Keresés

Részletes keresés

_hangya_ Creative Commons License 2024.01.04 0 0 526

Már többször próbáltam , csak akkor engedi törölni , új fiókot létrehozni ha belépek a régi fiókba a törölt vipmailemen keresztül. A bolttól is kértem segítséget , de ők is csak annyit mondtak , hogy előbb törölni kell a fiókot a régi email címmel.

Előzmény: blueye (525)
blueye Creative Commons License 2024.01.04 0 0 525

Szvsz nyomj egy resetet és regisztráld újra.

Előzmény: _hangya_ (522)
_hangya_ Creative Commons License 2024.01.04 0 0 524

Ha jól értem , jogos az aggodalmam?

Előzmény: BGfromÉ-D (523)
BGfromÉ-D Creative Commons License 2024.01.04 0 0 523

Bankkártya számot...😳😱

Előzmény: _hangya_ (522)
_hangya_ Creative Commons License 2024.01.02 0 0 522

Sziasztok!

Sajnos most jöttem rá , hogy a biztonsági kamerám a vipmail.hu-s emailhez van kötve. Újra kellett indítanom , és erre a címre küldené az üzenetet, amit természetesen töröltek. Az lenne a kérdésem , hogy hogyan tudnék ehhez az üzenethez hozzájutni? Ha újra regisztrálnék ugyanarra a címre, az működhetne? Meg kell adni hozzá a bankkártya számot,ez biztonságos oldal? Nem szívesen adom meg a kártya adatokat.  Lehetne még vipmailos, vagy már csak indamailos van? A A lezárt fiók újranyitását megpróbáltam , de a 90 napból kifutottam  , igy azt írta hogy nem létezik fiók.

Köszönöm

Wetlook-imádó Creative Commons License 2023.08.05 0 0 521

Azt el kell ismerni, hogy a mostani indamail ügyfélszolgálatosai a kifejezés jó értelmében nagyon segítőkészek.

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.06.14 0 0 520

Ez igaz értelmesen leirta valami Timea nevü nő, hogy a cég ezt egy hónapig engedte, vagy mi. 

Előzmény: Kilroy (516)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.06.14 0 0 519

N ekem már elérhetetlen, kétségbe nem estem a guglis imél tartalékja volt, fontos dolgok a gmailen vannak/jönnek.

Előzmény: Marn (514)
blueye Creative Commons License 2023.06.06 0 0 518

Majdnem gond lett h nem fizettem elő az új providernek.
De nem, maradt a steam fiókom amit elfelejtettem :)

Előzmény: blueye (517)
blueye Creative Commons License 2023.06.01 0 0 517

Az old felületen nálam csak a május 1 előtti leveleket lehet megnézni.

Előzmény: Marn (514)
Kilroy Creative Commons License 2023.06.01 0 0 516

És szóltak előre, hogy itt csak egy ideig lesznek...

Előzmény: illetlenke (515)
illetlenke Creative Commons License 2023.06.01 0 0 515

Ide se kellett volna jönniük.

Nem 18 éves cég a jelen helyzetben, most vették meg a levelezőket.

Hátrahagyták az elérhetőségeiket, amik bekerültek a fejlécbe is.

Előzmény: Marn (514)
Marn Creative Commons License 2023.06.01 0 1 514

Próbálta valaki a bejelentkezést? Nálam most az új már nem enged belépni. (Mondjuk már nem is nagyon érdekel, mert nagyjából le vannak mentve a levelek.)

A régi "old" felület viszont még müködik, egyelőre. 

18 év után ez az egész, elég dicstelen és undoritó magatartás a cég részéről!!! Innen is szépen elsomfordáltak, gyakorolatilag magukra hagyva a kétségbeesett embereket. Ha valaki beperelné őket jó eséllyel meg is nyerné.

Citromail Ügyfélszolgálat Creative Commons License 2023.05.31 0 0 513

Üdv!

 

Ügyfélszolgálat:

 

Citromail:  https://www.citromail.hu/support/

 

Indamail / Vipmail / Webmail / Freestart: https://www.indamail.hu/support/

 

Kérek mindenkit a jövőben a fenti kapcsolatfelvételi lehetőségeket használja.

 

Köszönjük a lehetőséget, hogy itt lehettünk.

 

Timea

Előzmény: norm1118 (512)
norm1118 Creative Commons License 2023.05.31 0 0 512

vipnail zárolás és befizetés után miért nem jelennek meg a régi leveleim? Ill. hogyan tudnám újra megtekinteni? 

pizo Creative Commons License 2023.05.24 0 0 511

Tudom, csak gondoltam szólok.

