Keresés

Részletes keresés

Tomonas Creative Commons License 2011.02.06 0 0 413

No mi van itt, semmi? már teljesen megszűntek a csaló betelefonálós műsorok? :D.....vagy még vannak? :)......"érdekelne" XD...........netán már senki sem néz ilyeneket(vagyis győzött skíz?XD)?....ejjha..........XD

Tomonas Creative Commons License 2010.08.31 0 0 412
Hú skíz támadt egy remek ötletem!! XD
Akár milyen is jelenlegi munkád, sűrgősenmondjáfel!!
Indoklás:
A jósok(most nem az idő XD) rengeteg pénzt bezsebelnek a hiszékenyek jövőjének "jóslásával", nincs nehéz fizikai meló, semmi kötöttség, se főnök, csak kell tudni össze vissza dumálni, jól imprózni, rizsázni, túljárni mások eszén, és kész. Dől a lé!! Szerintem számodra ez testhez álló feladat lenne. XD
Gondold át alaposan!!XDXDXDXD
Előzmény: skíz (411)
skíz Creative Commons License 2010.08.30 0 0 411

Van olyan jós, akinek hiszek, jó hogy eszembe juttattad, be is teszek egy esenyőt a táskámba.

Előzmény: Tomonas (410)
Tomonas Creative Commons License 2010.08.30 0 0 410
Tudod én úgy viszonyulok ehhez a dologhoz, hogy szerintem MINDEN jós áljós, mivel egyszerűen nem hiszek az ilyen marhaságokban, miért te talán igen? tudom, tudom nem utaltál rá :)....... csak szimpla kíváncsiság...... ;) :D :)
Előzmény: skíz (408)
skíz Creative Commons License 2010.08.30 0 0 409

Ma sikerült belenéznem a mai adásba!

Ügyes vagy, holnap is próbáld meg, akkor a sikerülni fog belenézni a holnapiba is.

Jó szórakozást: skíz

Előzmény: padi007 (405)
skíz Creative Commons License 2010.08.30 0 0 408

Ha nem nézed, akkor nem tudhatod, lehet, hogy már nincsenek is áljósok.

Előzmény: Tomonas (407)
Tomonas Creative Commons License 2010.08.18 0 0 407
háát én kin nem állhatom ezeket a görény pénznyelő ÁLjósokat.....de éppen ezért nem is nézek ilyen jellegű vackot a két kereskedelmi szennyen, mondjuk amúgy sincs sok igényesebb nézni való azokon......
havasar Creative Commons License 2010.08.17 0 0 406
Szerintem ez az egész jóslásosdi egy nagy kamu. Az emberek szeretnének benne hinni és ezt lovagolja meg minden szerencsétlen kártya,tenyér,csillag,stb. jós... Én igazából ezt be is tiltanám hiszen az orvosok sem mondhatják azt hogy: igen érzem az áramló energiákból hogy ha mos megkockáztatjuk ezt a gyógyszert akkor ez nem fog megölni hanem még segít is... Kíváncsi vagyok hányan örülnének egy ilyennek...
Előzmény: padi007 (405)
padi007 Creative Commons License 2010.08.16 0 0 405
Igen ez így igaz! Úgy látszik az RTL Klub lemásolta a TV2 betelefonálásos, jóslásos műsorát! Szerintem ez a műsor még rosszabb, mint a 0691335533!

Ma sikerült belenéznem a mai adásba! Ami kiverte a biztosítékot nálam a következő volt: (a műsorvezető egyébként Lomini volt)
Egy betelefonáló megkérdezte, hogy hogy alakul a családi vállalkozása. Mire Lomini azt mondta neki, hogy nem működik ez a vállalkozás, mire a betelefonáló "de igen"-t mondott! Na ez máris egy átverés, én inkább a betelefonálónak hittem mint egy össze-vissza zagyváló jósnak!

Természetesen előtte is sikerült egy kicsit néznem! Észrevettem, hogy az esetek többségében negatív dolgokat mondott! Szerintem mondták neki a fülhallgatón keresztül, hogy negatív dolgokat mondjon, és induljon ki a kérdésből...(ezeket szerintem a show-director mondja neki)

Az egész műsor egy ÁTVERÉS! Akkor inkább vissza a 0691335533-t!
Előzmény: Tősgyökeres szentesi (404)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2010.07.24 0 0 404
Hozzuk fel a topikot:
Az RTL klub megszüntette a betelefonálós játékát. Helyette Asztro TV néven megy a telefonálós pénzrablás.
Tomonas Creative Commons License 2010.02.10 0 0 403
aha...így már értem, hogy a 399-esben mire ment ki a játék...a számító mindened... XD
de ok, rendben fogjuk rá....nem kell így már.
akkor további jó SZÉLMALOMHARCOT Don Skízhote..... ;)
ha neked ez kell, csak tessék...
Előzmény: skíz (402)
skíz Creative Commons License 2010.02.10 0 0 402

Ugye most, hogy elolvastad az ez előtti hozzászólást, már nem kell válaszolnom a kérdésedre.

