Keresés

Részletes keresés

Hemü Creative Commons License 5 órája 0 0 3060

Szia, én itt próbálnám. Azt mondják, hogy nagyon szabadszelleműek a hölgyek.

http://www.sabaithaimassage.hu/

Előzmény: Donbar (3059)
Donbar Creative Commons License 9 órája 0 0 3059

Nekem miért nem válaszol senki?

Írjátok már, hogy hová menjek teljesen "kezdőként" olyan nőhöz, aki ki is veri illetve leszop. BP és környéke.

sosegondoltamvolna Creative Commons License 14 órája 0 0 3058

Közben leesett. Próbáltam törölni a kommentem, de ahogy látom, nem lehet. 🤷🏻‍♂️

Köszi a választ! Szomorú ez a törölgetős ügy, de közben valóban szürke zónában járunk. 😀

Előzmény: -spirit_crusher- (3057)


-spirit_crusher- Creative Commons License 15 órája 0 0 3057

Ezt csak belemagyarázod. Mivel fixen rákérdeztél, hogy ki volt Kai-nál, arra írtam, hogy én már voltam. :-) Azt mindenki tudja, hogy mindkét szalonban voltam már. Nem is 1x. Nyilván elsősorban nem a szalonra kérdeztél rá, én meg nyilván nem arra válaszoltam. De mindegy is...

Arról meg végképp szó nincs, hogy nem szeretnék megosztani, anno kb egy fél oldalt írtam csak arról, hogy ő milyen volt. Hosszan írtam, erre jól emlékszem, mert az első között volt és új volt a dolog. Az összes - a hellyel kapcsolatos - post törlésre került. Nem csak az enyém, mindenkié. Ezt jó lenne elkerülni. Én jó ideje nem járok már oda, nem is tervezek visszamenni, szóval ennyi erővel akár mindegy is lehetne.

Amire emlékszem, hogy a hátmasszázsa egész jó volt és mintha élőben jobban nézett volna ki, mint a képen. És igen, mint ott mindenki - ha minden igaz Sorn is megteszi horror összegért - ő is felajánlotta a HJ-t. Abban viszont emlékezetem szerint más ügyesebb. Nem volt rossz, de semmi különös és egyéb dolgokra egyáltalán nem utalt és nem is ajánlotta fel, szóval ne is várj többet. Ettől persze még tehetsz egy próbát.

Én másra szavazok onnan, de inkább elfelejtem... :-P)

Előzmény: sosegondoltamvolna (3055)
Hemü Creative Commons License 15 órája 0 1 3056

Egyszer az admin szólt be azért, mert a Mosoly Klubot tárgyaltuk. A tulajdonos tiltakozott.

Előzmény: sosegondoltamvolna (3055)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 15 órája 0 0 3055

Az "én voltam" értelmezhető úgy, hogy voltál náluk. A "nála" szóval meglehetősen jól ki lehet fejezni, hogy konkrétan nála voltál. 😉

És milyen volt? Bár kezdem azt érezni, hogy nem szívesen osztasz meg infót ezzel kapcsolatban 😀

Felejtsd el.. 

Előzmény: -spirit_crusher- (3054)
-spirit_crusher- Creative Commons License 16 órája 0 0 3054

Hogy írjam le, hogy tiszta legyen? Már voltam nála.

Sorn kivételével mindenki megvolt.

Előzmény: sosegondoltamvolna (3053)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 23 órája 0 0 3053

Hogy kinél voltál például.. 🙂

Meg valaki volt-e Kainál.. 

Előzmény: -spirit_crusher- (3049)
W0612 Creative Commons License 24 órája 0 0 3052

Sziasztok tényleg Dao Ujpesten is massziroz? Volt valaki nála?

Sasahasa Creative Commons License 27 órája 0 0 3051

 

Nem volt csúszka, mert csak egy fél órásra volt idő, így csak egy kis masszázs volt meg simi. Legközelebb hosszabb időre megyek és kipróbálom a csúszkát.

Előzmény: Hemü (3046)
-spirit_crusher- Creative Commons License 28 órája 0 0 3049

Én már voltam - bár itt erről nem szabad beszélni. :-)

Mire vagy kíváncsi?

Előzmény: sosegondoltamvolna (3048)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 30 órája 0 0 3048

Jó reggelt! Mosoly masszázzsal kinek van tapasztalata bárkivel? Volt valaki onnan Kainál? 

Donbar Creative Commons License 1 napja 0 0 3047

Szevasztok,

Budapesten milyen szalonok vannak, ahol ázsiai lányok ki is verik, nem kell külön kérni? Első alkalom lenne nekem, oda mennék, ahol nincs zsábamacska.

Illetve olyan hely van-e ahol a szájába is vesz, vagy mindenhol csak a kezek játszanak?

