Keresés

Részletes keresés

Quintus omnibus Creative Commons License 2011.06.10 0 0 216

Vélhetően szívinfarktusban meghalt egy magyar katona Afganisztánban - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) péntek délután az MTI-vel.

 

aha

ujjabb "hősi halott"

marcipannyuszi Creative Commons License 2011.06.10 0 0 215
lovagdáma Creative Commons License 2011.05.26 0 0 214

Eltemették az Afganisztánban meghalt egyik magyar katonát

A balesetben elhunyt férfit Nyírmeggyes díszpolgárává avatta a község önkormányzata. Tovább »

forrás: Index.hu

Nyugodjon békében!

Tyűha Creative Commons License 2011.05.22 0 0 212

Jól foglaltad össze.

 

Ebben minden benne van.

Előzmény: szaunas (208)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.22 0 0 211

Egy 24, és egy 26 éves ember...  remélem, hogy helyben agyonlőtték azt a seggfejet aki miatt meghaltak.

 

Az ehhez hasonló esetekben általában nem sok szok maradni belőlük...

Előzmény: Törölt nick (198)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.22 0 0 210

és mondjuk egyszer alkalom adtán gondunk támad egy szomszéddal, aki részt vett rendszeresen mindenben az usákokkal...

 

 

Az usákok abban érdekeltek hogy kijátszanak minket a szomszédaink ellen. Nem kell messzire menni Hitler is ugyanezt csinálta.

Előzmény: Augustine (201)
Bloggeryna Creative Commons License 2011.05.22 0 0 209

Hazahozták a két magyar katona holttestét

Leszállt a hősi halottakat hozó repülőgép Kecskeméten, elkezdődött a hivatalos fogadás. Tovább »

forrás: Index.hu

Végleg hazaérkeztek.

szaunas Creative Commons License 2011.05.19 0 0 208

Őszinte részvétem az elhunytak családtagjainak!!!

 

Ma 3-an haltak meg Magyarországon közlekedési balesetben.

 

Őszinte részvétem az elhunytak családtagjainak!!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.19 0 0 207

Én azt láttam, hogy hogy néz ki a jármű.

Meg azt, hogy a vezérkari főnök magyarázza a bizonyítványát a Mokkában.

Egyébként tényleg laikus vagyok, -és nem hiszek semmiféle összeesküvés-elméletben- de nagyon értetlen és felháborodott érzelmeket kelt bennem a katonák értelmetlen halála.

 

 

Az teljesen rendben van, hogy felháborít az értelmetlen halál, de ezért még nem kéne teljesen laikusként hülye elméleteket gyártani és tudni vélni mindenfélét, amiről valójában halvány lila gőzöd nincs.

Egyébként ezek a katonák saját akaratukból szolgálnak ott egy olyan szakmában, amit maguk választottak. Szerintem sem neked, sem másnak nincs joga beleszólni abba, hogy ki milyen foglalkozást és munkahelyet választ magának.

Előzmény: kátyja (152)
sanyooo Creative Commons License 2011.05.19 0 0 206

"Tegyük fel, hogy nem veszünk részt semmilyen usa-akcióban, és mondjuk egyszer alkalom adtán gondunk támad egy szomszéddal, aki részt vett rendszeresen mindenben az usákokkal..."

 

Magyarországot soha senki nem védte meg, nem pártolta idegenek ellen!

CSAK SAJÁT MAGUNKRA SZÁMÍTHATUNK!

Emlékezz clintonné :( mit mondott. :(((

Előzmény: Törölt nick (204)
hidegsebész Creative Commons License 2011.05.19 0 0 205

hátrább az agarakkal

Előzmény: Törölt nick (198)
Augustine Creative Commons License 2011.05.19 0 0 201

"Ha ma Afganisztánban meg lehet halni a Hazáért, akkor itt valami kurvanagymagyarországról beszélünk ám!"

 

Én sem vagyok oda az örömtől, hogy magyarok vannak ott, de gondolj csak bele. Tegyük fel, hogy nem veszünk részt semmilyen usa-akcióban, és mondjuk egyszer alkalom adtán gondunk támad egy szomszéddal, aki részt vett rendszeresen mindenben az usákokkal...

