Keresés

Részletes keresés

tamo234 Creative Commons License 2012.01.19 0 0 63

Sziasztok!

 

Most állítottam be az e-mailezést a nokia 6120 classic mobilomon. Minden működik csak egy hiba van hogy minden csatlakozás után törli az e-maileket amiket előzőleg beolvasott. Lehet ezt valahol állítani hogy ne törölje őket? A szolgáltató a gmail.

 

Előre is köszönöm a válaszokat

Volvo gyűlölő Creative Commons License 2009.06.09 0 0 62
Hello!

A telefon csak "sis" kiterjesztésú témákat tud telepíteni. A telefon S60v3-as kezelőfelületet kapott és 240*320-as kijelzőt, így csak az ezeknek megfelelő témákat tudja telepíteni. Ezekkel a feltételekkel keress, akkor mennie kell.
Előzmény: Brandyman (61)
Brandyman Creative Commons License 2009.04.24 0 0 61
Hello!

Kis segítséget kérnék; fiam 6120 classic telefonjára szeretne új témákat, de nem tudom feltelepíteni neki. :-(
PC Suite van, de ha felmásolom az NTH fájlokat, nem kezeli, feltelepíteni pedig nem tudom...

Köszönet!
Volvo gyűlölő Creative Commons License 2009.04.07 0 0 60
Kóddal valóban nem lehet, szervizkábel kell hozzá, otthon nagyon drága mulatság, vidd le a sarki GSM boltba, ott pár ezer forintért megcsinálják, de akkor ugrik a telefon eddigi garanciája -ha van.
adamk07 Creative Commons License 2009.03.16 0 0 59
Sziasztok!
Van egy Nokia 6120 classic telefonom!
Nagyon meg vagyok vele elégedve, de nem ez a lényeg hanem az, hogy vodafonos!
Olvastam, hogy nem lehet kóddal függetleníteni, de akkor hogyan lehet?
Valaki csinált már ilyet?
Előre is köszönöm! Elég új vagyok még a témában!
adamk07
Volvo gyűlölő Creative Commons License 2009.01.04 0 0 58
Hello!

Nézz szét a http://www.smartnews.hu/ oldalon, ott vannak ilyen trükkök.
lzleo Creative Commons License 2008.12.27 0 0 57

Sziasztok!

Tudtok nekem abban segíteni, hogy a bekapcsoláskor harsonáző üdvözlőhangtól hogyan szabadulhatok meg?  Előre is köszi!  

Volvo gyűlölő Creative Commons License 2008.11.26 0 0 56
suét tudod.
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 55
Sziasztok!

Ma vettem észre, hogy belül poros a teló! Szét lehet szedni valahogy, hogy kitisztítsam, vagy szervíz...? Köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.03 0 0 54
Navigációra használta már valaki? Vki írta itt, hogy tök jó a nokia map, de eszi a megabájtot. Ez azt jelenti, hogy előfizetéses? Én navigációra is szeretném használni, remélem, lehet is...
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.24 0 0 53
szia

sajnos nem tudok válaszolni a kérdéseidre mert ennyire nem vagyok belemélyedve.
a szoftverfrissitést meg én szakemberre hagynám.
Előzmény: JimK (52)
JimK Creative Commons License 2008.03.24 0 0 52

Most már tényleg kezdem rosszul érezni magam a sok kérdés miatt. Remélem, utolsó, és akkor végre minden rendben lesz!

Mitől van az, hogy nem tudok kijelölni a # gombbal, tehát nem jelenik meg a kijelölő pipa? Lehet, hogy valami telepített program módosított valamit? Elég sok mindent telepítettem és töröltem. Egyébként hogy lehet teljes mértékben resetelni a telefont?

JimK Creative Commons License 2008.03.23 0 0 51
Megint én :) Van valahol szoftver frissítés?
JimK Creative Commons License 2008.03.22 0 0 50
Próbálok telepíteni több programot, és sok esetben azt írja ki, hogy "Lejárt tanúsítvány." Ez pontosan mit jelent, és mit kell tenni azért, hogy a program telepíthető legyen? Köszönöm!
JimK Creative Commons License 2008.03.21 0 0 49

Szia! Egyébként miért lehet az, hogy nem engedi telepíteni a .sys file-okat, illetve nagyon sokat közülük?

