Keresés

Részletes keresés

Lakókocsi telepítésre Creative Commons License 2022.08.15 0 0 516

Sziasztok! Szeretnék mobilházat vagy szigetelt lakókocsit telepíteni egy telekre ottlakással. Nagyon kezdő vagyok, nem tudom a fontos szempontokat, mi az, ami nagyon fontos hogy meglegyen. Persze az ár is fontos tényező, mire figyeljék es honnan, kitől vásároljak. Ha tudnátok segíteni megköszönném. Szép napot!😊

Téli nap Creative Commons License 2022.05.16 0 0 515

 Télen megfagysz, nyáron megsülsz   egy ilyen házban  !

Előzmény: Péter Fabók (514)
Péter Fabók Creative Commons License 2022.05.16 0 0 514

Sziasztok!

 

Konténerház rendelésében gondolkozom, és kiváncsi lennék véleményekre olyan emberektöl akik már ilyen ingatlanban élnek egy ideje. Minden érdekelne, penész, pára, téli/nyári klíma, minden tapasztalás jól jönne! Köszönöm.

Katalin Molnár Creative Commons License 2021.04.09 0 0 513

Szia, írtam privit :-)

Előzmény: Zoli Pálfy (510)
huszdor Creative Commons License 2021.04.06 0 0 512

 Hallott már valaki erről a budakalászi cégről? ahhq 2015 kereskedelmi kft ?? Mobilházakat árulnak. Várom a véleményeket, remélem tud valaki segíteni! Kösziii

huszdor Creative Commons License 2021.04.06 0 0 511

Sziasztok! Vásárolt már valaki Székesfehérvárról mobilházat? Most fent van 5 hirdetés is, mennyire megbízható a hirdető kiléte? Köszi!

Zoli Pálfy Creative Commons License 2021.04.03 0 0 510

Köszönöm!

Sajnos Katalin email címe nem publikusl:(

De az enyém az,úgyhogy várok:)

Előzmény: irreverzibilis (509)
irreverzibilis Creative Commons License 2021.04.03 0 0 509

rákattintasz a nick nevére,bejön az adatlapja és ha megadott email címet akkor tudsz küldeni üzit

Előzmény: Zoli Pálfy (508)
Zoli Pálfy Creative Commons License 2021.04.02 0 0 508

Szia!

Előre is köszi!

Hogy működik itt a privi?

Előzmény: Katalin Molnár (507)
Katalin Molnár Creative Commons License 2021.03.30 0 0 507

Persze, megírom majd, mikor megyünk ki, meg pontos címet is, hogy belülről is meg tudjam mutatni, meg ha van kérdésed, tudjak válaszolni rájuk :-)

Valahogy privibe persze :-D

Előzmény: Zoli Pálfy (505)
Téli nap Creative Commons License 2021.03.21 0 0 506

  Írja a hirdető, hogy  :

 

 

 "Csodaszép állapotban ." 

 

És a bontás után mi lesz belőle ???

Előzmény: koii69 (504)
Zoli Pálfy Creative Commons License 2021.03.20 0 0 505

Szia Katalin!

A konténerházad,meg lehetne nézni személyesen?

Én is hansolóban gondolkozom,és én is a 22.kerületben.

Várom válaszod.

Zoli

Előzmény: Katalin Molnár (500)
koii69 Creative Commons License 2021.01.12 0 0 504

Nos maradjunk egy kisebb 3x8 méteresnél.
Állítólag kb. 5 tonna.
Például ez:
https://www.facebook.com/hasznaltmobilhaz/posts/224796829026478

Dunit2 Creative Commons License 2021.01.12 0 0 503

  Vannak kis házak és vannak nagy házak. Sőt vannak nagyon nagyok.

 

 Egyház  másfél tonnától sok ezer , sőt sok százezer tonnáig terjedő tömeggel rendelkezhet !

 

 Így Emese kérdésére választ nem lehet adni !!

koii69 Creative Commons License 2021.01.12 0 0 502

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni ,hogy mivel szokták alátámasztani a házakat?
Beton zsalukővel ? Minek elég nagy a szilárdsága ,hogy elviselje a ház tömegét?
A vízszigetelést az alátámasztásoknál mivel és hogyan oldják meg? Lehet sima kátránypapíros megoldás esetleg a támasztó elem és a sávalap, valamint közvetlenül a ház és a támasztás között ?
Köszönöm előre is a válaszokat!

Pápai Erika Creative Commons License 2020.12.24 0 0 501

Üdvözlöm a Mobilházas csapatot ! 

 

Albérlet helyett vennék egy mobilházat . Az eladói véleményeket meghallgattam már , de szeretném tudni, hogy lakva

 

milyen is egy mobilház. 

 

2,5-3,0 Milló ft közötti áron 1 vagy 2 szobás fürdőszobás 3 évszakos házat nézegetek magamnak. 

 

Nem életvitelszerűen laknék benne csak  munkanapokon illetve nyaranta hétvégén, többnyire egyedül. 

 

Ászár esik a legközelebb  valószínű onnan is vennék egy házikót. Mi a vélemény az eladóról ?   

 

Mire kell ügyelnem mi az ami nélkül nem érdemes vásárolni. Teljesen nem  idegen a téma ,mert évtizedek óta

 

lakókocsizok és ezidáig jól elvoltam  a lakóban, de már ugy érzem megleszek nyugiban .  

 

Gondolok a közmű csatlakozásokra különösen a szennyvízre.  Mosógépet és a mosogatógépet hova lehet elhelyezni a

 

mobilházban illetve mennyire gond az egy légtérben való konyha használat. A hangszigetelés a fűtés melyik jobb a

 

villany vagy a gáz . Kell e tető plusszban .. Várom a segítségeteket !  