 

Zoli

Előzmény: blueye (507)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.05.24 0 1 510

"

Na megjött a befenyitő üzenet. május 23-ig fizetni kel.. Utána felfüggesztik majd törölni is akarják a fiókot. Kiváncsi vagyok mennyien maradnak.

 " 

 

 

Szerintem nem sokan  ,, én biztos nem ,,, lemondtam róla ez pénzt nem ér millió ingyenes imél szolgáltató van, hogy csak a microsoftot vagy a guglit emlitsem,,,, nekem 24 én még élt a fiók kiváncsiságból kipróbáltam, de már "elengedtem", kár érte még valamikor index végü imélfiókksl kezdtem itt,,,,, (több mint 10 de talán 15 éve)

Előzmény: Marn (447)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.05.24 0 0 509

Nektek müködik még az indás iméletek? (akik nem fizetnek ) NEKEM ESZEMBE sincsen, de ma 24-én még be engedett, gondolom fokozatosan zárolják .  (nem használom már de kiváncsi voltam be enged e még)

 

 

 

Citromail Ügyfélszolgálat Creative Commons License 2023.05.24 0 0 508

Üdv

 

Ha elküldi a fejrésszel együtt a levelet akkor IP alapján meg tudjuk nézni ki a feladó és le tudjuk tiltani.

Semmiképp ne nyissa meg, törölje.

Illetve az üzenetszűrők használata nagyon jó megoldás erre: bizonyos kulcsszavakra be lehet állítani, hogy azonnal törlődjön a levél, így véletlenül sem fogja senki megnyitni.

Itt van egy kis segítség:

https://www.youtube.com/watch?v=bUBSbj24khM

 

Előzmény: pizo (506)
blueye Creative Commons License 2023.05.24 0 0 507

Spam, adathalász, lehúzó email, töröld!

Előzmény: pizo (506)
pizo Creative Commons License 2023.05.24 0 1 506

Ilyen mailt kaptam: 

 

"23/05/2023

Tisztelt Ügyfelünk,

Azért kapta ezt az üzenetet, mert Ön indamail.hu domainnév elsődleges kapcsolattartója. Ha meg szeretné tartani ezt a domain nevet, keresse fel webhelyünket, és használja a megújítási parancsot:

SYSHSLUIDID............DUIDUIRaϲkFогeѕt.com/indamail.huDUIYDHUID.DUDID

Megjegyzés: Ha nem fizet 2 napon belül, akkor domain jét VÉGLEGESEN törölhetjük.
 
 
Köszönöm a megértésed.

Az Ön RaϲkFогeѕt ügyfélszolgálata

 

RaϲkFогeѕt"

 

Zoli

Citromail Ügyfélszolgálat Creative Commons License 2023.05.23 0 0 505

Üdv!

 

Szeretném megkérni hogy írjon egy levelet az ügyfélszolgálatra, hogy lássuk melyik fiókról van szó. köszönöm. mailsupport@indamail.hu

 

A levél tartalmát pedig ismerem. Azért azt feltételezni, hogy ha megszűnik egy szolgáltatás utána nem lesz törölve, szerintem ez nem reális.

Bárhol törli a fiókját, webáruházban, szolgáltatónál, bárhol, nem őrzik meg, írtam már, adatvédelem. Google amerikai cég, ne keverjük az európai jogokkal.

Ezen meg kár tovább folytatni a vitát, mert ezzel a feltételekkel szolgáltatunk, amit mint már többször említettem egy segítség a usereknek továbbfolytatni, nem pedig hátrány.

 

Aki szeretné megtartani tudjuk biztosítani, új cég vagyunk, új szolgáltató, új szolgáltatási feltételekkel szolgáltatunk.

De elfogadom az Ön nézőpontját, hogy Ön szerint 2 évig kellene megőriznünk a törölt fiókját. Nekünk más a véleményünk. Ha ezt még minden nap 10 szer leírja, akkor sem fogjuk még 2 évig megőrizni.

 

Ha előremutató lenne, amit ír, akkor azt mondanám, hogy a szolgáltatás további fejlesztése érdekében történik (van ilyen is több ügyfelünk), az előreviszi a beszélgetést.

 

Ezen a fórumon május végéig tudjuk fogadni a hozzászólásokat, ezzel is segítve a usereket ebben az időszakban (átállás), ha valakinek gondja van, arra kérem írjon az ügyfélszolgálatunkra.

