Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2006.08.18 0 0 401
HAJRÁ BÉLAAAA!!!:-))
mamicska Creative Commons License 2006.05.02 0 0 400
a társadalom védi magát a társadalomtól elrugaszkodott vörös trónbitorló fattyaktól!!

Ez így lesz jó!:-)


Mindenki feljelentget, védelmet kér a hangjavesztett operaénekes, ha nem kap meg egy szerepet, a hentes, ha csak disznófejet vesznek tőle, az útkaparó, hogy sok a lószar - kevés a veréb...........

Rohannak a Szentkirályi utcába és töltögetik a feljelentő űrlapokat - szép fidesz világ

vesztettek, békát lenyelni, sarokban zokogni és kussolni - azt lehet

nem pedig egy újabb észvesztő baromsággal megosztani a társadalmat - ez rákosista módszer
Előzmény: PHowward (396)
zvajda Creative Commons License 2006.05.02 0 0 399

Elolvastam.

Egyszerűen menti a bőrét és ezért mindent és mindenkit felhasznál.Hiba hiba hátán.Vesztett és így esélye sincs semmi változásra.És nektek sem.A Büdös zsidószagot meg kár magyarázni ezt mondta -természetesen a szokásos sunyiságával-de ha nem ő akkor a jobbkeze a B Zsolt.az inkább ezer szoci mint egy büdös SZDSZ es öklendezés igen szoros asszociációt feltételez.(ezt ugye bizonyíthatóan mondta).Szal semmi kétségem félelmében már azt sem mérlegeli mit is jelent egy ilyen burkolt megfogalmazás.Már nem is mondom azt,hogy kár érte.Nem kár sőt itt az ideje,hogy tünjön el örökre a vezető politikusok köréből mert már fertőz az ocsmánysága és piti faluszéli bunkósága.Lejárat bennünket  magyarokat a világ  előtt.És ebből a szégyenteljes mocsokból te sem vonhatod ki magad mnt aktív támogatója ennek az iszonyatnak.Alább zöpö írta,hogy vége már a kampánynak .Ez igaz de ez nem változtat azon amit ez a piti kis szarházi művelt tegnap a várban.-a pénznek nincs színe se szaga de akik használják azoknak igen és láttuk éreztük ezt amerre jártunk az országban-Ezt még vissza fogjuk hallani  európa  népe felkapta a fejét.

Előzmény: farkasanti (391)
PHowward Creative Commons License 2006.05.01 0 0 398
Úgy tudtam igen, de az alábbi cikk olvastán azt gondolom: NEM!!!

:-))
Előzmény: ZöPö (395)
PHowward Creative Commons License 2006.05.01 0 0 396
Társadalmi Önvédelmi Testület - TÖT


Mit jelent az, hogy társadalmi önvédelem? - csak nem a társadalommal szembeni védelmet?:-))

Kitől kell megvédeni - önvédelemből - magukat??? :-((
Ki az ellenség, akitől VÉDENI kell magukat??

polgári kör - önvédelmi testület - aztán jöhetnek a rohamosztagosok??? (sa,sd,ss)

Ugye neeeeem????? :-((((((

Előzmény: farkasanti (391)
ZöPö Creative Commons License 2006.05.01 0 0 395

Nektek szóltak már, hogy vége a választásoknak? :-)))

farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 394
"

"Eddig azt hittem a Fidesz valamilyen demokratikus párt-alakzat..."

 

 

 

Jól hitted, a Viktor úgy "király" a fityiszben, mint a Fletó a maszopban!!

 

 

Remélem nem árultam el nagy titkot:-))))!!

 

 

 

Előzmény: PHowward (392)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 393
" Kinek a pap, kinek a lánya" szokták mondani:-))))!!
Előzmény: PHowward (390)
PHowward Creative Commons License 2006.05.01 0 0 392

Az biztos, hogy lóvakártyázni könnyebb, mint Nektek Viktor Király szavait megérteni a sok Fletó, Kuncze...stb mondotta zagyvaságok után, de maj egyccer felnőttök Ti is:-))))!!!

 

Ohhhh....

 

Eddig azt hittem a Fidesz valamilyen demokratikus párt-alakzat...

 

Köszi a felvilágosítást... :-))))

Előzmény: farkasanti (389)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 391
Előzmény: zvajda (388)
PHowward Creative Commons License 2006.05.01 0 0 390

No essünk túl rajta! Nem akartam véleményt írni, de, ha ennyire akarjátok ám legyen.

