Keresés

Részletes keresés

pici mici a pók Creative Commons License 2024.04.09 0 0 211

Magyar Peter Hazug boszmeknek Orban beepitett embereinek nem lesz kegyelem!

 

 

Elemző: Magyar Péter politikai vérfürdőt rendezne az ellenzéki oldalon

 

https://index.hu/belfold/2024/04/07/magyar-peter-tuntetes-ellenzek-gyurcsany-ferenc-kormany-ellenzeki-osszefogas-valasztas/

Spy der Man Creative Commons License 2022.12.11 0 0 210

varjut megvedi Gyurcsany a Kocsis Máté-szerű képződményektol ? 

 

Nem ugy nez ki mert Matolcsyt nem a DK hanem az MSZP jelnetette fel a forint miatt

Polisiker Creative Commons License 2022.04.09 -2 1 208

A böszme akkora utasítást adott, hogy én is elkezdtem Gyurcsány lenni

 

 

1. A gombás zagyva kijelentéseit már ismerjük.

 

2. Karácsony: "Most a tanácstalanságot javaslom magunknak"

 

3. Gyurcsány: "Legyetek Gyurcsányok!"

 

 

Ha ezek nem bolondultak meg,  én vagyok a hasfelmetsző Jack.

 

 

pici mici a pók Creative Commons License 2022.04.09 0 0 207

Gyurcsánynak volt es lesz is.  Lassan lovagkereszt is Orbántól az állandó segítségért.

pici mici a pók Creative Commons License 2022.04.06 -1 2 206

Hogyan is Mondta BAYER neki?

 

 


„Teszek a milliárdjaidra, Gyurcsány. Mert tudom, magad erejéből, magad tehetségéből neked nem lennének milliárdjaid. Ehhez neked át kellett öltöznöd – ehhez az anyósodnak azt kellett mondania, „nesze Ferike, itt van az első millió (milliárd)”, vágjál bele. Megkaptad az útravalót a lopott pénzből – mi adtuk oda nektek, az éjszakánként csipkét varró nagyanyám, a mindenétől megfosztott nagyapám, az Andrássy út 60. pincéjébe hurcolt másik nagyapám. Amid csak van, mind a miénk, Gyurcsány. Kend a hajadra! De miniszterelnök nem lehetsz ebben az országban, Gyurcsány. Vagy Gyurcsányi? Egyikünknek el kell takarodnia.

pici mici a pók Creative Commons License 2022.04.06 0 1 205
OFF -mondta az indián Creative Commons License 2021.10.21 0 0 204

Karácsony Gergely arról is beszélt az interjúban, hogy szerinte sok polgármester csak a közgyűlésbeli helyzete miatt támogatta nyilvánosan Dobrev Klárát az előválasztás második fordulója előtt, mert valójában nem a DK-s jelöltre szavazott.

 

Erről is kapott SMS-t?

Előzmény: pici mici a pók (203)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.10.21 0 0 203
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2021.04.11 -2 2 201

,,...szeretnek a legyek ..."

 

Hát feri ,milliárdnyi légy nem tévedhet!

Előzmény: Szabálytalannicknév (199)
Bordássy Creative Commons License 2021.04.11 -1 1 200
Szabálytalannicknév Creative Commons License 2021.04.11 -1 0 199

Aki másnak vermet ás, azt megcsípi a pók

https://888.hu/piszkostizenketto/aki-masnak-vermet-as-azt-megcsipi-a-pok-4308703/

 

Gyurcsány Ferenc addig arcosodott amíg úgy megcsípte egy pók, hogy kórházba került. A szuperhős filmek szerelmeseinek ismerős lehet a sztori, de Ferenccel nem az történt, mint Peter Parkerrel. Allergiás reakció, szó sincs pókemberré válásról.

 

 

 

Kész rovarhotel Ferenc testvér  https://indavideo.hu/video/Gyurcsany_Ferenc_vs_legy

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.04.10 -1 1 196

Milyen az idő Floridában?
Van kapás, harapnak az aligátorok?

Előzmény: belaocsem (192)
Összefogásbomlasztó Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 195

Fingós helyettesíthetetlen :-)

Előzmény: Törölt nick (194)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 194

Fingós helyett írjunk Orbánt, s akkor helyes....

