig az elszántság, és a türelem.

Előzmény: Rolexfan (479)
Rolexfan Creative Commons License 2024.03.22 -7 1 479

Még valami a személyes szimpátia. Egy nagyon egyéni. Lehet, hogy a nejemnek egy adott pasi bejön, nekem meg ellenszenves. De ugyanez mondható el a kulturáltsági szintre. Baromi nehéz ebben is mindenki számára szuper megoldaát találni.

artist_not_engineer Creative Commons License 2024.03.22 0 1 478

Ha mindenki hetero, a nők is, akkor nekünk az vált be, ahol több a nő, mint a férfi. Egy nővel simán tud foglalkozni két férfi. A nőnek meg csak magára kell ilyenkor figyelnie.

Ez a mi tapasztalatunk. Más vágyak és preferenciák más kombinációt hoznak ki nyertesnek. :-)

Előzmény: Rolexfan (477)
Rolexfan Creative Commons License 2024.03.22 -11 2 477

Nem azzal van baj, hogy valaki olyat csinál, amit nem szabad. Szerintem az a gond, hogy ezek a dolgok elmennek vizuális produkció irányba. Minden emlékszik talán a Borkayt lebuktató szex videóra, ahol valami hajón többek előtt produkálta magát, úgy ahogy a filmekben látta. Neevtséges. Én is voltam 3-asban, de a nők mindig azt mondták utána, hogy nem tudnak kétfelé figyelni. Véleményem szerint egy vágyakozó nővel tökéletesen ki lehet élni minden perverz vágyunkat. 

Előzmény: artist_not_engineer (475)
banika1 Creative Commons License 2024.03.22 -2 1 476

Mi egy közeli ismerőssel vettük rá a feleségem a hármasra.  Egyikünk sem bánta meg, sőt a feleségem is jobban élvezi a szex ezen formáját.

artist_not_engineer Creative Commons License 2024.02.23 0 3 475

Mindketten szoktuk mondani a feleségemmel, hogy hihetetlen miket csinálunk.

Fiatalon elépzelhetetlennek tűnt. Mostanra pedig kezd megszokottá válni. (Többes, swinger, fétis, stb.)

Nagyon jó érzés rájönni, hogy nem kell megfelelni a prűdeknek.

Talán azért lehet furcsa, mert az álszenteskedés a nyerő a közbeszédben. És sajnos az hat ránk is. Visszatérő kérdés, hogy szabad ilyet? Az eszünkkel tudjuk, hogy igen. Hiszen nem bántunk vele senkit.

Előzmény: ofrys (474)
ofrys Creative Commons License 2024.02.22 0 4 474

Hosszú évek kizárólag egy férfi beszállós hármasozása után idén már két swinger buliban is voltunk.

Másodszor már öt különböző férfi is megdughatta, és volt, hogy egyszerre négy férfi kényeztette és persze ő is őket...

Mondta is utána, hogy nem is érti, hogy hogyan csinálhat ilyeneket. Meg hogy a sótlan kolléganői nem is sejtik róla, hogy egy ennyire bevállalós nő dolgozik köztük. :))

Törölt nick Creative Commons License 2024.02.20 -1 2 473

Kézi autómosó parkolójában szopott le ,körülöttünk voltak még páran de nem láttak semmit…

Törölt nick Creative Commons License 2024.02.19 -2 2 472

Legjobb Pina Colada reklám!

Pina Colada egy pnában... :)

Előzmény: Tényleges (471)
Tényleges Creative Commons License 2024.02.19 -1 2 471

Számomra a hölgy érdekesebb ! Csinos, vonzó, gyönyörű !  ( az az üveg nagyon szerencsés )

Előzmény: Törölt nick (470)
Törölt nick Creative Commons License 2024.02.18 -1 19 470

 

Egyszer rá tudtam venni egy Pina colada üveg használatára kicsit másképp... 

