Keresés

Részletes keresés

Denisznagypapa11 Creative Commons License 10 órája 0 0 8017

Sorry ha megbantotalak köszi a tippeket! Közelről érzi szagokat csak mesziről nem pl benzint erzi messziről csak kén szaga van érdekes nagyon javulni javult neki 3 honap alatt mert egyátalan semmi iz szagot nem érzett 2 honapig

Előzmény: Pnemp (8010)
Pnemp Creative Commons License 12 órája 0 2 8016

Mindenkit enyhe elmebeteggé vàltoztatnak a virussal és igy a hàttérhatalom majd uralkodhat a vilàg felett....

Jo jo ...tudom.

Előzmény: zöldkomcsi: (8015)
zöldkomcsi: Creative Commons License 16 órája 0 1 8015

Igen, a Magyar Pszichiátriai társaság oldalán volt is egy közlemény egy nagyon alapos kínai kutatásról. Van ilyen, bizonyított.

De volt már cikk bizonyos NRP1 receptorról ami bizonyos agyi idegsejtek sajátossága és a covid tud ahoz is kapcsolódni.

Előzmény: Pnemp (8014)
Pnemp Creative Commons License 17 órája 0 0 8014

Rémlik hogy a covidot is gyanusitjàk ilyesmivel.....

Előzmény: zöldkomcsi: (8013)
zöldkomcsi: Creative Commons License 1 napja 0 0 8013

Pszichotikus betegségeket is diagnosztizáltak a spanyol járványnak tulajdonítva de 10 évvel később.

Előzmény: sszinténzenész (8012)
sszinténzenész Creative Commons License 1 napja 0 1 8012

Csak érdekességként, mert a kérdést már megválaszolták. Nagyanyám, meg a spanyolnátha: neki, 40 évre rá, ötvenes korában aztán megint teljesen elmúlt az íz és szagérzékelése, örökre. Csak az édeset érezte. Nyilván ez nem nyert bizonyítást, hogy a spanyolnátha miatt lett volna, de gyanítható, mivel senkinek a családban rajta kívül ilyen problémája nem volt.

Előzmény: Denisznagypapa11 (8001)
Igazad_van! Creative Commons License 1 napja 0 0 8011

Nekem szeptemberben a covid miatt elment, majd úgy novemberben visszajött. Néha érzek furcsa nincs jobb kifejezés rá: betegesen édeskés szagokat amit korábban nem, egyébként rendben. Bár korábban se voltam egy jó szaglású, szóval nem tudom ez mennyire mérvadó.

Előzmény: Pnemp (8008)
Pnemp Creative Commons License 1 napja 0 0 8010

Ugyan. Csak azt mesélem ahogy én hallottam az interneten youtubon. Ott azt mondjàk nem valoszinu hogy a szaglàs késobb visszajon. Aztàn én magam is ugy làtom, ha megkàrosodtak a receptorok ugyan miért is jonne vissza?

Előzmény: Denisznagypapa11 (8009)
Denisznagypapa11 Creative Commons License 1 napja 0 0 8009

Nem vagy vmi pozitív ember! Amugy te vmi professzor vagy hogy 100% ra így tudod?

Előzmény: Pnemp (8008)
Pnemp Creative Commons License 1 napja 0 0 8008

Majd kiderul...attol fugg milyen mértékben kàrosdtak meg a receptorok. Talàn helyrejon...

Előzmény: Denisznagypapa11 (8007)
Denisznagypapa11 Creative Commons License 1 napja 0 0 8007

De ídővel azért helyre áll?

Előzmény: Pnemp (8006)
Pnemp Creative Commons License 1 napja 0 0 8006

Igen mert a virus sulyosan megkàrositotta a receptorokat.....

Előzmény: Denisznagypapa11 (8005)
Denisznagypapa11 Creative Commons License 1 napja 0 0 8005

Ez komoly?

Előzmény: Pnemp (8002)
marjori Creative Commons License 1 napja 0 0 8004

https://abscent.org/learn-us/smell-training 

Így lehet edzeni. Vagy használ vagy nem, de legalább nem árt.

Előzmény: marjori (8003)
marjori Creative Commons License 1 napja 0 0 8003

Hetek. Hónapok. Legtöbb visszaáll.