Előzmény: Szabálytalannicknév (191)
belaocsem Creative Commons License 2021.04.10 -3 1 192

minden kiralynak volt udvari bolondja    orban "kiralynak" fleto a parlamenti bolondja     nagyon szukseg van bolond fletora

Előzmény: Szabálytalannicknév (191)
Szabálytalannicknév Creative Commons License 2021.04.10 -3 0 191

Még a fingóst is visszahozták a halálból   -  de minek,...

 

Előzmény: Rodenberg (187)
Szabálytalannicknév Creative Commons License 2021.04.10 -1 1 190
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2021.04.10 -2 1 188

Ja, értjük.

 

Orbánt Hágába kell citálni a 20 ezer halott miatt, de a 98 ezer halott az semmi, továbbá a világ egyetlen más kormányfőjét sem kell Hágába küldeni, még Bident sem az 561 ezer halottjával.

Előzmény: Jaka46 (182)
Összefogásbomlasztó Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 185

Jaka46 Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 184

Egyáltalán NEM!

De akkor számoljanak azok is,akik más ország halálozási adatait írják le,hogy ott sokkal rosszabb a helyzet,ne csúsztassanak,hanem számoljanak,hogy hol  magasabb halálozás,ennyi.

Előzmény: Összefogásbomlasztó (183)
Jaka46 Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 182

Franciaország lakossága: 67.399.000 , koronavírusban elhunytak száma : 98.065 fő

Magyarország     "        :  9.769.526 ,            "               "         "      : 23.211 fő

 

Franciaország népessége 6,5 x nagyobb,mint MO-é,számoljunk: 23.211x6,5 =150.871,5 halott helyett van náluk 98.065 ,ergo nálunk népességhez viszonyítva több a halott,sajnálatos módon.

Előzmény: id. Falvédeő-Fonákhy Pál (179)
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 181

És azt honnan lehet tudni, hogy a pálinkás kupicában mi volt?

Lehet, hogy tea!:-)))

Előzmény: Milyen volt Böszmesége (140)
John Doe(520i) Creative Commons License 2021.04.10 -1 1 180

Arról, hogy nem érteni magyar, ne én tehessek már, geszti.

Facér kiabálsz, félsz, hogy bekap a Zorbán?

:)

Előzmény: pici mici a pók (178)
id. Falvédeő-Fonákhy Pál Creative Commons License 2021.04.10 0 1 179

Franciao. ápr. 10.:

 

98 065 halott

 

Macront kiadják?

Előzmény: Rodenberg (163)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 178

TEHÁT HAZUDTÁL!

 

köszönjük...

Előzmény: John Doe(520i) (176)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 177

Igaz.

 

 

Orban-Gyurcsany EGY KUTYA

 

 

Előzmény: id. Falvédeő-Fonákhy Pál (174)
John Doe(520i) Creative Commons License 2021.04.10 -1 1 176

Gondold elé:

"olyan"

 

vagy másképp fogalmazva:

Akár te is írhattad volna.

Előzmény: pici mici a pók (173)
id. Falvédeő-Fonákhy Pál Creative Commons License 2021.04.10 0 1 174

Az egykori KISZ-Führerről, a phenjani VIT magyar küldöttségének vezetőjéről is tudhatnak ott Oroszországban egyet s mást.

Előzmény: pici mici a pók (172)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.04.10 0 0 173

ilyet en nem irtam, belinkelhetned mikor.

Előzmény: John Doe(520i) (171)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 172

A bloff bajnok meg tartozik egy bizonyitekkel, mielott fenyegetne Orbant

 

 

 

https://index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/03/interju_gyurcsany_ferenccel_a_demokratikus_koalicio_elnokevel_putyin_zsarolja_orbant/

 

El kell mondani, ha Orbán bűncselekményére utaló jeleket látunk

Ön nem csak Orbán Viktor politikáját támadja. Az egyik slágertémája volt az állítólagos titkos svájci bankszámlája, amelyről azóta se mutatott bizonyítékot. Mutat most?

 

  • Ha lesz új fejlemény, megosztom önökkel.