Előzmény: Tomonas (400)
retne Creative Commons License 2010.02.10 0 0 401

Az ATV úgy csal, hogy az már kriminális! Ráadásul vannak olyan "műsorvezetőik", akik fenyegetőznek és olyan hangot engednek meg a nézőkkel - holott belőlük élnek - , hogy csodálkozom őket miért nem bünteti meg az ORTT? Túllépik a kiszabott műsoridőt, ezáltal tovább növelik a megfejthetetlen "játékok"-nak nevezett kizsákmányolást a szerencsétlen, hiszékeny emberekkel szemben.

Valamelyik nap egy keresztnév volt feladva TA a vége és B az eleje 5 betűs. Persze megint ordibáltak a nézőkkel, minekután senkit nem kapcsoltak be, de jött a lé, mert emeltél a nyereményt....természetesen a megfejtést senki nem találta ki még mikor sűrűn kapcsolgattak előtte sem...nem csodálom, mert BOJTA volt a megfejtés, ami a google-ban nagyon régi török vezetéknevet jelentett. Mi ez ha nem megvezetés?

Most sokan azt mondják megérdemli, aki betelefonál ilyen műsorokba és egyet is értek velük, de ez feljogosítja őket arra, hogy büntetlenül nagy lóvékat szedjenek le az emberektől hazugság és csalás útján? Legalább a választások előtt ne csinálják ilyen szégyentelenül a tarhálást, mert ez az MSZP-re szintén rossz hatással van.

Mért nem csinálja ezt az m1, Hír TV és az Echo???

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (396)
Tomonas Creative Commons License 2010.02.09 0 0 400
Abban a mondatomban miben a bölcs szó is szerepelt, látható a végén egy nyomtatott iksz utána egy dé betű ami talán támpontot ad neked annak komolyságára vonatkozóan...:)

....de ha mégsem akkor tisztázzuk: kérdésem egy bizonyos skízhez szólt, és továbbra is várom annak megválaszolását az illetőtől( más szóval nem úszod meg XD).
Előzmény: skíz (399)
skíz Creative Commons License 2010.02.08 0 0 399

Ha figyelmesen olvasol, láthatod, hogy rengeteg nagy "bölcs" ír ide. Konkrétan kire gondolsz? Kitől vársz választ?

Skíz

Előzmény: Tomonas (398)
Tomonas Creative Commons License 2010.02.07 0 0 398
Visszatért a nagy bölcs!XD
NAGYSZERŰ.....
Mondjuk egy okból tényleg, mivel volt ám korábban egy hozzád intézett kérdésem, ami anno megválaszolatlanul maradt, teszek egy próbát hátha ez a hiányosság most korrigálásra kerül.
szóval(megkönnyítve helyzeted bemásolom ide):

"Tulajdonképp mi is a célod ebben a topickban, kifejtenéd? Tán az hogy ne egyszerűen csak a betelefonálást kerüljék el az emberek, hanem ezek nézésétől is ódzkodjanak?
De miért baj ha CSAK nézik? Azzal még ezeknek a műsoroknak nem okoznak plusz bevételt, és ha akár csak egyetlen ember(aki korábban mondjuk szórt erre pénzt)szemét felnyitják és eztán már nem költ lóvét máris van értelme, nem?"

kieg.:még mindig jobb, hogyha vannak olyanok akik NÉZIK, kielemzik hogy mekkora átverés is ez, és megosztják másokkal akik lehet addig naivan ráfizettek, de eztán rájönnek az átverésre, mintha a fórumozók sem NÉZNÉK(már aki), és ezzel a náluk naivabbak továbbra is költenének.
Előzmény: skíz (397)
skíz Creative Commons License 2010.02.07 0 0 397
Próbáltad már azt, hogy egy-két napig nem nézed?
Előzmény: retne (395)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2010.02.03 0 0 396
Pár napra rá Marikella volt a keresettnév. Mindenki ismeri ezt a nevet, azt állítja a műsorvezető. Nekem még nem volt ilyen nevű ismerősöm.

Egy kérdés: a Gila az milyen állat? Mert a "Kopasz tengerimalac" szóból ezt az állatnevet keresték.