Előzmény: escéhá (192)
sanyooo Creative Commons License 2011.05.19 0 0 197

"Mert az egyszeru ember mindent akar csak nem haborut, teljesen biztos vagyok benne!"

 

Kevés embert ismerhetsz. :)

Az átlagembernek annyit jelent a háború, hogy jól odab@szunk, odáig nem terjed a fantáziája, hogy ő is meghalhat. Na jó, nem az átlag, hanem a kicsivel átlag alatti. :(

 

Valaki azt mondta nekem egyszer:  "A háború szükséges rossz!"

Vagy igaza volt, vagy nem.

Előzmény: islamorada (189)
Augustine Creative Commons License 2011.05.19 0 0 196

Szegényt senki nem küldte pszichológushoz? Szar egy környezete lehetett...

Előzmény: islamorada (189)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.19 0 0 195

Nem ertem hogy miert nem tudod elfogadni hogy valoszinu hogy baleset tortent

 

Olvass vissza a topikban és megérted!

 

hogy valoszinu hogy baleset tortent

 

Elfogadom hogy valoszinu hogy baleset tortent, és mondom, hogy de valószínűbb, hogy valami más...

Előzmény: islamorada (185)
sensei47 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 194

Ááááá, ez egy Sturmtrabant!

Előzmény: pinabubus2 (177)
escéhá Creative Commons License 2011.05.19 0 0 193

Nem kötözködni akarok, de Kurt Cobain NEM drogtúladagolásban halt meg, hanem a drogfogyasztás szövődményeként akut fejlövésben.

Előzmény: Törölt nick (149)
escéhá Creative Commons License 2011.05.19 0 0 192

Ha ma Afganisztánban meg lehet halni a Hazáért, akkor itt valami kurvanagymagyarországról beszélünk ám!

Pénzért igen, azt el tudom képzelni.

De ez nem egy honvédő háború, még azon is vitatkoznék, hogy háború-e egyáltalán. Katonai jelenlét. Amit NATO tagországként be kell vállalnunk. Nem misztifikáljuk.

Kötelességteljesítés közben... halált halt.

 

Ha besorozott állományról lenne szó, másként nyilatkoznék, de a profi attól is profi, hogy profi. Nemtom érthetően fogalmaztam-e.

Előzmény: kátyja (129)
escéhá Creative Commons License 2011.05.19 0 0 191

Amiket belinkeltél képeket, azokon jól láthatók, hogy ezek a lánctalpas járművek nem felborultak, hanem leestek valahonnan (útszél, meredély, szállításkor rosszul manőverezett fel a trailerre, stb.). (Egy kivételével, de az meg csak erősíti a szabályt...) 

 

Nem erősíti, de nem is gyengíti, amit állítasz, csak szerintem hülyeség volt betenni, mert offtopic.

Előzmény: nandras0824 (123)
escéhá Creative Commons License 2011.05.19 0 0 190

Nekem egy amerikai űrhajós bon-mot-ja jut eszembe, lehet ide is pászol, akit megkérdeztek, hogy mire gondolt a felszállás előtti pillanatokban.

"Arra, hogy ez az űrhajó kb. 10.000 alkatrészből áll, s mindegyiket azzal a céggel gyártatták le, amelyik a legolcsóbb..."

 

 

Előzmény: horex (79)
islamorada Creative Commons License 2011.05.19 0 0 189

Azt hiszem van olyan embertipus akinek ugy kell a parancsolgatas, lovoldozes, haboru mint egy korty levego! Ilyenek csinaljak aztan a balhet, viszik bele a tobbieket. 18 eves koromban ismertem egy utcabeli 16 eves fiut aki otthon magyarorszagon csorgo nyallal varta hogy behivjak katonanak mert o hivatasos lesz! Menekulni kellett elole mert mindenkinek meselte hogy hogy lesz, hogy alig varja. Behivtak, az orvosi vizsgalat megallapitotta hogy alkalmatlan valami szivproblema miatt es hiaba ment fuhoz-fahoz nem vettek be, meg vagy 3-4 evig csellengett aztan egy nap felakasztotta magat, nem tudott mit kezdeni az eletevel, szerintem egy lokott alak volt, na ebbol igen jo terrorista lett volna ha annakidejen van ilyesmi........Az ilyenek miatt aztan nincs es nem lehet vilagbeke. Mert az egyszeru ember mindent akar csak nem haborut, teljesen biztos vagyok benne!