Utána csak a hivatalos elérhetőségeken kommunikálhatunk, a vezetőség lehetőséget adott nekünk erre az átmeneti időszakra. Így kérem ne a sértődöttségből vezérleve írjon, hanem próbálja a jót meglátni a háttérben húzódó folyamatokban.

 

Mindent megteszünk, hogy megkönnyítsük a felhasználóknak akárhogy is döntsenek. Számtalan levél érkezik hozzánk, azzal senki nem segít, ha folyton meg kell magyaráznom azt amit már 10 szer megtettem.

Részemről ezt a kérdést lezártam.  A fiókjával kapcsolatban meg a fent említett E-mailen tudok segítségére lenni.

 

Köszönöm

Előzmény: Marn (504)
Marn Creative Commons License 2023.05.23 0 0 504

Még annyi kérdés lenne, hogy az "old" felületet is megszűntetik 3 hónap után? Mert végül is ki lettek mentve  a levelek gmail-re, viszont az átállásnál kb. 200 levél nem került át az "old" felületről az újra. Most egyénként megkeresni, hogy melyik került át, melyik nem  az szinte lehetetlen.  

Legalább az "old" felületet meghagyhatnák egy darabig.

Marn Creative Commons License 2023.05.23 0 0 503

K. Tímea!

 

A két levelet küldtek. Egyet '23 03. 08-án, majd szinte, ugyanolyan tartalommal '23 03. 27-én. A különbség csak az volt, hogy a másodikban szerepelt, hogy az új rendszer bevezetése csúszik.

 

!!!!!!! De egyik levélben sem szrepelt, hogy  a meglévő e-mail fiókot letörlik!!!!! Erről csak május 9-én értesitették először a több tízezernyi/százezernyi(?) felhasználót.

 

Mind a két levélben szerepelt, hogy "Jelenleg semmilyen teendőd sincs. Ez az e-mail kizárólag információs jellegű, ezáltal szeretnénk tájékoztatni a szolgáltatással kapcsolatos változásokról."

Összességében ezért inkorrekt, hogy mail fióktörlést helyeznek kilátásba egyik napról a másikra.  De mindegy, mert eddig is azt csináltak amit akartak.

 

Bizonyitékul bemásolom a teljes levelet. Amit csak az "old" felületről sikerült elővarázsolni, mert azon kb. 200 levél között volt, ami az átállás során eltűnt.

 

 

"Kedves Indamail Felhasználó!,

Ahogy azt már korábban már írtuk, az Indamail új verzióját készítjük elő. Felhívjuk figyelmét, hogy az új Indamail bevezetésének időpontja 2023. május 2-ra került át. Az alábbiakban az Indamail változásairól olvashat bővebben.

Felhívjuk figyelmedet, hogy e-mail címed további használatához legkésőbb május 23-ig aktiválnod kell előfizetésedet. További fontos információkat az alábbiakban olvashatsz.

A Indamail szolgáltatásaihoz a jelenleg elérhető platformot már évek óta használjuk, változtatások nélkül. Tisztában vagyunk vele, hogy rendkívül nagy igény van a Indamail modernizálására, éppen ezért már el is kezdtük szolgáltatásaink áthelyezését a manapság érvényes szabványoknak megfelelő új rendszerekbe, illetve szerverekre, ezzel biztosítva a jövőbeli gyors és stabil e-mail szolgáltatást.

Május 2-án egy új e-mail szolgáltatást indítunk el. Az alábbi listában az új e-mail szolgáltatás néhány előnyét gyűjtöttük össze:

  • E-mail, hirdetések nélkül: A webmail szolgáltatásban, illetve a weboldalon többé nem jelennek meg hirdetések!
  • Modern webmail: Asztali gépen és mobil eszközökön egyaránt elérhető!
  • Stabilitás: Közel 100% szolgáltatási idő.
  • 10 GB tárhely: Többé nem okoz gondot a megtelt postafiók!
  • IMAP/SMTP: Bármilyen modern app/e-mail program használható.
  • E-mail védelme: Az e-mailekben szereplő adatokat nem használjuk fel hirdetési célokra.
  • Ügyféltámogatás: Minden szükséges segítséget és útmutatást megadunk a lehető leggyorsabban
  • Levélszemét és vírusok elleni védelem: Minimálisra csökkentjük a kéretlen e-mailek számát.

A jelenleg használatban lévő mobilalkalmazások megszűnnek

Felhívjuk figyelmedet, hogy május 2-át követően a Indamail mobilalkalmazásai (Android/iOS) többé nem lesznek elérhetőek. De semmi gond – rengeteg más, kiválóan működő alternatív megoldás közül választhatsz! Május 2-tól weboldalunkon (indamail.hu) elolvashatod útmutatónkat, melyből megtudhatod, milyen könnyen beállíthatod a levelező rendszert akár összes eszközödön!