 

A választásokat B.K.K-Megyében köztudott, hogy ki nyerte és az ország elég sok részében szintén, arról meg nem tehetünk, hogy egy "réteg", akit a "nagyvárosban" az "orránál fogva lehet vezetni",csak a médiákban szajkózott 1."nagyonjólélünk"szöveggel kábítják és 2. nagy kényelmébe el is hiszi a "rizsát"!!

 

3. No ezért kell nekünk még 4-évig a mai kormányt elviselni, de, mint minden rosszban ebben is van valami jó: Most már nem tudnak vissza felé mutogatni, vádaskodni, most nem lehet azt mondani üres kasszát hagytak, elrontottak előzőleg mindent stb, most már amit főznek, meg is kell enniük, sajno ennünk!!!!

 

1/a. Úgy tudom, a választási fordulókban a Viktor csapata nyerte meg az "ígéretversenyt", valami 3500 milliárd Ft-al.

 

1/b. nem élünk rózsásan, de bizony egyáltalán NEM élünk rosszabbul, mint 4 éve...

 

2. nem nagyon hisz a rizsában, de ez még mindig hihetőbb volt, mint a 14.havi nyögdíj + az összes többi rizsa.....

 

3. ez nem saját vélemény, hanem a választások időszakában az újságokban megjelent írás idézete - ha jól emléxem valamelyik újságban szórol-szóra ezt olvastam.... 

 

Előzmény: farkasanti (384)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 389

Az biztos, hogy lóvakártyázni könnyebb, mint Nektek Viktor Király szavait megérteni a sok Fletó, Kuncze...stb mondotta zagyvaságok után, de maj egyccer felnőttök Ti is:-))))!!!

Előzmény: PHowward (387)
zvajda Creative Commons License 2006.05.01 0 0 388
Hát te ne menj el hírmagyarázni Anti.Vagy fuss neki mégeccé:o))
Előzmény: farkasanti (386)
PHowward Creative Commons License 2006.05.01 0 0 387
Szeretem én ezt a Viktor gyereket.

Csak azt nem szeretem benne, hogy minden egyes mondatát - amit egyébként magyar nyelven mond - valakinek a "táborból" meg kell magyarázni, hogy az nem is úgy értendő, hanem....

Bevallom, dakotából korrepetálásra szorulok. :-)
Előzmény: farkasanti (386)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 386

Nagyon szégyelném magam, ha ez a  mondat ezt jelentené, de nem ezt jelenti, ezért elmagyarázom a lényegét!

 

 

A Viktor azt mondta ezzel,hogy üres ígérgetésekkel, egy kis közalkalmazotti fiziemeléssel, nagy "üres dumával" megszédítették a "népet"(közben a Fletó, meg a Kóka, meg a Veress, meg a stb lenyúlták /biztos törvényesen/ az állami vagyont) és ezt "érezhette" a Viktor Királyunk:-)))!!!

Előzmény: zvajda (385)
zvajda Creative Commons License 2006.05.01 0 0 385
A pénz legyőzte az igazságot.A pénznek nuncs színe és szaga de aki használja annak van és mi ezt láttuk éreztük bár merre jártunk

Ez ugye elég undorító!Tehát vörösek kékek meg büdösek vagyunk.Remélem nagyon elszégyelte magát minden jobbos topiklakó.!!

Amíg ilyen mondatok hangzanak el Orbántól, és amíg az egyetlen igazság csak az lehet, amit ő mond, mindenki más hazudik meg megtéveszt, addig teljesen mindegy, mit mond az MSZP, a fidesz maga alatt ássa az árkot.
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 384

No essünk túl rajta! Nem akartam véleményt írni, de, ha ennyire akarjátok ám legyen.

 

A választásokat B.K.K-Megyében köztudott, hogy ki nyerte és az ország elég sok részében szintén, arról meg nem tehetünk, hogy egy "réteg", akit a "nagyvárosban" az "orránál fogva lehet vezetni",csak a médiákban szajkózott "nagyonjólélünk"szöveggel kábítják és nagy kényelmébe el is hiszi a "rizsát"!!

 

No ezért kell nekünk még 4-évig a mai kormányt elviselni, de, mint minden rosszban ebben is van valami jó: Most már nem tudnak vissza felé mutogatni, vádaskodni, most nem lehet azt mondani üres kasszát hagytak, elrontottak előzőleg mindent stb, most már amit főznek, meg is kell enniük, sajno ennünk!!!!

 

 

( Most jön a duma, hogy demagóg vagyok......stb:-))))!!!)

Előzmény: zvajda (383)
zvajda Creative Commons License 2006.05.01 0 0 383

Te Anti!

