Keresés

Részletes keresés

Pajero '05 Creative Commons License 3 órája -1 1 101897

Szerintem stimmel, csak annyit kiegészítőnek, hogy az ilyet csak 1× hívják buliba, utána soha többet...🤣😂

Előzmény: most_nem (101895)
Pajero '05 Creative Commons License 3 órája -1 0 101896

Jól van csöveském, de most már visszabújhatsz a kő alá, ahonnan jöttél...😉

Előzmény: W.B.A. (101892)
most_nem Creative Commons License 3 órája -1 3 101895

Szerintem te az a csávó vagy, aki egy buliban egyedül álldogál a sarokban (szandál/zokni kombóban) és feltartott ujjal magyaráz valami nyomasztó baromságot az arra járóknak, de mindenki kiröhögi és megy tovább, ő pedig a saját fölényes intellektuális győzelmeként éli ezt meg. 

Előzmény: W.B.A. (101891)
ZoliD65 Creative Commons License 4 órája 0 0 101894

Már bebizonyosodott a vert helyzeted , de mint értelmetlen ember ezt te nem fogod fel.😆🙆

A vert helyzeted az is bizonyítja mint általában oly sokszor másoknál is , ha nincs más , nyelvtannáciskodsz, 

Ki hosszabban, ki rövidebben , te előbbi vagy .

Jártasd a lepcsest akkor ha az a pár elütés gátol az értelmezésben, 

Ámbár, akkor se szabadna nyekeregned , mert ha az a pár elütés gond akkor megint csak ott tartunk hogy az értelmi szinted az a béka segge alatt van kettővel. 

Előzmény: W.B.A. (101889)
ZoliD65 Creative Commons License 4 órája -5 1 101893

Kurva egyszerű, elütés az érintős telón .

Meddig óhajtod itt verni a tamtamot hol a helyesírásra hol egy buta téveszmére?  

Előzmény: W.B.A. (101889)
W.B.A. Creative Commons License 11 órája -2 0 101892

Hát, az már jól látszik, hogy nem vagy egy korrekt figura... Simlis, így is szokták mondani...

 

Azér' neked is van egy "vitakultúrád", komám... Fej-fej mellett ZoliD65-tel... Ej, a mindenit neki (hova keveredtem)... :-D (Korpa közé, tisztelet a kivételeknek...)

 

Megin' nem láttál el a hozzászólásom végéig?... Egy jó közelpontú binokulár segít... Ott lenne egy kérdés... Ideje megválaszolnod...

Előzmény: Pajero '05 (101885)
W.B.A. Creative Commons License 11 órája -3 0 101891

Na ugye, hogy fontos volt tisztázni... (De ettől függetlenül nyugodtan maszturbálhatsz egész nap, ahogy ezt öniróniába csomagolva elárultad... Jogod van hozzá, emiatt én nem ítélhetlek el...)

Előzmény: most_nem (101883)
W.B.A. Creative Commons License 11 órája -2 0 101890

Nem szoktam a fórumozók helyesírásával foglalkozni, csak magamban néha/gyakran nézek nagyokat, viszont most egy olyan ember kérdőjelezte meg az én értelmi szintemet, aki valószínűleg felnőtt korában tanult meg írni-olvasni, úgy-ahogy... :-))

Előzmény: pistidiana48/52 (101884)
W.B.A. Creative Commons License 12 órája -2 0 101889

Az, hogy egybeírtad, nem elírás... Ami "érdekesség", hogy hogy került bele az ott nem hiányzó 'n', ami lentebb és távolabb van az 'i'-től, és még távolabb az 's'-től... Közéjük raktad, de minek?... Hogy keveredett oda valamelyik ujjad idő előtt?... Odabötéztél?... Vagy netán a fark...?!... Vagy inkább csak valami rövidzárlat miatt megnyomtad azt a billentyűt, 'gombot', amit (még) nem kellett volna... Bidennel is könnyen történhetett volna ilyen, de szerencsére és egyelőre megúsztuk... Még jó, hogy nem te leszel a következő amerikai elnök, félrenyomsz, és viszlát, planéta...

 

Én készséggel elismerném a vert helyzetemet, ha te bizonyítanád azt... De mint írtam:

 

"...nyugodtan idézheted [idézhetnéd] a szerinted nem helytálló megállapításaimat, és cáfolhatod azokat... Persze nem tudod, nem vagy rá képes ... ezért hárítasz..."