Lehet új fejlemény még a választásokig?

 

  • Kevéssé valószínű.

 

Hol akadt el a folyamat, hogy bizonyítékot mutasson?

 

  • Önök is megírták, ott akadt el, hogy lehet-e hitelesíteni a dokumentumokat nemzetközi cégek, bankok által. Volt egy hosszú egyeztetés, ennek nem sikerült a végére járni. Nem hitelesített adatokat pedig nem fogok önöknek és Magyarországnak prezentálni.

 

Akkor azoknak a véleményét erősíti, akik szerint ön erről handbandázik. Mennyire hiteles és hihető, ha olyan dokumentumok alapján tesz állításokat, amelyek nincsenek hitelesítve?

 

  • Azt ajánlom minden politikustársamnak, hogy ha ilyen nagyon súlyos, köztörvényes bűncselekmény nyomára bukkan, első perctől kezdve ossza meg a választóival. Azzal a kitétellel persze, hogy még nem bizonyították a valódiságát. Annak van nagyobb kockázata, ha megtartok magamnak olyat, amely önmagában a kormány bukását okozhatja. Mert akkor utólag mutogathatnak rám: „mégiscsak Orbán embere vagy”.

 

 

Orbánt Putyin zsarolhatja

 

Van egy olyan népszerű elmélet, hogy Putyinnak Orbánra nézve terhelő információja lehet, ezzel fogja a miniszterelnököt. Ezt el tudja képzelni?

  • El. Arra a fordulatra ugyanis nincs racionális magyarázat, hogy az az ember, aki 2009–2010-ig Magyarország leginkább oroszellenes politikusa volt, egyszer csak kurtán-furcsán kirohant Szentpétervárra – ahol épp egy nagy konferenciát tartott Putyin –, és a korábbi „oroszevő” politikusból oroszbarát politikussá vált. Nem emlékszem, hogy erre a miniszterelnök magyarázatot adott volna, így elég természetes, hogy mindenki keres mögötte valamilyen racionális magyarázatot.

Ön 2009 tavaszáig miniszterelnökként juthatott olyan – nem a nyilvánosságnak szánt – információk birtokába a titkosszolgálatoktól, amelyek alapján ellenzéki politikusok esetleg zsarolhatóak lehetnek vagy nemzetbiztonsági kockázatot jelenthetnek. Kormányfőként kapott olyan információt, amely alapján ki tudja jelenteni, hogy Orbán zsarolható lehet?

  • Soha nem jutott el hozzám olyan jelentés – sem szóban, sem írásban –, amelynek ilyen tartalma lett volna.

Közben mégis azt mondja, hogy Putyin zsarolhatja Orbánt.

  • Az a véleményem, hogy el tudom képzelni. Az volt a kérdés, hogy el tudom-e képzelni, hogy Orbán zsarolható-e. Azt mondtam, el tudom képzelni. Sőt! Ezt gondolom. De nem állítottam.

De mire alapozza ezt a véleményt?

  • Keresek egy racionális magyarázatot. A politikában szerintem három olyan dolog történhet, amiért valaki 180 fokos fordulatot vesz. Valakit vagy megvásárolnak pénzzel, vagy zsarolják információval. A harmadik eset, hogy az a politikai fordulat, amit megtett a partner, már tetszik nekem. Igen ám, de a politikai fordulat nem 2009-ben volt Putyinnál, hanem 2011–2012-ben. A putyini autoriter fordulatot Orbán pálfordulása legalább két évvel megelőzi. Nem zárom tehát ki, hogy politikai értelemben nem legitim okok húzódnak meg az orbáni fordulat mögött. Vásárlás vagy zsarolás.

 

Azért az elég ellentmondásosnak tűnik, hogy ugyan el tudja képzelni, hogy Orbánt zsarolják az oroszok, de amíg ön volt a miniszterelnök, nem találkozott olyan információval, ami ezt alátámasztaná.

  • Nem látok ebben ellentmondást.

Tehát az oroszok tudhattak olyasmit is, amit a magyar szolgálatok nem?

  • Természetesen.
Előzmény: Szabálytalannicknév (129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!