Előfizetési rendszer bevezetése

A megfelelő, minőségi szolgáltatásnyújtás biztosítása nem megoldható a hirdetésekből származó bevételből, ezért egy előfizetési rendszert vezetünk be. Ez egyben azt jelenti, hogy a Indamail további használatához május 23-ig aktiválnod kell előfizetésedet.

A szolgáltatás ára 2 000 Ft/hó; negyedéves vagy éves előfizetés választása mellett. Az első három hónapra 80% kedvezményt adunk az előfizetés árából. Május 2-át követően bővebb információkat küldünk a változásokról és lehetőséged nyílik előfizetésed aktiválására.

Mi a teendőm?

Jelenleg semmilyen teendőd sincs. Ez az e-mail kizárólag információs jellegű, ezáltal szeretnénk tájékoztatni a szolgáltatással kapcsolatos változásokról.

Megmaradnak az e-mailjeim?

Igen! Összes e-mailedet áthelyezzük az új szerverekre. Szeretnénk azonban kiemelni, hogy egyes esetekben előfordulhat, hogy május 2-án a legfrissebb e-mail üzenetek még nem kerülnek át az új szerverekre. Ez csupán a felhasználók töredékét fogja érinteni. Az első pár napban, a szinkronizáció befejezéséig türelmedet kérjük.

Egyéb tájékoztatás

A fent leírt változások kapcsán frissítettük a Indamail felhasználóira vonatkozó Felhasználói Feltételeinket és Adatvédelmi Irányelveinket. A frissített feltéteket az alábbi oldalakon találod:

Ügyféltámogatás

Kérdéseid esetén ügyfélszolgálati csapatunk szívesen áll rendelkezésedre, törekedve a gyors és hatékony segítségnyújtásra. Az elkövetkezendő időszakban várhatóan sok felhasználó kéri majd segítségünket, így előfordulhat, hogy nem azonnal érkezik a válaszunk, de törekedünk a gyorsaságra.

Üdvözlettel,
A Indamail csapata"

Citromail Ügyfélszolgálat Creative Commons License 2023.05.23 0 0 502

vagyis a levélben 22 volt, de azért a szolgáltató ilyenkor még nem zárja azonnal, így értem a 23-at. hogy mi sem tudunk róla, de szokott adni egy kis luftot. a citromailnel is így volt, az az egy nap pluszban. viszont nem egy napon múlik valami. Aki nem tud belépni, nyugodtan írjon az ügyfélszolgálatra és meghosszabbítom.

Előzmény: Citromail Ügyfélszolgálat (501)
Citromail Ügyfélszolgálat Creative Commons License 2023.05.23 0 0 501

A határidő május 23. nem május 22.

Ha valamiért nem működött este, annak más oka lehetett.  ma kell megtenni az előfizetést, de ahogy írtuk, még lezárást követően 90 nap lesz rá, hogy újranyissa az ügyfél a postafiókját.

 

A "nem kell semmit tenned" arra vonatkozik, hogy nem kell fizetnie akkor még (a régi levélben akkori dátumkor még),. de azért ment ki a levél, hogy fel tudjon készülni a váltásra mindenki.

Tehát a tájékoztatás megvolt, időben. Boncolgatni nem érdemes egy levelet, mert az nem viszi előrébb a dolgokat.

 

Akinek segítségre van szüksége annak szívesen segítek.

 

Előzmény: Marn (496)
Kilroy Creative Commons License 2023.05.23 0 0 500

(Válasz a 490-es hozzászólásra)

 

Akkor miért nem nyomtál választ rá, ahogy most én is a tiédre?

Előzmény: Marn (495)
blueye Creative Commons License 2023.05.23 0 0 499

Még most is működik.

Előzmény: Marn (496)
Citromail Ügyfélszolgálat Creative Commons License 2023.05.23 0 0 498

az IMAP protokoll szinkronizálja a leveleket a POP az letölti, POP al kell letölteni. Gondolom nem Thunderbirdbe töltötte, hanem gmailbe?

Előzmény: Marn (497)
Marn Creative Commons License 2023.05.23 0 0 497

KÉRDÉS!

 

Úgye az átimportált levelek később nem veszhetnek el? Most már olyan levelek is megjelentek gamail-ben amik az átimpotálás után írodtak a "vipmail"-re.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!