 

Zoltán, mutasd meg a párbeszédünket egy értelmiséginek, mondjuk egy magyartanárnak, és ő majd megmondja neked, hogy ki van vert helyzetben... (Megsúgom, nem én...)

Előzmény: ZoliD65 (101882)
szimizso1 Creative Commons License 21 órája -3 1 101888

Megkérdeztem egy fórumban, hogy mit jelent a Recska családnév. Főlyócska, kis folyót jelent. Mondjuk így már érthető :-)

Előzmény: most_nem (101883)
exDínó Creative Commons License 22 órája -2 2 101887

Nem értem minek kell etetni... engedjétek már el.


exhighand Creative Commons License 23 órája 0 0 101886
Pajero '05 Creative Commons License 24 órája -2 1 101885

Tőled nem lehet tanulni, csak trollkodást...

Csöveském.😁

Előzmény: W.B.A. (101880)
pistidiana48/52 Creative Commons License 24 órája 0 9 101884

Ez itt a Légfegyveres OFFOLO, lőtéri kutyát nem érdekli a hibamentes helyesírás, lényeg olvasható legyen és elfogadható. Hibamentes írás kevés van, lehet a tiéd sem az.

 

Ha már cső, ez csak 1vic, és nem szol neked, és más fórumtársnak sem!

 

Zoli, hozd ide a csövet, milyen csövet Árpi, hááát amivel kiszívod a pö.....met :-DDD.

 

 

Előzmény: W.B.A. (101880)
most_nem Creative Commons License 25 órája 0 2 101883

Nem számítottam arra, hogy egy felnőtt embernek el kell magyarázni, hogy mit jelent a recskázás, de mivel komolynak tűnik a kérdés, ezúttal komolyan fogok válaszolni is.

Természetesen Recska Endre munkáinak tanulmányozását jelenti. 

 

Előzmény: W.B.A. (101853)
ZoliD65 Creative Commons License 29 órája -8 1 101882

Nyelvtannácizás helyett inkább fogadd meg amit írok, ha értelmes vagy ez nem lehet gond egy elírással megÉRTENI.

Az értelmi szintedhez annyit hogy te sem ismered fel a vert helyzetet , ahogy anakin sem a sithek bosszújában ...  Rég tudjuk mennyire ráfaragott.😅😆

 

Előzmény: W.B.A. (101879)
W.B.A. Creative Commons License 1 napja -1 5 101881

Igen, és bármit kérdezhettél volna... JA sem volt szent, róla is lehet bármit kérdezni, vele bárkit összevetni...

Előzmény: szimizso1 (101863)
W.B.A. Creative Commons License 1 napja -1 6 101880

:-)) Hogy mit?!... "Megvesztegetett" kutyát...?!... :-D Nincs ilyen kifejezés, te... "Megveszekedett kutya", na ilyen már van... (Legalább most is tanultál valamit...)

 

Folyamatosan mellélősz, és mindig ugyanoda... Én értem, mit jelent a 'cső' adott témákban, világosan leírtam, csak te nem értesz magyarul, nem tudsz értelmezni egy egyszerű szöveget sem, ezért értetlenkedsz...

 

Még egyszer: puskatémában a cső a puska csöve, irányzéktémában a cső (lehet) céltávcső... Ilyen egyszerű...

 

Egyébként az angolban (ahol talán a legtöbb a fegyverekkel kapcsolatos (szak)kifejezés) nem használják a 'tube' (cső) szót magára a céltávcsőre (röviden sight, scope), de használják a 'barrel' mellett a puskacsőre...

 

Közben elsunnyogtál egy kérdés mellett... Lássuk, te mennyire értesz a "csövekhez": tehát mit jelent a T-rétegzés vagy -bevonatolás?...

Előzmény: Pajero '05 (101870)
W.B.A. Creative Commons License 1 napja -1 6 101879

Zoltán... ha már annyira az értelmi szintet emlegeted, nem árt helyesen leírni ezt a szót. Különírjuk, amígó... Mikor anyám javítgatta az alsó tagozatos diákok dolgozatait, néha besegítettem, akkor láttam ilyen "értelminszintű" szövegezéseket...

 

Nem tartom magam zseninek, legföljebb meg nem értett vagy elveszett "zseninek"... :-D

 

Visszatérve: ráérsz, sokat fogsz még idejárni, többet, mint én, így hát nyugodtan idézheted a szerinted nem helytálló megállapításaimat, és cáfolhatod azokat... Persze nem tudod, nem vagy rá képes, ezért csak puffogsz és hárítasz... Szokás szerint...