Mit te gondolsz erről a kis levélről?

 

"Túl vagyunk a választásokon, és talán most már a nyugodt hangnem lesz a jellemző a másik oldal sajtójában. Régóta tartogatok egy cikket, melyet az öntelt Bayer Zsolt írt.

Mit gondol vajon most Bayer Zsolt? Idézem hát a Magyar Nemzet 2004. szeptember 30-i cikkét. „Amid csak van, mind a miénk, Gyurcsány. Kend a hajadra! De miniszterelnök nem lehetsz ebben az országban, Gyurcsány. Vagy Gyurcsányi? Egyikünknek el kell takarodnia. És most az egyszer nem én fogok eltakarodni, Gyurcsányi! Erre mérget vehetsz.”

A Magyar Nemzet című termék publicistájának ez most nagyon nem jött be. Azt hiszem, 4 évre eldőlt, ki lesz Magyarország miniszterelnöke. Bayer Zsoltnak hozzá kell szoknia a gondolathoz.
Bizony, meg kell tanulnia együtt élni ezzel a gondolattal, mert el kell férnünk egy országban, bármelyik oldalra is szavazunk.

Az, hogy a választások így alakultak, nagyrészt az ő útszéli stílusuknak is köszönhető. Mivel erre sokan nem vagyunk vevők, nem okozott gondot, hová tegyük az ikszet.
A bukást maguknak köszönhetik. "

 

Nem kellene egy két millió aláírást gyűjteni ,hogy mikó indul már be amit akkor fröcsögött a kis náci köcsög?


zvajda Creative Commons License 2006.05.01 0 0 382

Ez az új fidesz induló a várban lesz az ősbemutató ?

 

Zengjen a dalunk, pajtás,
Fákon újul a hajtás,
Fogadjuk a tavaszt dallal!

Itt van május elseje,
Énekszó és tánc köszöntse!
Zeng és dalol az élet,
Szállj csak, zeneszó, ének,
Ébreszd fel a magyar népet!

Népek tavasza, téged
Hív ez a vidám ének
Béke legyen a világon

Itt van május elseje,
Énekszó és tánc köszöntse!
Zeng és dalol az élet,
Szállj csak, zeneszó, ének,
Ébreszd fel a magyar népet!

zvajda Creative Commons License 2006.05.01 0 0 381
Szerinted ezek az urak a kormány tagjai?Esetleg szagértők?Nyugodjatok má le persze,hogy lesz változás nem is kicsi de tán várjátok má meg a tényeket.Tudom nagyon jó lenne má egy kicsit komcsizni mer rég vót de lesz még elég idő 2010 ig.:o))))
Előzmény: farkasanti (379)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 380
Ez a hüle gép se tuggya, hogy mit csinál, ollan mint a Fletó:-))))!!
Előzmény: farkasanti (379)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 379
Előzmény: Törölt nick (372)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 378
Előzmény: Törölt nick (372)
farkasanti Creative Commons License 2006.05.01 0 0 376

Ez segítene:-))))!!!

 

 

Ez segítene:-))))!!

Előzmény: Törölt nick (373)
ZöPö Creative Commons License 2006.04.30 0 0 374
Dübörögtél, mi? :-))))))
Előzmény: farkasanti (371)
farkasanti Creative Commons License 2006.04.30 0 0 371
Várom a "jólétet" és nem értem rá írni, mert "éjtnappalátéve" dógoztam a "betevőjé":-))))))!!!
Előzmény: Törölt nick (368)
farkasanti Creative Commons License 2006.04.30 0 0 370

 

 

No, meg az "ilyen" is segített!!

Előzmény: farkasanti (369)
farkasanti Creative Commons License 2006.04.30 0 0 369
Előzmény: Thernitibi (366)
zvajda Creative Commons License 2006.04.29 0 0 367
 bukás motorjai

A választások második fordulója nyilvánvalóvá tette azt, ami az első fordulóban csak felsejlett: az esélyes Fidesz elbukta a próbát. Csalódniuk kellett azoknak, akik Orbán Viktor második miniszterelnökségére vártak. A bukás okait a jobboldalon az összefogás hiányában és a balliberális média túlsúlyában keresik. Ha ez marad a végkövetkezetés, a jobboldal hosszú időre elbúcsúzhat a kormányzás álmától

http://hetilap.hetek.hu/index.php?cikk=59879

Előzmény: Thernitibi (366)
Thernitibi Creative Commons License 2006.04.27 0 0 366
Ez történt április 23.-án

Kovács Pisti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!