Mai feladványuk: 14+7×2-9+(1×0)+22-5+2+7+(12-3)= 1488

Ezt meg hogy?

Hülye, aki ide betelefonál, és nem értem, hogy még mindíg nem néztek a körmére ennek a félkarú rablónak.
Előzmény: retne (395)
retne Creative Commons License 2010.01.15 0 0 395

Valamelyik nap keresztnév volt feladva.

Megint szajkózzák nagyon egyszerű, közismert női névről van szó.

A végén kiderült: Arzénia

Hát az arzén az tényleg közismert.:-DD

retne Creative Commons License 2009.10.29 0 0 394
Persze ebbe még véletlenül sem piszkál bele az ORTT!
Előzmény: Törölt nick (393)
retne Creative Commons License 2009.10.10 0 0 391
Annyira kapzsik, hogy még a büntetést is vállalják!
Előzmény: Törölt nick (390)
retne Creative Commons License 2009.09.16 0 0 389

Hétfői feladvány az ATV-ben. Mi található sárga színű a konyhában? Millió felesleges telefonáló, közben a mv állandóan azt szajkózza...valami nagyon egyszerű, hétköz-

napi gyümölcsre gondoljanak. Megfejtés: tojásdinnye - persze senki nem találta ki.

Solanum muricatum, ang.: mellowfruit) tojásdinnye. Perui eredetű, szubtrópusi tájakon újabban sokfelé termesztett növény. Termése tojás alakú, gömbölyű vagy elliptikus, ökölnyi bogyó. Vékony héját vörösesbarna foltok-sávok tarkítják. A világossárga, lágy, nagyon bő levű, édes terméshús dinnye- vagy körteízű. Többnyire héj nélkül, nyersen, gyümölcsként fogyasztják.

retne Creative Commons License 2009.09.13 0 0 388

Érdemes belenézni ebbe a blogba, nagyon sok igazság van benne.

http://thor.buzz.hu/archives/2009/05/01/Tobbet_esszel__Kesz_atveres/

retne Creative Commons License 2009.09.09 0 0 387

Én csak a végére kapcsoltam oda és tényleg az volt.

A gugli nem ismeri ezt a szót. Ennyit az ATV-ről.

Előzmény: datyeuceu (386)
datyeuceu Creative Commons License 2009.09.09 0 0 386
Nem néztem végig, de ha tényleg "bung" volt az nagyon gázos. Google értelmes magyar találatot nem is ad rá. Sima átbaszás.
Előzmény: retne (385)
retne Creative Commons License 2009.09.09 0 0 385

A végébe én is belenéztem. (Találj ki egy szót az ábrán található betükből) A megfejtés: bung volt. Te ismered ezt a szót? Hát persze, hogy így nem nyer

senki és tiszta haszon nekik a bevétel. Egyébként ez is abszolút egyszerű szó

volt.:-D

Előzmény: datyeuceu (384)
datyeuceu Creative Commons License 2009.09.08 0 0 384
Tegnapi ATV játék tényleg durva volt. Nyíregyházáról került be egy nő többször. Látszott rajta, hogy nem érti a játék szabályait, vagy beteg volt. De a *műsorvezető* végig rajta szórakozott.
datyeuceu Creative Commons License 2009.09.06 0 0 383
Biztos kitalálnak valamit a tévék, hogy elkerüljék az ellenőrzést. A TV2 például rendszeresen megváltoztatja a játék nevét és formátumát, de maga a lenyúlás ugyanaz marad.
Előzmény: retne (382)
retne Creative Commons License 2009.09.05 0 0 382

"Ma az ATV-n este a játéknak nem volt hangja, országosan. De a telefonszámok és a rejtvény frankón kint volt, és persze senkit sem kapcsoltak a hanghiba miatt."

Az a lényeg, hogy beszedték a lóvét tehát elvégezték feladatukat.

Találtam két cikket olvassátok el hátha vége lesz ennek a csalássorozatnak.

http://www.hetivalasz.hu/cikk/0909/annyi_a_betelefonalos_musoroknak

a másik:

http://addict.blog.hu/2009/09/04/az_ortt_megfingatja_a_betelefonalos_jatekokat

Előzmény: datyeuceu (381)
datyeuceu Creative Commons License 2009.09.05 0 0 381
Ma az ATV-n este a játéknak nem volt hangja, országosan. De a telefonszámok és a rejtvény frankón kint volt, és persze senkit sem kapcsoltak a hanghiba miatt.

A TV2 Kvízióban pedig nekem az tűnt fel csütörtökön, mintha ismétlés lett volna, az első betelefonáló is ugyanaz volt, mint a héten valamikor és a játék is, ez tuti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!