Előzmény: ZoliD65 (101871)
szimizso1 Creative Commons License 1 napja -2 4 101878

Kevertél a dohányba hétféle macskaszőrt, meg a hónod alá vöröshagymát szorítottál. Attól vagy ilyen jól! A metaxához isznak hideg győmbért, nem a jégermájszterhez :-) Férfi ember nem iszik ilyen konty alá valót ;-)

Előzmény: SSG 69 (101876)
Ricardo. Creative Commons License 1 napja -1 0 101877

Öregember nem rakéta, te tudhatnád igazán!

A bölcs oroszlán nem kiherélt bika!

 

Egyébként meg egészségedre!   papszi

Előzmény: SSG 69 (101876)
SSG 69 Creative Commons License 1 napja -5 4 101876

🤣🤣 No Ricsi,-még mindig a csecsemő fikanicked mögé bújsz??

Face to Face,-esetleg?..

Vagy nem vagy olyan vagány?..☝️😂

Most tettem le egy angol Parker Russet Billiard pipát,melyben Mc Baren Original Choice kellemes kékes füstjét eregettem az árnyas kertemben!

Hozzá hűtött  gyömbéres Jägermeistert kortyolgattam!.

Isteni időtöltés!..:)

 

Előzmény: Ricardo. (101875)
Ricardo. Creative Commons License 1 napja -2 3 101875

Nahát nahát, pedig TE magad mondtad , hogy súgnak neked a vezérhangyák!

 

Tessék ucu neki .....ennyi idősen már kell a támogatás nem gondolod?!

 

Nem csak szívni kell!... a pipatóriumodból......

Előzmény: SSG 69 (101873)
ZoliD65 Creative Commons License 1 napja -6 0 101874

Richie Rich személyesen ? A rosszcsont ? Beforrás nélkül.

Előzmény: SSG 69 (101873)
SSG 69 Creative Commons License 2 napja -5 5 101873

😉☝️..Ez önkritika ugye Ricsi?...

Miért nem a fő nickeden vauzól?

Gyáva vagy hozzá?..:-D

Na elő a farbával!..;)

Előzmény: Ricardo. (101867)
ZoliD65 Creative Commons License 2 napja -9 2 101872

A nevemet meg írd kinrendesen vagy sehogy , az irogatás nélkül is tudom hogy nekem szól , ha jó a címzés .

Előzmény: W.B.A. (101869)
ZoliD65 Creative Commons License 2 napja -9 1 101871

Idézni nem fogom, semmi kedvem téged etetni , ha valóban az említett értelminszint felett vagy amit korább taglaltam, akkor kitalálod magad is mikor és hol kell keresned , igazi zseninek tartod magad , amennyire itt lejött az írásaidból.

Előzmény: W.B.A. (101869)
Pajero '05 Creative Commons License 2 napja -2 6 101870

Megvesztegetett kutyát nem érdekli, hogy te mit tartasz jogosnak, és szerinted mi a trollkodás...

Aki nem érti, mit jelent a "cső" egy adott témában, vagy direkt nem érti, az inkább lapítson...

😉

Előzmény: W.B.A. (101868)
W.B.A. Creative Commons License 2 napja -2 7 101869

Nincsenek trükkök, tények közlése van...

 

Az, hogy visszatérünk egy érdemlegesebb témához, nem baj, én se szemrehányásként mondtam...

 

Idézd tőlem azokat a mondatokat, amelyek nem igazak, vagy a "nulla közeli értelmet jelentik"... Ez így korrekt, ZoliD...

Előzmény: ZoliD65 (101858)
W.B.A. Creative Commons License 2 napja -2 5 101868

Padzsi, te nem érteni magyar?... Éppen arra válaszoltam egy korábbi hozzászólásom részletével, hogy miért "trollkodtam"... Bár azt is neked írtam, joggal, hogy "a trollkodást mint vádat előszeretettel használják olyanok is, akik nem tudják, mit takar a fogalom, köztük te is"... Az akkori teljes hsz:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=167318899&t=9092082

 

Tehát fölösleges egymás után ismételted önmagad, hiszen közvetlenül előtte ugyanerre (a csőtémára) utaltál, amire a fentiekkel már megválaszoltam... Mi nem világos számodra ezek után?... Lezárt ügynek tekinthető, ezzel előhozakodni már valódi trollkodás... (Legalább most már tudod, jó, sejted, mit jelent a kifejezés...)

Előzmény: Pajero '05 (101857)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!