Hemü Creative Commons License 1 napja 0 0 3046

Csúszka volt? Ha igen, akkor oldalról csinálják, vagy a test hosszában?

Előzmény: Sasahasa (3045)
Sasahasa Creative Commons License 1 napja 0 0 3045

 

A thai helyek mellett nemrég kipróbáltam a Vulkánház szolgáltatását egyik helyszínen. Pesten nincsenek, legközelebb Érd, a többi Nyugat-Dunántúl. Nem thai, de egy alternatíva, változatosság. A lényeg, hogy nem bántam meg. Egy próbát mindenképpen megért, sőt szerintem többet is meg fog. Sajnos úgy alakult, hogy késtem utánam meg foglalt volt az időpont, így csak egy fél órásra tudtam menni. Egy nagyon kis baba lányhoz kerültem, akit előtte neten már kinéztem. A fél órába nem sok minden fért bele, de a lényeg igen. Ezen a helyen nincs kérdés, a szolgáltatás egyértelmű, mint ahogy az árak is. Nagyon korrektek, én késtem, de ezt arányosan levonták az árból. Legközelebb jobban megszervezem, és hosszabb időre megyek. 

-spirit_crusher- Creative Commons License 2 napja -1 1 3044

Írtam is a múltkor, hogy ha választani kellene, akkor ő lenne a befutó. 

De most már megnézem Usát, aztán majd utána Jessy.

Előzmény: Hemü (3043)
Hemü Creative Commons License 2 napja 0 0 3043

Ja, nekem meg a Facebook dobálja fel a masszőröket lehetséges ismerősként. Az egyik szerintem Poppy volt. De láttam már a teljes Béke utcát is. Jessy szerintem piszkosul bejönne neked a De Lannából.

Előzmény: -spirit_crusher- (3042)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 3042

Megnéztem egy pár percet belőle, most a youtube is Karma thai reklámokat dobál be... :-D

Előzmény: Hemü (3039)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 3041

Pedig a csajból simán kinézem. Az a kék ruci nem kimondottan pragmatikus. :-D

Már ha a masszázs vonalat nézzük.

Előzmény: Hemü (3039)
Bucco Creative Commons License 3 napja 0 0 3040

Ez nyilván attól is függ, hogy hol van a szalon, ahol egymást érték(phuket patong beach) ott bizony 250-300 volt/óra (tradicionális, az olajos ált +50baht volt).

 

Amúgy alkudni kell náluk, örömnéni is dupla árról indított, de belement fele árba, amikor mondtam, hogy köszi nem, és elsétáltam. Amint meglátják, hogy fehér vagy ( farang ), egyből minimum 2x-es árról indítanak (prostik, árusok, mindenki :D ). 

 

 

 

Előzmény: Hemü (3030)
Hemü Creative Commons License 3 napja 0 0 3039

Ez a kezelés lehet, hogy nem annyi. :-D

 

https://youtu.be/Agy3nZsU6Fk?si=_JjA9yoj2bGflfNi

 

De itt nem volt extra.

Előzmény: -spirit_crusher- (3038)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 3038

Aztaqrva, ez nem semmi. :-O

Mondjuk az érdekelne, hogy hányan értenek közülük tényleg a masszázshoz? (ez igaz az itthoniakra is) Továbbá nem mernék nagyobb összegben fogadni, hogy fertőtlenítenek rendesen (magukat is) és arra sem, hogy a gyanútlan turista nem visz haza ajándékot. :-)

Előzmény: Hemü (3035)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 3037

Élőben láttam. Van, akinek bejön, engem nem győzött meg. Írtam is akkor, hogy nem adnám a cerkát a szájába.

Előzmény: sosegondoltamvolna (3036)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 3 napja 0 0 3036

Hogy nézett ki? Nem látok képet sajnos.. :D

Előzmény: -spirit_crusher- (3032)
Hemü Creative Commons License 3 napja 0 0 3035
Előzmény: -spirit_crusher- (3033)
Hemü Creative Commons License 3 napja 0 0 3034

Azt nem tudom.

Előzmény: -spirit_crusher- (3033)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 3033

És ez is tavalyi. Viszont a HJ/BJ ott is annyi.

Előzmény: Hemü (3030)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 3032

Nála minden játszik. Reméljük jobban néz ki mint egy hónapja...

Előzmény: sosegondoltamvolna (3031)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 3 napja 0 0 3031

Bejelentkeztem Chompoohoz a Thailine-ba. Róla mit is lehet tudni? Jó a masszázs? HJ? BJ? Vetkőzés? 🙂

Hemü Creative Commons License 3 napja 0 0 3030

Itt van egy kis árlista Bangkokból. Nem 250-300.

https://youtu.be/lPYiUxReG4A?si=CkzWXxT_GB8U95uG&t=183

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!