Lehet ennél jobb reklám egy italnak? :))

harisnya143a Creative Commons License 2024.01.03 -3 2 469

Izgatna a kukkolás de be is szállnék párhoz 3-as szexbe Budapesten! Van ilyen pár ahol a férfi rá tudná beszélni a hölgyet kukkolásra vagy 3-as szexre, Emailom publikus! Üdv- harisnya143a

harisnya143a Creative Commons License 2024.01.03 -2 1 468

Sziasztok! Van olyan pár akit izgatna ha kukkolnám és esetleg fotóznám a szeretkezésüket önkielégités céljából Budapesten? 

Drupal92 Creative Commons License 2024.01.01 -1 2 467

Sziasztok. Férfi 32 lány 28 budapesti pár vagyunk. Feleségemmel 5 éve házasok. Szeretnénk újat kipróbálni. Akár hármas lány fiú vagy csak lány csak fiú vagy több fiú vagy másik pár. Igazából bármit meghallgatunk.

bbela92bb@gmail.com.    Kn

Hundaddy34 Creative Commons License 2023.12.28 0 5 466

Van ilyen is, nekem a feleségem előtti barátnőm volt az, akit mindenre rá lehetett venni, amit kértem tőle, azt megcsinálta, szinte gondolkodás nélkül. Mint utólag kiderült, azért, hogy megtartson, mert akart fogni egy "madarat" magának, aki eltartja.

A feleségem viszont pont a másik véglet. Nagyon kevés dologra tudtam rávenni, de amikre igen, azokat azért teszi meg, mert szeret 🙂

Előzmény: Bean2019 (340)
KiskukisKéjsóvá Creative Commons License 2023.09.26 0 5 464

Idén végre kipróbálta a feleségem is a meztelen napozást.
Pár alkalom után már bánta, hogy nem hallgatott rám korábban,
és beismerte, hogy ez egy nagyon kellemes program.

éldazéletet Creative Commons License 2023.09.26 -1 1 463

" szeretem a változatosságot újdonságot , egészséges izgató perverzitásokat " kicsit részletezhetnéd.

 

Előzmény: Törölt nick (460)
Törölt nick Creative Commons License 2023.09.21 -1 0 459

Gratulalok!  Nagyon szexi és vonzó feleseged van. Jó popsival

Előzmény: julioboss (443)
Retrográd 815 Creative Commons License 2023.08.29 0 8 458

Nekem könnyű dolgom van, mert a feleségemet mindenre rá tudom venni, ha beindul. És hagyon be tud indulni... :) Első szexünket az egész utca hallotta.

 

Mindig szerette tárgyakkal megdugni magát. Mondjuk, az se semmi, hogy megnyerte a genetikai lottót, mert iszonyatosan szűk a puncija, de remekül tágul. Egyszer aztán jött az ötlet, mikor éppen kedvenc krómhengerét dugta magába, hogy a vibrátor még befér a fenekébe. Elég volt csak egyszer mondani neki. :) Aztán továbbfejlesztettük a játékot. Vibri a fenékben rezeg, miközben tövig a puncijában vagyok. Mintha beépített vibrátor lenne a farkam körül. :)

Kivancsitina Creative Commons License 2023.07.19 0 1 456

izgalmas sorozatot készitett a kedves papa. A mama meg biztos learatta a gyümölcsét,hogy felizgattátok rendesen.

Előzmény: julioboss (437)
Törölt nick Creative Commons License 2023.07.17 -1 0 455

Istenem győnyörű popsi 

Előzmény: julioboss (443)
Törölt nick Creative Commons License 2023.06.19 -2 22 454

De szivesen kerülnék akár mögé is így.

 

Előzmény: julioboss (443)
Törölt nick Creative Commons License 2023.06.19 -4 2 453

A legnagyobb tisztelettel szívesen bele ültetném a jelenlétedben.

Előzmény: julioboss (451)
Karel00 Creative Commons License 2023.06.19 0 0 452

Csinos már fell is álltam rá!!

Előzmény: julioboss (451)
julioboss Creative Commons License 2023.06.19 0 24 451

köszi

Előzmény: Karel00 (450)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!