Előzmény: Törölt nick (187)
islamorada Creative Commons License 2011.05.19 0 0 188

Ez is egy munka!  Ha valaki meg katonatipus az vegig ezt kivanja munkanak maganak! Ilyen is van, nem is kevesen!  Voltak olyan korok amikor behajtottak a jonepet katonanak ugy hogy meg a felszerelest is maganak kellett beszereznie, valami fegyverfele, sajat lo, nemi ennivalo. A regi korokban! Az oroszoknal a kozakokat kistafirozta a csalad ezekkel a dolgokkal mint valahol olvastam.....most meg fizetnek is erte mint latom. Csak fejlodunk! Az igazi fejlodes az lenne ha soha sehol haboru nem lenne. Ugy nem is igazan ertem hogy miert nem lehet bekeben elni. Nincs az embereknek mivel elfoglalni magukat? Olyan jol megy minden orszagnak hogy nincs mivel odahaza foglalkozni?

Előzmény: Törölt nick (187)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.19 0 0 187

vagyis fizetesert harcol,

 

Mondhatni hogy a megélhetésért.

Előzmény: islamorada (184)
islamorada Creative Commons License 2011.05.19 0 0 186

Majd a katonak elmeselik hogy mi volt hiszen ok csak megserultek, esznel voltak gondolom vegig. Kivanok nekik gyors felepulest, tobb szerencset a jovoben!

islamorada Creative Commons License 2011.05.19 0 0 185

Nem ertem hogy miert nem tudod elfogadni hogy valoszinu hogy baleset tortent, nem eloszor es nem utoljara van ilyen. Nem kell mindent felremagyarazni. A jo detektiv az nem akad meg egy szamara megfelelo magyarazatnal. Az  meg azt is el tudja fogadni ha a dolgok nem az o szajaize szerint derultek ki, el tudja fogadni az igazsagot!....

Előzmény: Törölt nick (182)
islamorada Creative Commons License 2011.05.19 0 0 184

Ugyan ki vetne rossz szot a Donnal harcolo katonakra! Azok nem mentek, nem penzert harcoltak, azokat kuldtek....... Mit kuldtek, kihajtottak, ha tetszett nekik, ha nem! Ne felejsd el hogy Usaban nincs hadkotelezettseg, minden katona onkentes, vagyis fizetesert harcol, illetve egy reteg meggyozodesbol, affele szuletett katona tipusok. Ami a bolsevizmust illeti, van annal nagyobb pestis is. Majd meglatnad ha a nyakadra ulnenek a muszlimok a maguk torvenyeivel, felfogasaival!

 

Előzmény: sanyooo (183)
sanyooo Creative Commons License 2011.05.19 0 0 183

"-de NEM A HAZÁJUKÉRT HALTAK MEG! :(((

Azért haltak meg a hazájukért, hogy az iszlamista terroristák mondjuk ne a Nakőrúton vagy valamelyik plázában robbantgassanak. Még érthetőbben ami jellemzi a mai állapotokat: kiszorították őket a nyugati világból. Ennek hasznát te is élvezed."

 

Ha ezt elfogadjuk, akkor senki se merjen a Donnál harcoló magyar katonákra egy rossz szót, gondolatot vetni! Ők ott a XX. század pestise, a bolsevizmus ellen védték hazánkat becsülettel! Csak tisztelet jár nekik, nem is kevés!

Előzmény: Gavriel (160)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.19 0 0 182

Na kicsáncsi leszek a nyilatkozataikra. Észnél kell legyenek nagyon, hogy konzisztens sztorit hazudjanak... ;)

Előzmény: Szüfra Zsett (178)
Darwin Creative Commons License 2011.05.19 0 0 179

Ford, Saab, Lada.. meg mindenféle márka tesztvezetése ;D

Előzmény: pinabubus2 (177)
Szüfra Zsett Creative Commons License 2011.05.19 0 0 178

Hazahozták a sérult_katonakat

 

Mielőbbi gyógyulást nekik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!