Előzmény: Balian of Ibelin (48)
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.18 0 0 48
szia

eddigi tapasztalatom szerint törlés,mert káros program.de amúgy csak sis kiterjesztésű progi rakható fel.
Előzmény: JimK (46)
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.18 0 0 47
szia

igen,megtalálja a Nokia PC Suit nélkül is.Total Commanderből kezelhető a teló.
Előzmény: MiguelFuente (44)
JimK Creative Commons License 2008.03.18 0 0 46
Találtam egy rakás programot, de nagyon sok a SIS kiterjesztésű, és a telefon nem tud velük mit kezdeni. Mi a megoldás, hogy ezek használhatóak legyenek? Köszi!
JimK Creative Commons License 2008.03.17 0 0 45

Szia, Balian!

Semmi gond! Azért köszi, majd én is keresgélni fogok.

Üdv!

Előzmény: Balian of Ibelin (43)
MiguelFuente Creative Commons License 2008.03.16 0 0 44
Üdv
Az lenne még a kérdés, hogy tölti magát ha usb-n kapcsolom a pc-hez?
Köszi
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.15 0 0 43
szia Jim

én csak úgy nekiálltam a neten keresgélni,nem mentettem oldalakat.ne hari hogy nem tudok linket betenni.
mindent megnéztem ami a 60-as és N-es sorozatra jó.
Előzmény: JimK (42)
JimK Creative Commons License 2008.03.15 0 0 42
Szia, tudnál pontos oldalakat ajánlani? Ha nem, akkor hogyan írjam be a keresőbe? Ja, és van rajta valahol SMS számláló? Én nem találtam.
Előzmény: Balian of Ibelin (11)
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.13 0 0 41

msn progi a Fring,lejjebb irtam róla.lejjebb láthatod hogy miket szedtem eddig le rá.
a gugliban sok progit találsz rá magyar és külföldi oldalon is,általában ketyegnek rajta az N sorozat programjai is.
más kérdés,hogy én pölö játékprogit egy dekát se tettem rá,PC-n se játszok nem még telón is...

ajánlom a Nokia Mapot,útvonaltervezős,GPS utánzat,hangalámondásos,nekem tetszik,de eszi a megabájtot.
Filekezelőm az X-Plore,de ritkán használom.


összességében az alábbiakra használom az egész kócerájt:

1,telefonálok vele
2,sms
3,mms
4,fénykép
5,video
6,ritkán zene(havonta)
7,rádió(2havonta)

szóval ami progi rajta van az nekem csak dekoráció mert jól mutatnak az ikonok
Előzmény: MiguelFuente (37)
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.13 0 0 40

a T betűs szolgáltatónál vagyok,barátnőmmel a 0 Ft-os egymás hivása akcióban veszünk részt.napi átlagban jó 2,5-3órát dumálunk+mivel gyűlölöm ha cseng a telóm rezgőn van.igy naponta töltöm,éjjelre rádugom,úgyis mellettem van az asztalon hogy ébresszen.
durván 4órát kibirna igy naponta kb.
Előzmény: MiguelFuente (37)
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.13 0 0 39
sziasztok

hát akkor az új olvasók kedvéért,jók és rosszak.