 

 

Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.11 0 1 500

Igen... Ez Tétény... 😃 ilyen a talaj ott, illetve állítólag tele van föld alatti járatokkal, és könnyen meglehet, hogy belefutottunk egy ilyenbe 😃

Fog még tetőt kapni, meg dryvit réteget és lábazatot is, de azt még nem döntöttem el, hogy tetőteraszt, vagy sima nyeregtetős megoldást válasszam 😊

Előzmény: irreverzibilis (498)
Téli nap Creative Commons License 2020.12.07 0 0 499

 Van benne valami. 
 Egy tető nagyon feldobná a házat  és még tárolásra is    jó lenne.

Előzmény: irreverzibilis (498)
irreverzibilis Creative Commons License 2020.12.06 0 0 498

az utolsó képen mi van,elhajlott a "csavar" ami a házat rögzíti? mondjuk én valami tetőt ácsolnék rá és akkor teljesen ház kinézete lenne:) 

Előzmény: Katalin Molnár (497)
Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.06 -1 2 497

irreverzibilis Creative Commons License 2020.12.03 0 1 496

én vecsésen néztem egyet,attól jobbnak tűnik és a lazúrozott ajtók kifejezetten lakhatóvá mutatják

Előzmény: Katalin Molnár (495)
Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.03 0 1 495

Előzmény: irreverzibilis (492)
Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.03 0 0 494

Ezeket ők készítették a telephelyükön, én is csináltam képeket, már nálam, a telkemen, azt kell még lekicsinyítenem, és feltöltenem ide 😊

Előzmény: irreverzibilis (492)
Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.03 0 0 493

Szia, ezt a hsz-t már megírtam egyszer, nem tudom hová tűnt... megpróbálom még1x 😃

Szóval, márc. 26.án megkértem tőlük az elvi nyilatkozatot, amit ápr. 14.én meg is küldtek csak rossz ir számmal. Ez után május 14.én sikerült jól megküldeniük, itt beadtam mindennel is az új bekötés igényt, egyész nyáron hívogattam őket, h mi a helyzet, válasz mindig a pandémiás helyzet miatt ez meg az volt...

Augusztus közepén jött egy hiánypótlásra való felhívás vagy mi, hogy küldjem meg nekik a bekötési tervet, amit amúgy még az igénybejelentőmön tőlük igényeltem meg, mint magánszemély...

Ok, ez után november közepén végre oda adták az igényem egy tervező-mérnöknek, akivel beszéltem, halál normális, segítőkész volt, mondta, hogy ugye mivel az utcámban burkolatbontási tilalom van jan.1.ig, addig nem fognak nekiállni, az után meg tavaszig biztos nem, mert fagyban nem csinálnak ilyesmit. Érthető. Szóval nemsojá jön majd egy árajánlat, amit elfogadok, megrendelem a melót tőlük, vennem kell, és el kell készítenem a vízóraaknát, ebből így nyár előtt nem lesz víz, még, ha megfeszülök sem 😃

Előzmény: Ofenbau (490)
irreverzibilis Creative Commons License 2020.12.03 0 0 492

ok,a képeket megpróbálod átméretezni és felnyomni?!

Előzmény: Katalin Molnár (491)
Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.03 0 0 491

Szia, igen, Debrecenben található a cég, Mikepércse. Akkora van, és olyan elrendezésben, amekkorában és amilyenben a megrendelő kéri 😊

Nekem most erre futotta 😃

Előzmény: irreverzibilis (489)
Ofenbau Creative Commons License 2020.12.03 0 0 490

 Halló !

 Erről valami konkrétabbat :

" a vízművekkel április eleje óta kínlódom, pedig csak egy új bekötésről van szó 😃😃 Budapesten 😃😃😃"

 

 

Miért akadt el ?

Előzmény: Katalin Molnár (488)
irreverzibilis Creative Commons License 2020.12.02 0 0 489

ez egy debreceni cég? picit nagyobb méretben nem volt?

Előzmény: Katalin Molnár (488)
Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.02 0 2 488

Sziasztok,

Ígértem még korábban, ha van fejlemény, írok 😊

Nos, múlt héten megérkezett a házikóm, megpróbálok sok képet feltölteni róla 😃

Még majd kap lábazatot, mert jelenleg talajcsavarokon áll, de nem sikerült ezeket úgy lehajtani a sziklás talajba, hogy 100%osak legyenek, ezért én még alá szeretném zsaluzni pár ponton.

Még dryvit réteget is kap, egy előteraszt, meg egy tetőteraszt. Ezeket majd jövőre... egyelőre még az áramot se tudtuk behúzni, mert a házikónak 380as csatija van, az én villanyórám meg egy fázison 32 ampert tud... a vízművekkel április eleje óta kínlódom, pedig csak egy új bekötésről van szó 😃😃 Budapesten 😃😃😃

Najó, nem engedi a méret miatt a képfeltöltést, ha hazaérek, megoldom, töltök fel párat

-Wasp- Creative Commons License 2020.08.17 0 0 487

Javaslom, hogy vedd fel velem a kapcsolatot: https://www.facebook.com/adamjani

 

Feltételezem, hogy azért említetted a nevét, mert valami becstelenséget csinált az ember (igért valamit és nem úgy lett, vagy megkárosított-meglopott téged vagy ilyesmi történt). Ha így van, feltétlenül érdemes lenne rám írnod, mivel nem publikus amit mondani szeretnék. Általánosságban a többieknek azt mondanám, mindenki legyen nagyon óvatos minden üzleti partnerrel, különösen ha a neve elhangzik egy fórumtopicban....

Előzmény: Bence Fehér (486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!