Előzmény: Pnemp (8002)
Pnemp Creative Commons License 1 napja -1 0 8002

Azt hallottam a tv-ben hogy ez tobbé nem àll helyre.

Előzmény: Denisznagypapa11 (8001)
Denisznagypapa11 Creative Commons License 1 napja 0 0 8001

Üdv! Egyik ismerősömnek elment a szaglása izérzéke 3honapja és 2 honapjára tompan érezte fő izeket meg nagyon közelről a szagokat most meg minden ételnek kén ízt érez és nem akar neki javulni eza tompa érzes mikor áll helyre neki vki hasonló tapasztalata volt?

Atzpz Creative Commons License 3 napja 0 0 8000

Az bonyolult neki, ahhoz dolgoznia kéne.

Előzmény: vak 123 (7999)
vak 123 Creative Commons License 3 napja 0 1 7999

Igazából tételesen le lehetne ellenőzizni. Munkás dolog. Hamar kiderülne a hazugság.

Előzmény: NevemTeve (7997)
zöldkomcsi: Creative Commons License 4 napja -1 0 7998
NevemTeve Creative Commons License 4 napja -1 1 7997

Te jártál jól. A zinternet legalja alatt van egy kicsivel.

Előzmény: Pnemp (7993)
vak 123 Creative Commons License 4 napja 0 0 7996

Akkor talán Operát használsz, meg VPN-t. Várj talán többet vagy más böngészőt és betöltődik.

Előzmény: Pnemp (7995)
Pnemp Creative Commons License 4 napja 0 0 7995

En ezt làtom :

Előzmény: Látó 62 (7994)
Látó 62 Creative Commons License 4 napja 0 1 7994

Rákattintottam működött. Nem tudom mi lehet.

Előzmény: Pnemp (7993)
Pnemp Creative Commons License 4 napja 0 0 7993

Nekem nem mukodott a link amit adtàl.....

Előzmény: Látó 62 (7992)
Látó 62 Creative Commons License 4 napja -2 1 7992

Szerintetek ez hazugság? Nekem nagyon annak tűnik, vagy nagyon elhallgatnak valamit?

https://www.bitchute.com/video/RqUlF8Ik9a0m/?fbclid=IwAR3T4ds464JC0kPRA-3r_vYRkgPCUY5PK1fxhAQGMKJ-craIN_gy10mhOlw

pert2 Creative Commons License 5 napja 0 0 7991

Ez kulfoldiul van, tehat nalunk nem ervenyes

Előzmény: tatami202006 (7990)
tatami202006 Creative Commons License 5 napja 0 0 7990

AstraZeneca continued to analyze data from their trials

and released another report on Feb. 2, which has yet to appear in a medical journal. They found that two doses separated by 12 weeks had an efficacy rate of 82.4%. They found that the vaccine not only protected people from getting sick but also reduced transmission of the virus — a promising sign that vaccines may be able to curb the pandemic.

sszinténzenész Creative Commons License 5 napja 0 0 7989

Az izraeliek egy része borzasztó bizalmatlan az oltással szemben. Ilyenek az ortodox zsidók és az ottélő arabok egyrésze. 

Nem egészen azt mondja, hogy az oltással szemben. Az arabok az ország zsidó vezetésében nem bíznak, ezt mondja.

Ez egyébként nem izraeli probléma, csak IS, máshol is jelentkezik. Angol-szász országokban a feketék pl. az amerikai kísérleti nyúl múltjuk miatt nem akarnak oltakozni, stb.

Különös probléma, ha egy országban sok a BAME eü.-i személyzet.

Előzmény: arpad-lajos (7988)
arpad-lajos Creative Commons License 5 napja 0 1 7988

Hát Izraelben is vannak problémák az oltással:

"Some important ultra-Orthodox religious leaders have called on their followers to refuse vaccination. Also, some in Israel’s Arab minority do not have complete trust in the country’s Jewish leadership."

Az izraeliek egy része borzasztó bizalmatlan az oltással szemben. Ilyenek az ortodox zsidók és az ottélő arabok egyrésze. Ezért a kormány próbál felvilágosító kampányt folytatni ill. héber, orosz, angol és arab nyelven blokkolni a közösségi médiában fals híreket terjesztőket.

Előzmény: JimmyQ (7986)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!