kezdem a rosszal: 2007 december 10én vettem a telót.kb 1hónap után mivel ember vagyok,és dolgozom,és tök hétköznapi dolog,de melósruha zsebében is hordom azt a rohadt telót,és néha picit koszos és olajos is a kezem,fogta magát a teló töltőcsatlakozó-USB csatlakozó felőli oldalán a fólia és felpöndörödött!!!!! mikor megláttam majdnem dobtam egy hátast.a mi cégünk japán és amerikai autókba való injectorokat gyárt.a hajszál 10-ed részének megfelelő bolhaszar eltömiti amit gyártunk,szóval képzelhetitek a minőségi követelményt.ja és az injector(hengerenként) darabja 30ezer Ft ami áll 16db vas és alu alkatrészből.erre egy nyomorult 63ezer vagy máshol 49ezer forintos teló fóliája fogja magát és egy hónap koszos kezes piszkálás után leválik.
na ment az élet tovább,le van magasról ejtve hogy hiányzik egy 2x5mm-es fekete fóliadarab,erre fogja magát és kb 3hete a melósruhám zsebében marad a menűgomb!!!!! na ekkor már az agyvérzés kerülgetett,elképzeltem azt az új kocsit melynek kormánykereke a koszos kezes vezetéstől a sofőr kezében marad.
hazamentem,elővettem a Ferrobondot és a gombot visszaragasztottam(még jó hogy nem hagytam el).nagyitóval nézve arra lettem figyelmes hogy a Nokia Hungarynál amúgy spórolnak a pillanatragasztóval.18 gombot számoltam meg a telón,nem tudom mekkora veszteséget okoz a gyártónak a ragasztó normális felhasználása.

amire rájöttem: a Nokia 2110,3210,3310,3410,5110 sorozatoknál kőkeményebb,ütésállóbb,strapabiróbb telókat a Nokia a büdös életben nem fog gyártani.gomtéma ürügyén: ezeknek a telóknak a gombja egyszerűen nem is tudna kiesni.mert egy szőnyeg az egész.

jók: amit eddig is irtam.mindent tud.ami egy átlagos embernek kell annál többet is.és még telefonálni is lehet vele meg lehet vele smst is küldeni.

még most is szeretem igy levált fóliával,meg visszaragasztott gombbal,de azért kapja össze magát a Nokia hogy erős telót gyártson majd.
JimK Creative Commons License 2008.03.13 0 0 38
Üdv! Van egy ilyen telefonom, és két dolgot hiányolok, segítsetek ebben, légyszi! Az egyik, hogy van-e olyan feltölthető program, amellyel egy gombbal lezárható a billentyűzet, a másik, hogy van-e valamilyen időzítő program. Ezen kívül az is érdekelne, hogy honnan lehet letölteni symbianos programokat. Köszönöm! 
MiguelFuente Creative Commons License 2008.03.13 0 0 37

Sziasztok

Én is egy ilyen teló vételén gondolkodom.

Mik a tapasztalatok, meddig bírja az akksi?

Msn progit, meg szótárat honnan tudok rá tölteni?

A jack aljzattal sem vagyok tisztában. a 2.5-ös az a méret amivel az mp3 játszókat árulják?

 

Előre is köszi a segítséget

Peace

Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.03.01 0 0 36
sziasztok

az alábbi kérdés lenne: USB kábellel összekötöm a számitógépet a telóval.elkezdem hallgatni az egyik rádiót,közben a barátnőmmel beszélgetek head set segitségével.
össze lehet e hozni hogy együtt hallgassuk a rádiót? várom a szakvéleményeket.
ptca Creative Commons License 2008.02.02 0 0 35

odáig nem jut el a dolog....

amikor egy ilyen hivást próbálok kezdeményezni akkor némi gondolkodás után elhal azzal hogy "nem tud a szolgáltatáshoz kapcsolódni".

Valahol be kell konfigurálni bizonyára csak nem találom hol...meg lehet hogy ezért is külön fizetni kéne...pedig én azt hittem hogy ez egy olyan plusz ami a rendszerben lévő redundanciát használja ( a digitálisan használt rendes sáv mellett meglévő szabad sávot akarja használni egy CB/adó-vevő stilusu kommunikációra.) Ami jó lenne, amennyiben ingyen van. Ha fizetni kell érte akkor inkább telefonálok.

 

Előzmény: Balian of Ibelin (33)
Balian of Ibelin Creative Commons License 2008.02.01 0 0 34
a videotelefon megy kemény 72Ft/perc áron,kollégámmal egy itthon nem kapható LG átpördithető kamerájú telóval kipróbáltuk.
Előzmény: ptca (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!